Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi kciukasy!💚

    No i ja poproszę pół kciuka, jedziemy do Pani Doktor na wizytę czy wszystko okej u mnie po połogu i porodzie i przedstawić Naszego B.

    Takie 33% Mama +33% Tata +34% Nasza Pani Doktor 🤭

    Zamowiłam flowerboxa z podziękowaniami 😊

    A jak Nam humorek dopisze młodego to jedziemy na szoping, wszak starego ubrać trzeba na chrzest😁

    BuBu90, SandraH.97, Zielone.Słońce, nick nieaktualny, Cukruś, siesiepy, Mart768, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, Angi, czekam na wieści 👀🥰

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ❤️
    U nas wszystko ok, Mała rośnie, 405 g🩷
    Bardzo szczegółowe to badanie, sprawdzane np czy nie ma rozszczepu warg i podniebienia🤔 Trochę trwało, bo zakrywała sobie twarz, a potem klatkę, więc istotne miejsca. Vibu z tą Doktorką nie doznałam, zdążyła mnie trochę poirytować, ale nic to, za tydzień widzimy się ze swoim Dr 🙃
    Nie mam żadnego konkretnego foto 🤷🏼‍♀️ Dla chętnych mogę pokazać stopę 😅 https://ibb.co/2qqP13Q 👣
    Wczoraj była pierwsza czkawka 🥹 A teraz matka może z kopyta szykować wyprawkę, bo mamy tylko wózek 🫤

    rozalaa, Cukruś, Frutellka , nick nieaktualny, KarolinaAnastazja, Anka96, migotka_, Zosis, jo_ana, Incognitka, Kasiak89, BuBu90, siesiepy, Emka06, SandraH.97, Marteczka92, Nowa_Ola, Pfry, Beezi, Mart768, Dara, Clausix, eM 🌺 lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi to już ponad połowa 🙈 kiedy to zleciało 🙈
    Jakie to uczucie czkawki bąbelka w brzuchu? Jestem mega ciekawa 😁
    Cudowna stopka do wycalowania ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2025, 15:11

    Kasiak89, Angi90 lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie wszystko super, jestem już po pierwzsj owulacji po porodzie 🫣

    Za 2 miesiące cycuchy do zbadania

    A jakby się coś działo widzimy się szybciej, jak nie to za rok 😊

    Cukruś, Anka96, jo_ana, siesiepy, Bambi92, Księgowa, BuBu90, SandraH.97, Pfry, Beezi, RinTinTin, Mart768, Dara, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi, cudownie 🥰 piękna stópka 😍 chciałabym być już tak daleko 😅

    KarolinaAnastazja, dobre informacje 😊 a zakupy jak poszły?

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Angi to już ponad połowa 🙈 kiedy to zleciało 🙈
    Jakie to uczucie czkawki bąbelka w brzuchu? Jestem mega ciekawa 😁
    Cudowna stopka do wycalowania ❤️
    Brzuch skacze miarowo, a śmiesznie to słychać na detektorze tętna 😊

    Cukruś, Angi90 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18000

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi za 20 tygodni ta stopka będzie całowana 💕

    Karolina Anastazja już? Wooo szybko fabryka się odpaliła. 😅

    Pfry 🍀

    Angi90 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2737

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dinusie - dziękuję za kciuki! 😙 Ewidentnie kciuki pomogły bo 🎈🎈 zdrowe! 🥳🤘 Mam piersi o budowie gruczołowej, lekarz mówił, że przy takiej budowie raczej nie uniknę bólów od czasu do czasu, że mógłby mi zapisać Mastodynon (nie wiem czy dobrze zapamiętałam nazwę), ale on zwiększa ryzyko torbieli w piersiach. No to ja wolę jednak jak trochę poboli, za torbiele dziękuję 😅
    Zastanawiałam się czy u tego doktorka nie robić monitoringu, bo mogłam za darmo, ale nie wiem, wolę iść jutro już do kliniki. Możliwe, że to głupie bo w klinice zapłacę jutro kasę i będę musiała tam jechać, a u niego za darmo w ramach ubezpieczenia Allianz i przy okazji wizyty 😅 ale jakoś tak już chce niepłodnościowe tematy mieć w jednym miejscu.

    Angi - głowa mała przy takiej stopie! Super, że z Maluszkiem wszystko ok 🥳 i ojejku, kiedy to zleciało? Już połowa ciąży! SZOK i super!

    Bambi92, Cukruś, BuBu90, KarolinaAnastazja, SandraH.97, rozalaa, Zosis, nick nieaktualny, Mart768, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam już swój kariotyp. Możecie zerknąć?
    To oznacza, że jest ok u mnie?

    Screenshot-20250108-222348-Word.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2025, 22:34

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3468 8524

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się poświątecznie-poweekendowo-podramowo, też już myślałam, że ktoś tu wysikał dwie kreski 🙈

    Piękne wiadomości ze wszystkich wizyt od wczoraj, bobasy rosną zdrowo, a to najważniejsze ❤️ Super też, że wszystkie 🍊🍊 zdrowe ❤️

    Joanna, przepraszam, że tak jeszcze odkopuję starocie, ale nie myśleliście o Czechach? Chyba tam łatwiej pod kątem przenoszenia zarodków, nie wiem tylko jakie mają podejście do immunologii 🤔 Marteczka, podpowiesz?

    Któraś z Was pytała o kartę ciąży, ja miałam założona dopiero po badaniach 10 tygodnia 😉

    Rozala jak zwykle jeszcze się w więcej roboty wpakowała. Jak w tych memach z Czarnobylem "więcej roboty, Rozala wytrzyma" 🙃

    Emka, już zaraz ruszacie, w końcu się doczekałaś 🥹 Tak bardzo Wam kibicuję ❤️

    Angi, taki skaczący maluch w brzuchu 🥹❤️ Wyprawka nie zając, zdążysz wszystko ogarnąć, tym bardziej że karoca jest 😁 Rozmawiałaś już z lekarzem o planach na poród i monitoring końcówki?

    Jako, że nowa robota mi się przesuwa i wyskoczył z tego powodu wolny luty to (nie zapeszając 🤞) podeślę za miesiąc fotki palm i słoneczka, czyli nowy rok starzy my, nawet z dzieckiem na pokladzie 🙈


    Cukruś, wg mnie wygląda okej 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2025, 22:56

    rozalaa, Angi90 , Emka06 lubią tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Dziewczyny mam już swój kariotyp. Możecie zerknąć?
    To oznacza, że jest ok u mnie?

    Screenshot-20250108-222348-Word.jpg
    Jak najbardziej prawidłowy 🥰

    Cukruś lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18072

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widziałam pytania o kartę ciąży, ja miałam założoną pierwszą u lekarki u której byłam na potwierdzeniu ciąży ale wiedziałam, że u niej nie będę prowadzić ciąży. Więc ja serduszkową zapisałam się do mojego prowadzącego i on mi założył kartę ciąży. Więc w sumie ja ją miałam od samego początku 😊 ale wiem, że lekarze mają różne terminy zakładania karty ciąży. Jedni zakładają od razu, inni po serduszku, a jeszcze inni na kolejnej wizycie po serduszkowej 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, podczytuje Was cały czas, sporo się tu dzieje, więc gratulacje wszystkich dobrych wynikow. Kciuki za realizację planów. I kciuki dla wszystkich, którzy ich potrzebują.🤞

    U mnie kompletnie nic się nie dzieje, wiec nawet nie mam co pisać. W ramach postanowień noworocznych, których nie robię;) zdecydowałam, że zrobię sobie jeszcze raz pakiet badań w 2dc i zobaczę co tam u mnie słychać.

    Pfry, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jak najbardziej prawidłowy 🥰


    🫶🫶🫶🫶

    Moje przyszły bardzo szybko bo to miało być min 15 dni roboczych a było dużo świat po drodze. Jestem mile zaskoczona więc tym bardziej polecam testdna 😊
    Jeszcze czekamy na męża. Robiliśmy w tym samym czasie więc myślałam, że będą razem. No nic, mam nadzieję, że też będzie wszystko dobrze.

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę jeśli chodzi o przenoszenie zarodków to nie mam pojęcia, ale coś mi się obiło że jest tam łatwiej. Ja miałam dwa zarodki i od razu je razem miałam podane.

    Ja nie wytrzymałam i zapisałam się dzisiaj na wizytę do swojej lekarki już, także zobaczymy co mi powie :)

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezzi ja czytałam na wątkach, że Czechy nie uznają immunologii, więc to odpada raczej bo bym musiała kursować na 3 kraje 😵‍💫 także jedynie PL wchodzi w grę.
    Na razie cisza z kliniki, w sensie odpisali, że postarają się odpowiedzieć jak najszybciej jak tylko ustalą szczegóły odp na moje pytania, ale pisałam z dziewczyną z NL która była w PL w klinice na konsultacji i też pytała o przeniesienie zarodków to lekarz jej pow, że to nie będzie opłacalne i będzie kosztowało w granicach 3 tys € 🫣 więc jeśli faktycznie o takiej sumienie będzie mowa, to lepiej zrobić nową procedurę i badać świeże zarodki, a nie rozmrażane i przewożone, które nie wiadomo w jakiej będą późnej kondycji.

    nick nieaktualny, Pfry, Beezi lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Biegnę do Was z urodzinową kawusią i ciepłym pączkiem ☕🍩😁 Niczego więcej do życia mi nie potrzeba, wyrobiłam się ze swoim Marzeniem 🥹

    Paula, wiem, że może być Ci ciężko udzielać się, jednak myślę o Tobie i mam nadzieję, że u Was jest wszystko w porządku ❤️ Wszystkiego Najlepszego 😘

    Jesuss, przepraszam, padłam wczoraj dwa razy po powrocie 🫨 No, a jak nie czuję sił to sobie drzemek nie odmawiam 🤭

    Odpowiadając na pytania polecę jeszcze prywatą, więc - nie czytaj, jeśli nie chcesz 😘

    Cukruś, czkawka bobo, to tak jakbyś połknęła kauczową piłeczkę i ona tak jednostajnie podskakuje do minuty, dwóch czasu 🤭

    Siesiepy, 20? Na pewno nie! Maksymalnie takie 16-17 tygodni🙃

    Migotko, do 12tc ciągnie się jak flaki z olejem, dlatego, że pojawiają się ciemne chmury w głowie i nie dajesz sobie pozwolenia na radość w 💯%. Potem pomalutku wszystko się zmienia, a czas zaczyna biec szybko. To już za chwilę! Ja czekam na pierwsze ruchy u Ciebie i Sandry 🤗 Tyle razy byłyście w ciąży, ale dopiero teraz poczujecie swoje dzieci w brzuszkach🥹❤️❤️

    Beezi, mnie cieszy każde nowe odczucie, był motyl, mała rybka, teraz ma fazę mini rekina chyba 😂 Nie spodziewałam się, że będzie aż tak aktywna, czuję dobrze pomimo łożyska na przedniej ścianie i tej  piórkowej wagi. Tak, plan jest na CC 😉 Jeśli znów będzie nagła akcja to cięcie standardowe, jeśli w terminie to po francusku. Termin ustalimy po krzywej cukrowej, także na Walentynki już powinnam wiedzieć 😇
    O nie, nie, to mój game changer żeby mieć wszystko gotowe, tamtym razem się nie wyrobiłam, teraz do połowy kwietnia musi być tip top. Hahaha a moja wyprawka to m.in. uwaga! Nowa umywalka do łazienki 😂

    Nie będę się martwić bardzo, bo DinoCiotki🦖 już działają 🥹 Wzrusza mam🥹❤️

    SandraH.97, Kasiak89, Beezi lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi stooooo laaaaat stoooooo laaaat😁😁🥳🥳

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej mamy dzisiaj solenizantkę, jak to przegapiłam 🥰
    Angi te najpiękniejsze chwile właśnie przed Tobą, więc życzę Ci zdrowia, szczęśliwego rozwiązania i cudownych chwil we czwórkę 🫶🏻

    Paula dla Ciebie również najlepsze życzenia 🌷
    Tajemnicze te wpisy Angi, ale również mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 11:14

    Angi90 lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
‹‹ 1407 1408 1409 1410 1411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ