Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7036 5837

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dali zwolnienie do świąt, szef mnie zje :P zwiększyli tylko duphaston do 3tab. Pierwsza beta 9dpt czyli w środę 16 ;)

    Beezi, SandraH.97, KarolinaAnastazja, Kasiak89, Mart768 lubią tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix, bardzo dobrze! Odpoczywaj, grzej stópki, spaceruj, niech się maluch wgryza 😊

    Cukruś, super 🥳 odpoczywaj, a tam niech się dzieje magia ✨️

    Angi, tak odetchnęłam z ulgą 😊 wyprawka się szykuje 🥰 obawiam się, że teraz się odpale 🤪
    Mąż też był malutki, a teraz nie jest 🫠
    Trzymam kciuki, żeby po bakterii nie było śladu 🤞🏻
    Rośnijcie 😘

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix kciuki za kropka, niech zostanie na kolejne 9 miesięcy 🍀

    Cukruś ładnie się spisałaś, odpoczywaj, a komórki niech się pięknie zapładniają 🤞🏻

    Migotko jeszcze ma czas, żeby rosnąć najważniejsze, że wszystko jest w porządku 🫶🏻

    Beezi pochodzisz z Nowego Sącza ? Wiesz szczerze nie zapuszczałam się tam nigdzie więcej, do kliniki i z kliniki, zjadłam jedynie smaczny obiadek w restauracji obok kliniki, ale widoki po drodze z Krakowa były bardzo ładne, góry, jezioro no bajka 😍

    Udanego tygodnia dziewczyny

    Cukruś, migotka_, Kasiak89 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczynki za wszystkie wracam nadrobić, ale najpierw idę się wyspać 🙂😎

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2041 3912

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix trzymam mocno kciuki za Waszego Kropeczka 😍

    Migotka bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze ❤️

    Cukrus, super wynik, niech się teraz tworzą piękne blastki 🥰

    Clausix lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2339 6581

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś kciuki za seksy na szkiełku ✊🍀✊🍀

    Clausix stick baby stick 🙏♥️ dawno jaja nie było, statystyki 📉 czas je 📈

    Frutellko super wieści 👍

    Dobrego tygodnia 🦖 ja niestety jestem tak zajebana zastępstwami przez grypy 😷 innych nauczycieli, że zapewne mnie tu nie będzie za bardzo 👎

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb
    7dpt II - hcg - 26,0 -> 9 dpt - 36,94 ->11 dpt - 82,28 ->13 dpt - 114,23mIU/ml -> 15 dpt - 223,48 ->18 dpt - 773,78
    -> 20 dpt - 1083,34 -> 22 dpt - 1291,31 ->26dpt - 2795,12 -> 28dpt - 4235,55 -> 29dpt - USG
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi czuję się spoko, ale przeorana jednak trochę i ciągle senna. 🙈
    Ale wyszlo że jestem zdolna do pracy, wow wow.

    I estradiol wyszedł 2927 pg/ml a próg 0,26 mg/ml. Wizyta w środę o 13:10. Lekarz się zgodził żeby zbadać te hormony dzisiaj popołudniu, żeby nie jechać jutro specjalnie.

    BuBu90, Angi90 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7036 5837

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tego kogoś kto wymyślił koktajl z buraka jest osobne miejsce w piekle 😅😂 co za paskudztwo... 🤢😫

    ms lubi tę wiadomość

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Dla tego kogoś kto wymyślił koktajl z buraka jest osobne miejsce w piekle 😅😂 co za paskudztwo... 🤢😫
    Ja nie dałam rady, ugotowałam gar barszczu 😅

    Monkai lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1424 2735

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Dla tego kogoś kto wymyślił koktajl z buraka jest osobne miejsce w piekle 😅😂 co za paskudztwo... 🤢😫
    Jak czytałam oryginalne "przepisy" na ten koktajl w jakiejś prezentacji naukowej po angielsku to tam były zupełnie inne proporcje tego koktajlu. Wydaje mi się, że później internet dodał swoje. Wg mnie nie da się tego pić :P popieram barszczyk, który zawsze jest przepyszny 🤭😉

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • Monkai Autorytet
    Postów: 282 267

    Wysłany: 7 kwietnia 2025, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś, Clausix dajcie czadu w kwietniu! Kciuki za was 🤗💪🤞🤞🤞

    Ovitrelle nie wiem za bardzo ile się wypłukuje bo nigdy chyba tego nie badałam ale za tydzień w pn idę na podgląd i ma mi rozpisać już stymulację po kolejnej @

    Ona '83
    On '74
    2016-2017 7xIUI 💔
    2018 ❄️❄️❄️
    3.2018 IVF 💔
    11.2018 IVF💔
    2025 wracam silniejsza i walczę dalej
    AMH 0,544
    4🥚 tylko 1 🥚💉 brak transferu ❤️‍🩹
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 2081 5385

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dinusie 🦖

    Proszę się zameldować!
    Clausix, jak się czujesz?

    Cukruś, jak Towje samopoczucie? Kiedy info ile kropków się rozwija?

    👱‍♀️ 28 🧔‍♂️ 35 👶 🐈
    01.2023 starania 🍀
    04.2023 niskie amh/ teratozoospermia 🪱
    Immunologia🚨

    4 procedury IVF🔬/ prp jajników 💉
    09.23- brak zarodka| 10.23| 01.24| 02.24
    6❄️

    1). 10.23 ET 1.2.2 10dpt <0.2 ❤️‍🩹
    2). 04.24 FET 4.1.1 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    3). 07.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)
    4). 08.24 FET 4.1.1 cb 💔 (ivig)

    💊immunosupresja
    5). 29.11.24 FET 4.1.1 ✨️🍀
    5dpt ⏸️🥹

    19.08.2025 (40+3) SN na świat przyszła Hania 🌸
    2900g i 50cm spełnionego marzenia ✨️🦕

    age.png

    Czeka 1❄️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8826

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia!
    U mnie prószy 🌨️🙈

    Sandra, kciuki zaciskam za połówkowe 🤞🏼🤞🏼🍀

    Cukruś, czekam na pierwsze wieści 🤗 i nie puszczam 🤞🏼🤞🏼✨

    Siesiepek, oczekuję na USG!🙌🏼✊🏼

    Clausix 😂Mnie by to w życiu nie przeszło!🫢 Robiłam sok z sokowirówki - 1 szt buraka surowego, kawałek imbiru, raz kawałek arbuza a raz jedna gruszka 🤷🏼‍♀️ a barszczyk czerwony, taki prawdziwy z domowego zakwasu też jadłam praktycznie codziennie 🤤 z uszkami z Prostych Historii 😋Mniam... Idę robić zakwas! 🙂‍↔️

    SandraH.97 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze wieści w sumie nie wiem kiedy będą 🤣 koordynatorka napisała, że mogę pytać jak hodowla po 3 dobie gdzie punkcja to 0.
    W poniedziałek mam kontrolę i jeszcze nie zdecydowałam czy będę pisać wcześniej czy chce się dowiedzieć dopiero w poniedziałek 🙈
    Mam lekkiego stresa, ale staram się odganiać myśli, myślę, że gdyby było coś mocno nie tak to pewnie miałabym już jakieś info.

    A czuć czuje się w miarę ok, mam takie delikatne skurcze jak na okres i przy siusianiu czuje jak mi się całe podbrzusze napina. Nie jest źle, myslalam, że będzie gorzej.

    Siesiepy czekam na wieści 🍀

    migotka_, siesiepy, Beezi, Monkai lubią tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Cześć Dzióbki, przytulam, bo zimno 🫂

    Clausix na stres 👉🏼sex 🙃 Przed transferem wskazane 😁 Powiedz, że zbadałaś proga i niech Ci coś dorzucą, żebyś później nie musiała leków szukać jak mogą receptę dać. A zwolnienie mów wypiszą, skup się na sobie i Kropku 🍀 Zabezpiecz się w No-spę Max, Magnez (600 mg na dzień, cytrynian najlepiej), Skopolan lub Buscopan, Espunisan - po transferze pilnuj, żebyś nie miała skurczy, nie chcemy żeby przeszkadzały we wgrywaniu się 🤗 Koktajl Super! Pamiętaj, że jak nie będziesz dawała rady z jego formą to możesz zrobić sok z sokowirówki i też działa ☺️

    Dziewczynki przed transferem odrzucamy:
    - koenzym Q10, witaminę E, witaminę A - wzmacniają komórki NK w macicy i karmią stany zapalne,
    - żelazo - w suplementach i leki,
    - l-argininę i resveradol,
    - witamina C - schodzimy do bezpiecznej dawki 80 mg/dzień.

    Cukruś, Siesiepy czekam na Wasz nowy tydzień!🤞🏼🤞🏼Niech się dzieję ✊🏼

    Aurora, Pfry tulę 🫂

    Migotka, Sandra czekam na wieści z połówkowych 🍀🍀

    Kasiak, skup się na przyszłym transferze ✊🏼

    Jo_ana, mam nadzieję, że to ten puzzel! Trochę czasu trzeba temu poświęcić, ale myślę, że lepiej czas niż zarodki, które nie miały szans do tej pory 🫂 Dasz radę ✊🏼

    Emka, nie doradzę nic, nie chcę też wypowiadać swojego zdania, bo nie znam się na tak skomplikowanych procedurach, gdzie no trzeba znaleźć Wam tę przyczynę, prawda. Będę wspierać kciukami i ciepłymi myślami każdy Wasz najmniejszy kroczek i jestem z Ciebie cholernie dumna - podjęłaś ciężką rękawice, będziesz walczyć 🫂❤️‍🔥

    Rozalaa, kiedy spodziewacie się wyników?🤞🏼Za chwilę przerwa świąteczna, mam nadzieję, że odsapniesz, dodaję sił w pracy 💪🏼💋

    Mart, za chwilę będzie Wasz czas! Jak nastroje, masz wszystko co chciałaś?🤗❤️

    Frutellka, o masz, spora ta waga 🫣 Wyjdźcie jutro do domku!🤞🏼🍀
    A ile przed transferem odrzucić te rzeczy?
    No już zbliża się wielkimi krokami :)
    Ale!!!
    Nie skupiam się na nim, nagle dużo się dzieje w życiu.
    1 -mniej ważne. Zdechł mi gekon 😞 no i wywaliliśmy stare wyposażenie, zdezynfekowaliśmy, powoli urządzamy i będą nowi lokatorzy . Za jakieś 2 miesiące, dopiero wyszli z jajek.
    2- no i tu grubo. Chcemy kupić mieszkanie. Ale żeby je kupić - musimy sprzedać nasze i to szybko.
    Może chcecie? 😅 Kraków, Prądnik Biały, dobra lokalizacja 😁

    Monkai lubi tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8826

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak, przy adeno i AZ na Twoim miejscu nie brałabym Q10 wcale. Jest szansa, że podejdziesz do stymulacji własnych komórek? Przepraszam, za pytanie, ale o ile dobrze rozumiem to robicie 4/6 transferów z AZ, a potem Adopcja. Wymieniłabym to na konkretną dawkę Omega 3 ( głównie o DHA chodzi) zamiast Q10, wit E. Żelazo od początku cyklu transferowego należy odrzucić, jest szkodliwe dla zarodka i w 1 trymestrze ciąży się go nie suplementuje (leki, suplementy), dlatego staramy się koksować ferrytynę i żelazo wcześniej, bo bez wątpienia ważne są. L-argininę, resveradol i wit C można zostawić max do dnia "0" ( cykl sztuczny) czyli owulacji (cykl naturalny), pomagają porządnie ukrwić i tym samym poprawić receptywność endometrium.
    Uwaga! To tylko moje wskazania✌🏼a widzę, że ile osób tyle różnych działań.
    Przykro mi z powodu Gekonka 😟🫂
    Kibicuję nowym planom ✊🏼🍀

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Dla tego kogoś kto wymyślił koktajl z buraka jest osobne miejsce w piekle 😅😂 co za paskudztwo... 🤢😫
    Nie piłam tego 😂😂

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7036 5837

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Nie piłam tego 😂😂

    Smak jest nawet ok, ale ta konsystencja... nope nope nope 🤢😫 no ale piję, tonący brzytwy się chwyta czy coś :P
    Czuję się dobrze, biorę leki, wczoraj cały dzień przeleżałam pod kocykiem, dzisiaj idę pospacerować, bo podobno macice to lubią haha :P z pracy dzwonią, ale nie jakoś bardzo, więc do przeżycia :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak szkoda gekonka :( ale mnie zaskoczyłaś z tym nowym mieszkaniem, pamiętam jak niedawno rozmawiałyśmy o tym jakie fotele bedziecie kupowac do salonu na nowe mieszkanie 🙈 dalej szukacie czegos w Krk czy zmiana lokalizacji?

    Angi biorąc pod uwage, ze zabralismy sie za rezerwacje sali, wybor menu i zamowienie obraczek i tortu wczoraj (🤦🏼‍♀️) to chyba nawet nie mialam czasu sie zestresowac xD Staremu sie dzisiaj snilo, ze go zdradzam z jakas lesbijką z czerwonymi wlosami i ze trzeba wszystko odwolac 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ wspominalam, ze impreza juz w te sobote? XDDDD Jak o tym wszystkim mysle to mam w glowie takie wielkie iks de tylko xD

    Clausix ten koktajl z buraka to rzeczywiscie nie do przejedzenia 🙈 ciekawe czy osoba, ktora wymyslala ten przepis w ogole sprobowala tego specyfiku 🤷🏼‍♀️ trzymam kciuki, dobrze, ze dostalas zwolnienie, praca nie ucieknie :)

    Beezi lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13539 18067

    Wysłany: 8 kwietnia 2025, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Smak jest nawet ok, ale ta konsystencja... nope nope nope 🤢😫 no ale piję, tonący brzytwy się chwyta czy coś :P
    Czuję się dobrze, biorę leki, wczoraj cały dzień przeleżałam pod kocykiem, dzisiaj idę pospacerować, bo podobno macice to lubią haha :P z pracy dzwonią, ale nie jakoś bardzo, więc do przeżycia :P
    Ciepło się ubierz, ciepłe stopy to ciepła macica

    Clausix lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
‹‹ 1526 1527 1528 1529 1530 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ