Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Anka96 Autorytet
    Postów: 3020 2097

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    10dpt
    beta 385 mIU/ml, progesteron 22.80 ng/ml 🥹

    Rośnie moja kruszyna 🫶🏻

    Progesteron troszkę spadł, a dawka ta sama, może powinnam coś dorzucić 🤔 zapytam lekarza jak zadzwoni.
    I niech dalej rośnie ✊️🍀

    migotka_ lubi tę wiadomość

    A. 👱‍♀️ 28 . A 🧔‍♂️ 30
    Brak owulacji - LUF ❌️
    Przewaga Estrogenowa ❌️
    Krótka Faza Lutealna ❌
    Insulinoopornośc ❌ glukoza 91 Insulina 17.1 HOMA 3.84 ❌️ (06.25)
    Hiperandrogenizm ❌
    Mthfr homo, Pai Hetero ❌
    KIR BX -Nieobecne ( 2DS3,2DS4 norm)
    AMH 2.14 (12.2022) -> 0.64 ❌️( 06.2024)--> 1.48 (03.25)🥳
    07.2024 Histerolaparoskopia-> Endometrioza I Stopnia ❌️ Jajowody Drożne.
    12.2026 USG ENDOMETRIOZY.

    STOP STARANIA .
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    10dpt
    beta 385 mIU/ml, progesteron 22.80 ng/ml 🥹

    Rośnie moja kruszyna 🫶🏻

    Progesteron troszkę spadł, a dawka ta sama, może powinnam coś dorzucić 🤔 zapytam lekarza jak zadzwoni.
    Nieznacznie spadł, ale dla Twojego komfortu psychicznego mogłabyś coś dorzucić na początek ♥️ piękna beta, piękny przyrost maluch rośnie w siłę ♥️

    migotka_ lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia, niech się teraz kropuś wygryza 🤞🍀

    Rozala czekam na wieści i zaciskam kciuki 🤞

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka 🥳🤩🥰 czy można już wpisać 🥚? Daj znać jak będziesz gotowa na dostąpienie zaszczytu 🥹

    Dzwoniłam, mają oddzwonić bo zajęte narazie 🥲 dobrze liczę że zaczęliśmy 3 dobę? 🤔

    migotka_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi, księżniczkuje 🥰 mąż nie pozwala mi nic robić 🤣
    W pracy wezmę urlop zaległy na ten tydzień, jakoś nie czuje potrzeby się tam pokazywać 😅

    Rozalka, wstrzymajmy się jeszcze 🤪 w środę jeszcze powtórzę bete i jak będzie ładna to wtedy 💕

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z kliniki 😊 z tych 3 co jeszcze pozostaly żadna już się nie rozwinęła do blastocysty także finalny wyniki jest taki jak w sobotę 😊

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra to i tak super wynik. 5AA już się wgryza i plus jeszcze 4 śnieżynki. ☺️ Gratulacje. Jak się przygotowywaliście z mężem do drugiej procedury?

    Migotko ten progesteron co badasz on jest przed porannymi lekami czy po? Oby beta dalej rosła tak pięknie jak rośnie. 🤞🏻

  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra, szkoda że się zatrzymały ale i tak macie przepiękny wynik 😻
    Jak się dziś czujesz?

    Jadzia, zawsze badam przed poranną dawką leków, żeby zobaczyć do jakiego poziomu spada, więc myślę że jest okej :)
    Jak się czujesz? 😊 widziałam, że jakiś problem ze zwolnieniem.

    Dziewczyny, w hurtowniach nie ma estrofemu 😱 właśnie szukam apteki, która coś jeszcze ma ale byłam już w trzech i ni ma 😳
    Poszukam w internecie na tej stronce ktomalek.

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Sandra, szkoda że się zatrzymały ale i tak macie przepiękny wynik 😻
    Jak się dziś czujesz?

    Jadzia, zawsze badam przed poranną dawką leków, żeby zobaczyć do jakiego poziomu spada, więc myślę że jest okej :)
    Jak się czujesz? 😊 widziałam, że jakiś problem ze zwolnieniem.

    Dziewczyny, w hurtowniach nie ma estrofemu 😱 właśnie szukam apteki, która coś jeszcze ma ale byłam już w trzech i ni ma 😳
    Poszukam w internecie na tej stronce ktomalek.
    Jakbys nie mogla znalezc to daj znac mam jeszcze chyba z 15 tabletek i tez widze ze u mnie mozna kupic w miescie. Wiec moge Ci zrealizowac recepte i wyslac paczkomatem szybko jak cos 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Jakbys nie mogla znalezc to daj znac mam jeszcze chyba z 15 tabletek i tez widze ze u mnie mozna kupic w miescie. Wiec moge Ci zrealizowac recepte i wyslac paczkomatem szybko jak cos 🙂
    Dziękuję 🫶🏻 na tej stronce mi się pokazało, gdzie jeszcze mają, więc zaraz tam podjadę 😊

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko jak to jest przed porannymi lekami to myślę, że jest super. Widziałam, że pytałaś na wątku IVF bo lekko spadł ale myślę, że nie ma się co martwić. 🤗

    Tak, mam mały problem ze zwolnieniem. Poprzednim razem normalnie miałam wystawione na dwa tygodnie. Dzisiaj jakaś inna lekarka robiła transfer i powiedziała, że ona może tylko na dziś. W ogóle gdy zapytałam to bardzo niemiło na mnie burknęła „a na jakiej podstawie?”. Zaczęłam tłumaczyć, że pracuję w szpitalu - praca non stop stojąca, czasem biegającą, kontakt z pacjentami i materiałem biologicznym to mi powiedziała, że ona nie widzi przeciwwskazań. 😑 Zaczęła mnie jeszcze straszyć ZUSem i że mogą mi niby cofnąć zwolnienie? Jakaś masakra. Umówiłam się na jutro do POZ, chociaż ostatnie na co mam ochotę to tam jutro iść. Pani z recepcji na szczęście bardzo miła i powiedziała żebym zadzwoniła jak będę pod POZ to wpuści mnie bocznym wejściem od razu do gabinetu, żebym nie musiała siedzieć w kolejce. Liczę, że chociaż na tydzień mi wystawi. Akurat jestem trochę przeziębiona to niech zerknie mi w gardło. Dla odmiany bo ostatnio częściej mi lekarz zagląda między nogi. 😉 W międzyczasie mój mąż widzi się ze swoim znajomym lekarzem to go podpyta jak jeszcze można to załatwić.

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 🙋‍♀️
    Z moich 23 wyhodowanych jajek - 21 nadawało się do zapłodnienia 👍
    Udało się wyselekcjonować plemniczki tak jak chciałam, najpierw poszedł Zymot (Feril Chip) a potem jeszcze pICSI 💧
    Na ten moment prawidłowo dzieli się 12 🍀🤞

    Czekając na te informacje niemal zniosłam jajko nr 24 😅

    nick nieaktualny, migotka_, SandraH.97, BuBu90, Kasiak89, Niemampomyslunanick, Emka06, Anka96, Amunicja, Incognitka, jo_ana, Bambi92, siesiepy, moonflower, Zosis, Pfry, Clausix, Mart768, RinTinTin, Cukruś, Beezi, kitsune, Angi90 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ostatnio był problem z Estrofemem. U mnie w Łodzi niektóre apteki w ogóle go nie mogą zamawiać i od razu odsyłają do innej. Nie mam pojęcia czemu tak jest. 🫠

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jestem 🙋‍♀️
    Z moich 23 wyhodowanych jajek - 21 nadawało się do zapłodnienia 👍
    Udało się wyselekcjonować plemniczki tak jak chciałam, najpierw poszedł Zymot (Feril Chip) a potem jeszcze pICSI 💧
    Na ten moment prawidłowo dzieli się 12 🍀🤞

    Czekając na te informacje niemal zniosłam jajko nr 24 😅

    Super wynik. Niech się blastki pięknie hodują! 😁

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Sandra to i tak super wynik. 5AA już się wgryza i plus jeszcze 4 śnieżynki. ☺️ Gratulacje. Jak się przygotowywaliście z mężem do drugiej procedury?

    Migotko ten progesteron co badasz on jest przed porannymi lekami czy po? Oby beta dalej rosła tak pięknie jak rośnie. 🤞🏻

    Ja jestem mega zadowolona z naszych 5 maleństw ❤️ czuje się dobrze^^
    Tak samo jak do pierwszej z tą różnicą że dostałam inne leki do stymulacji no i przed byłam 2 miesiące na mounjaro, aby zrzucić kilka kilo ^^

    nick nieaktualny, migotka_ lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Sandra, szkoda że się zatrzymały ale i tak macie przepiękny wynik 😻
    Jak się dziś czujesz?

    Jadzia, zawsze badam przed poranną dawką leków, żeby zobaczyć do jakiego poziomu spada, więc myślę że jest okej :)
    Jak się czujesz? 😊 widziałam, że jakiś problem ze zwolnieniem.

    Dziewczyny, w hurtowniach nie ma estrofemu 😱 właśnie szukam apteki, która coś jeszcze ma ale byłam już w trzech i ni ma 😳
    Poszukam w internecie na tej stronce ktomalek.

    O kurde jak to nie ma eatrofemu 😅 ja w aptece w klinice dostałam normalnie i mam 3 pełne paczki w domu 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Migotko jak to jest przed porannymi lekami to myślę, że jest super. Widziałam, że pytałaś na wątku IVF bo lekko spadł ale myślę, że nie ma się co martwić. 🤗

    Tak, mam mały problem ze zwolnieniem. Poprzednim razem normalnie miałam wystawione na dwa tygodnie. Dzisiaj jakaś inna lekarka robiła transfer i powiedziała, że ona może tylko na dziś. W ogóle gdy zapytałam to bardzo niemiło na mnie burknęła „a na jakiej podstawie?”. Zaczęłam tłumaczyć, że pracuję w szpitalu - praca non stop stojąca, czasem biegającą, kontakt z pacjentami i materiałem biologicznym to mi powiedziała, że ona nie widzi przeciwwskazań. 😑 Zaczęła mnie jeszcze straszyć ZUSem i że mogą mi niby cofnąć zwolnienie? Jakaś masakra. Umówiłam się na jutro do POZ, chociaż ostatnie na co mam ochotę to tam jutro iść. Pani z recepcji na szczęście bardzo miła i powiedziała żebym zadzwoniła jak będę pod POZ to wpuści mnie bocznym wejściem od razu do gabinetu, żebym nie musiała siedzieć w kolejce. Liczę, że chociaż na tydzień mi wystawi. Akurat jestem trochę przeziębiona to niech zerknie mi w gardło. Dla odmiany bo ostatnio częściej mi lekarz zagląda między nogi. 😉 W międzyczasie mój mąż widzi się ze swoim znajomym lekarzem to go podpyta jak jeszcze można to załatwić.
    Co za babsztyl...moja Pani dr po punkcji wypisała l4 babeczce co ze mną leżała do końca roku i to bez problemu, a ta ma jakieś wąty...masakra

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jestem 🙋‍♀️
    Z moich 23 wyhodowanych jajek - 21 nadawało się do zapłodnienia 👍
    Udało się wyselekcjonować plemniczki tak jak chciałam, najpierw poszedł Zymot (Feril Chip) a potem jeszcze pICSI 💧
    Na ten moment prawidłowo dzieli się 12 🍀🤞

    Czekając na te informacje niemal zniosłam jajko nr 24 😅

    Super wynik ❤️ trzymam mocno kciuki aby było z tego jak najwięcej Kropeczków 😊 kiedy kolejne wieści?

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, no w końcu bo zaraz ja bym jajko zniosła 😅
    Cudownie 🥰 będzie dużo pięknych zarodków 😊

    Jadzia, faktycznie słabo z tym zwolnieniem. U mnie w klinice nigdy nie było problemu, nawet panie same z siebie proponują do trzeciej weryfikacji, czyli 10dpt.
    Nie czaje z czym mają problem.

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    O kurde jak to nie ma eatrofemu 😅 ja w aptece w klinice dostałam normalnie i mam 3 pełne paczki w domu 😅

    U mnie w aptece pod kliniką też zawsze wszystko jest. Gorzej jak chcesz sobie kupić gdzieś „ na mieście”. 😆

‹‹ 1348 1349 1350 1351 1352 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ