Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Moniaa88 Autorytet
    Postów: 858 769

    Wysłany: 22 listopada 2024, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2024, 14:09

    👩38👦37👫18lat

    AMH - 0,16 ❌
    FSH 9,9❌

    Własne owulacje, regularne cykle, Kariotypy, gen FMR1, HOMA, Krzywe Igła, KIR bx (brak 1ds), NK ✅
    Niedobór białka S 46%❌
    Czynnik męski❌

    1. InVitro 02.2022 ❌️
    ➡️05.22 naturals - CP 💔 laparo
    2. InVitro 07.2022 ❌️

    dieta i WEGE 🥦🥬🥕
    -17,5 kg

    "Nie jesteś nic jesteś wszystko
    Świat mieści się w twojej źrenicy
    Nie jesteś nic jesteś wszystko"
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8527

    Wysłany: 22 listopada 2024, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie aktualnie śniegu brak, ale właśnie wracamy od rodziców, zobaczymy jak w Krakowie.

    Migotka, trzymam kciuki za wizytę ✊ Dzisiaj będzie wiadomo kiedy transfer?

    Sandra 😍 🔥

    Kasiak, pojawiła się 🐒?

    Siesiepy, dzisiaj piąteczek, czy po weekendzie chorowitki wrócą do pracy?

    Biedronka, trzymam kciuki, żeby były jak najszybciej. Na pewno wszystko jest dobrze ✊❤️

    SandraH.97, Biedronka@ lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 22 listopada 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    @migotka masa szczęscia, bo na letnich, to nie jazda 😬 z nami nie ma problemu, bo mój mąż nam kółka w garażu przekręca 😅

    @kasiak senna.może nie, ale za chiny ludowe nie chce się wyleźć z ciepłej chaty 🥲 a tu mus, trzeba iść we świat...

    @bubu mam nadzieję, że twój piec tapla się w czystym białym śniegu, bo nie wyobrażam sobie, jak mogby potem dom wyglądać, gdyby z impetem wpadł tam z pola 🫢
    O 4 rano było go dużo, był nierozjezdzony i był czyściutki 🥰 mieszkam na wsi więc jest duża szansa na czysty śnieg 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transfer 29.11 🍀
    Proszę o kciuki bo się przydadzą ✊🏼

    Dzisiaj accofil 💉 wieczorem.

    Anka96, Clausix, Zosis, nick nieaktualny, BuBu90, Kasiak89, Incognitka, siesiepy, rozalaa, Biedronka@, Cukruś, Bambi92, KarolinaAnastazja, SandraH.97, Pfry, jo_ana, Lola93, Beezi, Amunicja, Emka06, Księgowa, Dara, Roszponka, Mart768, Niaha lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kciuki zaciśnięte 🤞🏻
    Ja 29.11 wizyta i może będzie data transferu 🫶🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 13:44

    migotka_, siesiepy, Roszponka lubią tę wiadomość

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie skróciłam włosy o 40 cm... 😅

    Pfry, Mart768 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 22 listopada 2024, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, tak, z tygodniowym opóźnieniem przyszła
    To zanim do Krakowa dojedziesz śniegu już nie będzie ;)

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 22 listopada 2024, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    U mnie aktualnie śniegu brak, ale właśnie wracamy od rodziców, zobaczymy jak w Krakowie.

    Migotka, trzymam kciuki za wizytę ✊ Dzisiaj będzie wiadomo kiedy transfer?

    Sandra 😍 🔥

    Kasiak, pojawiła się 🐒?

    Siesiepy, dzisiaj piąteczek, czy po weekendzie chorowitki wrócą do pracy?

    Biedronka, trzymam kciuki, żeby były jak najszybciej. Na pewno wszystko jest dobrze ✊❤️
    Oczywiście że nie, jednej nie będzie do połowy grudnia a drugiej nie wiem do kiedy, bo już trzeci miesiąc jej chyba leci. 😁 Ale ja pracke ogarnęłam, jestem z siebie dumna i nie było tak źle. Od poniedziałku CHYBA będzie luźniej. Chyba.

    Migotka pięknie! Mamy konkret! Już za tydzień kropek na pokładzie!

    U mnie śniegu nie ma. Napadało przedwczoraj ale się stopił. Jakiś 1cm może.
    Dzisiaj było rano piękne słońce chociaż było mroźno. Teraz coś delikatnie pruszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 14:27

    migotka_, Kasiak89, Beezi lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 22 listopada 2024, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka to się dzieje znowu! 😍 kciuki moje masz jak zawsze na pokładzie rozgrzane do czerwoności ❤️

    Co do śniegu- nie lubię, dla mnie mogłaby być cały rok piękna złota jesień 😂 a niestety u nas też już zaczyna padać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 15:19

    migotka_ lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2955 3543

    Wysłany: 22 listopada 2024, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie wyczytałam, że 30.11 w centrum urologii w Poznaniu nowi pacjenci uromedi będą mogli zrobić bezpłatne badanie urologiczne razem z usg.
    Także kto mieszka blisko Poznania niech zabiera męża/partnera na badanie 😊 więcej info jest na ig invimedu

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2024, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sytuacja śniegowa podoba jak u Siesiepy. Troszkę sobie podeptałam rano w drodze do pracy a teraz już większość stopniała.

    U mnie od dziś oficjalnie przyszły nowe siły. Żadnej wyciskarki ani sokowirówki nie mam więc koktajlu płodności nie będzie, ale od dziś wjeżdża sok z ananasa, moje niedokończone żelazo ze sproszkowanym burakiem i na zmianę dzień po dniu pistacje i orzechy brazylijskie. 🤞🏻

    Mam nadzieję, że za tydzień sytuacja już będzie na tyle dobra, że doktorek od razu wypisze progesteron i lecimy z tym! 🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 15:50

    Kasiak89 lubi tę wiadomość

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 22 listopada 2024, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Transfer 29.11 🍀
    Proszę o kciuki bo się przydadzą ✊🏼

    Dzisiaj accofil 💉 wieczorem.
    🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🍀🤞🏻🩵

    migotka_, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 22 listopada 2024, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka - 🤞🤞🤞🤞 jakie masz dawki Acco?

    Kasiak - niezła metamorfoza! Jakiej masz teraz długości włosy? Wrzuć jakieś zdjęcie metamorfozy 🙏🥰 Ja też tak co jakiś czas zapuszczam, zapuszczam do pasa, a później CIACH do ramion i oddaję włosy na Rak&Roll. Teraz jestem w fazie zapuszczania i są już prawie do pasa, ale od chyba lipca STRASZNIE mi się sypią 🥺 nie wiem dlaczego, ale bardzo mi wypadają ☹️ ponoć jak się ma niską ferrytynę to tak się dzieje, a u mnie akurat jest wysoka. 🤷

    migotka_ lubi tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 22 listopada 2024, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak, zmiana zauważalna 🤭 jak się czujesz w krótszych włosach?

    Macie tak, że jak coś się dzieje w życiu trudnego to ścinacie włosy jakby z tymi włosami spadał z Was ciężar i emocje?
    Ja trochę tak mam, że jest mi tak jakoś lżej wtedy i jestem nowa ja 😅
    Ale gdybym tak robiła po każdej porażce to byłabym łysa, więc z umiarem 😆

    Pfry, dziś cała ampułka, dzień przed transferem cała ampułka,a od 2dpt 1/3 co dwa dni i kontrolna morfologia, żeby dawkę zwiększyć w razie potrzeby.
    Ciekawa jestem czy mój organizm jakoś odczuje tego Accoshota 🍹💉
    Edit. Dam znaka rano, że żyje 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2024, 17:57

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6258

    Wysłany: 22 listopada 2024, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Transfer 29.11 🍀
    Proszę o kciuki bo się przydadzą ✊🏼

    Dzisiaj accofil 💉 wieczorem.

    Zaciskam z całych sił 🥹🍀🍀🍀

    migotka_ lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 22 listopada 2024, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Transfer 29.11 🍀
    Proszę o kciuki bo się przydadzą ✊🏼

    Dzisiaj accofil 💉 wieczorem.

    Zaciskam kciuki! ✊✊

    migotka_ lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 22 listopada 2024, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie spadła spora warstwa śniegu 😃 Dla mnie taka pogoda ma urok tylko okresie świątecznym, w inne dni to utrudnienie, zwłaszcza jak się auto parkuje na dworze 😅

    Migotko, mocne kciuki 🤞🍀 To pierwsza taka solidna dawka Acco? Koniecznie daj znać jak się czujesz 😊

    Beezi, i jak to USG brzuszka Ignasia? Mam nadzieję, że wszystko dobrze 😊

    Miłego weekendu dziewczyny 😘

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 22 listopada 2024, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze, że ten tydzień się skończył 🥲 padam na twarz, zrobiłam już tyle zastępstw jakbym pracowała jeden tydzień więcej 😅 a śniegu nie ma i niech tak zostanie jak najdłużej!

    Migotko 🤞🤞🤞🍀🍀🍀 trzymam, niech to będzie TEN cykl 🍀 mnie cała dawka Acco mocno łamała w kościach ☠️

    Melduję, że zaczęłam krwawić 🩸 🥳 zatem jutro odnotowuję jako 1dc i w niedzielę zaczynam 💉 😁 hip hip? 🦖

    SandraH.97, BuBu90, Amunicja, Cukruś, Emka06, Beezi, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 22 listopada 2024, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, tak pierwszy raz solidna dawka. Zobaczymy jak będzie 😅

    Rozala, liczę na to, że prześpię to co najmniej przyjemne, jutro sobota to ewentualnie mogę zawinąć się w koc 😅
    Oh yeah, trzymam kciuki! ✊🏼🍀 hip hip 🦖!

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 22 listopada 2024, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Kasiak, zmiana zauważalna 🤭 jak się czujesz w krótszych włosach?

    Macie tak, że jak coś się dzieje w życiu trudnego to ścinacie włosy jakby z tymi włosami spadał z Was ciężar i emocje?
    Ja trochę tak mam, że jest mi tak jakoś lżej wtedy i jestem nowa ja 😅
    Ale gdybym tak robiła po każdej porażce to byłabym łysa, więc z umiarem 😆

    Pfry, dziś cała ampułka, dzień przed transferem cała ampułka,a od 2dpt 1/3 co dwa dni i kontrolna morfologia, żeby dawkę zwiększyć w razie potrzeby.
    Ciekawa jestem czy mój organizm jakoś odczuje tego Accoshota 🍹💉
    Edit. Dam znaka rano, że żyje 🤪
    Koniecznie daj znać, będę czekać na info. Kojarzę, że wcześniej to mega symboliczne dawki Acco były u Ciebie.

    Na mnie Acco w ogóle nie robi wrażenia, nie wiem czy chodzi o ilość czy o to, że wstrzykiwałam wieczorem i w jaki sposób (szybkie wkłucie i bardzo powolne wstrzykiwanie) 🧐 w każdym razie ani mnie wkłucie nie bolało ani później nie czułam się źle. Bałam się właśnie jak zareaguję, gdy czytałam na forum jak dziewczyny na niego reagują. A totalnie dobrze się czułam - dawkowanie 1 ampułka po potwierdzeniu owulacji, po 72 h kolejne dawki co 48 h 1/2 ampułki 🤔 możliwe, że w grudniu do niego wrócimy 🧐

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
‹‹ 1324 1325 1326 1327 1328 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ