Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znikam na dłuższą chwilę, z dziewczynki zrobił się chłopiec, USG drugiego trymestru wykazało nieprawidłowości w nerce i serduszku - wskazana aminopunkcja, jutro szpital w środę zabieg.
    Plus jest taki, że dziecko rośnie prawidłowo, a minus że pępowina jest dwunaczyniowa - zaczynam wątpić czy I USG zostało przeprowadzone prawidłowo

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Dziewczyny znikam na dłuższą chwilę, z dziewczynki zrobił się chłopiec, USG drugiego trymestru wykazało nieprawidłowości w nerce i serduszku - wskazana aminopunkcja, jutro szpital w środę zabieg.
    Plus jest taki, że dziecko rośnie prawidłowo, a minus że pępowina jest dwunaczyniowa - zaczynam wątpić czy I USG zostało przeprowadzone prawidłowo

    🫂

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Dziewczyny znikam na dłuższą chwilę, z dziewczynki zrobił się chłopiec, USG drugiego trymestru wykazało nieprawidłowości w nerce i serduszku - wskazana aminopunkcja, jutro szpital w środę zabieg.
    Plus jest taki, że dziecko rośnie prawidłowo, a minus że pępowina jest dwunaczyniowa - zaczynam wątpić czy I USG zostało przeprowadzone prawidłowo
    Jakie nieprawidłowości? W serduszku i w nerce? Pytam bo u nas na wątku też dziewczyny miały jakieś powiększone miedniczki, jeździły na echo serca bo coś z serduszkiem było ale finalnie okazało się, że z maluszkiem jest wszystko ok. Jeśli chcesz możesz mi napisać na priv. Mocno Cię przytulam i trzymam kciuki 🤞♥️ a co do tych badań 1 trymestru może zostały przeprowadzone nieprawidłowo, ale no po to są badania 2 i 3 trymestru, bo niektóre wady nie ujawniają się od razu tylko dopiero z czasem jak narząd jest większy lub w trakcie jego dalszego rozwoju. Masz zawsze tą informację, że prawidłowy wynik badania nie wyklucza wad 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2025, 11:52

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie u Jarosz. Jest zalecenie Accofilu w schemacie jedna cała ampułka 8 dni przed transferem, druga cała ampułka dzień przed i potem co drugi dzień konsultacje mailowe i dobieranie dawek. Poza tym z powodu homo MTHFR kazała zrobić homocysteine i jak będzie poniżej 10 iść na transfer a jak powyżej to wiadomo dieta i suplementacja aż spadnie. Poza tym Jarosz weszła na temat progesteronu i jej powiedziałam, że u mnie w klinice dzień przed minimum to 10 - ona uważa, że powinno być więcej. Mówi, że Accofil może tak zadziałać, że progesteron z leków będzie lepiej przyswajany ale w razie czego ona daje Besins i progesteron też jej mam wysyłać do oceny.

    Kamień z serca mi spadł. Dawno się tak nie stresowałam jak czekając aż zadzwoni. 🫣 W ogóle jestem miło zaskoczona jak to wszystko poszło szybko i sprawnie. Mam już recepty. Homocysteine mam sama zbadać i sobie zinterpretować.

    Angi90 , SandraH.97, rozalaa, Beezi, Kasiak89 lubią tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Jakie nieprawidłowości? W serduszku i w nerce? Pytam bo u nas na wątku też dziewczyny miały jakieś powiększone miedniczki, jeździły na echo serca bo coś z serduszkiem było ale finalnie okazało się, że z maluszkiem jest wszystko ok. Jeśli chcesz możesz mi napisać na priv. Mocno Cię przytulam i trzymam kciuki 🤞♥️ a co do tych badań 1 trymestru może zostały przeprowadzone nieprawidłowo, ale no po to są badania 2 i 3 trymestru, bo niektóre wady nie ujawniają się od razu tylko dopiero z czasem jak narząd jest większy lub w trakcie jego dalszego rozwoju. Masz zawsze tą informację, że prawidłowy wynik badania nie wyklucza wad 😔

    Bubu napisałam, ja doskonale wiem ale pępowina z trojnaczyniowej nagle nie zrobiła się dwunaczyniowa o to mi bardziej chodzi…

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Frutellka spokojnie, te badanie to USG, trzymam kciuki żeby w amniopunkcji wszystko wyszło już OK. Są duże szanse 🤞🍀

    Jadzia zalecenia b. konkretne. To teraz kierunek apteka i laboratorium? 🤞

    Ja już obstawiałam wcześniej u Migotki, ale nie pamiętam ml 😅 Stawiam na Dziewczynkę, u Sandry chłopca.

    Emka na wizyte kwalifikacjną jedziecie oboje i robicie już badania, tak? Szybko to zleciało i zaraz będziecie w procedurze 🤭 Jak się czujesz z tym?

    Ja się niestety rozchorowałam. Długo się trzymałam a teraz niestety: ból gardła i zatok, katar dramat. Już 5 dzień się mecze 😑 Nie pomaga niestety też to, że jelita też mi się pogorszyły w tym samym czasie , więc specyfiki naturalne z czosnkiem i cebulą, a nawet miód odpadają 🙄

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8833

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Frutellka, trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze 🫂 Jestem z Tobą i czekam na te badania oraz szybkie wyniki✊🏼

    Siesiepy, ale jak to tak, tego samego dnia odwołują? Bardzo nieelegancko 🫤 Musisz czekać czy możesz próbować sama się umówić? Miałam Ci pisać jeszcze, że...🤔 Aha! Że kwalifikacja zależy jeszcze czasem od cyklu, ponieważ od dnia kwalifikacji do pierwszego dnia stymulacji nie może minąć 30dni.

    Migotka, nie bój się, nie zginie 😁 Ja też teraz nie robię hybryd, to tylko pielęgnacyjne mani i pedi podologiczne, coraz słabiej radzę sobie sama zwłaszcza ze skórkami.

    Jadzia, o Pani jaka energia! Masz plan! 🤗 Całkiem rozsądny, zobaczymy jak się jutro ustosunkuje do tego Twój doktorek, ale Ty działaj, działaj ✊🏼 Homocysteiną się bardzo nie przejmuj, zwiększona dawka porządnych supli i poleci, ale fakt, czas na to trzeba dać, a wysoki poziom potrafi namieszać.

    Bambi, bidulko 🫂Zdrowiej szybko 🍀 To co Ci zostaje, inhalacje chyba tylko i prenatalen na katar 😬

    Typuję 🩷 u Migotki, w końcu takie 🦠🦠 wysłałam 🤭, a u Sandry 🩵, bo wierzę w matczyną intuicję, mówiącą przez sny 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2025, 13:27

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3919

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutelka trzymam kciuki by to był fałszywy alarm...wysyłam dużo siły I wsparcia ❤️

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutelka, przytulam i wierzę, że wszystko będzie w porządku 🫂❤️

    Jadzia, jest plan 🔥 fajna babka, nie? Konkretna a nie pitu pitu 😊

    Bambi, zdrówka 💋

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka bardzo Cię przytulam i jestem z Tobą duchem, czekam na wieści 🍀🫂🫂

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie od badań b12, kwasu foliowego i homocysteiny i wdrożeniu większej dawki kwasu foliowego i B12 zrobić ponowne badania?
    Może mi któraś przypomnieć jaki powinien być wynik homocysteiny przy staraniach?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka
    Bardzo mocno Ci życzę dobrego wyniku amniopunkcji. Cytat z Twojej stopki jest aktualny jak nigdy wcześniej.
    Wiem, że nie należysz do panikar i twardo stąpasz po ziemi. Bądź silna, ale nie odrzucaj wsparcia.

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Jadzia, jest plan 🔥 fajna babka, nie? Konkretna a nie pitu pitu 😊

    Konkretna i szczera 😂 miło się z nią rozmawiało. Mam wrażenie, że to pierwszy lekarz na mojej drodze, który mnie rozumie. A do babeczek ginekologów-specjalistek czy endokrynologów już chodziłam, ale czegoś takiego jak z Jarosz jeszcze nigdy nie poczułam. 🤭

  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dinusie!
    Widzę, że zwyczaj loterii przy obstawianiu płci się przyjął. 🤭 Jak fajnie! 🤩

    To ja typuję 💗 dziewczynkę u Migotki (Żabcia) i 💙 chłopca u Sandry (Orzeszek). 😁

    U nas dzisiaj mroźno na zewnątrz, a w domu gorączkowo. 🥵 Basik odchorowuje dzisiejsze szczepienie, mam nadzieję, że szybko się z tym odczynem poszczepiennym upora. Także Ona śpi, a ja leżę z Nią, bo jak tylko odchodzę to się Bidulka budzi. Plus tylko taki, że mogę Was nadrobić.

    Frutellka, trzymaj się tam. 🫂 Te wyniki jeszcze nie muszą znaczyć nic strasznego. My z Basikiem też robiliśmy dodatkowe badania serduszka, a rośnie Dziołcha duża i zdrowa. Trzymam za Was kciuki. 🤞

    Siesiepy, jak mija dzień z holterkiem? Już zarejestrował wkurw na gastrologa? 🤭 Oby kolejną wizytę wyznaczyli szybko. 🤞

    Rozalaa, czy ja dobrze kojarzę, że potrzebowałaś sorbifer? Jak coś to priv, bo Siesiepek nasz czeka na badania, a ja chętnie puszczę tabsy w obieg dla potrzebującej. 😉

    Jadzia, to wszystko brzmi jak dobry plan! 🤞

    Emka, kwalifikacja pewna czy nie - kciuki są trzymane! 🤞 Ja tu tylko czekam, żeby Małej Emkowej Księżniczce wysyłać prezenty! 🤭

    Bambi! Zdrówka! Próbowałaś inhalacji? Nie pamiętam, czy pisałam tu kiedyś... Mnie w ciąży (poza miodem z mniszka, oczywiście) ratował amol - kilka kropel do wrzątku i wdychasz - i możesz oddychać. Na ból głowy - kilka kropel na paluszki i wcierasz czy to w skrócie czy w zatoki. No na mnie działało.

    Cukrus, walcz z tą opryszczką jak najszybciej. Lepiej szybko zaradzić niż długo leczyć.

    KarolinaAnastazja, jak Twoja buźka? Leczenie pomogło? 🫂

    Pfry, Aurora, no nie ma co planować dalekosiężnie. 😉 Zawsze trzymamy kciuki, żeby plany B, C i dalej nie były potrzebne. 🤞🤞

    Ktoś pytał o książki - ja polecam Musso i Mroza. Praktycznie wszystkie pozycje.

    Beezi, gdzie znowu lecicie? Ja to Was szczerze podziwiam! My ze Starym umówiliśmy się na przyszła niedzielę na... Basen z Basikiem i uważam to już za odważny plan 🙈, a Wy pół świata z Bąblem zlecicie.

    Angi! Czy Ty cierpisz w tej ciąży na bezsenność? Kosmetyczka o 7.30?! 😲

    Emka06, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Dara Autorytet
    Postów: 282 381

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka, trzymam kciuki żeby wszystko wyszło dobrze.🤞🤞🤞🤞

    Siesiepy, poległam z tym postanowieniem. A że tłumacza Sue winni to się wytłumaczę 😅. 2 i3 dc wypadł mi w weekend i nijak nie mogłam tych badań zorganizować. Ale co się odwlecze... dam update jak będę miała wyniki.

    I też typuje dziewczynkę u Migotki i chłopca u Sandry.

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka, ja też jestem z Tobą i czekam na wyniki. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze 🙏🏻

    Jadzia, plan brzmi konkretnie👌🏼 Super, że złapałyście flow 😊

    Bambi, po pierwsze - zdrówka 😘 Ja ostatnio łapię co popadnie. Teraz dla odmiany mam wysypkę na brzuchu, ale już powoli ustępuje. Prawdopodobnie reakcja uczuleniowa, a że jestem alergikiem to no.. 🫠
    Jeśli chodzi o procedurę - cieszę się, że w końcu ruszamy. Gdyby nie zmiana pracy już dawno byśmy zaczęli, ale widocznie tak miało być. Teraz to jest taki wyczekany moment i przynajmniej mam poczucie, że jestem z tym krokiem zupełnie pogodzona, wcześniej może nie do końca to czułam. Oczywiście stresuję się wynikiem stymulacji, hodowli, a potem całej reszty, ale bardzo już chcę zaczynać. I tak, w piątek jadę z mężem i robimy wszystkie badania objęte refundacją. Łącznie z tą cytologią, która mi tak zajmowała myśli. Pani doktor kazała się nie martwić i działać zgodnie z umowionym planem 😌

    Zosis, ja też szłam tym tokiem rozumowania i u Ciebie obstawiałam chłopca, no bo jak to Grzydlek dziewczynką? 😅

    Cukruś, wedle mojej wiedzy homocysteina max 8 do starań. Wyższy wynik wiąże się z wyższym ryzykiem poronień i wad u dziecka.

    Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia ja się już zastanawiałam, gdzie Ty się podziewasz. 🤔 Kciuki za Basieńkę 🤞 Pół roczku to kolejny kamień milowy za Wami 🥰
    Dzięki za polecajkę, właśnie pomyślałam dzisiaj o inhalacjach, bo płukanie zatok to nie dla mnie. Węch straciłam przy tej infekcji. Póki co to jestem z tego zadowolona, po 5 miesiącach czucia zapachów jak pies - odpoczywam. Oby nie za długo, wiadomo.

    Holterek jak zarejestruje codziennego wkurwa na system opieki medycznej w tym kraju, to będzie przynajmniej miarodajny. Siesiepku jak tam, przyłączam się do pytania 🤭

    Angi btw co u kosmetyczki robisz? Pazy właśnie? 🤔

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Zosis, ja też szłam tym tokiem rozumowania i u Ciebie obstawiałam chłopca, no bo jak to Grzydlek dziewczynką? 😅

    Emka, naprawdę na palcach jednej ręki można zliczyć osoby, które obstawiały, że Grzdylek będzie dziewczynką. 🤭 A tu proszę... Dziewczynkowy Grzdylek niedawno skończył pół roku... 🤯

    BTW. Właśnie zdałam sobie sprawę, że ja u Ciebie już obstawiłam dziewczynkę. 🤭 Jakoś tak w mojej głowie masz taką malutką różową Księżniczkę. 🤭🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2025, 17:01

    Emka06, Beezi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Zosia ja się już zastanawiałam, gdzie Ty się podziewasz. 🤔

    Jestem, jestem. Czytam zza krzaka. 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2025, 16:56

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 13 stycznia 2025, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiu, a czy u Basi były jakieś nieprawidłowości na USG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2025, 17:03

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
‹‹ 1415 1416 1417 1418 1419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ