Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cesarzowa Sisi chyba wczoraj czy przedwczoraj skończyłam, Bridgetonow to oglądam jak tylko wychodzą bo jestem fanką 😂❤️

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cesarzowa Sisi chyba wczoraj czy przedwczoraj skończyłam, Bridgetonow to oglądam jak tylko wychodzą bo jestem fanką 😂❤️
    To tym bardziej polecam Outlandera 😊

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapytam dziewczyn, które sa na etapie wykańczania. Musze wybrac za niedlugo drzwi ktore beda miedzy korytarzem, a garażem. Chce zeby byly jakies izolowane od dolu, zeby cieplo nie uciekało. Macie jakas polecajke?

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    To tym bardziej polecam Outlandera 😊
    Ej, ja uwielbiam Bridgertonów, ale Outlandera nie byłam w stanie przejść. Wykończył mnie w I sezonie 😅😅 bujdy na resorach 😅😅 jakoś tak nie kupuję tego, niby trzymają się historii, ale realnie zachowania międzyludzkie totalnie oderwane od realiów w tamtych czasach. Nie wiem czemu mnie tak to wymęczyło 🥴 i finalnie porzuciłam.

    Jeśli chodzi o Netflixa to Arcane jest fajne jeśli chodzi o animowane serie. Z klasyków to Gilmore Girls jest super. Firefly Lane bardzo lubiłam. Teraz czekam na nowy sezon Virgin River - historia nie jest jakaś może powalająca, ale mimo wszystko jest ciepła i przywiązuje się człowiek do bohaterów, no i wątek staraniowy

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziu ja mogę polecić jeszcze Idź dalej bracie, Good Doctor, Joy 🥹, Matki Pingwinów 😍

    SandraH jak tam? ☺️ kiedy sikaniec jakiś? 🤭

    Migotka już mogę czy jeszcze czekamy? 🥚 😇

    Przedstawię Wam dzisiaj moją rozmowę z dr 🤣
    Dr. Jak tam, dalej 12?
    Ja. Nie wiem 🤷‍♀️ mają dzwonić w piątek dopiero. Jakby co rozdamy jak małe kotki 😹
    Dr. Jak bedziecie miec 3 ciaze to ka rezerwuje pozostale 😂 co prawda moglyby byc troche wyzsze jak wyrosna, ale beda miec charyzmę i poczucie humoru wiec biorę😂
    Ja. W takie anielskie ręce śmiało oddamy 😂 ale jak będą pyskować to zwrotów nie przyjmujemy 😅
    Kurtyna 😂 trafił swój na swego 🤭 ona jest kochana ♥️

    Poza tym walnęła się i wystawiła mi l4 zamiast do dzisiaj to do końca tygodnia 🤦‍♀️😁 chyba zwariuję w tym domu, a w pracy przepadną, podobno telewizja ma być na moich jasełkach 😳

    SandraH.97, nick nieaktualny, Emka06, Lipcowa, Angi90 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jadziu ja mogę polecić jeszcze Idź dalej bracie, Good Doctor, Joy 🥹, Matki Pingwinów 😍

    SandraH jak tam? ☺️ kiedy sikaniec jakiś? 🤭

    Migotka już mogę czy jeszcze czekamy? 🥚 😇

    Przedstawię Wam dzisiaj moją rozmowę z dr 🤣
    Dr. Jak tam, dalej 12?
    Ja. Nie wiem 🤷‍♀️ mają dzwonić w piątek dopiero. Jakby co rozdamy jak małe kotki 😹
    Dr. Jak bedziecie miec 3 ciaze to ka rezerwuje pozostale 😂 co prawda moglyby byc troche wyzsze jak wyrosna, ale beda miec charyzmę i poczucie humoru wiec biorę😂
    Ja. W takie anielskie ręce śmiało oddamy 😂 ale jak będą pyskować to zwrotów nie przyjmujemy 😅
    Kurtyna 😂 trafił swój na swego 🤭 ona jest kochana ♥️

    Poza tym walnęła się i wystawiła mi l4 zamiast do dzisiaj to do końca tygodnia 🤦‍♀️😁 chyba zwariuję w tym domu, a w pracy przepadną, podobno telewizja ma być na moich jasełkach 😳

    Hehe kusi mnie jak nie wiem 😂 za jak bardzo głupia mnie uznacie, jak sikne jutro, tak dla sportu? 4dpt 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Hehe kusi mnie jak nie wiem 😂 za jak bardzo głupia mnie uznacie, jak sikne jutro, tak dla sportu? 4dpt 😅
    E nie no, 4 dpt to nie, szalonaś? 🤣 poproszę o rozsądniejszy termin 😆

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    A ja zapytam dziewczyn, które sa na etapie wykańczania. Musze wybrac za niedlugo drzwi ktore beda miedzy korytarzem, a garażem. Chce zeby byly jakies izolowane od dolu, zeby cieplo nie uciekało. Macie jakas polecajke?

    To się nazywa chyba ocieplany albo ciepły próg 😁 i to spada jak się domykają drzwi😄

    aśś lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    E nie no, 4 dpt to nie, szalonaś? 🤣 poproszę o rozsądniejszy termin 😆

    A czy ja wiem 😂 jeden ten czy w te niczego nie zmieni 😅 jestem świadoma, że może to być dużo za szybko i może nic nie wyjść, ale dla celów badawczych, co mi szkodzi 😂 muszę się zastanowić 🤣

    Beta dla kliniki w piątek także co mi tam siknac xd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2024, 20:46

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Hehe kusi mnie jak nie wiem 😂 za jak bardzo głupia mnie uznacie, jak sikne jutro, tak dla sportu? 4dpt 😅

    Sport ekstremalny 😤 wnioskuje o przełożenie chociaż na 5 dpt 🫡 o której godzinie miałaś transfer? My tu tak z troski o Ciebie, wiesz to tak hormony szaleją a nie ma co się martwić i beczeć z byle powodu 🤗

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Sport ekstremalny 😤 wnioskuje o przełożenie chociaż na 5 dpt 🫡 o której godzinie miałaś transfer? My tu tak z troski o Ciebie, wiesz to tak hormony szaleją a nie ma co się martwić i beczeć z byle powodu 🤗

    Około 12 😊 spokojnie płakać nie będę bo wiem, że to może być za wcześnie, no ale mnie korci 🤣 wiecie ciężko z głowy i tak wyprzec mi różne obawy także csly czas chodzę nakręcona jak katarynka 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6257

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Firefly Lane serial o dwóch przyjaciółkach i ich życiu od liceum aż do choroby i śmierci jednej z nich.

    Ginny&Georgia film o perypetiach matki i córki

    Telefonistki historia kobiet pracujących w centrali telefonicznej w przedwojennej Hiszpanii

    Edit jeszcze jak chcesz się pośmiać to Pracujące mamy polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 06:52

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    A ja zapytam dziewczyn, które sa na etapie wykańczania. Musze wybrac za niedlugo drzwi ktore beda miedzy korytarzem, a garażem. Chce zeby byly jakies izolowane od dolu, zeby cieplo nie uciekało. Macie jakas polecajke?

    My akurat takich nie potrzebowaliśmy, ale szukałabym pod hasłem wewnątrzklatkowe. Wtedy pewnie jest szansa, żeby dopasować je do reszty w domu.

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka, czekamy do jutra 🙈 jak jutro beta będzie ładna to wpiszesz mi jajo 🤞🏻
    Wyniki jutro będą później bo jestem umówiona na 9tą dopiero 😳
    Sikłam jeszcze dziś na patyka, kreska ciemniejsza niż dwa dni temu ale i tak się stresuje.

    Sandra, ja się przyznam, że sikałam 4dpt 🤪 był cień cienia ale wtedy myślałam, że to może być ovitrelle.
    Jak lubisz to sikaj, tylko pamiętaj, że nic wyjść nie musi bo to bardzo wcześnie 😘

    Co do netflix to też szukam inspiracji 😅 mąż zabronił mi wracać do pracy, z resztą w pracy też mi mówią, że mam nie wracać 🙈 zanudze się. Chociaż bardzo prawdopodobne, że prześpię większość najbliższego czasu bo drzemki wlatują dwie w ciągu dnia 😆
    Ginny i Georgia ostatnio obejrzałam drugi raz, Emily w Paryżu z takich luźnych seriali jeszcze jest. Jeśli nie widziałaś to polecam Skazaną i Pati ale to na Max albo Player, Szadź, Odwliż, W głębi lasu też wciąga ale to już takie mocniejsze.

    SandraH.97, nick nieaktualny, rozalaa, Zosis, Beezi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Rozalka, czekamy do jutra 🙈 jak jutro beta będzie ładna to wpiszesz mi jajo 🤞🏻
    Wyniki jutro będą później bo jestem umówiona na 9tą dopiero 😳
    Sikłam jeszcze dziś na patyka, kreska ciemniejsza niż dwa dni temu ale i tak się stresuje.

    Sandra, ja się przyznam, że sikałam 4dpt 🤪 był cień cienia ale wtedy myślałam, że to może być ovitrelle.
    Jak lubisz to sikaj, tylko pamiętaj, że nic wyjść nie musi bo to bardzo wcześnie 😘

    Co do netflix to też szukam inspiracji 😅 mąż zabronił mi wracać do pracy, z resztą w pracy też mi mówią, że mam nie wracać 🙈 zanudze się. Chociaż bardzo prawdopodobne, że prześpię większość najbliższego czasu bo drzemki wlatują dwie w ciągu dnia 😆
    Ginny i Georgia ostatnio obejrzałam drugi raz, Emily w Paryżu z takich luźnych seriali jeszcze jest. Jeśli nie widziałaś to polecam Skazaną i Pati ale to na Max albo Player, Szadź, Odwliż, W głębi lasu też wciąga ale to już takie mocniejsze.

    Dla sportu nie zaszkodzi 😅 spokojnie jestem świadoma wszystkiego, ale potrzeba "kontroli" po dwóch CP jest silniejsza chyba ode mnie...

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @KarolinaAnastazja @Zosis dziekuje za rade 🙃

    @SandraH, przywoluje Cie do porzadku. Proszę chociaz jeden dzień wiecej poczekać, mozesz sobie wiecej stresu narobic niz to jest tego warte 😀
    Ale oczywiście zrobisz jak uważasz 🙂 owocnego siurania ❤️

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra było sikanie czy się powstrzymałaś? 🤪

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Sandra było sikanie czy się powstrzymałaś? 🤪

    Ja i się powstrzymać? Kochana 😂 oczywiście, że sikalam 🤣

    Widzę jakiś cień cienia kuzynki cienia, także i tak będę sobie sikać codziennie, w piątek i tak beta 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH 😅 a jakie testy kupiłaś na wielkie sikanie? 😅

    Witam się dzisiaj z 🤢 a tak super się czułam 🥲

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3921

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    SandraH 😅 a jakie testy kupiłaś na wielkie sikanie? 😅

    Witam się dzisiaj z 🤢 a tak super się czułam 🥲
    Standardowo facell z Rossmana ^^ zobaczymy jutro co tam wyjdzie ciekawego 😅

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
‹‹ 1351 1352 1353 1354 1355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ