Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 9 października 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Dziewczyny, lekarz kazał nam zrobić nadanie nasienie miesiąc po antybiotykoterapi a po 2 tygodniach od antybiotyku bakterię. Moje pytania:
    1. Jest sens robić po 2 tygodniach same bakterię czy poczekać i zrobić z badaniem miesięcznym nasienia?
    2. Czy po miesiącu faktycznie jak bakteria jest wytępiona morfologia ruszy do góry? Wszędzie piszą, że na poprawę jakości nasienia trzeba 75dni...
    Mój lekarz zawsze kazał po 3 miesiącach robić badanie nasienia, bo właśnie przez czas spermatogenezy...
    My w tych 3 miesiącach suplementujemy Męża, zeby jeszcze podkręcić żołnierzy

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 9 października 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu trzymam kciuki za Twoje maluchy 🤞🏻 póki co wszystko idzie dobrze, oby tak dalej 🍀

    Pfry pozbądź się złych myśli jak najszybciej 😘 przeleczycie się chyba z każdej już strony i nic więcej Was nie zaskoczy 😊

    Siesiepy no w końcu małpiszon zdecydował się przyjść 🙄 niech spada na kolejne 9 miesięcy 😁

    Angi przeżyłaś ten mini zawał? 😁

    Pfry, Angi90 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18074

    Wysłany: 9 października 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Dziewczyny, lekarz kazał nam zrobić nadanie nasienie miesiąc po antybiotykoterapi a po 2 tygodniach od antybiotyku bakterię. Moje pytania:
    1. Jest sens robić po 2 tygodniach same bakterię czy poczekać i zrobić z badaniem miesięcznym nasienia?
    2. Czy po miesiącu faktycznie jak bakteria jest wytępiona morfologia ruszy do góry? Wszędzie piszą, że na poprawę jakości nasienia trzeba 75dni...
    My robiliśmy po miesiącu od antybiotyku i było już widać poprawę ☺️

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 9 października 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    My robiliśmy po miesiącu od antybiotyku i było już widać poprawę ☺️
    A morfo Wam tez podskoczyło? Bo nie pamiętam :)

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 9 października 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bubu, trzy potencjalne Kropki, trzy szanse 🍀 Kciuków nie puszczam ✊ Jak się czujesz? Objawy ustąpiły?

    Kokos, bardzo mi przykro 😥 Mam nadzieję, że ten biochem teraz to jednak dobra wróżba na kolejny cykl 🍀❤️‍🩹

    Paprota, jakie wiadomości od gina?

    Siesiepy, ile dni trwał teraz cykl? Super, że 🐒 jest, nowy cykl, nowe badania, nowe szanse ✊🍀

    Amunicja, Ty to zawsze czymś zaskoczysz, jak nie Waszyngton to Afryka 🙈 Niech będzie gorąco i wracajcie z niespodzianką ✊🔥

    Rozala, jak nastawienie przed jutrem? O której masz się stawić do szpitala? ✊😁

    Pfry, wdech i wydech, nie masz niestety na nic wpływu aktualnie, leki prawie skończone, teraz nasze kciuki wkraczają do akcji ✊

    Pfry lubi tę wiadomość

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18074

    Wysłany: 9 października 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    A morfo Wam tez podskoczyło? Bo nie pamiętam :)
    Powiem Ci że nie wiem bo mieliśmy tylko kilka plemników w nasieniu więc morfo nie robili ☺️ a później była 2% przy 3.13 mln w ml ☺️ nie wiem jak przy kolejnym badaniu gdzie było 5 mln w ml bo tam tylko liczyli ilość do tego hba i sdc ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18074

    Wysłany: 9 października 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Bubu, trzy potencjalne Kropki, trzy szanse 🍀 Kciuków nie puszczam ✊ Jak się czujesz? Objawy ustąpiły?

    Kokos, bardzo mi przykro 😥 Mam nadzieję, że ten biochem teraz to jednak dobra wróżba na kolejny cykl 🍀❤️‍🩹

    Paprota, jakie wiadomości od gina?

    Siesiepy, ile dni trwał teraz cykl? Super, że 🐒 jest, nowy cykl, nowe badania, nowe szanse ✊🍀

    Amunicja, Ty to zawsze czymś zaskoczysz, jak nie Waszyngton to Afryka 🙈 Niech będzie gorąco i wracajcie z niespodzianką ✊🔥

    Rozala, jak nastawienie przed jutrem? O której masz się stawić do szpitala? ✊😁

    Pfry, wdech i wydech, nie masz niestety na nic wpływu aktualnie, leki prawie skończone, teraz nasze kciuki wkraczają do akcji ✊
    No wczoraj myślałam że się wykoncze, wymioty i biegunka 🥴 ale dzisiaj jest ok ☺️ nie plamie i jajniki bardzo nie dokuczają. Trochę jakby pokłuwają czasami ☺️

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18074

    Wysłany: 9 października 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam z dr M.P. i napisała, że jutro zamrożą nam jednego malucha. Dwa zostawią do dalszego rozwoju. Wtedy będziemy mieć pewność że jeden jest a reszta się jeszcze może rozwinąć.

    Beezi, Marti27, Lipcowa, Nataliii, Pfry, siesiepy, rozalaa, Mart768, Emka06, Kil, Angi90 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal w niewiedzy 😅
    Ale jeżeli brak informacji jest dobrą informacją to zakładam,że tym razem udało się zapłodnić i się rozwijają, mam taką nadzieję 🤞
    Oby jutro nie było telefonu i pyk środa i jakieś pozytywne wiadomości🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2023, 20:23

    Lipcowa, Pfry, siesiepy, Mart768, Emka06, Kil, Angi90 lubią tę wiadomość

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 9 października 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Bubu, trzy potencjalne Kropki, trzy szanse 🍀 Kciuków nie puszczam ✊ Jak się czujesz? Objawy ustąpiły?

    Kokos, bardzo mi przykro 😥 Mam nadzieję, że ten biochem teraz to jednak dobra wróżba na kolejny cykl 🍀❤️‍🩹

    Paprota, jakie wiadomości od gina?

    Siesiepy, ile dni trwał teraz cykl? Super, że 🐒 jest, nowy cykl, nowe badania, nowe szanse ✊🍀

    Amunicja, Ty to zawsze czymś zaskoczysz, jak nie Waszyngton to Afryka 🙈 Niech będzie gorąco i wracajcie z niespodzianką ✊🔥

    Rozala, jak nastawienie przed jutrem? O której masz się stawić do szpitala? ✊😁

    Pfry, wdech i wydech, nie masz niestety na nic wpływu aktualnie, leki prawie skończone, teraz nasze kciuki wkraczają do akcji ✊

    25 dni. 😳

    Beezi, Kil, Angi90 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 1425 2738

    Wysłany: 9 października 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Anastazja - nie znam się za bardzo na tym, ale te bakterie mogły mieć wpływ na spermatogenezę? Osobiście mi się wydaje, że niewielki - raczej mogą mieć wpływ na wyniki nasienia ogólnie, czyli przy wytrysku ejakulat był jakoś uszkodzany przez bakterię. Pomysł lekarza wydaje mi się wstępnie ok, pewnie chce sprawdzić jaki wpływ miała bakteria na nasienie - stąd najpierw badanie pod kątem tego czy dalej jest obecna, a dopiero po tym seminogram. 💪
    Kiedy planowo Twój partner będzie wykonywać badania?

    Bubu - przykro mi, że tak ciężko zniosłaś stymulację, ale cieszę się, że czujesz się już lepiej😊

    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ♥️, kciuki Dinostaraczek na pewno będą mi potrzebne, ale żeby nie nadużywać ich mocy - dopiero w listopadzie przy ponownym pobraniu biopsji endometrium 💪

    siesiepy, Mart768, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩 '90 | 🧑 '91 - starania od 11.2020

    09.2019 polip w jamie macicy
    2021: 21.09 histeroskopia ✂️ polipa
    2022: 31.07⏸️😳 - 19.08 ❤️- 11.09💔 poronienie samoistne 9+4 - powrót do starań od 12.2022
    2023: 02.03 HyCoSy ✅ 14.08 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ 27.12 kontrolna biopsja ✅
    2024: 03.01 HOMA ✅ cytokiny rozjechane, KIR Bx, allo-MLR 33,1%, endometrioza II i adenomioza ❌; 29.07 i 28.08 - IUI ❌ 15.11 histeroskopia: ✂️mikropolipy, zrosty; biopsja ❌

    16.02.2024 AMH 1,28 -> 06.02.2025 AMH 1,92
    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅
    Kariotypy ✅ cross-match✅
    Diagnoza ❔❔❔ niepłodność idiopatyczna

    05.2025: 1 IVF: 8 🪩 ➡️ 6 🥚➡️ 4 MII ➡️ ❄️ 6CA 🧘FET?
    29.06 - NATURALS ⏸️ 😭 🪄 30.06 501,42 mIU/ml, 02.07 1376,78 mIU/ml
    11.03.2026 - GG 🩷 40+6 🥹 3500 g, 55 cm
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 9 października 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Koskosku - bardzo mi przykro z powodu biochema 🥺 🫂 najważniejsze, że masz papiery na to wszystko, bo może dochodzi do zapłodnienia, ale jest problem z implantacją 🤨

    Bubu - 🤞🤞🤞 po kciuku per Kropek! Niech walczą tam Dzieciaki!

    A u mnie 9/10 dni antybiotykoterapii - jutro koniec 💪
    Tak bardzo się boję, że nie poskutkuje 🥺 W międzyczasie przy naszej obniżonej odporności przez antybiotyk, mąż złapał gdzieś jakiegoś wirusa i przyniósł go do domu, więc... no obydwoje jesteśmy przeziębieni. Mąż na L4, ja pracuję, bo mam zdalną. 🫣 Masakra z naszym chorowaniem 😅 nie ma lekko, wszystko u nas się lubi kumulować 🤪

    Już bliżej końca nic dalej! Myślę że nie ma co się bać na zapas, w końcu kciuki dinozaurów potrafią sprawiać cuda. :)

    Pfry, Mart768 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 9 października 2023, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, jutro w pracy mogę nie mieć czasu się odezwać, więc już dziś przesyłam Ci ciepłe myśli 😘 Jestem z Tobą i trzymam kciuki🤞❤️

  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 9 października 2023, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry wrote:
    Karolina Anastazja - nie znam się za bardzo na tym, ale te bakterie mogły mieć wpływ na spermatogenezę? Osobiście mi się wydaje, że niewielki - raczej mogą mieć wpływ na wyniki nasienia ogólnie, czyli przy wytrysku ejakulat był jakoś uszkodzany przez bakterię. Pomysł lekarza wydaje mi się wstępnie ok, pewnie chce sprawdzić jaki wpływ miała bakteria na nasienie - stąd najpierw badanie pod kątem tego czy dalej jest obecna, a dopiero po tym seminogram. 💪
    Kiedy planowo Twój partner będzie wykonywać badania?

    Bubu - przykro mi, że tak ciężko zniosłaś stymulację, ale cieszę się, że czujesz się już lepiej😊

    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ♥️, kciuki Dinostaraczek na pewno będą mi potrzebne, ale żeby nie nadużywać ich mocy - dopiero w listopadzie przy ponownym pobraniu biopsji endometrium 💪

    Nie mam pojęcia jaki ma wpływ i w jakim stopniu. Dla mnie to czarna magia.
    Co do badań to jeszcze 2 tygodnie 😊

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13545 18074

    Wysłany: 9 października 2023, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że bakterie mają wpływ. Jeżeli są obecne to podczas procesu spermatogenezy będą ją zaburzać. Będą uszkadzać plemniki, będą się nieprawidłowo rozwijać. Zawsze jak jest jakiś stan patologiczny to wpływa niekorzystnie ☺️

    Pfry lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 9 października 2023, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    W tytule jest forte, jak nie będzie to odesle, jutro ma przyjsc :)
    To daj znać co przyjdzie, bo może też zmówię 😊

  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 10 października 2023, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalka jestem myślami z Tobą ❣️ daj znać jak już będzie po wszystkim ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2023, 07:10

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 10 października 2023, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala, czekamy na wieści! ☘️

    Bubu, psuć to wiem, że psuje, ale morfo myślisz, że po tym ruszy ? Jeżeli by było tylko to powodem tak złej morfologii ? Ja już sama nie wiem jak na to mam patrzeć...

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3470 8525

    Wysłany: 10 października 2023, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozala ✊✊✊✊

    12.2023 🩵

    Trombofilia - czynnik II protrombiny hetero
    MTHFR hetero
    PAI homo

    Choroba Gravesa-Basedowa

    2cs ?

    preg.png
  • aśś Autorytet
    Postów: 1144 1578

    Wysłany: 10 października 2023, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    Rozala, czekamy na wieści! ☘️

    Bubu, psuć to wiem, że psuje, ale morfo myślisz, że po tym ruszy ? Jeżeli by było tylko to powodem tak złej morfologii ? Ja już sama nie wiem jak na to mam patrzeć...
    U nas wszystkie wyniki sa praktycznie książkowe oprocz morfo ktore jest 1% i ruch lekko obnizony i wlasnie lekarz mowi, ze to raczej na 90% jakas bakteria zabija

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ