Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Lipcowa wspaniały przyrost. Wiesz, że jutro idę do twojego doktorka na monit? Mam nadzieję na dobrą wizytę i rozmowę.

    Przypomnij mi proszę - do tego z Oln czy Bia? ☺️

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, mnie zawsze cieszą takie długie wizyty, kiedy wiem że ktoś faktycznie poświęca mi uwagę i czas. Najgorsze są takie wizyty że 5 min i 200 zł 😆
    Masz plan, a to już samo w sobie jest postępem. Będziemy wspierać Cię w działaniu, na pewno sobie poradzisz 😘

    Lipcowa, gratuluję raz jeszcze, tym razem pięknie rosnącej bety. To się dzieje! ❤️🤰 Kiedy masz następną wizytę w klinice i kiedy jakieś usg? Chciałam Cie też podpytać, czy po transferze i potwierdzone ciąży, nadal musisz być obstawiona lekami? 🤔

    Lipcowa, Clausix lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:

    Lipcowa, gratuluję raz jeszcze, tym razem pięknie rosnącej bety. To się dzieje! ❤️🤰 Kiedy masz następną wizytę w klinice i kiedy jakieś usg? Chciałam Cie też podpytać, czy po transferze i potwierdzone ciąży, nadal musisz być obstawiona lekami? 🤔

    Betę i resztę badań powtórzę w sobotę (wtedy właśnie wg kliniki powinnam je dopiero zrobić) i zadzwonię do nich powiadomić o tym i umówić się na wizytę potwierdzającą ☺️ dopytam też o leki bo np luteinę i heparynę mam jeszcze na ok. tydzień tylko. Wydaje mi się, że jak się skończą to chyba po prostu nie będę musiała brać. Zobaczę jak wyjdzie progesteron - jeśli zacznie spadać do wizyty to będę jednak cisnęła na suplementacje do 3 miesiąca. ☺️

    justme lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Przypomnij mi proszę - do tego z Oln czy Bia? ☺️
    Białystok, u dr. Kucia.

    W piątek wracam już po poronieniu do pracy, strasznie mi się nie chce. Ostatni raz w pracy byłam w czerwcu, z jednej strony wypoczęłam jak nikt inny, z drugiej nie wiem co mnie czeka. Bałam się też widoku dzieci, pracuje w przedszkolu i to była moja największa obawa - jak zareaguje na dzieci, czy pojawia się myśli jak wyglądałoby nasze dzieciątko. Trochę się otrząsnęłam, pogodziłam z losem i za 2 tygodnie będę chrzestną 7- miesięcznego dzidziulka, brat męża poprosił mnie o to, jeszcze gdy ciąża była. Myślałam, że nie dam rady psychicznie, ale udało mi się rozgraniczyć naszą stratę i kolejne dziecko w rodzinie. Kupiliśmy wczoraj już ubranko i buty chrześniakowi, a mężowi oczy się zaświeciły na widok sukienek dla dziewczynki. Zawsze zarzekał się, że chce syna, a wczoraj pierwsze co przykuło jego uwagę to kiecki 😁 mam nadzieję, że niedługo i nas czeka szykowanie wyprawki

    siesiepy, Pfry lubią tę wiadomość

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może odważę się pokazać Wam tego mojego IG 🤔 nie wiem, w sumie nie ma musu żebyście lubiły a jak Wam tu wstawię to będę miała wrażenie że będziecie się czuły zobowiązane 🤔

    Clausix lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Betę i resztę badań powtórzę w sobotę (wtedy właśnie wg kliniki powinnam je dopiero zrobić) i zadzwonię do nich powiadomić o tym i umówić się na wizytę potwierdzającą ☺️ dopytam też o leki bo np luteinę i heparynę mam jeszcze na ok. tydzień tylko. Wydaje mi się, że jak się skończą to chyba po prostu nie będę musiała brać. Zobaczę jak wyjdzie progesteron - jeśli zacznie spadać do wizyty to będę jednak cisnęła na suplementacje do 3 miesiąca. ☺️
    Wydaje mi się, że do końca pierwszego trymestru będziesz brać progesteron, o ile nie do drugiego. Jeśli zabraknie ci leków wystawiają receptę przez telefon, ale trzeba potem zapłacić za nią. Swoją drogą 50 zł, przy kasie którą co miesiąc u nich się zostawia to spora kwota, a wystawienie recepty to chwila.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme w takim razie daj koniecznie znać po! a Kucia polecam - fajny gość ;)
    podziwiam Cię, że jesteś w stanie to odgraniczyć - jesteś silną kobietą ❤️
    Już niedługo los Wam to wynagrodzi i będziecie kupować sukienki dla swojej Kruszynki ☺️

    Co do progesteronu to ja nawet wolałabym brać - dla własnego spokoju ☺️
    pewnie nie będę prowadziła ciąży w klinice ze względu na sporą odległość, a Mąż od października ma zacząć kurs w pracy, a nie wyobrażam sobie dojeżdżać zimą sama prawie 200km w jedną stronę.
    A szkoda - bo z chęcią prowadziłabym ją pod ich okiem ☺️

    BuBu wszystkie IG mile widziane! ❤️

    justme, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2338 6581

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa piękny przyrost 😍 Kropek się pięknie zadomawia 🥰

    Justme przykro mi, że musiałaś przez to przejść 😓 przytulam mocno, mam nadzieję, że wyniki ukierunkują Was na przyczynę, a co za tym idzie szybciutko będziecie mogli cieszyć się ze zdrowej, książkowej ciąży i pięknego bobaska 😘

    Bubu bez wygłupów tu mi 😂 nikt tu nikogo do niczego nie zobowiązuje 😊 jeśli tylko chcesz, wrzucaj profil, ja bardzo chętnie zaobserwuje 😎

    Lipcowa, justme, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki, to profil się nazywa droga_zwana_nieplodnoscia ☺️

    Lipcowa, justme, Emka06, Angi90 , Nataliii, oloska, rozalaa, siesiepy, Paprota9418, Pfry, Bambi92 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3462 8517

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, no pięknie ❤️ Heparynę pewnie odstawią, jeśli nie masz żadnych zaburzeń, proga myślę, że zostawią - dużo dziewczyn dostaje profilaktycznie, ja też miałam do końca pierwszego trymestru mimo braku plamień itp. 🤷🏻‍♀️

    Justme, trzymam za Ciebie mocno kciuki, jesteś bardzo dzielna ❤️ I mam nadzieję, że już niedługo Was też czeka szczęśliwe zakończenie i dzieciaki będą się razem bawić 🤞🍀 Kciuki za wizytę i wyniki badań ✊

    Clausix, ja też najczęściej zamawiam z Allegro, większe apteki mają tam swoje sklepy. 😉

    Moon, gotuj i wracaj, trzeba nakarmić dinusie 🤤

    Lipcowa, justme lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Oki, to profil się nazywa droga_zwana_nieplodnoscia ☺️
    Ja już wczoraj domyśliłam się, że to Ty 🤭

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3288 8570

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi a w jakiej postaci miałaś proga? 🧐

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, piękna beta 😍

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również melduje się jako stalker 🖐 nie jestem za dobrym detektywem, ale jedna z Was ma przecudne fotografie na profilu, mega klimatyczne 😍
    Sandra, powodzenia z prowadzeniem konta ❤️

    KarolinaAnastazja, ja co prawda nie znam tej lekarki z Angeliusa, ale moja przyjaciółka jest niesamowicie zadowolona z działań dr.Janosz. Ona co prawda miała problem z poronieniami nawykowymi, ale ta lekarka działa też prężnie w temacie niepłodności. Przyjmuje w Angeliusie i u siebie w poradni, w Rudzie Śląskiej.

    Lipcowa, piękny wynik ❤️

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3462 8517

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Beezi a w jakiej postaci miałaś proga? 🧐
    Duphaston doustnie 2x1tabl.

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny stary zdał egzamin!!!

    Może to dobra pasta taka z tymi pozytywnymi wynikami w tym tygodniu 🤞😜😁🤔
    Zobaczymy w sobotę 🤣

    Nataliii, Angi90 , Beezi, Emka06, Kil, Lipcowa, Marti27, rozalaa, Paprota9418, RinTinTin, Kasia111, Pfry, Amunicja lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13538 18067

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Ja już wczoraj domyśliłam się, że to Ty 🤭
    Ano ja 😆

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower jak dobrze Cię widzieć! stęskniłam się, ale rozumiem 🫂 Niech dobra passa trwa!💫 pogratulować Staremu 🙌

    Lipcowa, piękna beta 🤩 Tak czułam, że będzie wyższa niż zakładałaś☺️

    Clausix, to dobra wizyta była 👌 trzymam kciuki za poprawę wyników 🤞 Suple kupuję na Allegro, czasem na Gemini albo Aptelia 😉

    BuBu, gratuluję i oczywiście obserwuję! ☺️ Nas nie musisz się obawiać pod żadnym względem 😉😘

    moonflower, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa piękny przyrost 😍 Ty jesteś z Oln?!

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 9 sierpnia 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odnośnie Androloga
    To mazus nie ma żadnych żylaków i jajca czyste jak ta lala
    Co do badania to powiedział, że jest morfologia 0% i brać suple podstawy Cynk, Selen, magnez witaminę E (ale i tak będę go szprycować witaminami od Clarie)

    Przez te 3 miesiące mam zrobić drożność
    Jak się nie uda w 3 cyklach zaksc w ciążę to mamy do niego wpaść i da mezulkowi jakieś leki na stymulację jajek/spermy(?) Niedopytałam 🙈

    Ogólnie mowi, ze dzieci będą na 100% pytanie tylko kiedy

    Plan działania jakiś ma, co uważam za +
    Jednak - ze powiedział, że morfolofia u większości na pierwszym badaniu jest beznadziejna

    rozalaa, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ