Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Justme, przytulam 🫂 Dla mnie test do powtórki jutro i jeśli będzie ciemniejsza, wyraźniejsza kreska to beta również, progesteron też sprawdzałaś? Może coś załapało i startuje 🤞
    Edit Jest jeszcze wcześnie 🍀
    Sprawdzałam, nie ma wyniku jeszcze. Najgorsze te plamienia, ciemnobrązowe jakby stara krew, a podobno dobrze się oczysciłam po poronieniu. Miałam tak wcześniej takie plamienia przed okresem. Myślałam, że cykl mi się skrócił, że wszystko się rozjechało i właściwie to zrobiłam test dla formalności, żeby nie brać niepotrzebnie proga, chciałam go odstawić a tu kreska. Dodam, że to test nord test podobno niepolecane i pokazuje fałszywe krechy :/

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 2 bez żadnych znaczków.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam testować 31.08 albo 1-2.09 ale chyba nawet testów nie bede kupowała 😢
    Dzisiaj prawie zemdlałam w wc jak zobaczyłam że pełno w nim krwi, krwiomoczu dostałam. Na szybko badanie moczu - wynik niefajny, duzo leukocytow, zapalenie jak nic. Jestem po dawxe antybiotyku juz.
    Nigdy nie miałam tak że zapalenie zaczęło sie od krwiomoczu, bo tak niv bie czułam, dopiero w ciągu dnia pojawiło sie pieczenie

    O ❤️
    Z ❤️
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron zabójczy 3.20. Chyba lipa.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    Bialekk jesteś? 🫣 Siesiepy ? Ewiwi? 🫣

    Jestem, jestem 🫡 obserwuje i czytam wszystko❤️
    Ze staruszkiem trochę skupiamy się na sobie i wczoraj byliśmy na randkę w ulubionej knajpce🙆🏽‍♀️
    A dziś KEBAB!😈🌯

    A tak to praca, praca i praca😅🤣

    Mart768, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8827

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk opowiadaj jak nowa praca?😎 Czy małpisko przeszło tym razem bez większych awantur?

    Justme, nord płytkowy raczej jest polecany 🤔

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, próbować jeszcze z cyclogestem czy sobie darować w ogóle.

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Bialeekk opowiadaj jak nowa praca?😎 Czy małpisko przeszło tym razem bez większych awantur?

    Justme, nord płytkowy raczej jest polecany 🤔

    Praca sama w sobie fajna! Ale… środowisko tak toksyczne i głupie, że o matko🤦🏽‍♀️ zapowiadały się niebieskie migdały, a z dnia na dzień coraz większe kwasy wychodzą😅 No, ale póki co to musze przetrwać🫣😂

    A co do malpiska! W tym miesiącu to bez większego szwanku! Ba nawet całkiem mało „tego” było. W ostatnich dniach to już nawet bardziej plamienie aniżeli okres 🤔
    INo i zaczynaja mnie jajniki kłuć także musze brac się za starego😅😈

    Angi90 , Mart768 lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5842

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justme wrote:
    Dziewczyny dzisiaj 14 dni po zastrzyku test pokazał cienką kreskę - wklejam wam zdjęcie. Od tygodnia miałam plamienia myślałam, że coś się poprzedtawiało w cyklu. Jaka byłam pełna nadziei, a tu beta wyszła 2. Jestem załamana...

    Niestety czasem ovitrelle wychodzi jeszcze po 14 dniach... :( jedyna opcja wg mnie to powtórzyć betę, ale prog taki przedokresowy

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @siesiepy kiecka super! Założyłabym ta co ci przyszła na wesele, widzę, że lubisz granatowy 😊 jakoe dodatki? Złoto, czerwień?

    @aśś super ze znasz swój organizm i "czujesz" kiedy te jajka pękają 🍀

    @Karpan beta złoto! Maluszek dobrze ma u Ciebie 🥹

    @justme na zdjęciu kreska jest mega widoczna...w życiu bym nie powiedziała, że beta będzie tak mało miarodajna do kreski...przytulam 🫂

    @Meggi110818 jeju...jak się czujesz? Dobrze, że masz antybiotyk, ja Ti bym panikowała, że coś z nerkami mam i umieram. Tak, panikara jestem🙈🙈


    A ja plan z dnia dzisiejszego zrealizowałam na 100%
    Torcik dla Mężulka już czeka, prezent obok łóżka naszykowany. Jutro jeszcze ostatnie szlify i świętujemy 🥳

    Ale nim dibre się zacznie to do pracy na 7:00😜🤣

    Zastanawiam się nad tymi moimi jajnikami, dzisiaj kuje cały dzień z prawej...nie ciągle, z przerwami albo jak się skupie na nim, to go bardziej odczuwam. Czy to staraczkowy p*erdolec w głowę strzela?😜 dziś 9dpo.

    Uciekam spać, bo z rana wstać to u mnie tragedia😬

    Karaluchy pod poduchy ! 🪳🪳🤗

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, Twój chłop ma supermoce, nie daje Ci spać żebyś mogła czuć się ciążowo 😁

    Siesiepy, wyglądasz bombowo w nowej kiecce, weź ja na wesele 😎

    Karpan, gratuluję tej pięknej bety, tak trzymaj 🤞

    Justme, jest jeszcze bardzo wcześnie, chociaż ten próg faktycznie niziutki. Jedynie co możesz zrobić to dla spokoju powtórzyć jutro test i może zrobić betę? Będę trzymała mocno kciuki 🤞😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2023, 23:02

    Zosis, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 22 sierpnia 2023, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scrollowałam insta i zobaczyłam to. Od razu o Was pomyślałam 🩷✨️

    Screenshot-20230822-233732-Instagram.jpg

    Niaha, Lipcowa, Mart768, Zosis, kropka27, rozalaa, Marti27, Clausix, RinTinTin, Angi90 , SandraH.97, Pauli19, Bluesky, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Ania 89 Autorytet
    Postów: 4158 2095

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mogę i Ja dołączyć? Pozdrawiam:)

    Test pozytywny 12 marca❤️
    16 maja prenatalne wizyta ❤️🍀 wszystko dobrze☺️
    06.06 wizyta❤️🍀
    04.07 wizyta❤️🍀
    08.07 połówkowe Zdrowa dziewczynka ☺️🩷
    16 września 3 prenatalne:)
    event.png

    MELANIA URODZONA 12.11.2025 CC☺️
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek 😁

    KarolinaAnastazja ja też prawie w wc zemdlałam jak "sok malinowy" zobaczyłam. Najgorsze że pewnie mam juz dłuższy czas to, a nie dawało objawów, az ten krwiomocz się pojawił.
    Smutno mi bo jak nie urok to sraczka. A takie piękne 2 pecherzyki i endometrium było, a teraz pewnie juz nie ma na co liczyć. Od razu tez wzięłam probiotyki dopochwowo i miałam resztkę gynalginu, bo jedna dziura od drugiej sie zaraża 🙈


    Mówisz 9dpo? I jeszcze nie sikałaś? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2023, 05:52

    O ❤️
    Z ❤️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi no dokładnie, zawsze coś 😥 ale pamiętaj, że cuda na kiju można nawywijać, a jak kropek zechce, to się przypałęta i zadomowi 😊 jak było działane to spokojnie ☺️

    Ania89, powiesz coś o sobie?

    Justme - inne testy weź i sikaj, oszukańców trochę było już na tym forum, beta i prog wydają się być przedokresowe 😢 przytulam 🫂

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Meggi no dokładnie, zawsze coś 😥 ale pamiętaj, że cuda na kiju można nawywijać, a jak kropek zechce, to się przypałęta i zadomowi 😊 jak było działane to spokojnie ☺️

    Ania89, powiesz coś o sobie?

    Justme - inne testy weź i sikaj, oszukańców trochę było już na tym forum, beta i prog wydają się być przedokresowe 😢 przytulam 🫂

    Chyba przez ro działanie właśnie ta infekcja 🙈od środy do pon było działane, dużo i wszędzie... A przy tych upałach to ♨️. Owu w sobotę była.

    O ❤️
    Z ❤️
  • Karpan45 Autorytet
    Postów: 258 472

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziekuje dziewczyny za wszystkie miłe słowa! Do mnie tak trochę jeszcze nie dociera, że się udało💜 smacznej kawusi trzymam kciuki za was moje dinusie! 💜

    aśś, RinTinTin, KarolinaAnastazja, Angi90 , Lipcowa, SandraH.97, rozalaa, siesiepy, Kil lubią tę wiadomość

    Staramy się od października 2020

    Endometrioza IV stopnia

    10.04 laparoskopia endometriozy usunięcie zrostów udrożnienie jajowodów

    amh 4,06

    16.08 - beta 30,40 / prog 33,4
    18.08 - beta 99,5 / prog 31,5
    22.08 - beta 665
    28.08 - jest mały 🪱
    29.08 - beta 15634
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,

    Rzeczywiście się trochę rozpisałyście, potrzebowałam chwili, żeby Was nadrobić ☺️ grzecznie się stosuje do zaleceń o higienie snu i telefonu nie dotykam już od 20😁

    KarolinaAnastazja wszystkiego najnowszego dla Statego!🎂

    Karpan Beta pięknie przyrasta ❤️ kropuś się ładnie zadomawia 🥰

    Zosia, Emka trzymam kciuki za Wasze wizyty. Dawajcie znać po 🤞🏻

    Co my dzisiaj ze starym szalonego zrobiliśmy 😅wstaliśmy o 5 i poszliśmy na 1,5 h na rower 🫣 a od 7 w pracy, na szczęście zdalne 😄




    Lipcowa, Mart768, Emka06, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Clausix Autorytet
    Postów: 7043 5842

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    grzecznie się stosuje do zaleceń o higienie snu i telefonu nie dotykam już od 20😁

    Ze wszystkich zaleceń, to mi idzie najgorzej :P

    34 lata, starania od 10.2019
    03.2020 - 💔6 tc 02.2021 - 💔 cp 03.2023 - 💔9 tc
    02.2025 - start IVF - 10🪩➡️ 8🥚➡️ 5❄️(5.1.1, 5.1.1., 6.2.2., 6.2.3., 4.2.2.)
    07.04.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔9 tc
    12.11.2025 - FET 5.1.1 ❄️ 💔7 tc
    30.04.2026 - FET 6.2.2 ❄️ ❌
    01.06.2026 - FET 4.2.2❄️bhcg 7dpt 54,1 9dpt 120,4 14 dpt 1043 17dpt 3210,7 🤞

    "Na końcu wszystko będzie dobrze. Jeśli nie jest dobrze, to znaczy, że to jeszcze nie koniec."

    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clausix wrote:
    Ze wszystkich zaleceń, to mi idzie najgorzej :P

    Taka drobna rzecz a jaka trudna, rozumiem Cię w 100% bo u mnie to tez jest walka. Mam nadzieje, że wejdzie w nawyk 😉

    Clausix lubi tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ