Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5636 7377

    Wysłany: 6 października 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa moje gratulację 😘

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    01.05.2025 r. - Miłoszek, nasz wyczekany ukochany Maluszek!🩵

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 6 października 2023, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa !❤️😍 cudowna wiadomość !
    Witamy Cię nasz mały dinozaurku ❤️❤️


    U nas zawsze doktorzy polecają Wit D w kroplach. Że dużo lepiej się wchłania.

    Pfry! Dzięki za informacje ! ❤️❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2023, 13:24

    siesiepy, Pfry, Lipcowa lubią tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 6 października 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa cóż za śliczny obrazek i córka <3 Tatuś już czuje, że będzie ją rozpieszczał na wszystkie sposoby?=D gratulacje <3

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 6 października 2023, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny przestawiam Wam moją zdrową córeczkę 🥰🥰❤️

    IMG-20231006-064826.jpg
    my sunny res
    Ciotka się wzruszyła! 🥹 Co za cudny mały człowiek ❤️

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • oloska Autorytet
    Postów: 1023 1929

    Wysłany: 6 października 2023, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, o rajuśku, cudowna wiadomość, i ten widok ❤️❤️❤️ ogromne gratulacje Mamusiu 🥰

    I od razu, Bubu, Olail, już zaczynam zaciskać kciuki za jutrzejsze punkcje i piękne jajeczka 💪🤞

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    ♀️ 35
    ♂️ 33

    07.02.2025 Alicja ❤️
    age.png

    04.08.2023 Oliwia ❤️
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 6 października 2023, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa cudownie ❤️

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8524

    Wysłany: 6 października 2023, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa 😍🥹 Gratulacje ❤️ Trzymajcie się dalej zdrowo ❤️

    Paprota, sikałaś? 😉🤞

    Bubu, jak się dzisiaj czujesz?

    Bambi, jesteś? Co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2023, 13:45

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18073

    Wysłany: 6 października 2023, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa 🥹 piękna, mała księżniczka ❤️

    Beezi czuję się ok, wyłączyły się te wstrętne bóle krzyżowe mam tylko kłucia w jajnikach które są znośne ☺️ oczywiście panika jest, że pękną za szybko/albo nawet już pękły 😅, że nic nie wyłapią, że nie będą dojrzałe, że się nic nie zapłodni i przede wszystkim że dowiem się tego dopiero w poniedziałek o 13 🤯

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 6 października 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, ciotka ryczy ze szczęścia 😭❤️❤️❤️
    Witaj Księżniczko💖🥹

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 6 października 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry, zagłosowane oczywiście w budżecie obywatelskim, wybór był dla mnie oczywisty i mam nadzieję że uda się zrealizować ten projekt 🤞

    Lipcowa, gratuluję! 🤩 Rosnijcie zdrowo.

    Ps. Przepraszam że tak nie na bieżąco jestem, mam za mało czasu ostatnio 🙈

    Pfry, Lipcowa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa 🥰 gratuluję córci 😊
    Ale ten czas leci, dopiero procedura była a już wiesz kto mieszka w brzuszku ❤️
    Czas kupić pierwszą różową kiecke 🥹

    Lipcowa lubi tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 6 października 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Ja mam wit D3 + K2 forte z dr Jacobsa. Jest w kroplach, każda kropa 2000 jedn. Bardzo fajnie działa i starcza na meega długo. Biore w okresie jesienno zimowym po 3 krople :)

    Znalazłam, chyba się zdecyduje jeśli polecasz i Paprota mówi że lepiej się wchłaniają. :) w szpitalu też widzieliśmy jak ktoś zażywa krople slonca. 🧐 Ale rozważam też dużo tańsze z ostrovitu.
    Nie miałaś problemu z przedawkowaniem witaminy K? Chociaż widze że w tej ostrovitu jest 3 razy więcej witaminy K w kropli niż Jacobsie. Więc tu chyba jednak wejdzie Jacobs - mniejsze ryzyko przedawkowania K przy zwiększeniu podaży D. Stary dostanie 3 krople, ja też bo jeszcze Fertistim jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2023, 14:32

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 6 października 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa 🥹🥹🥹 ♥️ gratuluję córeczki 😍 wzrusz 🥹

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 6 października 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć maleńka Lipcówno 😍
    Mamo córeczki- gratuluję.
    Przerżnęłabym tę stówę z obstawianiem płci 🙊

    rozalaa, Lipcowa lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 6 października 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amunicja wrote:
    Cześć maleńka Lipcówno 😍
    Mamo córeczki- gratuluję.
    Przerżnęłabym tę stówę z obstawianiem płci 🙊
    No w totka czy na zakladach to lepiej nie graj 😂

    Amunicja lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 6 października 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, gratuluję córeczki 🥰

    Kibicuję tutaj wszystkim i bardzo często czytam ten wątek, jesteście ze sobą bardzo zgrane dziewczyny. Wspieracie się i rozmawiacie o wszystkim. Zazdroszczę, bo chociaż próbowałam nie potrafiłam się tutaj wgryźć 😂

    Szczególne powodzenia dla dziewczyn podchodzących do in-vitro, bardzo was podziwiam. Ja usłyszałam w zeszłym cyklu od ginekologa "niepłodność idiopatyczna", nie chciał dalej szukać przyczyn niepowodzeń i chciał mnie od razu skierować na in-vitro, było to jak cios, bo czułam, że to nie jest jeszcze pora i postanowiłam zrezygnować z wizyt u niego.

    Jestem w 13 cyklu staraniowym, 6 cyklu po histeroskopii i usunięciu przegrody macicy, 3 cyklu po sono-hsg i obecnie w 13dpo. Ten cykl był cyklem spisanym na straty, owulacja wg mnie z lewego jajnika (niezstąpionego częściowo do miednicy), było sporo ❤️, ale po okresie owulacji wbrew zaleceniom lekarza wzięłam duphaston żeby wydłużyć 2 fazę, bo z tym miałam problemy i niski progesteron (lekarz odradzał), mimo, że droga lewego jajnika wydłużona znacznie, w fazie lutealnej ciągnęłam dużo nadgodzin, brałam sobie dupka i myślałam, że nic z tego. Tymczasem wczoraj zobaczyłam na teście facelle "kreskę fabryczną", ale że miałam odstawić progesteron w pracy zrobiłam betę i wyszła 8,4!! Dziś trochę wyraźniejszy cień i wrzucam fotki na prośbę siesiepy 🥰🤞🤞 za którą jutro trzymam mocne kciuki i za Paprota9418 sikanie też :)

    12 dpo cień i beta 8,4: https://ibb.co/8BprHm9
    13 dpo facelle: https://ibb.co/x2fNHLH
    13dpo pink: https://ibb.co/fvwnqNF

    Jutro powtórka bety, liczę że może to nie biochem :) a nawet jeśli to daje nadzieję!

    Beezi, siesiepy, Nataliii, RinTinTin, Angi90 , Emka06, Paprota9418, justme, Marti27, Amunicja, SandraH.97, Mart768, KarolinaAnastazja, Pfry, Lipcowa, ChocoMonster, Kil lubią tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 6 października 2023, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa, gratulacje! ❤️🌸

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 6 października 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoKos wrote:
    Lipcowa, gratuluję córeczki 🥰

    Kibicuję tutaj wszystkim i bardzo często czytam ten wątek, jesteście ze sobą bardzo zgrane dziewczyny. Wspieracie się i rozmawiacie o wszystkim. Zazdroszczę, bo chociaż próbowałam nie potrafiłam się tutaj wgryźć 😂

    Szczególne powodzenia dla dziewczyn podchodzących do in-vitro, bardzo was podziwiam. Ja usłyszałam w zeszłym cyklu od ginekologa "niepłodność idiopatyczna", nie chciał dalej szukać przyczyn niepowodzeń i chciał mnie od razu skierować na in-vitro, było to jak cios, bo czułam, że to nie jest jeszcze pora i postanowiłam zrezygnować z wizyt u niego.

    Jestem w 13 cyklu staraniowym, 6 cyklu po histeroskopii i usunięciu przegrody macicy, 3 cyklu po sono-hsg i obecnie w 13dpo. Ten cykl był cyklem spisanym na straty, owulacja wg mnie z lewego jajnika (niezstąpionego częściowo do miednicy), było sporo ❤️, ale po okresie owulacji wbrew zaleceniom lekarza wzięłam duphaston żeby wydłużyć 2 fazę, bo z tym miałam problemy i niski progesteron (lekarz odradzał), mimo, że droga lewego jajnika wydłużona znacznie, w fazie lutealnej ciągnęłam dużo nadgodzin, brałam sobie dupka i myślałam, że nic z tego. Tymczasem wczoraj zobaczyłam na teście facelle "kreskę fabryczną", ale że miałam odstawić progesteron w pracy zrobiłam betę i wyszła 8,4!! Dziś trochę wyraźniejszy cień i wrzucam fotki na prośbę siesiepy 🥰🤞🤞 za którą jutro trzymam mocne kciuki i za Paprota9418 sikanie też :)

    12 dpo cień i beta 8,4: https://ibb.co/8BprHm9
    13 dpo facelle: https://ibb.co/x2fNHLH
    13dpo pink: https://ibb.co/fvwnqNF

    Jutro powtórka bety, liczę że może to nie biochem :) a nawet jeśli to daje nadzieję!

    Jajo! Jajo! Proszę dla kokoska jajo raz! 🔥🍀

    Nataliii, Paprota9418, Beezi, Pfry, Lipcowa lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 6 października 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Lipcowa, gratulacje! ❤️🌸
    Czekoladowy Potworku, jak się czujecie że Stasiem? 💕

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 6 października 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy miło mi bardzo ❤️ ale proszę żeby poczekać chociaż do jutra!!

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
‹‹ 298 299 300 301 302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ