Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt 😀

    SandraH.97, Anka96, Kasiak89, Angi90 , Cukruś, KarolinaAnastazja, Mart768, Lola93, Emka06, Niaha lubią tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję świątecznych prezentów tym które je otrzymali.
    Tym, które ich nie otrzymały to powiem tylko, że to nie chodzi o to że byłyście niegrzeczne, tylko Mikołaj jest opieszały. 🥺
    Życzę Wam wszystkim spełnienia marzeń oraz dużo zdrowia. 💕

    Anka96, Kasiak89, SandraH.97, nick nieaktualny, Angi90 , Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Lola93, Emka06, Niaha lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🎄 Kochane Dinusie 🦖 ♥️

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam chwil pełnych radości, spokoju i miłości. Niech ten czas przyniesie mnóstwo ciepła, zarówno w sercu, jak i w otaczających Was relacjach. Mam nadzieję, że już wkrótce ten wątek będzie pełen sukcesów i spełnionych marzeń! Dziękuję, że jesteście w moim życiu – z Wami każda przeszkoda wydaje się być do pokonania. ♥️

    Anka96, Kasiak89, SandraH.97, aśś, nick nieaktualny, Angi90 , Lipcowa, Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Niaha lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18073

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dinusie, z okazji Świąt życzę Wam spokoju, zdrówka🎄
    Tym, które jeszcze walczą siły, braku niewygodnych pytań podczas spotkań z najbliższymi i spełnienia wszystkich marzeń oraz tego najważniejszego ♥️

    Tym, które noszą pod sercem maluszki życzę żeby zdrowo się rozwijały, pięknych ujęć z USG i szczęśliwego rozwiązania ♥️

    Tym, które mają już dzieciątko w ramionach życzę pięknych wspomnień z tych wyjątkowych świąt oraz spełnienia w byciu rodzicem ♥️

    SandraH.97, rozalaa, aśś, nick nieaktualny, Paprota9418, Angi90 , Lipcowa, Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Kasiak89, Niaha lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam życzę najprościej jak sie da 🙂 aby sie spelnily Wasze wszystkie marzenia ❤️ dużo ciepła rodzinnego i spokoju ❤️ ja się wylogowuje i wracam po Świętach 🙂

    SandraH.97, rozalaa, nick nieaktualny, Anka96, Angi90 , Lipcowa, Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Kasiak89, Niaha lubią tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dino 🦖 Niech Wam Gwiazdka spełni wszelkie Marzenia 🌟
    IMG-20241224-15234372.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 grudnia 2024, 15:28

    nick nieaktualny, aśś, Anka96, Frutellka , SandraH.97, Paprota9418, Lipcowa, rozalaa, Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Kasiak89, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dinki! Niech Gwiazdka 🌠 obdaruje Was tym i czym marzycie. Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

    Dużo dobra i miłości.

    nick nieaktualny, SandraH.97, Angi90 , Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Kasiak89, Niaha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego Dino-laseczki! 🥳 🎄
    Myślami jestem dziś z wszystkimi wojowniczkami, które tak jak ja jeszcze w tym roku nie doczekały swojego cudu. Oby te Święta dały nam dużo energii i zapału dzięki, którym w styczniu będziemy walczyć dalej. Niech 2025 przyniesie nam spełnienie naszego największego marzenia. ❣️
    A dla tych, które swoje cudy mają już w ramionach albo w brzuszkach dużo zdrowia i wytrwałości dla całych rodzinek. Życzę wam aby życie było wolne od zmartwień a wy codziennie uśmiechnięte. 😘

    SandraH.97, Angi90 , Lipcowa, rozalaa, Cukruś, Beezi, KarolinaAnastazja, Mart768, Emka06, Kasiak89, Pfry, Niaha lubią tę wiadomość

  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dinusie! Niech czas Bożego Narodzenia będzie pełen ciepła, radości i wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia Was wszystkich!🌲❤️ Niech magia dopadnie w końcu każdą z nas i spełnią się Wasze marzenia, szczególnie te, o które tu wspólnie walczymy.

    Cukruś, Beezi, Mart768, Emka06, Kasiak89, Pfry, Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 24 grudnia 2024, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bądźcie szczęśliwe i w te Święta, i po nich. Dla każdej z Was szczęście pewnie oznacza co innego, więc niech to będzie szczęście uszyte na miarę 😊

    Karola
    Wyprawka dla !UWAGA! Ani już niemal gotowa 😊 Sama nie wiem kiedy mignął ten czas. Chyba pora zacząć pakować walizkę.
    Jak lecą pierwsze święta z Baby B.? 🥰

    Cukruś, Zosis, Beezi, Biedronka@, KarolinaAnastazja, Mart768, rozalaa, SandraH.97, Frutellka , Emka06, Kasiak89, nick nieaktualny, Niaha lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 25 grudnia 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnione, ale Wesołych Świąt!
    Radości, pokoju i jak najbogatszego życia poza staraniami :)

    Kingus 1, migotka_, Pfry, Cukruś, Niaha, Angi90 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 25 grudnia 2024, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja w wątku. Mam nadzieję że mogę do Was dołączyć.
    Dopiero wczoraj znalazłam taki wątek.
    Również życzę zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia 🥰🥰

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 25 grudnia 2024, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pozdrawiam spod kroplówki 😅
    Albo się czymś zatrułam albo takie uroki ciąży.
    🤮 od rana, ze 30 razy... już nie miałam czym, słabo mi było, usiadłam na podłodze w łazience i nie miałam siły wstać, więc mąż mnie zapakował w auto i przywiózł.
    Jeszcze plamić zaczęłam, ale to z wysiłku, w badaniu nic nie widać a serduszko bije nadal 🥰

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka 😱 dobrze, że Mąż jest czujny. Dbajcie o siebie! 🫂

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka mam nadzieję że to jednak... Chwilowe dolegliwości i jednak ciąża oszczędzi ci rzygania 30 razy dziennie. 😱

    Kingus hej i wesołych świąt. Widzę twoją stopkę, ale czy opowiesz coś więcej o sobie? :)

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Migotka mam nadzieję że to jednak... Chwilowe dolegliwości i jednak ciąża oszczędzi ci rzygania 30 razy dziennie. 😱

    Kingus hej i wesołych świąt. Widzę twoją stopkę, ale czy opowiesz coś więcej o sobie? :)

    Tak opowiem.
    Z mężem staramy się od 2023r. Pierwsze 7 miesięcy naturalnie. Potem jedna inseminacja i 3 transfery z Adopcji Zarodka. U mnie problem to niskie amh 0,52, endometrioza i mieśniak macicy. Miałam już dwie histeroskopie połączone z laparoskopia i drożność jajowodów. Przy tym drugim zabiegu odcięto mi jajowód bo był wodniak jajowodu. Nigdy nie próbowałam stymulacji na swoich komorkach, zawsze się tego bałam i z takim małym amh wiedziałam, że nic z tego nie będzie. Po konsultacji u 3 lekarzy zasugerowano mi, że z takim amh to adopcja zarodka lub komórka dawczyni. U męża wyniki bardzo dobre. Chcieliśmy komórke dawczyni ale koszty nas przerosły. Teraz jesteśmy w programie MZ.
    Jestem w trakcie konsultacji immunologicznych (dr Sydor, teraz dr Jarosz).
    Do pierwszego transferu nie miałam nic, tylko estrofem i progesteron. Do drugiego transferu miałam accofil i encorton. Do trzeciego accofil, prograf i encorton. Dr Sydor proponuję immunoglobuliny do kolejnego transferu. Nigdy nic nie ruszyło. Zawsze beta 0.
    Teraz ze względu na endometrioze lekarz z kliniki proponuję zastrzyk diphereline, trochę się go obawiam ale jak trzeba to trzeba.
    Robiłam test Beready - okno implantacyjne przesunięte o 12 godzin do przodu. Potem robiłam biopsję endometrium z cd138 i komórkami uNK. Wyszło zapalenie endometrium, teraz już wyleczone. Drugi i trzeci transfer był po leczeniu stanu zapalnego. Niestety też się nie udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2024, 08:51

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kochana bidulko, bardzo dobrze ze pojechaliście😘 mam nadzieję, że to chwilowe ❤️ uważajcie tam na siebie 😊

    Mnie od wtorku bolało gardło i mam katar😅 ale zaopatrzyłam się w leki dla kobiet w ciąży o został tylko katar 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus1 witamy w Naszym gronie 😊 dziękuję również za podzielenie się z nami swoją historia...mam nadzieje, ze juz niedługo Wasze działania przyniosą oczekiwany efekt ❤️

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta, święta i po świętach można powiedzieć 😅

    Nie pojadłam jedzenia, ale strachu to się najdłam dziś fest.
    Zaczęłam krwawić 😞 wszystko tam w środku czerwone, brzuch zaczął boleć jak na okres, plecy na dole.
    Tak więc znowu odwiedziłam izbę przyjęć, zaryczana bo już się żegnałam z tym maleństwem.
    W badaniu ginekologicznym aktywnego krwawienia już nie było, w usg za to mamy nieproszonego lokatora krwiaczka, nie jest duży na szczęście.
    Z kruszynką najważniejsze jest wszystko dobrze, rośnie, ma 7mm i serduszko bije 162ud/min 💓
    Ja mam leżeć, księżniczkować, mogę jeszcze podkrwawiać i plamić, a gdyby tfu tfu się rozkręcało bardziej a nie zmniejszało to przyjeżdżać.
    Byłam tam wczoraj, byłam dzisiaj, jutro już nie chce 😅

    Trzymajcie kciuki za moją kruszynkę 💪🏼

    Mam nadzieję, że Wasze święta spokojniejsze 😊

    nick nieaktualny, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 26 grudnia 2024, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka kciuki cały czas na pokładzie ❤️ wszystko będzie dobrze, po prostu pewnie to wszystko od tych wymiotów, jak człowiek zwraca wszystko to się mięśnie spinają, szarpie człowiekiem i pewnie po prostu się coś zruszało...Na szczęście dobrze, że z Kruszynka wszystko okej 🥰 niech tam siedzi grzecznie i nie stresuje rodziców ❤️ proszę tam na siebie uważać i ksiezniczkować ile wlezie 😊 zalogować się w łóżku, odpalić jakiś serial albo poczytać książkę i odpoczywać 😍❤️

    migotka_, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
‹‹ 1383 1384 1385 1386 1387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ