X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 788 1585

    Wysłany: 7 października, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia dzięki za rady. Jeszcze nie próbowałam paluszków 😆 pozostałe stosuje i są krótkoterminowo pomocne. Ja właśnie o Tobie myślałam niedawno, bo Ty też chciałaś dłużej pracować, ale było jak było. W którym tc przeszłaś na zwolnienie?

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30

    29.08. 2mm Cudu 😍
    19.09 - następna wizyta
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1999 5168

    Wysłany: 7 października, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Zosia dzięki za rady. Jeszcze nie próbowałam paluszków 😆 pozostałe stosuje i są krótkoterminowo pomocne. Ja właśnie o Tobie myślałam niedawno, bo Ty też chciałaś dłużej pracować, ale było jak było. W którym tc przeszłaś na zwolnienie?

    Bambi, ze mnie proszę nie brać przykładu akurat, bo u mnie w 8 tc był SOR i odrazu zwolnienie. 🙈

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 7 października, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bijące serduszko, pierścionek z klejnocikiem, wg miesiączki 6, wg usg 6+1, 0.5cm małego kropeczka w macicy💚 popłakałam się bardzo mocno, ale trudno, trzymałam w sobie te emocje długo. Jeszcze droga do pełni szczęścia trochę potrwa bo wiadomo że to bardzo wcześnie ale Pani Dr zadowolona 💜 Nie mam pomiaru serduszka, więc nie wiem, w ogóle z emocji połowy rzeczy zapomniałam zapytać, ale za 2 tygodnie już na kartce zapiszę wszystko. Dziękuję za kciuki dinusie🎈

    BuBu90, SandraH.97, Bambi92, Marti27, Angi90 , Zosis, Missi, Biedronka@, migotka_, Beezi, KarolinaAnastazja, Incognitka, Dara, siesiepy, Roszponka, Jadzia19, Emka06, RinTinTin, Kasiak89, Slava, Mart768, Kil, Kania_czubajka, Paprota9418, Niaha, Paula29 lubią tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10919 14760

    Wysłany: 7 października, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Zosia dzięki za rady. Jeszcze nie próbowałam paluszków 😆 pozostałe stosuje i są krótkoterminowo pomocne. Ja właśnie o Tobie myślałam niedawno, bo Ty też chciałaś dłużej pracować, ale było jak było. W którym tc przeszłaś na zwolnienie?
    Woda z cytryną, woda z imbirem, cukierki verbena imbirowe, paluszki (moim zdaniem te dla dzieci są lepsze mniej słone), wafle ryżowe/kukurydziane, cola (mój największy ratunek), lody kaktus 🤪 to moje tipy na mdłości 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    🔹07.10 20+5 prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹 🔹15.10 21+6 574 g 🥥
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10919 14760

    Wysłany: 7 października, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Bijące serduszko, pierścionek z klejnocikiem, wg miesiączki 6, wg usg 6+1, 0.5cm małego kropeczka w macicy💚 popłakałam się bardzo mocno, ale trudno, trzymałam w sobie te emocje długo. Jeszcze droga do pełni szczęścia trochę potrwa bo wiadomo że to bardzo wcześnie ale Pani Dr zadowolona 💜 Nie mam pomiaru serduszka, więc nie wiem, w ogóle z emocji połowy rzeczy zapomniałam zapytać, ale za 2 tygodnie już na kartce zapiszę wszystko. Dziękuję za kciuki dinusie🎈
    Cudownie ! To już kawał malucha 🥰 masz prawo do emocji ja też ryczałam 🥰♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października, 15:47

    Lola93 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    🔹07.10 20+5 prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹 🔹15.10 21+6 574 g 🥥
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3080 7600

    Wysłany: 7 października, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Lola, pięknie!😍 Cieszę się bardzo razem z Tobą ❤️ Nie żałuj sobie teraz najpiękniejszych emocji.

    Bambi no jesteś w końcu! Czekam na wieści, żeby pomalować serduszko 🥰
    https://ibb.co/g4HnbXj

    Na mdłości mam swój płynny kierunek, bo mnie się nie podoba ciągłe podjadanie 🙈 Mocna mięta z cytryną i imbirem w ilości kubków dwa, jakoś ogarniają mi sprawę. A jak chcesz odpocząć już od pracy to idziesz na L4. Nie robi się z siebie Matki Teresy, nikt Ci za to nie podziękuje.

    Kasiak, jak Wasze rozmowy?🤞🏼 Takie kroki doceniamy najbardziej 🙂‍↕️

    BuBu, już po spotkaniu? 🩵 Jak to rwa? No nie daj się 🥺 A to to, a nie nery? Ciepłe skiery są na stopach?

    Biedronko, będzie dobrze, zobaczysz 🫂

    Zosis, i tak trzymać matka! Masz tę moc!👏🏼

    Siesiepy, zapodałaś taką antyreklamę, że i ja się na film nie wybieram, a mieliśmy jechać 😂

    Migotka, piękne zbiory 🤩 Żyjesz Ty po tej nalewce?🫢

    Beezi, RinTintin no gdzie ta Barcelona, nie widać jej tu 🧐

    Paula, OMG to już 🤯 Serio nie nadążam za Wami czasowo 🙈 Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli 🤞🏼🤞🏼

    Eh... no zwolniłam bardzo fizycznie i słabo mi to leży, ale z drugiej strony zagłuszam głupie gadanie w głowie dwoma drzemkami w ciągu dnia i jest git 🤪 Na niemyślący mózg mam Starego, zabieram go wszędzie żeby zapamiętywał, tłumaczył i podejmował decyzje. Już miałam 3 dni czystości - znowu plami, także coś tam jeszcze jest z tego krwiaka🤔 Jutro po wizycie to Wam na pewno tutaj nie napiszę, najwcześniej w środę. Jeśli będzie dobrze to po niej będzie kupa spraw do załatwienia i impreza w sobotę🤷🏼‍♀️

    Dobrego tygodnia Dinusie ☀️

    Lola93, Zosis, Beezi, siesiepy, Emka06, Kasiak89, Bambi92, Mart768, Jadzia19, Paula29 lubią tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm GS 1,44 cm
    krwiak podkosmówkowy 35 mm
    7t5d CRL 1,44 cm +❤️159 bpm🔻krwiak 30 mm

    29.10 wizyta⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Missi Autorytet
    Postów: 735 901

    Wysłany: 7 października, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Bijące serduszko, pierścionek z klejnocikiem, wg miesiączki 6, wg usg 6+1, 0.5cm małego kropeczka w macicy💚 popłakałam się bardzo mocno, ale trudno, trzymałam w sobie te emocje długo. Jeszcze droga do pełni szczęścia trochę potrwa bo wiadomo że to bardzo wcześnie ale Pani Dr zadowolona 💜 Nie mam pomiaru serduszka, więc nie wiem, w ogóle z emocji połowy rzeczy zapomniałam zapytać, ale za 2 tygodnie już na kartce zapiszę wszystko. Dziękuję za kciuki dinusie🎈



    Cudownie 🥰

    Lola93 lubi tę wiadomość

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1060 2804

    Wysłany: 7 października, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, ja tak na szybko
    Pracowity tydzień się zapowiada, chyba zamieszkam w pracy 😅

    Lola, cudownie, gratulacje 🥰 rośnijcie zdrowo!

    Biedronka, wygląda to bardzo obiecująco 🥰 tyk razem będzie wszystko dobrze, zobaczysz ❤️

    Zosis, odganiam złe i dołujące myśli 🌬 przejdziesz to. Basieńka przecudowna 😍

    Pytacie co tam z grzybków stworzyłam 🤗
    Powstał sosik 😋 i też troszkę ususzyłam.
    Ale sporo z nich miało 🪱
    Po nalewce żyje bo jej nie piłam 😁 skosztowałam, mocne mega, w końcu na spirytusie rozcieńczonym wódką 😅 poczułam w gardełku jakby Jezusek bosą stópką przeszedł, rozgrzało, ale godziny poranne nie są zbyt dobre na takie trunki, jeszcze immunosupresje biorę to wolałam nie.

    I to by było na tyle, wracam do pracy 🤯

    Biedronka@, Zosis, Lola93, siesiepy, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱 zalecenie ivf 🔬

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1% (maj)➡️ 35.7% (październik)
    allo mlr 0.0% (maj)➡️ 48.3% (październik)
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️ histeroskopia ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1060 2804

    Wysłany: 7 października, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, a czy Ty sobie kartę ciąży założyłaś, hmmm? 🤔
    Chcę ją zobaczyć 👀

    Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱 zalecenie ivf 🔬

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1% (maj)➡️ 35.7% (październik)
    allo mlr 0.0% (maj)➡️ 48.3% (październik)
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️ histeroskopia ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3148 7859

    Wysłany: 7 października, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola 🥹❤️ Rośnijcie 🍀

    Biedronka, przy takiej becie to na pewno jestes w ciąży i to nie biochemicznej 😍🥹

    Angi, też chcę zobaczyć Twoją kartę 😍 Trzymam kciuki ✊🍀 My sobie niespiesznie spacerujemy po mieście, moja mama robi trochę zdjęć, a ja chłonę atmosferę. Stary za to spędza dni na wykładach 🙈

    Bambi, jako weteranka wymiotów powiem, że mi pomogły tylko krótkie odstępy w jedzeniu i Xonvea. Nieoglam większośco rzeczy, bo cukrzyca, a wymiotowałam jeszcze w tygodniu przed porodem 🙈🤷🏻‍♀️ Ale masz piękną kartę u Angi ❤️

    Siesiepy, myślę, że bylibyśmy bardziej dogadane gdybym przed lotem była w Polsce dłużej niż te 29h 🙈

    Bubu, to nie aż tak super jest, ale pocieszę Cię, że po porodzie naprawdę wszystkie ciążowe dolegliwości mijają jak ręką odjął 😉

    Zosia, ja się nie załapałam na zdjęcie 🥺

    Biedronka@, Lola93, siesiepy, RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Dara Ekspertka
    Postów: 243 310

    Wysłany: 7 października, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola, cudne wieści. Mam nadzueje, że otworzyłaś nam tydzień bijących serduszek❤❤❤. Bo zdaje się, że kilka będziemy w tym tygodniu podglądać. 🍀🍀🍀

    Lola93 lubi tę wiadomość

  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 7 października, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dara wrote:
    Lola, cudne wieści. Mam nadzueje, że otworzyłaś nam tydzień bijących serduszek❤❤❤. Bo zdaje się, że kilka będziemy w tym tygodniu podglądać. 🍀🍀🍀
    No to oddaje wszystkie wasze trzymane kciuki z nawiązką i niech biją jak dzwon 🥳

    Biedronka@, Kasiak89, Angi90 , Dara lubią tę wiadomość

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1285 799

    Wysłany: 7 października, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Bijące serduszko, pierścionek z klejnocikiem, wg miesiączki 6, wg usg 6+1, 0.5cm małego kropeczka w macicy💚 popłakałam się bardzo mocno, ale trudno, trzymałam w sobie te emocje długo. Jeszcze droga do pełni szczęścia trochę potrwa bo wiadomo że to bardzo wcześnie ale Pani Dr zadowolona 💜 Nie mam pomiaru serduszka, więc nie wiem, w ogóle z emocji połowy rzeczy zapomniałam zapytać, ale za 2 tygodnie już na kartce zapiszę wszystko. Dziękuję za kciuki dinusie🎈
    Jej, super! 💗
    Zapisz też sobie na kartce pytania które chcesz zadać, ja tak robię, bo na wizycie... Jakoś nigdy nic nie pamiętam 😅

    Lola93, Mart768 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1285 799

    Wysłany: 7 października, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Emka poszłabym na coś innego jeśli masz wybór. Zwłaszcza że teraz kilka ciekawych filmów chyba wpadnie, przynajmniej tak widziałam na zwiastunach. Ewentualnie zawsze można iść na Króla Lwa, Gladiatora albo Listy do M. 😆 Czyli wszystko na co planuję. Podejrzewam, że będziesz się dużo lepiej bawić niz na Jokerze, którego kiedyś sobie obejrzysz może w tv czy na innym Netflix.

    Migotka to miało prawo być dobre jakby było zrealizowane na takim samym poziomie jak jedynka. Musical mógł tylko podbić szaleństwo głównego bohatera. Ale no... Nie wyszło. A pierwsza część była genialna przez przypadek a nie kunszt reżysera najwidoczniej. 🙈 Dary przepiękne i przesmaczne! Przyznaj się co z nich zrobiłaś. 😁

    Sandra gdzie robiłaś? Ja czekałam równo miesiąc. 20.08 badałam, 20.09 wynik. 🤪

    Beezi, RinTinTin no nie, a tak liczyłam na Waszą kawkę. 🙈 Jak to tak, co to za niedogadanie. 😆

    Paula historia twojej koleżanki jest piękna i mialam mały wzrusz czytając to. 🥹 Chciałabym żeby każdy pracodawca postępował w ten sposób, ale żeby to też działało w dwie strony (bo wiemy jak niektóre polują na etat żeby zaraz zajść w ciążę i niestety akurat im się udaje 🙈). Czekamy razem z tobą, a na razie jeszcze korzystaj póki możesz ze snu. O ile możesz. 🧐

    Sandra z chęcią bym ci pokazała trochę grzybków. 😁 Jestem ciekawa co tam nosisz pod ❤️.

    Biedronka trzymam 🍀

    A ja ostatnio byłam na Drużyna a(a). I mimo 5.6 na Filmweb, naprawdę mi się miło oglądało. Ciekawa konstrukcja, nie nudziłam się, trochę celowego absurdu... poszłam bo mieliśmy darmowe bilety 😅
    ale miło się zaskoczyliśmy.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1285 799

    Wysłany: 7 października, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Cześć!

    Lola, pięknie!😍 Cieszę się bardzo razem z Tobą ❤️ Nie żałuj sobie teraz najpiękniejszych emocji.

    Bambi no jesteś w końcu! Czekam na wieści, żeby pomalować serduszko 🥰
    https://ibb.co/g4HnbXj

    Na mdłości mam swój płynny kierunek, bo mnie się nie podoba ciągłe podjadanie 🙈 Mocna mięta z cytryną i imbirem w ilości kubków dwa, jakoś ogarniają mi sprawę. A jak chcesz odpocząć już od pracy to idziesz na L4. Nie robi się z siebie Matki Teresy, nikt Ci za to nie podziękuje.

    Kasiak, jak Wasze rozmowy?🤞🏼 Takie kroki doceniamy najbardziej 🙂‍↕️

    BuBu, już po spotkaniu? 🩵 Jak to rwa? No nie daj się 🥺 A to to, a nie nery? Ciepłe skiery są na stopach?

    Biedronko, będzie dobrze, zobaczysz 🫂

    Zosis, i tak trzymać matka! Masz tę moc!👏🏼

    Siesiepy, zapodałaś taką antyreklamę, że i ja się na film nie wybieram, a mieliśmy jechać 😂

    Migotka, piękne zbiory 🤩 Żyjesz Ty po tej nalewce?🫢

    Beezi, RinTintin no gdzie ta Barcelona, nie widać jej tu 🧐

    Paula, OMG to już 🤯 Serio nie nadążam za Wami czasowo 🙈 Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli 🤞🏼🤞🏼

    Eh... no zwolniłam bardzo fizycznie i słabo mi to leży, ale z drugiej strony zagłuszam głupie gadanie w głowie dwoma drzemkami w ciągu dnia i jest git 🤪 Na niemyślący mózg mam Starego, zabieram go wszędzie żeby zapamiętywał, tłumaczył i podejmował decyzje. Już miałam 3 dni czystości - znowu plami, także coś tam jeszcze jest z tego krwiaka🤔 Jutro po wizycie to Wam na pewno tutaj nie napiszę, najwcześniej w środę. Jeśli będzie dobrze to po niej będzie kupa spraw do załatwienia i impreza w sobotę🤷🏼‍♀️

    Dobrego tygodnia Dinusie ☀️

    Sama rozmowa całkiem w porządku. Taka bardziej informacyjna. Na pewno wszystko bardzo odsunięte w czasie, papiery dopiero w styczniu przyjmują, kurs rusza w kwietniu.
    ALE! Chyba nie jestem gotowa....
    Nie spodziewałam się po sobie tylu emocji. Negatywnych. Ale nie z powodu spotkania. Sam fakt, że umówiliśmy się na nie jakoś bardzo mnie przybija. Nie jestem w stanie do końca obczaić dlaczego. Uznaję to za koniec marzeń?? Przecież adopcja niejako pomogłaby je zrealizować... Nie wiem. Nie znajduję logicznego wytłumaczenia dla tego jak odbieram tę sytuację.
    No i trochę nie wiem co robić. Gdybym przynajmniej wiedziała o co mi chodzi 🤪

    Angi90 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5941 11446

    Wysłany: 7 października, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    A ja ostatnio byłam na Drużyna a(a). I mimo 5.6 na Filmweb, naprawdę mi się miło oglądało. Ciekawa konstrukcja, nie nudziłam się, trochę celowego absurdu... poszłam bo mieliśmy darmowe bilety 😅
    ale miło się zaskoczyliśmy.
    Słyszałam o tym, porównali styl tego filmu do Tarantino i już wiem ze mnie zaciekawili. 😁

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3080 7600

    Wysłany: 8 października, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Angi, a czy Ty sobie kartę ciąży założyłaś, hmmm? 🤔
    Chcę ją zobaczyć 👀
    Nie mam 🤪 Czekam aż mi zrobicie 😆 Było zgłoszenie!🫢🥰
    Na serio, żeby stała się zadość to w D.inoKajecie wymodzę coś jutro, muszę być po wizycie, bo jakoś brak mi pewności... A już myślę nad kartą Fruttelki i Biedronki 🤗

    Dobrego dnia!☀️🦖

    Zosis lubi tę wiadomość

    👩🏻'90 🧔🏻'84 🩷'14
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 beta HCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀blastka 4CC🍀▫️7 dpt betaHCG 19,65 prog 14,38▫️9 dpt betaHCG 70,43▫️11 dpt betaHCG 162 prog 18,09▫️14 dpt betaHCG 687,23 prog 28,01▫️21 dpt 5t5d GS 0,93 cm + YS🍀
    24 dpt 6t1d CRL 0,47 cm + ❤️ 174 bpm GS 1,44 cm
    krwiak podkosmówkowy 35 mm
    7t5d CRL 1,44 cm +❤️159 bpm🔻krwiak 30 mm

    29.10 wizyta⏳
    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"
    preg.png
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 8 października, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny, przepraszam że tak znowu wpadam i to z zapytaniem - czy nie macie może encortonu 5 mg na sprzedaż?:) płace złotem:) jeszcze będę popołudniu rozmawiać z Frutellka czy jej 10 nie została, ale pomyślałam że moooze zagaję do was o te 5 :)

  • migotka_ Autorytet
    Postów: 1060 2804

    Wysłany: 8 października, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola93 wrote:
    Hejo dziewczyny, przepraszam że tak znowu wpadam i to z zapytaniem - czy nie macie może encortonu 5 mg na sprzedaż?:) płace złotem:) jeszcze będę popołudniu rozmawiać z Frutellka czy jej 10 nie została, ale pomyślałam że moooze zagaję do was o te 5 :)
    Hej, mam 5mg ale rozpoczęty blister, 17 tabletek, trzy zjadłam 🤭 oddam w dobre ręce.

    Lola93 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 26 🧔‍♂️ 34 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 amh 0.56 ➡️ 0.91/ teratozoospermia 🪱 zalecenie ivf 🔬

    1 IVF 09.23-brak zarodka

    2 IVF 10.23 1❄️
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    💉prp jajników

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24
    5 ❄️

    15.04 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹

    Immunologia🚨
    cross match 39.1% (maj)➡️ 35.7% (październik)
    allo mlr 0.0% (maj)➡️ 48.3% (październik)
    kir aa
    CD138 ✅️ CD56✅️ receptywność endometrium ✅️ histeroskopia ✅️

    29.07 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig,accofil)
    30.08 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig, accofil, encorton)

    Teraz w moim sercu, niedługo w moich ramionach 🍀
    Czekają ❄️❄️

    ⏳️25.10 konsultacja immuno z wynikami badań i plan leczenia
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1443 2119

    Wysłany: 8 października, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Hej, mam 5mg ale rozpoczęty blister, 17 tabletek, trzy zjadłam 🤭 oddam w dobre ręce.
    Czy jakoś mogłabym się z Tobą skontaktować priv 🙏

‹‹ 1257 1258 1259 1260 1261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ