Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2953 3543

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku jak nastroje przed wizytą?

    Aurora jeszcze Emka ma przede mną wizytę kwalifikacyjną 😊

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Mialam na myśli, że chyba nie bedzie robila juz w 2 dc monitoringu, bo teraz widziala ze wszystko jest ok ?
    Pytam, bo szczerze najbardziej zależy mi na tym, żeby ta dobra strona pracowała. Może być i jedno byle z dobrej strony, ale jeśli mialo by być jedno z prawej to wtedy nie będzie inseminacji, a pani doktor mi zasugerowała ze taka stymulacja zwiększa szanse na to, że będą pracowały obie strony, więc bedziemy mogli podchodzić do inseminacji co miesiąc, a nie co dwa.
    A wy jakie macie teraz plany ? Widze ze mialas histeroskopię w listopadzie, jakie dalsze kroki bedziecie podejmować?

    Teraz juz mam zamiar zaufać lekarzowi i będę robila to co zalecają manifestując owulacje z dobrej strony 🙏

    Dziękuję wam dziewczyny za pomoc i motywację do zmiany kliniki. 🥰 za wszystkie dobre słowa i kciuki.

    Jeśli dobrze pamiętam, to czekamy na wizyty kwalifikacyjne u siesiepy i cukrusia? No i oczywiście na każdą wizyte naszych przyszłych dinomamuś 😍


    Zmieniając troche temat, może któraś z Was ma do polecenia jakies książki, które czytala w ostatnim czasie ? Kupilam sobie nowy czytnik, bo stary zdechł śmiercią tragiczną i szukam inspiracji 🙈 co prawda mam ich troche w kolejce, ale na przyszłość przydadzą się jakieś dobre polecajki 😄 stary sie nie nadaje na rekomendatora, bo wciska mi same Science fiction o kosmosie 😅

    Ja jestem molem książkowym 😊 a jaki gatunek Cię interesuje?😊

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 674 1612

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Ja jestem molem książkowym 😊 a jaki gatunek Cię interesuje?😊
    Szczerze to wszystko oprocz science fiction. 🤭🤭

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 674 1612

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Siesiepku jak nastroje przed wizytą?

    Aurora jeszcze Emka ma przede mną wizytę kwalifikacyjną 😊
    Oki zapamiętuje i trzymam kciuki za każdą 💜

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Aurora, plan jest, niech się dzieje 🤞 Ile IUI planujecie jak coś?

    Frutellka, w ciąży norma Hb jest chyba od 11, więc jeszcze masz trochę zapasu 😉

    Migotka, piękne wiadomości i kawał Kropka 😍 No i ja też przeczuwam chłopca, dokładnie w dzień Twojego transferu urodził się moj bratanek 😉

    Siesiepy, adoptuję, może być miejsce na kolanach u Starego w samolocie? 😂

    Angi, spóźnione, ale najszczersze wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, spokojnej ciąży, szczęśliwego rozwiązania i pięknego żyćka ❤️ Ty jesteś tak pięknym człowiekiem, że nie wiem skąd się wzięłaś 🥹

    Kasiak, Paula również wszystkiego najlepszego dla Was ❤️ Paula, wpadnij z wiadomościami ❤️🍀

    Angi, z tym odpoczynkiem to bez przesady, po prostu jedziemy nie spać w inne miejsce na ziemii 🙈 No i podstawa jakiejkolwiek chwili wytchnienia to zabrać dziadków na wakacje 😉 A dzięki ich obecności liczymy ze Starym na jakieś nurkowanie 🧜‍♀️

    Rozalka, kiedy u Ciebie ferie i troszkę luzu?

    Sandra, sprawdzisz punkty na stronie Nifty, podzwoń po kilku najbliższych, bo ceny mogą się dość znacząco różnić.

    KarolinaAnastazja, łoooo panie, kto to panu tak s***? Mały B przesłodziak 😍 Aż nie wierzę, że Bąbel kiedyś też był takim leżącym, spokojnym brzdącem 🙈

    Dinki, jakie macie plany na weekend?

    Kasiak, potrzebujesz inspiracji wytrawnych czy słodkich? 😁 Udanej imprezy 💃
    Wszystkie chętne przyjmuję 😁
    Ale na teraz plan już jest, stanęło na focaccie.
    No i brownie bez mąki i jajek 🙂

    Dzięki!

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13544 18071

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Mialam na myśli, że chyba nie bedzie robila juz w 2 dc monitoringu, bo teraz widziala ze wszystko jest ok ?
    Pytam, bo szczerze najbardziej zależy mi na tym, żeby ta dobra strona pracowała. Może być i jedno byle z dobrej strony, ale jeśli mialo by być jedno z prawej to wtedy nie będzie inseminacji, a pani doktor mi zasugerowała ze taka stymulacja zwiększa szanse na to, że będą pracowały obie strony, więc bedziemy mogli podchodzić do inseminacji co miesiąc, a nie co dwa.
    A wy jakie macie teraz plany ? Widze ze mialas histeroskopię w listopadzie, jakie dalsze kroki bedziecie podejmować?

    Teraz juz mam zamiar zaufać lekarzowi i będę robila to co zalecają manifestując owulacje z dobrej strony 🙏

    Dziękuję wam dziewczyny za pomoc i motywację do zmiany kliniki. 🥰 za wszystkie dobre słowa i kciuki.

    Jeśli dobrze pamiętam, to czekamy na wizyty kwalifikacyjne u siesiepy i cukrusia? No i oczywiście na każdą wizyte naszych przyszłych dinomamuś 😍


    Zmieniając troche temat, może któraś z Was ma do polecenia jakies książki, które czytala w ostatnim czasie ? Kupilam sobie nowy czytnik, bo stary zdechł śmiercią tragiczną i szukam inspiracji 🙈 co prawda mam ich troche w kolejce, ale na przyszłość przydadzą się jakieś dobre polecajki 😄 stary sie nie nadaje na rekomendatora, bo wciska mi same Science fiction o kosmosie 😅
    Ja polecam książki Izabeli Janiszewskiej, polecam sagę o Lipowie

    Aurora13 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Szczerze to wszystko oprocz science fiction. 🤭🤭
    To jeśli chodzi o romantasy to polecam Ksiega Azraela, z romansów polecam Asię Balicka, polecam też kazda książkę Katarzyny Wycisk 😊 nie wiem czy interesują Cię może dark romanse? Też mogę coś polecić 😅

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2737

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora - mnie nawet po potwierdzeniu owulacji sprawdzali w kolejnym cyklu 2dc przed stymulacją. Pytanie tylko ile w tym było troski a ile chęci na dodatkowy 💲😅 mój mąż twierdzi, że ci wszyscy lekarze to tylko szukają zysków.
    Ja teraz czytam romantazy, nigdy tego nie czytałam wcześniej, ale super mi się czyta, bo to taki TOTALNY relaks :D "Pocałunek szpiega". A tak to czytałam w zeszłym roku sagę "Tak trzymać" Stanisławy Fleszarowej-Muskat, pierwsza część jest o budowie portu w Gdyni, druga o tym jak wyglądało życie tam tuż przed wybuchem II wojny światowej, a trzecia o tym jak wyglądało życie w trakcie wojny. Bardzo ciekawa lektura, dużo było tam faktów, ale ogólnie to fabuła była wymyślona.

    Aaaa... Zapomniałam napisać jakie plany teraz u nas. No oczywiście, że zajście naturalnie w ciążę 🤪 a tak poważnie to ten i może 2 cykle naturalne starania z pomocą Accofilu po potwierdzeniu owulacji, a później nie wiem jeszcze hmm... W lutym będę badać AMH i od tego pewnie zależą kolejne kroki. Realnie jestem zmęczona badaniami, eksperymentami, więc naprawdę potrzebujemy z mężem takich 2-3 cykli bez dodatkowych procedur i abstrakcyjnych kosztów. W zeszłym roku ok. 2,5 tys./m-c wydaliśmy na zdrowie, co prawda mąż założył aparat ortodontyczny i to też się wlicza, no ale trochę ponad 20 tys. poszło na tematy niepłodnościowe. Te 2-3 cykle chcę kupić sobie ładne rzeczy, porelaksować się i pożyć w miarę normalnie. Najpewniej kierunek dalej to może kolejna IUI, może lipidol, może in vitro - zobaczymy. Jestem zwolenniczką naturalności, więc muszę to sobie w głowie poukładać, bo już nie ma za wiele czasu. 😵‍💫

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2025, 20:05

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 674 1612

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    To jeśli chodzi o romantasy to polecam Ksiega Azraela, z romansów polecam Asię Balicka, polecam też kazda książkę Katarzyny Wycisk 😊 nie wiem czy interesują Cię może dark romanse? Też mogę coś polecić 😅
    Kocham dark romance 🙈🙈🙈


    Pfry - podobna mysl miałam jak padło pytanie o ilosci IUI - pomyslalam sobie ze nie planuje żadnej ewentualnie jedną 😅😅😅 życzę Ci mega zrelaksowanych i owocnych najbliższych miesięcy 🥰

    Dzięki za polecajki, zanotowałam bede sprawdzac 😁😁

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Kocham dark romance 🙈🙈🙈


    Pfry - podobna mysl miałam jak padło pytanie o ilosci IUI - pomyslalam sobie ze nie planuje żadnej ewentualnie jedną 😅😅😅 życzę Ci mega zrelaksowanych i owocnych najbliższych miesięcy 🥰

    Dzięki za polecajki, zanotowałam bede sprawdzac 😁😁
    Butcher and Blackbird, Hunting Adeline,Raphael, Jegudiel, seria Devils Night ^^

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Aurora13 Autorytet
    Postów: 674 1612

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Butcher and Blackbird, Hunting Adeline,Raphael, Jegudiel, seria Devils Night ^^
    Taak Haunting Adeline, Devils Night. 💜 reszty nie znam, ale sprawdze 🤭 jak miło że ktoś tez lubi czytac takie rzeczy 🤣

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    starania od 01.2023
    08.2023 👼CP - wycięty prawy jajowód
    👩32l. - nadwaga
    CD138 +++
    🧔31l. - translokacja zrównoważona 11%

    3 x IUI - 2025r. ❌
    I IMSI - 07.2025 - Rekovelle, Menopur ❌ 3MII -> 0❄️
    II IMSI - 09.2025 - Gonal-F, Mensinorm ❌ 8MII -> 0❄️
    01.2026 - PICSI - Gonal-F, Menopur -> 3.1.1. I 3.1.2. ❄️❄️
    20.02.2026 - FET 3.1.1 cb 💔
    31.03.2026 - FET 3.1.2. cb 💔
    Ostatnia procedura - lipiec 2026⏳
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora13 wrote:
    Taak Haunting Adeline, Devils Night. 💜 reszty nie znam, ale sprawdze 🤭 jak miło że ktoś tez lubi czytac takie rzeczy 🤣

    Ja czytam wszystko 😅 od młodzieżówek po naprawdę popieprzone dark romanse 🤣

    Aurora13 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18000

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurora fajnie brzmi ten plan lekarza. Przede wszystkim sensownie. Bo to że was chcieli wrzucać w IUI bez badań to naprawdę średnio brzmi... Z książek polecam Martwy Sad. Nie wiem czy lubisz fantasy więc tu się wstrzymam. Ale Martwy Sad i dalsze części to złoto. Zwłaszcza dla mnie jak czas gimnazjum i liceum mieszkałam w Środzie Śląskiej i żadne rejony z książki nie są mi obce. 😂

    Pfry ale u ciebie na to tempo jednak wiele się składało, wiele przymusowych przerw. Więc też nie możesz na to tak patrzeć, tylko przez pryzmat samego czasu. 🙈 To w sumie ciekawe co piszesz z tymi jajnikami. Nie mogą się same zdecydować. 😂 Zobaczymy co z tego wyniknie. A ja holter mam na 1 dzień.

    Aurora jestem aktualnie na 9 stymulacji letrozolem i mi to po prostu wywołuje owulacje, więc no siłą rzeczy muszę powiedzieć że przyspiesza. :p ustabilizowało się na 16dc i tak sobie jest. Przed poronieniem rosło ich często 2-3, ale pekal tylko jeden. Jak pękły dwa w dwóch jajnikach (jeden 13dc drugi 15dc) to zaszłam w ciążę. Po poronieniu rośnie mi zawsze tylko jeden. Dawkowanie i czas brania letrozolu bez zmian zupełnie.

    Beezi może być! Pisze się na to! Moje plany? Nie wiem no, dzisiaj powyszywac chce. 🙈 Wczoraj byliśmy na obiedzie w knajpie, zaprosili nas teście a potem u nich.

    Migotka w sumie to nie wiem, okaże się. 👀 Na razie jestem dobrej myśli, tzn że jeśli coś wyjdzie to wladuja we mnie tabletki i tyle. 🤡

    Cukrus chyba pozytywne. Chociaż to dla mnie jedna wielka niewiadoma, co jak i gdzie, czy od razu nas zakwalifikują czy jeszcze będziemy musieli jeździć. 🤷🏻

    Melduję że w ostatni tydzień lutego wyjeżdżamy na narty na Chopok. 🤡 Doszło do tego że mam myśli, że nie chce się starać w tym cyklu bo tak bardzo chcę pojeździć. 🙈

    Angi90 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SandraH.97 wrote:
    Ja czytam wszystko 😅 od młodzieżówek po naprawdę popieprzone dark romanse 🤣
    Ja tak samo 😂🤣😂
    Jak leci z góry na dół, przy czym to jeszcze zależy od nastroju. Są książki do których muszę mieć odpowiedni stan psychiczny żeby być w stanie czytać. Np te głupsze romanse czy Pratchett. Najlepiej mi to wchodziło w czasie sesji 😅 ale to dawne czasy, teraz musi być po prostu odpowiednie zmęczenie psychiczne 🤣

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 🥰

    Jaki rozkład jazdy na ten tydzień?
    Kto potrzebuje kciuków? ✊🏼

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka_ wrote:
    Hej 🥰

    Jaki rozkład jazdy na ten tydzień?
    Kto potrzebuje kciuków? ✊🏼
    Ja mam w piątek wizytę kwalifikacyjną 🙋🏼‍♀️ Nie wiem czy do tego trzeba kciuków, bo kwalifikacja będzie na pewno, ale poproszę o kciuki za wszystkie badania, które będziemy tego dnia robić 😌

    migotka_, Angi90 , Amunicja, Cukruś, KarolinaAnastazja, nick nieaktualny, ChocoMonster, Bambi92, Beezi, Biedronka@, Kasiak89 lubią tę wiadomość

  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla każdej z Was! ❤

    Jest tu jakaś duszyczka, która potrafi odczytać wyniki tarczycy?
    Od 3 tygodni czuje potworne zmęczenie, najbardziej ten spadek energii widać po oczach .. włosy strasznie lecą, są wszędzie 😿 wyniki krwi są prawidłowe, nawet książkowe bym powiedziała..

    TSH 2,030 (norma 0,420-3800)
    FT3 3,99 (norma 2,43-6,01)
    FT4 10,52 (norma 9,01-19,5)

    ~ patience
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8833

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór! ☃️
    Dinki, ponieważ jutro, ja głupia umówiłam się do kosmetyczki na 7:30🙆🏼‍♀️ i pewnie od 6:30 będę odśnieżać, by móc w ogóle się do niej dostać 🤪to piszę już dziś, że jutro od rana trzymamy kciuki za

    ✊🏼 Siesiepy i wizytę u gastrologa, a także całe 24h z przyjacielem holterem i dobre wyniki z niego🤞🏼

    ✊🏼 Jadzię i konsultację u Immunolog J.🍀

    ✊🏼Fruttelkę i extra wieści z połówkowych prenatalnych 🩷🍀

    ✊🏼 Rozalkę, przez cały tydzień czekamy i 🦧 zapraszamy 🙃 Czas na cykl transferowy 🚀

    Ponadto chcąc zakończyć tydzień miłym akcentem [czas najwyższy!] przeprowadziłam losowanie 😁
    Wśród Ciotek typujących 🩷 u nas wygrywa 🥁
    https://ibb.co/1nXW0gJ
    Odezwę się na priv 😘

    Jeśli macie ochotę bawić się dalej, zapraszam do typowania 🩷/💙 u Migotki i Sandry 🙃

    I jeszcze chciałabym BARDZO PODZIĘKOWAĆ Ciotce Mart768🥹🥰 Kocham 💞 https://ibb.co/59c8cMy

    No teraz już mogę iść spać 😴💋

    P.S. Emka! Jakże się nie liczy?! Już tyle na Ciebie tu czekam, że zaciskam kciuki za piątek nawet u stóp!🤞🏼🤞🏼 A,że macie to w kieszeni to mało ważne 🤭

    Mart768, Emka06, RinTinTin, nick nieaktualny, Bambi92, rozalaa, Beezi lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2083 5393

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i jest Angi z dinokajetem i już wszystko wiem! 🥹 niesamowita jesteś ❤️
    Szalona godzina 🤪 ja wczoraj zdjęłam hybrydę przez dwa lata robiłam non stop i tak mi dziwnie 😅

    Zaciskam kciuki za każdą! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Ponadto chcąc zakończyć tydzień miłym akcentem [czas najwyższy!] przeprowadziłam losowanie 😁
    Wśród Ciotek typujących 🩷 u nas wygrywa 🥁
    https://ibb.co/1nXW0gJ
    Odezwę się na priv 😘

    P.S. Emka! Jakże się nie liczy?! Już tyle na Ciebie tu czekam, że zaciskam kciuki za piątek nawet u stóp!🤞🏼🤞🏼 A,że macie to w kieszeni to mało ważne 🤭
    A to naprawdę miłe zaskoczenie na koniec tygodnia 🤩🥹

    Mart, cudny prezent 🩷 Wzruszają mnie takie gest 🫶🏻

    Migotko, nie wiem czy dobrze czytam te tygodnie, ale że niby 10 tydzień?! Wow! ❤️ A jak jednak źle to odczytuję to 9 tydzień brzmi tak samo wow! Wasze ciąże lecą mi ekspresowo, ale domyślam się, że Wam niekoniecznie, przynajmniej te pierwsze tygodnie 😅

    Typuję u Sandry chłopaka 🩵, a u Migotki dziewczynkę 🩷

    SandraH.97, migotka_, Angi90 lubią tę wiadomość

‹‹ 1413 1414 1415 1416 1417 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ