Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 4 listopada 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Piękne 😊
    Ja się przyszłam wyżalić bo złapała mnie jelitowka ponad 400 km od domu 😭 myślałam odwołać jutrzejszą wizytę w Angeliusie bo na razie kminie jak wrócić do domu 😅 macie może jakieś sprawdzone wspomagacze przy jelitowce?

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 4 listopada 2024, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia super wynik 😍 jak nastawienie przed jutrem? Czy dzisiaj relaksujesz się jakoś fajnie? 😊

    Amunicja ja w tym roku jestem Grinch, do świąt się na pewno nic szczególnego u Nas nie zadzieje, na tego typu prezent nie liczę 😅 ogólnie dla mnie w tym roku świąt nie będzie, może skoczymy w góry o przesiedzimy przy kominku jak się uda 😜

    Migotko trzymam kciuki żeby te wreszcie dla Ciebie takie były ♥️

    SandraH no nie brzmi to dobrze, tyle drogi a tu taki zonk, smecta, węgiel, nifuroksazyd 😬

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala chciałabym, ale nie będę mogła wytrzymać ani zasnąć z emocji - na szczęście są same pozytywne i nie mogę się doczekać 😂
    Dostałam od męża zestaw Lego taki bukiet kwiatów i planuje go dziś ułożyć a poz tym to krzyżówki, jakiś serial i tyle 😁

    Transfer mam na 8:00 więc kto jutro nie leniuchuje i wstanie to trzyma kciuki 🤪

    Clausix, Beezi, Anka96, Mart768, Cukruś, SandraH.97, Emka06, Lipcowa, Angi90 , Kasiak89 lubią tę wiadomość

  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 4 listopada 2024, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Conte - kurcze, słabo to wygląda. Przede wszystkim ja na Twoim miejscu odstawiłabym wszystkie produkty higieniczne i antyperspiranty itp. Woda + płatki mydlane i TYLE,jako antyperspirant AŁUN. Nie jest to najprzyjemniejsze , ale serio to co przeżywasz jest chyba dużo gorsze. Będąc nastolatką miałam co jakiś czas mega uczulenia na kosmetyki, pamiętam że kiedyś wydrapalam sobie plecy aż do krwi po jednym bardzo ładnie pachnącym balsamie do ciała. 😑 Wg mnie to mogą być kosmetyki. Możesz być nawet uczulona nagle na coś na co nie byłaś. ☹️ Wygląda to jak uczulenie wg mnie, ale konsultacje z lekarzami na cito

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • ConteBis Autorytet
    Postów: 1293 1799

    Wysłany: 4 listopada 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Conte - kurcze, słabo to wygląda. Przede wszystkim ja na Twoim miejscu odstawiłabym wszystkie produkty higieniczne i antyperspiranty itp. Woda + płatki mydlane i TYLE,jako antyperspirant AŁUN. Nie jest to najprzyjemniejsze , ale serio to co przeżywasz jest chyba dużo gorsze. Będąc nastolatką miałam co jakiś czas mega uczulenia na kosmetyki, pamiętam że kiedyś wydrapalam sobie plecy aż do krwi po jednym bardzo ładnie pachnącym balsamie do ciała. 😑 Wg mnie to mogą być kosmetyki. Możesz być nawet uczulona nagle na coś na co nie byłaś. ☹️ Wygląda to jak uczulenie wg mnie, ale konsultacje z lekarzami na cito
    Kosmetyki wykluczyłam, nie izywalam nic długi czas. Chemia do prania też. Najlepsze jest to, że na karku te zmiany, szczypią mnie od wody a od szamponu nie.

    age.png
  • ConteBis Autorytet
    Postów: 1293 1799

    Wysłany: 4 listopada 2024, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedyne co mi przychodzi do głowy yo tabletki solne do zmuekczacza wody w domu.

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 4 listopada 2024, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na karku - kurtki, płaszcze, biżuterię - wykluczyłaś?
    Może masz uczulenie na pierze w poduszce?
    Realnie chyba tylko lekarz może postawić Ci diagnozę w takim wypadku.


    Jadzia - kciuki jutro!

    Ja dzisiaj pierwszy dzień cyklu. Czekam aż oddzwonią z kliniki w sprawie terminu histeroskopii. Ogólnie coś mnie piecze cewka moczowa przy oddawaniu moczu więc obawiam się, że to może być zapalenie 😑😑😑😑😑😑

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 4 listopada 2024, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dinusie 😊

    Witam się z Wami w listopadzie.
    Kto by pomyślał, że jutro wybije mi donoszona ciąża 🙈🍂

    Czas zapierdziela jak cholera..Wam też? Te tygodnie to jak nienormalne...

    🍂Siesiepy, stary ogólnie jest nie planujący, wszystko co jest tu i teraz to najważniejsze, jedyne co planuje to realizację w firmie a tutaj w kwestii Boryska, noo czuć, że doczekać się go nie może..😊

    Co do starego, to cieszę się, że dojrzał do tematu invitro! To bardzo ważny krok. Chodz mam nadzieję, że nie będziecie potrzebować podejść do procedury 🤞🏻🤞🏻

    Przetrwalas poniedziałek w pracy?

    🍂Bubu jesteś już po wizycie u lekarza w sprawie krzywej? Coś wiadomo więcej? Ja jestem też tego zdania co dziewczyny, że człowiek jest w stanie wytrzymać w tej dietce dla tego bąbla 😊 może ewentualnie jakaś dietka pidełkowa?

    Edit, doczytałam, że masz jutro, więc czekam na wieści 😊

    Co do dietki, to powiem Wam, że początkiem roku byłam z 3 czy 4 miesiące i mega zadowolona z Niej byłam. Chętnie skorzystałabym i chyba wskoczę jakoś na wiosnę ponownie, fakt, kosztuje nie mało, ale tyle pysznego jedzonka, mniaaaam🤭

    🍂Kasiak, gratulacje!!! Czy węch ważny aspekt na początku ciąży 😊 Czekam na betę i na reakcję męża 😊

    🍂Amunicja, niech posiedzi do daty planowanego cc. Mam pełno rzeczy do zrobienia, a jak zrobię je przed to mój komfort psychiczny będzie lepszy po porodzie 😄

    A Ty już poczułaś pierwsze kopniaczki ?😊

    🍂Moon rośnie Ci kawaler, nie ma co 😊 jak się karmicie?

    🍂Paula co tam u Was i dziewczynek? Czekamy na jakieś wieści w zabieganym świecie z twinsami😉

    🍂Bezzi jeju Ignaś będzie mieć ROK!! Ale to zleciało!!! Coś w tym jest, że widać jak czas ucieka po dzieciach 😄 motyw imprezki już wymyślony?

    🍂Killciu myślę o Tobie 🥰

    🍂Emka zdrowia życzę! Kuruj się szybko!🫖

    🍂Angi❤️❤️❤️❤️

    🍂Migotka cudne wieści z wizyty I jeszcze super, że za darmoszkę 🤭 czekam na przekazanie brzuszka!!!😘🤞🏻

    🍂Sandra na jelitowke napar z korzenia kobylaka no i standard stoperan i elektrolity. Zdrówka!

    🍂Jadzia kciuki za jutro!!!🍀🤞🏻

    U mnie zaczęły się porządki i zaglądanie w każdy kat w domu, dzisiaj byłam na wynikach, jest wszystko ok ale cieszy mnie najbardziej hemoglobina którą poszła do góry!🤞🏻

    Dobrego tygodnia Dinusie!💫

    nick nieaktualny, Emka06, Marti27, Paprota9418, Angi90 , Kasiak89, Beezi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 4 listopada 2024, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍂Lipcowa, Paprota i Kropka co tam u Was?😉

    🍂Cukruś jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2024, 18:40

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 4 listopada 2024, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia ✊✊

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 4 listopada 2024, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina przetrwałam jakoś. Zamiast cokolwiek robić to właśnie kawkuje. Zbieram się mentalnie do wyszywanka i szykowania materiałów na dwa małe hafciki. 🤭 Nie mogę się doczekać! Sliczne wzorki mam! U ciebie widzę wicie gniazda się odpaliło. 🙈 Tylko się nie przemęczaj!

    Conte wywal te tabletki zmiękczające, mogły faktycznie cie uczulić. Mówisz, że wywaliłas wszystkie suple. Jaki czas temu? U mojego chlopa chyba maca nasilała uczulenie twarzy na... Chyba kosmetyki albo wodę. A ja mam łuszczycę i pomagają mi tylko sterydy na skórze głowy.

    Jadzia 🍀🤞🏻 jutro o 8 będę robić kawkę więc będę myśleć i trzymać kciuki. 😎


    Doszła do mnie gra planszowa na którą rok się czaiłam i uważam że ubilam interes życia (sprzedałam inna w którą k tak byśmy nie zagrali drożej niż ją kupiliśmy, bo już nie ma nakładu 😂 i za to kupiłam grę jakościowo dużo lepszą i dla nas fajna + zostało mi trochę górki za którą kupiłam jakaś malutka gierkę w ciemno 😂 te gry to: Zombiecide Żywi lub nieumarli, bardzo satysfakcjonujące tłuczenie armii zombie na dzikim zachodzie! I mała gierka to odkrywcy nocnego nieba, przepiękna i czuję że idealna do rodzinnego grania).

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 4 listopada 2024, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    Jutro beta (i sikaniec 🤪) już jestem umówiona ☺️
    Mam nadzieję, że będzie lepiej niż ostatnio... Ta kreseczka z dziś jest podobna jak w sierpniu 11 dpt, kiedy beta ledwo sięgnęła 50. To daje nadzieję, bo dziś dopiero 6dpt :)

    Ale na wszelki wypadek robię też listę rzeczy które zrobię jeśli się nie uda :p ( np zjem pysznego croissanta pistacjowego ;) z pyszną kawą! Słabo toleruję pszenicę więc dopóki są dwie kreski - boję się)
    Croissant pistacjowy nie pyta. Croissant pistacjowy rozumie. ❤️🥐

    Clausix, Kasiak89, Angi90 , Pfry, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • ConteBis Autorytet
    Postów: 1293 1799

    Wysłany: 4 listopada 2024, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, kurtka to raczej nie bo zmagam się z tym od lata a wtedy kurtki nie nosiłam. Pierza w poduszce nie mam ale podejrzewałam poduchy więc wymieniłam pod koniec sierpnia. Z biżuterii, noszę tylko złoty łańcuszek, który nawet nie dotyka miejsca z zmianami. Te zmiany są pod włosami na potylicy.

    Siesiepy, brałam tylko metformine, b12 i kwas foliowy. Przerwę metforminy mam od pozytywnego testu czyli ok tydzień ale dziś ginekolog kazał wdrożyć ją spowrotem. Poza tym nic innego. Spróbuję wyłączyć zmiękczacz wody na jakiś czas bo naprawdę już tylko to zostało do "wykluczeni" z takich codziennych czynników.

    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 4 listopada 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja dziękuję, że pytasz. Czuje się dobrze, 2 dni po biopsji zaczęły mi się plamienia, które trwały aż do dzisiaj. Popołudniu przyszła 🦍
    Mam przynajmniej taką nadzieję, ze to ona liczę dzisiejszy dzien jako 1 dc.
    Czuje, że chyba mi lepiej z myślą o IVF w następnym roku. Trochę się naczekalismy na zabieg męża i jestem już zmęczona naturalnymi staraniami. Chociaż wiadomo, że chociaż do lutrgo chce je pociągnąć. Wierzę, że ta biopsja i zabieg męża nam dużo dały i nie tracę nadziei na zakończenie naszej historii niepłodności naturalną ciążą 😊

    KarolinaAnastazja niezakodowalam, masz planowane cc? Czy siłami natury?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13549 18078

    Wysłany: 4 listopada 2024, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Hej Dinusie 😊

    Witam się z Wami w listopadzie.
    Kto by pomyślał, że jutro wybije mi donoszona ciąża 🙈🍂

    Czas zapierdziela jak cholera..Wam też? Te tygodnie to jak nienormalne...

    🍂Siesiepy, stary ogólnie jest nie planujący, wszystko co jest tu i teraz to najważniejsze, jedyne co planuje to realizację w firmie a tutaj w kwestii Boryska, noo czuć, że doczekać się go nie może..😊

    Co do starego, to cieszę się, że dojrzał do tematu invitro! To bardzo ważny krok. Chodz mam nadzieję, że nie będziecie potrzebować podejść do procedury 🤞🏻🤞🏻

    Przetrwalas poniedziałek w pracy?

    🍂Bubu jesteś już po wizycie u lekarza w sprawie krzywej? Coś wiadomo więcej? Ja jestem też tego zdania co dziewczyny, że człowiek jest w stanie wytrzymać w tej dietce dla tego bąbla 😊 może ewentualnie jakaś dietka pidełkowa?

    Edit, doczytałam, że masz jutro, więc czekam na wieści 😊

    Co do dietki, to powiem Wam, że początkiem roku byłam z 3 czy 4 miesiące i mega zadowolona z Niej byłam. Chętnie skorzystałabym i chyba wskoczę jakoś na wiosnę ponownie, fakt, kosztuje nie mało, ale tyle pysznego jedzonka, mniaaaam🤭

    🍂Kasiak, gratulacje!!! Czy węch ważny aspekt na początku ciąży 😊 Czekam na betę i na reakcję męża 😊

    🍂Amunicja, niech posiedzi do daty planowanego cc. Mam pełno rzeczy do zrobienia, a jak zrobię je przed to mój komfort psychiczny będzie lepszy po porodzie 😄

    A Ty już poczułaś pierwsze kopniaczki ?😊

    🍂Moon rośnie Ci kawaler, nie ma co 😊 jak się karmicie?

    🍂Paula co tam u Was i dziewczynek? Czekamy na jakieś wieści w zabieganym świecie z twinsami😉

    🍂Bezzi jeju Ignaś będzie mieć ROK!! Ale to zleciało!!! Coś w tym jest, że widać jak czas ucieka po dzieciach 😄 motyw imprezki już wymyślony?

    🍂Killciu myślę o Tobie 🥰

    🍂Emka zdrowia życzę! Kuruj się szybko!🫖

    🍂Angi❤️❤️❤️❤️

    🍂Migotka cudne wieści z wizyty I jeszcze super, że za darmoszkę 🤭 czekam na przekazanie brzuszka!!!😘🤞🏻

    🍂Sandra na jelitowke napar z korzenia kobylaka no i standard stoperan i elektrolity. Zdrówka!

    🍂Jadzia kciuki za jutro!!!🍀🤞🏻

    U mnie zaczęły się porządki i zaglądanie w każdy kat w domu, dzisiaj byłam na wynikach, jest wszystko ok ale cieszy mnie najbardziej hemoglobina którą poszła do góry!🤞🏻

    Dobrego tygodnia Dinusie!💫
    Pudełkowa z ogromną przyjemnością ale do mnie na wieś nikt nie dowozi więc odpada. Wizytę mam jutro, morfologia leci na łeb na szyję mimo brania żelaza. Dzisiaj hemoglobina 9.8, hematokryt 29.7 i erytrocyty 3.17 🥴 chyba jutro Pan doktor nie będzie zadowolony z wyników 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 4 listopada 2024, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:

    Niaha, piękny ❤️ Wyszliście do domu?

    Niestety nie. U małego wyszła żółtaczka i nie wypisali nas dzisiaj.
    Teraz wszystko będzie zależało od jutrzejszego wyniku bilirubiny, jeśli wynik będzie niższy lub taki sam to jutro wychodzimy.
    Jeśli wyższy to powrót dopiero w czwartek lub sobotę 🫣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 4 listopada 2024, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ConteBis wrote:
    Dziewczyny, ginekologa dziś zaliczyłam, powiedziałam o wszystkim ale dał mi skierowanie wyłącznie na podstawowe badania w ciąży, wspomniał o cholestazie na początku ciąży. U dermatologa byłam już kilka razy od wiosny, co najmniej 5, w międzyczasie robiłam u alergologa testy alergiczne i tak jak napisałam, używałam już wielu leków, maści/kremów a, że to nie pomagało to poszłam do endo mając w głowie rogowacenie ale ona mnie totalnie zlała z tą io.

    Dermatologa mam jutro prywatnie.
    Testy alergiczne to co innego niż na nietolerancje pokarmowe.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 4 listopada 2024, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, kciuków nie spuszczam z warty, będą tak się zaciskać 🤞🏼🤞🏼 aż Ci brzuch urośnie!

    Frutellka, jak się czujesz? Podekscytowana przed wizytą czy na stresie czekasz? 🍀

    Sandra, ojej 😔Jak sytuacja, dojechałaś do domu? Tak po trasie to chyba najlepiej łykać węgiel aktywny.

    Pfry 🤞🏼za termin histero i brak zapalenia 🍀Mam nadzieję, że to jakaś jednorazowa akcja 🫣

    KarolinaAnastazja, nie nadążam za Twoim sprzątaniem 😂 Matko jaki Ty musisz mieć błysk w domu🤩 Synowa to będzie miała ciężko z Tobą 🤭🤣

    Siesiepy, coś wymyślę 🙃 Aleeee... Raczej na słodko, bo fast food robi mi się ostatnio w domu, widziałam mojego zapiekanego serem żółtym kebsa 🤤 Stary tak rozpieszcza, że ja nie myślę nawet o jedzeniu na mieście [acz zjeść będzie trzeba] właśnie robi Lasagne na jutro 🫠 Pozdrawiam z inhalacji "Bazylia i oregano" 😂

    Conte, przede wszystkim pójdź Ty do normalnego, prawdziwego dermatologa, bo tamta dyplom znalazła w Laysach jak nic! Powiedz lekarzowi o tym "zmiękczaczu". Znalazłam artykułów, wiem, że stary : https://scbeautyclinic.pl/nasza-wiedza/sol-moze-byc-kluczowym-czynnikiem-wystepowania-reakcji-alergicznych
    Więc nie używaj tych tabletek dla własnego bezpieczeństwa, jeśli tylko widzisz zbieżność czasową. Naciskaj lekarzy na pomoc, my Ci nie pomożemy, a żyć z takimi cierpieniami to nie życzę najgorszemu wrogowi 😶‍🌫️ Powodzenia!

    Jutro będzie kolejny treściwy dzień, ah lubię takie!❤️ Dziewczyny, czy któraś chciałaby nowe opakowanie Prenacaps Multi 1? Mam do oddania słoiczek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2024, 21:01

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • ConteBis Autorytet
    Postów: 1293 1799

    Wysłany: 4 listopada 2024, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym zmiękczaczem to nie jest tak, że ta sól przenika do organizmu. Ona jedynie zmienia twardość wody bo mamy z wodociągu bardzo twardą i jak dobrze pamiętam, zmiękczacz jest ustawiony na twardość 5.5 jak dobrze pamiętam z pierwszej nastawy. Tam idzie 20kg soli w formie tabletek do zmiękczania wody na blisko pół roku. Mówiłam o tym juz poprzedniej dermatolog i zastanawiam.sie czy po prostu nie byłoby lepiej pójść na głupa, pokazać zmiany i powiedzieć, że nie wiem co i jak i zacząć diagnostykę od nowa.

    age.png
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 4 listopada 2024, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezi, jakieś głupoty mi się śniły, ale nic konkretnego nie pamiętam. 🤷‍♀️

    Sandra, jak się czujesz? Lepiej już? Smecta daje rade w takich przypadkach.

    Migotka, oby tym razem wszystko poszło tak jak powinno🍀🍀

    Pfry, może jakieś nasiadowki, żeby jakoś zatrzymać to zapalenie jakby co.

    Niaha, oby bilirubina wyszła Ok. 🍀🍀🍀

    Jadzia, kciuki za jutro🤞🤞

    A ja czekam na nowy odkurzacz😄 na allegro ktoś napisał o nim: ssie jak dementor duszę Pottera. I to mnie przekonało.🎃

    Pfry, Niaha lubią tę wiadomość

‹‹ 1299 1300 1301 1302 1303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ