Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7068 5899

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:

    Clausix
    Trochę Cię wpuścili w maliny z tymi badaniami, ale najwyżej powtórzą gdyby wyszedł jakiś armagedon. Porównuję do mojej stymulacji i myślę, że masz fajne wzrosty. Już trzymam kciuki za poniedziałkowy monitoring 🙂 I jutro poczujesz co znaczy jak się producentowi leku nie chce w ostre igły 😁

    Wyniki chyba są ok, zobaczymy w poniedziałek ;) a co do igły, to nastawiłam budzik, wszystko miałam przygotowane na szafce, więc tylko usiadłam, zrobiłam zastrzyk i poszłam spać haha nie wiem nawet czy była ostra xD

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5513 6253

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka kiedy zaczynasz te anty ? Już teraz ?
    Bo na kariotypy długo się, my czekaliśmy 2 miesiące, mam nadzieję, że wyniki będą do kolejnej punkcji bo dobrze byłoby wiedzieć jeśli coś by tam wyszło, ale oby nie oczywiście. Trzymam kciuki za nowy plan 🍀

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Mam nadzieję, że zmiana protokołu i później inne leki (bo przypuszczam, że tak właśnie będzie) przyniosą oczekiwany skutek ♥️ róbcie kariotypy i go girl ♥️ jak się czujesz? 🫂
    Źle. Nie potrafię sobie tego poukładać w głowie. Nie potrafię zrozumieć, że z tylu pęcherzyków nie znaleźli zupełnie nic. Wizja czekania na okres, a potem tej antykoncepcji mnie przytłacza. Mam żal do siebie, że uwierzyłam, że w końcu będzie dobrze.

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Emka kiedy zaczynasz te anty ? Już teraz ?
    Bo na kariotypy długo się, my czekaliśmy 2 miesiące, mam nadzieję, że wyniki będą do kolejnej punkcji bo dobrze byłoby wiedzieć jeśli coś by tam wyszło, ale oby nie oczywiście. Trzymam kciuki za nowy plan 🍀
    Od 1 dc, więc jeszcze trochę. Wiem, że po punkcji cykle często są krótsze, ale długi protokół trochę trwa, więc myślę, że zdążymy. Zrobimy chyba w testDNA, bo piszą, że wynik będzie do 15-21 dni roboczych.

    Cukruś lubi tę wiadomość

  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Źle. Nie potrafię sobie tego poukładać w głowie. Nie potrafię zrozumieć, że z tylu pęcherzyków nie znaleźli zupełnie nic. Wizja czekania na okres, a potem tej antykoncepcji mnie przytłacza. Mam żal do siebie, że uwierzyłam, że w końcu będzie dobrze.

    Emka06
    Czasem antybiotyk bywa nietrafiony albo operacja się udaje, a pacjent umiera i Ty to dobrze wiesz.
    Nie magluj się, nie dowalaj sobie. Uwierzysz, że będzie dobrze- potłuczesz sobie dupę, a jeśli z góry zakładasz najgorsze, to będą Ci na głowie ciosać kołki, że jesteś czarnowidz i na pewno zapeszysz. Nie ma złotego środka, baba w staraniach po prostu ma zajebiście pod górę. Każdy chciał tu dobrze, wyszło bardzo źle, ale nikt nie umarł, nic nie zostało zaprzepaszczone. Trzeba to zostawić za sobą i przejść do kolejnego rozdziału. Jak po okresie nieudanych starań naturalnych, jak po nieudanych IUI, jak po nieudanych transferach etc.
    Wierzę w Ciebie z całych sił, a spokój i siła do Ciebie wrócą z otwarciem nowego cyklu. Wiem to.

    Clausix, Emka06, nick nieaktualny, Lipcowa, Pfry lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 2 lutego 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emeczko w testdna szybko te kariotypy przychodzą. Dziewczyny robiące po mnie miały wyniki szybciej niż ja.

    Długo to potrwa zanim sobie poukladasz to w głowie. Na pewno największym ukladaczem będzie wynik drugiej procedury, jeśli będzie dobry. Wierzę, że lekarz znalazł dobry plan dla Ciebie. Teraz niestety najgorszy czas. Czas oczekiwania i dosłownie bezczynności. 😔


    Ja sobie pozwolę zadać szybkie pytanie...
    W jakim dniu stymulacji IVF miałyście pierwszy monitoring i co ile dni potem były kolejne monity i badania krwi?

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13542 18070

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Źle. Nie potrafię sobie tego poukładać w głowie. Nie potrafię zrozumieć, że z tylu pęcherzyków nie znaleźli zupełnie nic. Wizja czekania na okres, a potem tej antykoncepcji mnie przytłacza. Mam żal do siebie, że uwierzyłam, że w końcu będzie dobrze.
    Przykro mi, że źle się czujesz 😔 ale wierzę, że na końcu każdej ciężkiej drogi jest ta piękna nagroda i zasługujesz na nią bardzo ♥️ to normalne, że pozwoliłaś sobie uwierzyć i jeszcze zobaczysz, że będzie dobrze ♥️ co do kariotypów w testDNA to mąż miał szybko chyba już po niecałych 14 dniach 😊

    Emka06 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3917

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy ja miałam w 1 dc aby zobaczyć czy wszystko okej I można zacząć stymulacje, a później w 5 dc i 8 dc I w 11 dc a później była już punkcja 😊 no I badania krwii w ten sam dzień przed wizytą 2 godziny 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 13:08

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13542 18070

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Emeczko w testdna szybko te kariotypy przychodzą. Dziewczyny robiące po mnie miały wyniki szybciej niż ja.

    Długo to potrwa zanim sobie poukladasz to w głowie. Na pewno największym ukladaczem będzie wynik drugiej procedury, jeśli będzie dobry. Wierzę, że lekarz znalazł dobry plan dla Ciebie. Teraz niestety najgorszy czas. Czas oczekiwania i dosłownie bezczynności. 😔


    Ja sobie pozwolę zadać szybkie pytanie...
    W jakim dniu stymulacji IVF miałyście pierwszy monitoring i co ile dni potem były kolejne monity i badania krwi?
    Ja zaczęłam 1 dc 27.09 i wtedy pierwsze wyniki estradiolu i proga. W 2 dc pierwszy zastrzyk. W 6 dniu stymulacji pierwszy podgląd i badania, w 8 dniu stymulacji drugi podgląd i badania i później w 11 dniu stymulacji punkcja. Ale nie wiem czy jestem dobrym przykładem 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 13:38

    siesiepy lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepku zaczynałam stymulacje 2 dc, pierwszy podgląd był 5-6 dnia stymulacji i wtedy też pierwsze badanie, następnie co 2/3 dni - podgląd i badania. Punkcja mniej więcej mi wypadała 13-14 dc.

    Długi protokół trochę trwa, ale dobrą informacją jest to, że w ten czas trwania wchodzą też te tabletki anty, wyczytałam, że one zajmują jakieś 3 tygodnie i do tego dochodzi około 3 tygodni całej reszty. Będzie dobrze, ja w to wierzę 🤞

    Czekam na wyniki dzisiejszego proga i estradiolu i mimo, że wczoraj wynik bez Prolutexu był ok, to stresik łapie - paranoik ze mnie jednym słowem 😬.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 13:11

    Emka06, nick nieaktualny, siesiepy lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13542 18070

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Siesiepku zaczynałam stymulacje 2 dc, pierwszy podgląd był 5-6 dnia stymulacji i wtedy też pierwsze badanie, następnie co 2/3 dni - podgląd i badania. Punkcja mniej więcej mi wypadała 13-14 dc.

    Długi protokół trochę trwa, ale dobrą informacją jest to, że w ten czas trwania wchodzą też te tabletki anty, wyczytałam, że one zajmują jakieś 3 tygodnie i do tego dochodzi około 3 tygodni całej reszty. Będzie dobrze, ja w to wierzę 🤞

    Czekam na wyniki dzisiejszego proga i estradiolu i mimo, że wczoraj wynik bez Prolutexu był ok, to stresik łapie - paranoik ze mnie jednym słowem 😬.
    Trzymam kciuki 🤞

    rozalaa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7068 5899

    Wysłany: 2 lutego 2025, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy ja zaczęłam stymulacje w 2dc, pierwszy monit 6dc, kolejny 8dc, a potem "zależy co będzie na usg" :P

    siesiepy lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7🤞
    6+0 3,5mm❤️

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2952 3543

    Wysłany: 2 lutego 2025, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka trzymam kciuki, przesyłam Ci dużo siły.
    I też polecam testDNA do kariotypow, my mielismy bardzo szybko mimo świąt.

    Emka06 lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 2 lutego 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, Kochana, tak bardzo mi przykro. 😰 Przytulam Cię bardzo mocno i wysyłam masę ciepłych myśli w Twoją stronę. 🫂 Tylko tyle i aż tyle. Nic więcej, mądrego nie napiszę. 😢

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • gattina Autorytet
    Postów: 557 684

    Wysłany: 2 lutego 2025, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia z całego serduszka Ci życzę, aby dopadła Cię klątwa prowadzącej, naprawdę ❤️
    Aurora ja tam trzymam kciuki 🤞🏼 🍀
    Emka 🫂 wierzę, że Pani Doktor wie co robi 🤞🏼

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ona - 33 lat
    AMH - 1,42
    czynnik V R2 homo / MTHFR hetero / PAI-1 homo
    09.2022 Sono-HSG - drożne oba
    05.2023 Histeroskopia - wycięcie polipa
    09.2024 Laparoskopia + drożność - wycięcie: wodniaka, lewego jajowodu, torbieli endometrialnej; prawy jajowód drożny

    🆘 endometrioza III stopnia

    On - 35 lata
    morfologia 4,85%
    fragmentacja 17%
    HBA 53%

    2022-2023 2x stymulacja; 5x IUI ❌
    2025 IVF
    1️⃣ 5 pobranych -> 4 zapłodnione -> ET 4.1.1 🤞🏼🍀
    5dpt ⏸️ betaHCG 24,8 mlU/ml
    7dpt ⏸️ betaHCG 103,5 mlU/ml
    10dpt ⏸️ betaHCG 487,8 mlU/ml
    22dpt pęcherzyk ciążowy + żółtkowy z ❤️
    6+4 CRL 0,69cm z ❤️
    8+6 CRL 2,21 cm
    11+4 CRL 4,77 cm
    12+5 I prenatalne CRL 63,6 mm
    21+1 II prenatalne 412g
    30+1 III prenatalne 1509g
    36+2 2863g
    38+2 3300g
    39+1 3500g
    8.10.2025 godz. 14:45 Mikołaj 💙

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 2 lutego 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wynik - progesteron 26 ng/ml napisałam do dr i napisała, że jest ok 👍 tak więc oficjalnie transfer jutro, ale dopytam jeszcze o to czy coś dołożyć, być może znowu będę musiała być na dwóch Prolutexach dziennie 🙄 teraz mam Besins 3x1, Cyclogest 3x1 i Prolutex 1x1 🙃 jestem progooporna - jak Wy robicie te wyniki po 70ng/ml? 😆

    SandraH.97, Clausix, nick nieaktualny, KarolinaAnastazja, BuBu90, Emka06, gattina, Anka96, jo_ana, Cukruś, ChocoMonster, siesiepy, Lipcowa, Pfry, Zosis, oloska, Monkai, RinTinTin, Angi90 , Beezi lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3917

    Wysłany: 2 lutego 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Dostałam wynik - progesteron 26 ng/ml napisałam do dr i napisała, że jest ok 👍 tak więc oficjalnie transfer jutro, ale dopytam jeszcze o to czy coś dołożyć, być może znowu będę musiała być na dwóch Prolutexach dziennie 🙄 teraz mam Besins 3x1, Cyclogest 3x1 i Prolutex 1x1 🙃 jestem progooporna - jak Wy robicie te wyniki po 70ng/ml? 😆

    W takim razie kciuki na pokładzie ❤️😊

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2025, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy ja podobnie jak dziewczyny. Pierwszy lub drugi dzień cyklu to wizyta USG i badanie krwi czy hormony są prawidłowo niskie. Potem odkąd był wynik czyli 3dc miałam jeden pen gonalu rozdzielony na 6 porcji. Szóstego dnia gonalu podgląd i badania hormonów i od tego czasu na podstawie obrazu usg i hormonów doktor kombinowała - trochę miałam mensinorm i trochę ganirelix. I tak aż do 12 dc - wtedy miałam punkcje. Myślę, że możesz mieć podobnie bo ja miałam wtedy AMH 5.8. ☺️

    Rozalka ja też jestem oporna. Besins masz 100 czy 200? Ja w tym cyklu dostałam na Besins receptę od Jarosz i mam go brać zamiast Duphastonu, więc w sumie wyjdzie mi identyczny zestaw jak u Ciebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2025, 16:19

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 2 lutego 2025, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadziu 100 mam ☺️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13542 18070

    Wysłany: 2 lutego 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jadziu 100 mam ☺️
    To niech Ci dadzą może 3x200 besins 😊

    rozalaa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 1448 1449 1450 1451 1452 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ