Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2042 3916

    Wysłany: 1 września 2023, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olail wrote:
    Hej w piątek 😊

    Ja po wizycie, wszystko na tym etapie wygląda tak jak ma wyglądać. Oficjalnie dziś otwieram swój kurnik i wysiaduje jajka🥚🥚🥚.
    Lekarz jest dobrej myśli, nie liczy na jakąś powalającą liczbę jajek, bo mam niskie amh, ale liczy na dobrą jakość komórek z racji wieku 😊 w związku z tym zapłodnią tyle ile będzie, jeśli będzie 8 to zapłodnią 8, nie będą się trzymać tego, że mogą tylko 6.
    Dostałam lek do samodzielnego rozrobienia i trochę mam stresa czy zrobię to dobrze...
    Zobaczymy jak będzie 😅 monitoring mam 08.09 i wtedy zobaczymy jak idzie hodowla 🤣
    Do tego czasu chyba mnie ciekawość zeżre, już zaplanowałam porządki w szafkach w kuchni i mycie fug w łazience 😁
    Proszę o kciuki i ciepłe myśli ❤️🧚‍♀️

    Nadrobię Was potem, bo dziś szalony dzień 🥰
    Buziaki

    Super ❤️ trzymam za Twoje Jajka kciuki, oby powstał z nich cudowny dzidzius 🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 1 września 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy ja Cię doskonale rozumiem ❤️i masz moje wsparcie bo wiem co czujesz.. 🙁

    Na szczęście mam cudownego i wyrozumiałego męża który rozumie ze jestem ja, on i moja tarczyca. Wie ze moje niektóre „agresywne” zachowania to wina tarczycy.

    Zazdroszczę kominka ! Serio to zawsze było moje marzenie, a ze mieszkam w bloku i w miejscu gdzie nie wolno w palenie drewnem to… pozamiatane.
    Nie sama niepłodnością człowiek żyje.❤️ jak już będziecie mieć dzieciaki to będziecie zasiadać wszyscy razem przy tym cudownym kominku i wspaniałe spędzać czas ❤️

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8830

    Wysłany: 1 września 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik posiewu moczu jest ujemny, to już nie wiem...

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 1 września 2023, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę się upewnić zanim dokonam zakupu 😅 Mam zrobić krzywą insulinowo - glukozową. To będzie to?
    Screenshot-20230901-213445-Samsung-Internet.jpg

    rozalaa, Angi90 , Pfry lubią tę wiadomość

  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 1 września 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Siesiepy, dawaj znać kiedy wizyta, ale mam nadzieję, że jak najszybciej 🤞 No i super, że wybalowana, trzeba korzystać póki się da 😍

    Aśś, ja w sumie nadal pracuję, jeszcze dwa tygodnie, potem urlop i w październiku idę na zwolnienie, ale teraz to i tak niebo a ziemia pod kątem ilości pracy 😉 Nawet jeśli dopiero wczoraj zawiesiłam działalność, bo do tej pory jeszcze coś sobie klikałam wieczorami w domu czasami. 😉

    Paprota, u mnie w porządku, czuję się cały czas dobrze, Pasożyt chyba też nie narzeka 😁

    Bambi, czyli mamy królową poniedziałku na wątku 😉 Zaczynam trzymać kciuki za te ważne wydarzenia ✊ Kiedy kolejny etap rekrutacji w potencjalnie nowej pracy?


    Beezi jak to zrobiłaś ze masz chłopca? 😍

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6069

    Wysłany: 1 września 2023, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka tak to to
    Olail piękne jajka, czasami nie ilość lecz jakość 😁

    Ej dinusie a co to tak niektórzy pozmieniali avatarki? Nie poznaje Was siasiepy i angi 😁😁😁😁

    I dzięki dziewczyny, normalnie kochom Was!😍

    Angi ładne te mani!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2023, 21:57

    Emka06, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 1 września 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka tak, ja takie robiłam 😊

    Rica, z tego co pamietam Beezi piła napar z pokrzywy zbieranej po polach w dni parzyste przy świetle księżyca, a później jej Stary musiał podczas serduszkowania śpiewać pieśni dziękczynne z pierwszych piątków w kościele ale koniecznie z melodia Belgijki 🧐

    😂 sorki wypiłam lampkę wina i taką mam wizę jeśli chodzi o wybór płci 😂

    Emka06, Amunicja, Bambi92, Paula29, siesiepy, oloska, Rica, Bialeekk, SandraH.97, Zosis, Mart768, Beezi, Marti27, Karpan45, nick nieaktualny, Paprota9418, nick nieaktualny, Angi90 , Pfry, moonflower, agentka93, Lipcowa lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 1 września 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Emka tak, ja takie robiłam 😊

    Rica, z tego co pamietam Beezi piła napar z pokrzywy zbieranej po polach w dni parzyste przy świetle księżyca, a później jej Stary musiał podczas serduszkowania śpiewać pieśni dziękczynne z pierwszych piątków w kościele ale koniecznie z melodia Belgijki 🧐

    😂 sorki wypiłam lampkę wina i taką mam wizę jeśli chodzi o wybór płci 😂
    Lubię za całość 😂😂

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 1 września 2023, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:

    Niaha tęskniłyśmy! Ach doktorat z pieca gazowego 😅 przerabiałam go w maju/czerwcu. Może wykończyć człowieka. Jaki duży domek macie?

    190 M2, wszędzie podlogówka 🥰
    Zaplanowane biura (oboje pracujemy zdalnie) i pokoje dla dwóch szkrabów 🥰
    Nigdy bym nie przewidziała, że wbrew pozorom jest to takie trudne 😅

    Bambi92 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 1 września 2023, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponadto leżąc z nogami w górze należy szeptać paciorek do plemnika.

    Płyń przed się dzielny męskości synu,
    kędy Cię wiedzie białego nurt płynu.
    Gdy jajo zaś spotkasz naprzeciw swej głowy,
    przekaż właściwy chromosom płciowy.


    Rozalaa, chyba osobiście znam Twojego dilera win 😁

    Emka06, Niaha, rozalaa, siesiepy, Paula29, oloska, SandraH.97, Bialeekk, Zosis, Mart768, Beezi, Marti27, nick nieaktualny, kropka27, Kasia111, Paprota9418, Niemampomyslunanick, nick nieaktualny, KarolinaAnastazja, Angi90 , Pfry, agentka93, Bambi92, WonderWoman, Lipcowa, Kil, Paulina666 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6069

    Wysłany: 1 września 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Emka tak, ja takie robiłam 😊

    Rica, z tego co pamietam Beezi piła napar z pokrzywy zbieranej po polach w dni parzyste przy świetle księżyca, a później jej Stary musiał podczas serduszkowania śpiewać pieśni dziękczynne z pierwszych piątków w kościele ale koniecznie z melodia Belgijki 🧐

    😂 sorki wypiłam lampkę wina i taką mam wizę jeśli chodzi o wybór płci 😂

    Rozala więcej tego wina Ci naleje, genialne 😂😂😂😂

    rozalaa lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 1 września 2023, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    A co to jest ten LUZ? 🤣 Nie znam pojęcia, odkąd rozpoczęliśmy samodzielną budowę. 🤣
    Oczywiście, że budowa - kończymy kłaść rurki od podłogówki, bo 12.09 wchodzi ekipa z posadzkami (jedna z niewielu :D) i piec CO. W końcu będzie ciepełko na budowie! :) A jak będzie ciepełko to już prawie jak dom! :)

    U nas podobnie 🥰
    Ogrzewanie podłogowe położone, 7.07 wylewki a później piec 😁

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6069

    Wysłany: 1 września 2023, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    190 M2, wszędzie podlogówka 🥰
    Zaplanowane biura (oboje pracujemy zdalnie) i pokoje dla dwóch szkrabów 🥰
    Nigdy bym nie przewidziała, że wbrew pozorom jest to takie trudne 😅

    Ja mam 220mkw z podłogówką i jedyne co to grzejnik mam taki ścienny w łazience. Uważam to w zimie za strzał w 10 bo ręczniki super schną 😊
    Piec gazowy

    Niaha lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 1 września 2023, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Ponadto leżąc z nogami w górze należy szeptać paciorek do plemnika.

    Płyń przed się dzielny męskości synu,
    kędy Cię wiedzie białego nurt płynu.
    Gdy jajo zaś spotkasz naprzeciw swej głowy,
    przekaż właściwy chromosom płciowy.


    Rozalaa, chyba osobiście znam Twojego dilera win 😁
    Sikam! 😂😂😂

  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 1 września 2023, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Ponadto leżąc z nogami w górze należy szeptać paciorek do plemnika.

    Płyń przed się dzielny męskości synu,
    kędy Cię wiedzie białego nurt płynu.
    Gdy jajo zaś spotkasz naprzeciw swej głowy,
    przekaż właściwy chromosom płciowy.


    Rozalaa, chyba osobiście znam Twojego dilera win 😁

    Jesteś najlepsza 🤣🤣🤣

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 1 września 2023, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja sorki, chciałam zmienić na coś zdrowszego niż Wińsko cały czas ale haha, nie podoba się mi obecny. 😂

    Paprotka a Ty masz moje. Możemy łączyć się w niemocy. 🤪

    Rozalaa, Amunicja to teraz przepis na dziewczynkę. 😂🤣🤣 Właśnie polewam sobie winko to może dołączę za chwilę do wesołej twórczości ale zawiezilyscie poprzeczkę wysoko. 🙈

    Paprota9418, Angi90 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 1 września 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy mówisz staremu żeby nalał ci lampkę wina. 🙄
    IMG-20230901-225913.jpg

    Emka06, Amunicja, Niaha, SandraH.97, Mart768, rozalaa, Beezi, Marti27, kropka27, Paprota9418, nick nieaktualny, KarolinaAnastazja, Angi90 , Pfry, moonflower, agentka93, Bambi92, Lipcowa, Kil lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 1 września 2023, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy
    Szczodrze polał tej inspiracji! Przyznaj, że był menisk wypukły, tylko wychlipałaś 😏

    siesiepy, rozalaa, Emka06, Angi90 , Lipcowa lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6069

    Wysłany: 1 września 2023, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy 🍷🥂

    20230901-233127.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2023, 23:35

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 1 września 2023, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Siesiepy
    Szczodrze polał tej inspiracji! Przyznaj, że był menisk wypukły, tylko wychlipałaś 😏
    No raczej, ja tylko takie przyjmuje. Żadne wklęsłe!

    Karolina zdrowieeee! 🥂
    W końcu zem znalazła avatar na jakiś czas. 🤪

    Amunicja, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ