Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAmunicja Ty to potrafisz mnie wzruszyć ❤️
    A co do wyników Starego to bardzo dobrze - idź do przodu i nie ma opcji, że nie będziecie mieli bobasa! 😁 I oddaje swój głos na "rób krzywe" 😁

    Emka super wyniki! I do tego bocian! Same dobre wróżby przed WWW! 🙃

    Meggi super, że dobre wieści 🙃

    Pfry współczuję bardzo. Ale mam nadzieję, ze to juz końcówka tej Waszej "przygody" 🤞🏻

    Siesiepy ale pięknie wyglądałaś! 😍

    Angi jak cewka moczowa?

    Rozalaa ale czaderski sen! 😁 Granatowe ubranko to wróżba na syna? 😉

    Kropka wiem jak teraz dłuży się czas. Może zadzwoń pierwsza? 😁 I super avatar - niech dzieje się magia 🤩

    Bialek na koleżankę brak słów. Szkoda dziecka i chłopa. Nic więcej do dodania, dziewczyny napisały już wszystko.

    Mart gdzie zwiedzanko się szykuje? ☺️

    KarolinaAnastazja co za szalony sen!

    BuBu rozbije bank w takim razie! 😁

    Moonflower dobrze Cię widzieć 😉 fajnie, że jedziecie na wakacje - odpoczynek na pewno Wam się przyda. Pozostałości po burzy straszne 😶 na zapalenie polecam duuuzo żurawiny i Wit C.
    U mnie póki co dobrze ☺️ w piątek na usg widziałam swojego prawie 3mm człowieka 😉
    No i powiedziałam w pracy już, uff 😉


    moonflower, Amunicja, Emka06, rozalaa, Angi90 , Niaha, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3465 8520

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala tez ma avatara pod ten sen 😂

    Lipcowa, jak reakcje w pracy? 🥹

    Kropka ✊✊✊✊

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:

    Moonflower dobrze Cię widzieć 😉 fajnie, że jedziecie na wakacje - odpoczynek na pewno Wam się przyda. Pozostałości po burzy straszne 😶 na zapalenie polecam duuuzo żurawiny i Wit C.
    U mnie póki co dobrze ☺️ w piątek na usg widziałam swojego prawie 3mm człowieka 😉
    No i powiedziałam w pracy już, uff 😉

    Lipcowa i jak reakcje w pracy?? 3mm to już kawał dzidziona! gołym okiem by już zobaczył 😍🥰 tak się cieszę że ten malutki człowieczek się rozgościł u Ciebie! jak Stary na to wszystko? mam nadzieje że nadskakuje Wam ile może 😍

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili! Zdaję raprot 🧚‍♀️
    Na 20 pobranych komórek, 17 było dojrzałych 🤯
    Zapłodnili z tego 8, na ten moment widać że 7 się zapłodniło, ostatni jeszcze obserwują, a 2 z nich już się podzieliły i są zarodkami 🥺

    Z racji tego, że nie mamy świeżego transferu tylko zarodki będziemy mrozić, następny telefon dopiero w SOBOTĘ! Ale może ja zadzwonię tak koło czwartku 🤭😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2023, 14:18

    Anka96, moonflower, Zosis, Lipcowa, Emka06, Marteczka92, SandraH.97, Karpan45, aśś, rozalaa, oloska, Marti27, nick nieaktualny, RinTinTin, Angi90 , Pfry, Clausix, Beezi, KarolinaAnastazja, Claire, Pauli19, Cukruś, Niaha, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka! 🥺🥺 Cudowne wieści!
    Niech się tam dzielą, mnożą te komórki teraz i rozwijają prawidłowo.
    Magia się dzieje! 🥺🥺

    kropka27 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka
    W mordę jeża, troskliwa z Ciebie kokoszka 😄 Bank rozbity. Niech się teraz pięknie dzielą i szykują na zimowisko, a potem na miękkie lądowanie w endometrium 🤞🏻

    Mam nadzieję, że nie popełniam nietaktu zadając takie pytanie, ale jaki jest scenariusz dla tych niezapłodnionych oocytów? One są bankowane czy wprost przeciwnie- materiał nie podlega przechowywaniu? Czy to się ustala z kliniką w zgodzie na leczenie?

    kropka27 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka cudowne wieści! 🤩🤩🤩 Niech dzieje się magia! 🤩 Spisałaś się na medal 🤩😍
    Ja zadzwoniłabym nawet w 3 dobie, bo to też dużo powie ☺️

    Moon Stary nadskakuje, ciągle pyta czy coś czuję aż mnie drażni czasami 😅 ale zawsze przed pracą i po pracy daje buzi i mi i dla brzuszka 🥺❤️

    Moon, Beezi co do pracy to myślałam, że będzie lepiej no ale nie będę stresowała się na zapas 😅
    Powinni być chociaż trochę wdzięczni, że powiedziałam im tak wcześnie, a tymczasem chyba trochę niemy foch 😅🤣 za to moja najbliższa ekipa w pracy też wie i nadrabiają ciesząc się bardzo 🙃

    kropka27, Angi90 , Beezi lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja zaznaczasz w formularzu czy chcesz je zutylizować, oddać do badań albo do dawstwa 🙃

    Amunicja lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja, o losie niezaplodnionych komórek musieliśmy zdecydować przed punkcją. Do wyboru była albo zgoda na ich utylizację albo przekazanie do banku komórek/adopcji. Chyba można by tez je było zamrozić, ale nawet nie rozważalismy, lekarz wspominał że marne są tego efekty, a i koszty rosną znacząco. Moje nadmiarowe jaja zostały zutylizowane.

    Lipcowa, muszą sobie przetrawić w pracy takiego newsa. Ale ich niezadowolenie to ich problem, pamiętaj 😁

    Amunicja, Lipcowa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kusi mnie w sobotę prog 😜🤦 ale że odpuściłam wszystkie stymulację monitoringi itp to nie wiem czy sens jest se dupę zawracać... Zrobić czy nie?

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Kusi mnie w sobotę prog 😜🤦 ale że odpuściłam wszystkie stymulację monitoringi itp to nie wiem czy sens jest se dupę zawracać... Zrobić czy nie?

    Nie robić. Jak coś ma z tego być, to i tak będzie, prawda? :)
    Po co się dodatkowo nakręcać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2023, 15:04

    moonflower lubi tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo! Moon wraca do gry 😏🌪️
    Skoro kusi… Życie jest za krótkie żeby opierać się pokusie 😁

    Przeczytałam zimnokrwistego posta Zosis i aż prychnęłam nad samą sobą- poszłam się ukłuć trzy razy jednego dnia i od razu tryb dino zdezaktywowany 🤪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2023, 15:13

    Beezi, siesiepy lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3913

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    Dzwonili! Zdaję raprot 🧚‍♀️
    Na 20 pobranych komórek, 17 było dojrzałych 🤯
    Zapłodnili z tego 8, na ten moment widać że 7 się zapłodniło, ostatni jeszcze obserwują, a 2 z nich już się podzieliły i są zarodkami 🥺

    Z racji tego, że nie mamy świeżego transferu tylko zarodki będziemy mrozić, następny telefon dopiero w SOBOTĘ! Ale może ja zadzwonię tak koło czwartku 🤭😅

    Niech się dziela te Wasze kropki jak szalone ❤️🥰

    kropka27 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Karpan45 Autorytet
    Postów: 258 472

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja musiałam chwile odpocząć od forum a widzę, ze dzieje się tu sporo 🤷‍♀️💜💜💜 ja wczoraj widziałam mojego kropka powiedziałam przyjaciółka i najbliższej rodzinie mama i siostry😀 i szefowej wszyscy ogromnie się cieszą 😊 ja na ten moment nie mam żadnych dolegliwości🙃👌

    Mart768, Lipcowa, kropka27, Amunicja, rozalaa, Nataliii, Angi90 , Pfry, Clausix, Beezi, KarolinaAnastazja, moonflower, Kil, Niaha, siesiepy lubią tę wiadomość

    Staramy się od października 2020

    Endometrioza IV stopnia

    10.04 laparoskopia endometriozy usunięcie zrostów udrożnienie jajowodów

    amh 4,06

    16.08 - beta 30,40 / prog 33,4
    18.08 - beta 99,5 / prog 31,5
    22.08 - beta 665
    28.08 - jest mały 🪱
    29.08 - beta 15634
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon moja myśl była tylko jedna - oczywiście, że zrobić 😎😅😁

    Karpan45, moonflower lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi właśnie coś z nim było nie tak, jakiś taki rozmazany, więc wróciłam do pierwszego 😁

    Kropka CUDOWNE wieści 😍❤️❤️❤️

    Karpan super 🥰 piękny czas 🥰

    Amunicja kiedy wyniki krzywych?🧐

    kropka27 lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moon moja myśl tez była zrobić ! :)

    Ja jestem jakies 6-7 dpo bo nie robiłam testów w tym cyklu ale w sumie czułam okolice owu :)

    Teraz to typowe objawy „świeżej” staraczki.. ale staram się nie nastawiać na nic :) dinomózg powstrzymuje mnie przed doszukiwaniem się niewiadomo czego :)

    Wrzesień to sentymentalny miesiąc dla nas :) 17 mamy pierwsza rocznice ślubu a 18 mam urodziny :)
    Nie napalam się na niego bo skoro przez cały rok się nie udało to czemu akurat teraz miałoby się udać :)

    Kropka mocne kciuki za Was ❤️ dzieje się magia 🤞❤️

    Cieszę się bardzo ze tyle tutaj radości i szczęścia ! Lipcowa ❤️ Karpan ❤️ cudowny czas dla Was 😍

    kropka27 lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka my uschniemy do soboty razem z Tobą 😜 Będzie z tego cud 🥰

    Karpan miło Cię widzieć 😊

    Moon po co Ci ten prog? Ma to jakieś uzasadnienie poza wlewaniem nadziei do serduszka? Dopiero co uświadamiałyśmy Ewiwi, że to samo w sobie nic nie da 🤔 Więc ja akurat zgadzam się z Zosis w tym względzie w trosce o Twoją psychikę #zimnasucz 😃

    kropka27, Angi90 , Zosis, Mart768 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco jesteś tutaj? ☺️ Jak się czujesz? ☺️

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, cudowne wieści 🥰
    Niech magia trwa 🧚‍♀️

    kropka27 lubi tę wiadomość

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ