Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 22 listopada 2024, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jak dobrze, że ten tydzień się skończył 🥲 padam na twarz, zrobiłam już tyle zastępstw jakbym pracowała jeden tydzień więcej 😅 a śniegu nie ma i niech tak zostanie jak najdłużej!

    Migotko 🤞🤞🤞🍀🍀🍀 trzymam, niech to będzie TEN cykl 🍀 mnie cała dawka Acco mocno łamała w kościach ☠️

    Melduję, że zaczęłam krwawić 🩸 🥳 zatem jutro odnotowuję jako 1dc i w niedzielę zaczynam 💉 😁 hip hip? 🦖

    Czyli będziemy jechać razem na tym wózku 💉🥚 trzymam kciuki ❤️

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 22 listopada 2024, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, kciuki dla Ciebie 🤞🤞🍀🍀

    Dobrze, że to już weekend. Trzymajcie się ciepło🙃

    migotka_ lubi tę wiadomość

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 23 listopada 2024, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Migotka - 🤞🤞🤞🤞 jakie masz dawki Acco?

    Kasiak - niezła metamorfoza! Jakiej masz teraz długości włosy? Wrzuć jakieś zdjęcie metamorfozy 🙏🥰 Ja też tak co jakiś czas zapuszczam, zapuszczam do pasa, a później CIACH do ramion i oddaję włosy na Rak&Roll. Teraz jestem w fazie zapuszczania i są już prawie do pasa, ale od chyba lipca STRASZNIE mi się sypią 🥺 nie wiem dlaczego, ale bardzo mi wypadają ☹️ ponoć jak się ma niską ferrytynę to tak się dzieje, a u mnie akurat jest wysoka. 🤷
    No właśnie też na tą fundację. Ale aż do pasa nigdy nie miałam, trochę poniżej łopatek tylko, a teraz pod ucho, a z tyłu równo z linią włosów, nawet lekko maszynką.
    Mi się po tej menopauzie zaczęły sypać... :/
    Mam wrażenie że dopiero teraz, czyli jakieś pół roku po, organizmu dopiero dochodzi do siebie...

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 23 listopada 2024, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, trzymam kciuki!

    Ja tak nie mam. Po prostu były już na tyle długie, że zaczęły przeszkadzać. Np w nocy mi mąż, albo ja sama nawet, łokciem przytrzaskiwałam. I próbuje obrócić głowę - i budzę się bo ciągnie 😅
    Podhodowałam na tyle żeby do fundacji przyjęli i poszło :)

    A jak się czuję - no jest to nowe doznanie, nigdy nie miałam tak krótkich. Nabieram nawyku bawienia się włosami. Jeden ruch ręką i inna fryzura 😆
    Tylko nie wiem jak to będzie wyglądało po myciu,bo na razie są wyprostowane. A mam mocno falowane w porywach kręcone

    migotka_ lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2024, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanego weekendu Dinki 😉🦖

    Moniaa88, SandraH.97 lubią tę wiadomość

  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 23 listopada 2024, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyje! Mam się całkiem dobrze, tylko boli mnie głowa i troszkę mięśnie, takie uczucie jakby wszystko było takie ciężkie 😅

    Miłego weekendu 💋

    Moniaa88, Cukruś, siesiepy, Emka06, Clausix, Beezi, Zosis, Pfry, KarolinaAnastazja, Mart768 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 23 listopada 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Żyje! Mam się całkiem dobrze, tylko boli mnie głowa i troszkę mięśnie, takie uczucie jakby wszystko było takie ciężkie 😅

    Miłego weekendu 💋
    Hura! Żyjesz!

    Pfry lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 858 769

    Wysłany: 23 listopada 2024, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2024, 14:09

    👩38👦37👫18lat

    AMH - 0,16 ❌
    FSH 9,9❌

    Własne owulacje, regularne cykle, Kariotypy, gen FMR1, HOMA, Krzywe Igła, KIR bx (brak 1ds), NK ✅
    Niedobór białka S 46%❌
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022 ❌️
    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo
    2. InVitro 07.2022 ❌️

    dieta i WEGE 🥦🥬🥕
    -17,5 kg

    "Nie jesteś nic jesteś wszystko
    Świat mieści się w twojej źrenicy
    Nie jesteś nic jesteś wszystko"
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 23 listopada 2024, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa trzymam kciuki! Bardzo mocno!✊️❤️🍀

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 23 listopada 2024, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu dinusie!

    Migotka super że żyjesz! 🔥 To chyba żyć już będziesz? 😁

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 23 listopada 2024, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie - doktor nie ma pomysłu innego niż diphereline.
    Pytanie za 100 punktów - kto poleci kogoś z pomysłami, najlepiej w Krakowie 😅

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 23 listopada 2024, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Miłego weekendu dinusie!

    Migotka super że żyjesz! 🔥 To chyba żyć już będziesz? 😁
    Będę! Mieszkanie wysprzątane, zaraz idę do kina na Wicked z teściową 🤪

    siesiepy, Kasiak89, Zosis lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 23 listopada 2024, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Będę! Mieszkanie wysprzątane, zaraz idę do kina na Wicked z teściową 🤪
    To już grają? Kurde daj znać czy fajne. 😁

    Kasiak diphereline to sztuczna menopauza, nie?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 23 listopada 2024, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, Kasiak nie wiem co to diphereline. 🧐 Jak byłam u Janowca na histeroskopii to wspominał też, że lipiodol jest fajnym wspomagaczem. Ale realnie on nie znał naszej historii choroby, tylko tyle co zobaczył podczas Histeroskopii 🤔 bez USG.
    Ty mialaś jedną procedurę czy już dwie? Wiem, że po drugiej często dziewczyny zmieniają kliniki.

    Migotko super, że Acco się przyjął 💪 czekamy na dalsze aktualizacje 🙏

    Ja w nocy obudziłam się totalnie zestresowana i nie mogłam spać. Finalnie pewnie zasnęłam po 2-3 h, obudziłam się o 10:30 totalnie rozwalona, wszystko mnie boli jak przy gorączce tylko nie mam gorączki. 😑 Praca mnie ostatnio dojeżdża 😵 zastanawiam się czy to nie objawy wypalenia zawodowego 😵‍💫

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 23 listopada 2024, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    To już grają? Kurde daj znać czy fajne. 😁

    Kasiak diphereline to sztuczna menopauza, nie?
    Tak

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 23 listopada 2024, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry to brzmi jak jakiś przewlekły stres czy cos. Chyba faktycznie robota cię dojezdza. Może jakieś L4 na regenerację nerwów? Mówię serio.

    Kasiak czyli dalej chce cię wprowadzać w stan menopauzy, bez wprowadzania niczego nowego? Coś mówił więcej? Czemu tak? Czemu nic dodatkowo?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2024, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry ja nie pod kątem pracy ale niepłodności 😉 często miałam tak, że budziłam się w środku nocy całkiem rozbudzona i od razu pojawiała się gonitwa myśli. Ciężko mi było wtedy przestać myśleć i nie mogłam znowu zasnąć. Myślę tak jak Siesiepy, że warto skonsultować z lekarzem. Ja od jakiegoś czasu podbieram mężowy hydroksyzynę i lepiej mi się po tym śpi i o wiele mniej się wybudzam.

    Kasiak ja niestety nie podpowiem, bo to totalnie poza moją wiedzą 🫤 nieprzerwanie trzymam kciuki, że znajdziesz lepszego lekarza ✊🏻

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 24 listopada 2024, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melatonina jest super antyoksydantem a do tego pomaga w spaniu 😊 ja przy procedurze miałam brać melatoninę 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2024, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu w jakiej dawce brałaś melatoninę i ile czasu zanim zauważyłaś efekty?

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 24 listopada 2024, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia ja też biorę, 5mg, zmiany w spaniu nie były jakieś spektakularne, jak miałam stres duży to i tak się budziłam i tak, ale jest zalecana faktycznie w czasie stymulacji 👍

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
‹‹ 1325 1326 1327 1328 1329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ