Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry 8 stycznia najpóźniej beda wyniki KIR i trombofilii. 14 stycznia mamy wizytę w Klinice. 😏

    Angi90 lubi tę wiadomość

  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3842

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Jadzia, ja dojrzewam do myśli o powrocie po kilku latach na siłownię, powodzenia 🏋️‍♀️

    KarolinaAnastazja, w listopadzie się okazało, że mam Gravesa- Basedova, chorobę tarczycy. Liczyłam się z tym, że muszę to ogarnąć przed ewentualną kolejną ciążą, ale zakładałam tak 6-9 miesięcy - w sam raz żeby pobyć w nowej pracy i zacząć się starać. Endokrynolog stwierdził, że najlepiej byłoby pociągnąć leczenie do 18 miesięcy - podobno wtedy redukuję znacząco ryzyko kolejnego nawrotu.

    Bambi, zakładając powodzenie w pierwszym cyklu (hehe) to miałby 3,5 roku, więc raczej celuję w 4-5 lat, a to już sporo. Tym bardziej, że miałam takie myśli, że jak już nie spać to ciągiem 😂🙈

    Pfry, kiedy pierwszy monit? Oby okres przyszedł punktualnie i nowy rok-nowy cykl 🤞🍀

    Siesiepy, mimo wszystko będę trzymać kciuki ✊❤️

    Kochana ja tez mam gravesa Basedowa , od 3 lat tsh unormowane do 1.8 i pomalutku bardzo sobie spada. Aktualnie chyba 1.6 Unormowane po niecałym roku brania leku, suplementacji selenu i rzuceniu fajek 🙂

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja uff 😃 To jutro zakupy drogeryjne, akurat wszystko mi się kończy 😜

    Beezi może tak jak Ann35 pisze, to taki plan maksimum jest? Będę trzymać kciuki 🤞🤞 Jak którejś z nas uda się kolejna ciąża w pierwszym cyklu starań, to będzie tu impreza na forum, wiadomo 😜 A jak się czujesz na lekach ogólnie?

    Jadzia ćwiczenia to zawsze dobry pomysł, żeby nie myśleć o głupotach. Na pewno znajdziesz aktywność dla siebie. Kibicuje 🏋️‍♀️

    Poproszę jutro o pół kciuka, lecę na morfologię i zobaczymy jak tam moje żelazo 😉 Niedługo też krzywa cukrowa, więc czas zacząć trzymać michę.

    Amunicja, Angi90 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2737

    Wysłany: 29 grudnia 2024, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia - czyli za 2 tygodnie już będziesz dużo więcej wedzieć. 👊

    Jeśli chodzi o mnie to pierwszy monitoring mam 09.01. Tak naprawdę to chcę potwierdzić owulację, bo mamy zalecenie Accofilu po potwierdzeniu owulacji. 1-2 cykle tak podziałamy z pomocą Accofilu i progesteronh, nie wiem co dalej - czy w ogóle coś warto planować 😑 może takie działania wystarczą? 🤪 Jak to Rozalaa mówiła? Że niektórzy uprawiają po prostu seks żeby mieć dziecko? 😅

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry no podobno tacy są 👀 😆 już wiemy, że to ani Ty, ani ja 😅 ja się nie dziwię, że powrót do starań wzbudza w Tobie masę skrajnych uczuć. Fajnie by było tak jak piszesz, gdyby starania były elementem, a nie tematem przewodnim, ale czy przy tych lekach, monitoringach, zastrzykach to możliwe? Nie wiem 🤷‍♀️ żeby to wszystko grało, często trzeba się dostosować do sytuacji 😬

    Jadziu czekamy z Tobą, myślę że te wyniki wiele wniosą 😘

    Jakie macie plany na jutro Dinusie 🦖? 🎊 ja bym najchętniej została w piżamie przed tv 📺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2024, 10:22

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u mnie dzisiaj biel więc jutro raczej nic za bardzo się nie zmieni w tym temacie i będę odstawiać leki.

    Idę dzisiaj na badanie dot. przeciwciał Castle'a w wyściółce jelita czy cos takiego. Obie moje siostry to mają, jedna wysłali bo miała niedobory witaminy B12 mimo suplementacji lekami. A to genetyczne.

    Jutro moje plany to iść do salonu. Chciałam pizamowego sylwestra ale stary chce się chyba odwalić. Będziemy oglądać Ile waży koń trojański, jeść barszcz, uszka, pierogi, gwiazdę serową, pizzę i pewnie frytki w airfryerze bo dostałam na święta i jakiś szał wszyscy na to mają. 😅 Spróbuję dorwać susz na kompot z suszu, bo bardzo lubimy.
    A tak to nie mamy planów. Pewnie pośpiewamy coś w Lets sing, może wyjmiemy mało zobowiązujące planszówki typu MLEM czy inny Munchkin. A tak to planuje się upić z żalu. Do nieprzytomności raczej nie. 😅

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro idę z mężem do rodziców 😊 przyjdą też siostry mamy z partnerami 😊 posiedzimy sobie, zrobię na pewno jakieś przekąski ^^

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18073

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już z uwagi na to, że stopy mi puchną mamy sylwestra w domku, pogramy w grę na PS4, którą kupiliśmy sobie pod choinkę, obejrzymy film, na odliczanie włączymy Sylwestra z Polsatem, wypijemy Piccolo (jedyne prawilne truskawkowe) i pójdziemy spać. Do jedzenia mamy barszczyk, krokiety, sałatkę jarzynową, uszka, bigos, miodownika i chipsy 😁 do picia piwko bez alko bo mąż musi być już w pełnej gotowości w razie W 😁 no i ja oczywiście nogi w górze 🤪

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas kocyk, chipsy, film, może puzzle. Nie liczę na to, że dotrwam do północy 😅 jak samopoczucie pozwoli to może zrobię sałatkę.
    Mam picollo 😋🍾 ale o smaku kiwi a też preferuje tego truskawkowego 🤭

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, przykro mi, że się nie udało 😞
    Cóż, przed Wami Nowy Rok, konsultacja ivf i nowe szlaki do przetarcia w drodze do rodzicielstwa.
    Wierzę, że 2025 będzie Wasz ❤️

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy czyli w 2025 wspólnie jedziemy z tematem 😉

    My odwiedzamy znajomych. Ale to bardziej spotkanie niż impreza bo na razie jesteśmy na liście gości tylko my i oni. Kameralnie tak jak lubię. ☺️

  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Ja już z uwagi na to, że stopy mi puchną mamy sylwestra w domku, pogramy w grę na PS4, którą kupiliśmy sobie pod choinkę, obejrzymy film, na odliczanie włączymy Sylwestra z Polsatem, wypijemy Piccolo (jedyne prawilne truskawkowe) i pójdziemy spać. Do jedzenia mamy barszczyk, krokiety, sałatkę jarzynową, uszka, bigos, miodownika i chipsy 😁 do picia piwko bez alko bo mąż musi być już w pełnej gotowości w razie W 😁 no i ja oczywiście nogi w górze 🤪

    A jaka grę sobie kupiliście? 😊

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18073

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    A jaka grę sobie kupiliście? 😊
    Dziedzictwo Hogwartu 😁

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    U Nas kocyk, chipsy, film, może puzzle. Nie liczę na to, że dotrwam do północy 😅 jak samopoczucie pozwoli to może zrobię sałatkę.
    Mam picollo 😋🍾 ale o smaku kiwi a też preferuje tego truskawkowego 🤭

    Też muszę kupić sobie picollo 😅
    A jak się czujesz? Wszystko już dobrze?

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!👋🏼
    Wróciłam, ale o ile pamiętacie, u nas czas od świąt do moich urodzin, a nawet dalej, jest napięty 🙆🏼‍♀️

    Jeśli ktoś się zastanawia nad wyjazdem świątecznym to POLECAM 🙃 Bosko było! Aż żałuję, że to pierwszy raz. A kolacja Wigilijna nadal siedzi w moich kubkach smakowych i głowie🤤 Czas był na wszystko, spacery z psiulem, zwiedzanie, drzemkowanie, łyżwy, narty i tak oczywiście, że po szlakach nie chodziłam (dobra! Jeden skromny, 3 km był), żadnego sprzętu nie założyłam, ale moi się wybawili za wszeczasy, a ja sobię siedziałam pod kocykiem z gorącą czekoladą lub ciepłymi owockami pod pierzynką😋 Naładowana górskim powietrzem i widokami wytrzymam do kolejnego razu 🫡

    Jo_ana, tego śniegu akurat trzeba było troszkę poszukać, bo był wyłącznie w jednej miejscowości, jakieś 30 km dalej, ale kto jak nie my - zimowe kobiety - wynajdziemy biały puch z nikąd 😁☃️

    Częstujemy tortem Nutki🎂4 dni świętowania na szczęście za nami 🙈 https://ibb.co/SQhYkpr

    W Sylwestra lepimy pierogi, wcinamy prażynki paprykowe i popijamy Piccolo truskawkowym, w domu w rytm tego, co znajdziemy w TV lub Netflixie 🙃 Więcej do życia nam nie trzeba!

    Lecę trochę ponadrabiać😘

    RinTinTin, BuBu90, Zosis, Emka06, Beezi lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry na końcówce roku

    Widzę, że większość chyba będzie praktykować opcję sylwestrową na spokojnie w domu, my również nie mamy żadnych planów, jak to mówią sylwester z Polsatem nas czeka, ale tym razem przed tv.

    Robicie coś smacznego na wieczór do zjedzenia ?
    Czy zamawiacie ?

    Beezi w tym roku zostaliśmy w NL, ja pracowałam w wigilię, a mój K. po świętach z kolei więc nie było sensu tłuc się taki kawał. Kurczę słabo, że aż tak długi musicie się wstrzymać ze staraniami, ale mam nadzieję, że wyniki szybko się ustabilizują i lekarz da zielone światło wcześniej.

    Siesiepy przykro mi, że nie kończysz tego roku z przytupem i dwoma kreskami 😞 ale nowy rok i nowe szanse już coraz bliżej.

    Dziewczyny życzę Wam udanej nocy sylwestrowej czy to w zaciszu własnego domu czy na wychodnym, obyście spędziły ten czas w miłej atmosferze. Ściskam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2024, 15:46

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dziedzictwo Hogwartu 😁
    Ooo właśnie namawiam Starego, żeby mi kupił 😍 póki co zadowalam się książką!

    Sandra, stresują mnie te plamienia. Wczoraj w dzień już było czysto, się ucieszyłam, a w nocy jak poszłam do łazienki to znowu trochę krwi było i dzisiaj znowu plamienie 😵‍💫 tak mi to będzie przeciekać dopóki się nie wchłonie chyba. Resztę objawów przyjmuje, czekałam na nie, cieszę się że są bo to mi daje poczucie, że bejba rośnie.
    A Ty jak się czujesz?

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Dziedzictwo Hogwartu 😁
    Już myślałam, że jakaś grę zespołową 😅 my jak graliśmy ostatnio w taka na ps5 to prawie się pozabijaliśmy 😂😂😂

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Ooo właśnie namawiam Starego, żeby mi kupił 😍 póki co zadowalam się książką!

    Sandra, stresują mnie te plamienia. Wczoraj w dzień już było czysto, się ucieszyłam, a w nocy jak poszłam do łazienki to znowu trochę krwi było i dzisiaj znowu plamienie 😵‍💫 tak mi to będzie przeciekać dopóki się nie wchłonie chyba. Resztę objawów przyjmuje, czekałam na nie, cieszę się że są bo to mi daje poczucie, że bejba rośnie.
    A Ty jak się czujesz?

    Wcale Ci się nie dziwię z tymi plamieniami...ja za każdym razem jak idę do toalety to też patrze na papier jak jakaś szurnieta...🤷‍♀️
    Ja ogólnie czuje się dobrze 😊 objawów jakiś większych nie mam, czasami pobolewaja piersi, jestem trochę bardziej senna, no i wczoraj co nie zjadłam to mnie tak ciurliło i czułam taka pracę slinianek jak zawsze przed wymiotami 😅 no i jedyne co tak odczuwam to szybka zadyszka, wcześniej na 4 piętro wchodziłam całkiem sprawnie a teraz na 2 już umieram 😂

    Ogólnie jestem gotowa na wszelkie objawy i będę wdzięczna mimo wszystko 😊 no ale może mnie ominą, że tak powiem "genetycznie"...moja mam do 5 miesiąca ciąży ze mną nie wiedziała, że jest w ciąży bo w datach miesiączki miała plamienia 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2024, 16:15

    migotka_ lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2737

    Wysłany: 30 grudnia 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, melduję, że przyszedł okres dzisiaj do mnie, cykl trwał 26 dni - tak więc w Nowy Rok wskakuję z czystą (czerwoną hehe) kartą 😅. Pierwszy monit 11dc.
    Ciekawa jestem jak będzie wyglądać ten okres po histeroskopii i leczeniu. Poprzedni okres był już po histeroskopii, ale cały miesiąc brałam Endovelle, które powodowało brak narastania endometrium i brak owulacji, więc okres był lichy i wyglądający bardziej jak plamienie.

    Sylwester - albo w domu z Mężem oglądając filmy, albo u znajomych na planszówkach, to się jeszcze okaże 😶 od 1,5 tyg. walczę z katarem, przez ostatnie 3 dni nie czułam zapachów 😵‍💫

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
‹‹ 1387 1388 1389 1390 1391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ