Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Migotka ja już trzymam kciuki 🤞🏻 wiesz i której będziesz dziś mieć wynik? Widziałam na wątku IVF, że chyba byłaś na pobraniu dopiero o 9 więc dziś wynik będzie trochę później? 😏
    Około 13tej powinny być.
    Kochana, tu widziałaś a nie na wątku ivf 🤣 tam się mało udzielam, jakoś się nie mogę tam odnaleźć, za dużo się dzieje 🤪

    Frutleka, gratulacje 💕

    Frutellka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH kciuki✊️✊️🍀🍀🍀

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5516 6257

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra no jest 🥹

    Migotka czekam razem z Tobą 😇✊🏻

    Rozalka a cóż to za pawie od rana, czego żeś się objadła ?

    Frutelka gratuluję córeczki, będą różowe kokardki i inne słodkości 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 12:07

    SandraH.97, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki i zaczynam się martwić 😔
    12dpt 716mIU/ml, przyrost 86%.
    Bardzo zwolniło 😞

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Mam wyniki i zaczynam się martwić 😔
    12dpt 716mIU/ml, przyrost 86%.
    Bardzo zwolniło 😞

    Zwolniło ale wciąż jest w normie, prawda? 🫂

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Mam wyniki i zaczynam się martwić 😔
    12dpt 716mIU/ml, przyrost 86%.
    Bardzo zwolniło 😞
    Kochana im bliżej 1000 tym bardziej może zwolnić ! Jest przyrost w normie ! W sobotę będzie już powyżej 1000 🥰 rośnie beta ♥️ też miałam skrajnie niski przyrost i ten przyrost teraz urządza takie tańce w brzuchu, że szok. Rośnie i to w normie a to najważniejsze ♥️

    migotka_, Pfry lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w normie jest ale się zestresowałam 😬
    Mam nadzieję, że tam walczy dzielnie 🤞🏻

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Mam wyniki i zaczynam się martwić 😔
    12dpt 716mIU/ml, przyrost 86%.
    Bardzo zwolniło 😞

    Spokojnie, jest w normie 😊 chociaż z drugiej strony wiem, że tak czy siak będziesz się niepokoić bo tak to już jest 🤷‍♀️ a godziny pobrań były podobne?

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Spokojnie, jest w normie 😊 chociaż z drugiej strony wiem, że tak czy siak będziesz się niepokoić bo tak to już jest 🤷‍♀️ a godziny pobrań były podobne?[/QUOTE

    Później badałam, tamte badałam około 7:30, a dzisiaj o 9:00.
    No nic, zbadam jeszcze raz w piątek albo w sobotę.
    Napisałam do immunolog, może pobudzimy go większą dawką accofilu 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 13:15

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko my tu wszystkie trzymamy za Was kciuki 🤞🏻❤️

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy te flow to chyba z racji Twojego wyszywania, koni itp - jakoś tak moja podświadomość działa 😅
    Eee jaka tam skarpetka na avatarze - to jeszcze nieoszlifowany diament! 😁

    Jadzia powtórzę za dziewczynami - infekcje na tym etapie są jak najbardziej na plus 😊

    Biedronka@ do imienia macie mnóstwo czasu 🙃
    A jak święta z regulacją cukrów? Planujesz jakieś osobne dania dla siebie? 😊

    Aśś luty już niedaleko 🤞🏻
    Ekipa wpadnie to wtedy wszystko nabierze rozpędu 🤭

    Pfry cieszy mnie Twój stan jelit jakby to dziwnie nie brzmiało 🤭 planujesz zejście z probiotykow? 😊

    Beezi jak Ignas po urodzinkach? 😁

    Jo_ana strach przed porażka jest naturalny ale wierzę, że już jesteście coraz bliżej celu 🤞🏻

    Moonflower jak Antek w walce z zębami?

    Bambi jak po wizycie? 😊

    BuBu jaki to już poważny kawaler! 🤩
    Dostrzegacie już podobieństwo? 🤭

    Migotka spokojnie wdech i wydech 🤞🏻
    Beta coraz wyższa więc zwalnia - spróbuj się zrelaksować na tyle na ile dasz radę - planujesz kolejna w piątek? 😘

    RinTinTin taki Mąż to skarb! 🤩

    Rozalaa przebieram nóżkami na info od Ciebie! 🍀
    Swoją drogą śniło mi się, że pisałaś na forum, że urodziłaś syna - to była jakas turbo szybka ciąża 🤭

    Sandra widzę cień 🤞🏻 nie kusi Cię zrobienie bety? 🤭

    Frutelka gratulacje córeczki! 💖 Jak Mąż na wieść o dziewczynce? 😊

    U Nas czas chorobowy 🤧
    Najpierw Mąż, teraz ja 🤧
    Mam nadzieję, że nie przejdzie na Małą, bo tego Nam brakuje na święta 🥴

    nick nieaktualny, SandraH.97 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a było tak spokojnie 🥺 Migotko, wiem, że to trudne, bo nie wiesz co się dzieje, ale są dwie opcje, albo zachowujemy spokój i czekamy na rozwój wydarzeń licząc że będzie dobrze, albo włączamy tryb paniki 🫨 tryb paniki nikomu nie będzie służył, ani Tobie ani okruszkowi. Możesz też napisać do dr Jarosz - może odpowie coś. Trzymam mocno 🤞🍀

    migotka_ lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18001

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka proszę nie badać już bety, tylko gibac na USG. 😁 Beta już teraz widzę będzie cię niepotrzebnie stresować. My tu kciuki trzymamy.

    Ja siedzę właśnie u lekarza i czekam na ostatniego Gardasila 9.
    Wczoraj lepilismy pierogi i uszka cały dzień.

    migotka_, Pfry lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka, już napisałam, od razu napisałam i licze na to, że accofilem go obudzimy.
    Staram się być spokojna, wierzę w tą kruszynkę 💫 ale wiem też co znaczyły gorsze przyrosty i chyba zejde na zawał do piątku 😱

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5394

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, usg mam w poniedziałek 🙈 wtedy też mam betę zbadać bo klinika tak chce.

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    SandraH.97 wrote:
    Spokojnie, jest w normie 😊 chociaż z drugiej strony wiem, że tak czy siak będziesz się niepokoić bo tak to już jest 🤷‍♀️ a godziny pobrań były podobne?

    Później badałam, tamte badałam około 7:30, a dzisiaj o 9:00.
    No nic, zbadam jeszcze raz w piątek albo w sobotę.
    Napisałam do immunolog, może pobudzimy go większą dawką accofilu 🤔
    To 1.5 h robi różnicę ale ja nadal uważam, że przyrost jest w normie i choć wiem jak to jest stresujące bo wiesz jak przechodziłam te momentu badania bety to postaraj się uspokoić, wypić melisę, pogłaskać się po brzuchu i wierzyć w tego kropka ♥️ wiem, że Tobie z bagażem doświadczeń, który masz jest ciężej niż mi ale wiem jaką sobie krzywdę zrobiłam analizując bety i zastanawiając się, czy jest dobrze. Więc teraz wdech, wydech i postaraj się uspokoić ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 13:34

    migotka_ lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Siesiepy te flow to chyba z racji Twojego wyszywania, koni itp - jakoś tak moja podświadomość działa 😅
    Eee jaka tam skarpetka na avatarze - to jeszcze nieoszlifowany diament! 😁

    Jadzia powtórzę za dziewczynami - infekcje na tym etapie są jak najbardziej na plus 😊

    Biedronka@ do imienia macie mnóstwo czasu 🙃
    A jak święta z regulacją cukrów? Planujesz jakieś osobne dania dla siebie? 😊

    Aśś luty już niedaleko 🤞🏻
    Ekipa wpadnie to wtedy wszystko nabierze rozpędu 🤭

    Pfry cieszy mnie Twój stan jelit jakby to dziwnie nie brzmiało 🤭 planujesz zejście z probiotykow? 😊

    Beezi jak Ignas po urodzinkach? 😁

    Jo_ana strach przed porażka jest naturalny ale wierzę, że już jesteście coraz bliżej celu 🤞🏻

    Moonflower jak Antek w walce z zębami?

    Bambi jak po wizycie? 😊

    BuBu jaki to już poważny kawaler! 🤩
    Dostrzegacie już podobieństwo? 🤭

    Migotka spokojnie wdech i wydech 🤞🏻
    Beta coraz wyższa więc zwalnia - spróbuj się zrelaksować na tyle na ile dasz radę - planujesz kolejna w piątek? 😘

    RinTinTin taki Mąż to skarb! 🤩

    Rozalaa przebieram nóżkami na info od Ciebie! 🍀
    Swoją drogą śniło mi się, że pisałaś na forum, że urodziłaś syna - to była jakas turbo szybka ciąża 🤭

    Sandra widzę cień 🤞🏻 nie kusi Cię zrobienie bety? 🤭

    Frutelka gratulacje córeczki! 💖 Jak Mąż na wieść o dziewczynce? 😊

    U Nas czas chorobowy 🤧
    Najpierw Mąż, teraz ja 🤧
    Mam nadzieję, że nie przejdzie na Małą, bo tego Nam brakuje na święta 🥴
    Tak każdy widzi pod siebie podobieństwo 😂 ja uważam, że nos ma męża a policzki moje (też mam takie pućki), moja mama twierdzi, że nos ma mojego taty a teściowa twierdzi, że nos to ma po niej 😂

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2607 4357

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że się wbijam. Migotka spójrz na mój przyrost z 13dpt. Też było poniżej 100% a z tym przyrostem jestem mamą bliźniaków.😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2024, 13:38

    SandraH.97, nick nieaktualny, Lipcowa, migotka_, Emka06 lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Siesiepy te flow to chyba z racji Twojego wyszywania, koni itp - jakoś tak moja podświadomość działa 😅
    Eee jaka tam skarpetka na avatarze - to jeszcze nieoszlifowany diament! 😁

    Jadzia powtórzę za dziewczynami - infekcje na tym etapie są jak najbardziej na plus 😊

    Biedronka@ do imienia macie mnóstwo czasu 🙃
    A jak święta z regulacją cukrów? Planujesz jakieś osobne dania dla siebie? 😊

    Aśś luty już niedaleko 🤞🏻
    Ekipa wpadnie to wtedy wszystko nabierze rozpędu 🤭

    Pfry cieszy mnie Twój stan jelit jakby to dziwnie nie brzmiało 🤭 planujesz zejście z probiotykow? 😊

    Beezi jak Ignas po urodzinkach? 😁

    Jo_ana strach przed porażka jest naturalny ale wierzę, że już jesteście coraz bliżej celu 🤞🏻

    Moonflower jak Antek w walce z zębami?

    Bambi jak po wizycie? 😊

    BuBu jaki to już poważny kawaler! 🤩
    Dostrzegacie już podobieństwo? 🤭

    Migotka spokojnie wdech i wydech 🤞🏻
    Beta coraz wyższa więc zwalnia - spróbuj się zrelaksować na tyle na ile dasz radę - planujesz kolejna w piątek? 😘

    RinTinTin taki Mąż to skarb! 🤩

    Rozalaa przebieram nóżkami na info od Ciebie! 🍀
    Swoją drogą śniło mi się, że pisałaś na forum, że urodziłaś syna - to była jakas turbo szybka ciąża 🤭

    Sandra widzę cień 🤞🏻 nie kusi Cię zrobienie bety? 🤭

    Frutelka gratulacje córeczki! 💖 Jak Mąż na wieść o dziewczynce? 😊

    U Nas czas chorobowy 🤧
    Najpierw Mąż, teraz ja 🤧
    Mam nadzieję, że nie przejdzie na Małą, bo tego Nam brakuje na święta 🥴

    Z jednej strony kusi, ale z drugiej może być to za mała wartość a z laboratoriami bywa różnie także poczekam ^^ jak jutro będzie mocniejszą kreska to zrobię betę w piątek ( to będzie 6.dpt ale tak chciała dr MP) No i wtedy zdobię też w sobotę, aby w poniedziałek jak coś sprawdzić przyrost a i tak mam zrobić druga betę właśnie wtedy dla MP 😊
    Ale przyznam się i siknelam na inny test, taki z action z ciekawości, z dość rozwodnionego moczu bo po kawie i jest tam też cień, ale nawet mocniejszy niż ten na facell 😊 także pozostaje mi czekać i sikać na patyki dla sportu dla potomnych 😅

    Była na forum przypadki sikania w 3 dpo także nie takie cuda to forum widziało 🤣

    nick nieaktualny, Lipcowa lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13546 18076

    Wysłany: 11 grudnia 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Z jednej strony kusi, ale z drugiej może być to za mała wartość a z laboratoriami bywa różnie także poczekam ^^ jak jutro będzie mocniejszą kreska to zrobię betę w piątek ( to będzie 6.dpt ale tak chciała dr MP) No i wtedy zdobię też w sobotę, aby w poniedziałek jak coś sprawdzić przyrost a i tak mam zrobić druga betę właśnie wtedy dla MP 😊
    Ale przyznam się i siknelam na inny test, taki z action z ciekawości, z dość rozwodnionego moczu bo po kawie i jest tam też cień, ale nawet mocniejszy niż ten na facell 😊 także pozostaje mi czekać i sikać na patyki dla sportu dla potomnych 😅

    Była na forum przypadki sikania w 3 dpo także nie takie cuda to forum widziało 🤣
    Proszę pokazać, co to za sikanie bez pokazywania testów? 🤔

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 1353 1354 1355 1356 1357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ