Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13547 18076

    Wysłany: 28 października 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Emka 🤞❤️


    Mi nikt o histeroskopii nigdy nie mówił. Miałaś jakieś objawy czy coś ze Ci ja zaproponowali ? (Doczytałam)
    Jakie są wgl wskazania do tego?


    Pamiętacie może ile nie można współżyć przed wymazami ? 48h czy więcej ? ;)
    Mi zaproponowali bo miałam polipa ☺️

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 28 października 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprota9418 wrote:
    Emka 🤞❤️


    Mi nikt o histeroskopii nigdy nie mówił. Miałaś jakieś objawy czy coś ze Ci ja zaproponowali ? (Doczytałam)
    Jakie są wgl wskazania do tego?


    Pamiętacie może ile nie można współżyć przed wymazami ? 48h czy więcej ? ;)

    U mnie "zwiadowczo"

    Paprota9418 lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • Biedronka@ Autorytet
    Postów: 911 1864

    Wysłany: 28 października 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też po histeroskopii z powodu polipa, a finalnie wycięli trzy🤷‍♀️

    Paprota9418, KoKos lubią tę wiadomość

    👸 &🤴 &🧒&👶

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2023, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    A ja z innej beczki.
    Czy któraś z Was korzysta może z diety pudełkowej?
    Jest tyle firm do wyboru,że nie wiem na co się zdecydować 😅 a chciałabym na czas oczekiwania na kolejną procedurę i koksowania jajek, jeść zdrowiej.
    Może macie przetestowane i któraś najlepiej smakuje?

  • Paprota9418 Autorytet
    Postów: 1724 3030

    Wysłany: 28 października 2023, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olail ja jadłam Vikinga opcje z wyborem menu i byłam bardzo zadowolona :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩👨‍🦱 30 lat 🐕
    💒17.09.2022

    IUI 8.12🙏🍀
    31.08 17:59 Henio na świecie 🦖 2950g 51cm szczęścia 🍀🍀


    age.png
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 28 października 2023, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olail mi się Maczfit najmniej nudzi, opcja z wyborem menu w wersji „Top sellers” :)
    Od Ani Lewandowskiej mi też smakował, ale tak jak Maczfit nie jest tani tak tam jest jeszcze drożej…

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 28 października 2023, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobię was potem albo jutro bo...

    Przyjechały do nas dziadki w odwiedziny na weekend, pierwszy raz. Mieliśmy szalone plany iść na grzyby bo w końcu obrodziło tak że człowiek się o nie potyka. 😂

    No ale dziadek o 7 rano wywalił się w łazience (istotne - ma jedną nogę, druga amputowali nad kolanem i chodzi o kulach) i uwaga, połamał nogę. Ta której nie ma. 😆 Złamanie szyjki kości udowej? Jakoś tak.
    Zawiozlysmy go z siostrą na SOR po śniadaniu, polatali z nim od lekarza do rentgena od razu, tylko widziałyśmy go z poczekalni jak jeździ w te i nazad. Odesłali nas do domu na chwilę a potem przenieśli go na oddział chirurgii i w poniedziałek/wtorek będzie miał operację (śruby zakładane). Więc mielismy dzisiaj załatany dzień, bo jeszcze na sklep uderzalismy po dodatkowa piżamę, skarpetki, majtki, jakiś prowiant itd.

    Wizyta chyba się znacząco przedłuży. 🤪

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 28 października 2023, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Siesiepy, to trzeba mieć wyjątkowego pecha żeby złamać amputowaną nogę 🤯🙈 wybacz jeśli ten komentarz nie na miejscu! Mam nadzieję że dziadek szybko dojdzie do siebie. Wierzę, że to był dla was wszystkich zakręcony dzień.

    siesiepy lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 28 października 2023, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka27 wrote:
    O Siesiepy, to trzeba mieć wyjątkowego pecha żeby złamać amputowaną nogę 🤯🙈 wybacz jeśli ten komentarz nie na miejscu! Mam nadzieję że dziadek szybko dojdzie do siebie. Wierzę, że to był dla was wszystkich zakręcony dzień.
    Hahaha no my też się z tego śmialiśmy. 😂 Na oddziale lekarz i pielęgniarki też.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 28 października 2023, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wybraliśmy się w odwiedziny do rodziców, zostajemy do jutra, więc zabijam czas jak się tylko da. I tak ani się obejrzę, jutro rodzinny dzień, odwiedzimy mojego brata i babcię, podjedziemy na cmentarz i ani się obejrzę a jak wrócimy, to będzie już prawie 5 dpt 🙈

    Dziś od rana bolą mnie plecy w dole, ale może jakoś źle spałam czy coś...

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 28 października 2023, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy o kurde a to historia 😵 dużo zdrówka dla dziadka 😊

    Kropka mnie też bolały plecy szczególnie dół 😎

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 28 października 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Siesiepy o kurde a to historia 😵 dużo zdrówka dla dziadka 😊

    Kropka mnie też bolały plecy szczególnie dół 😎
    Oh właśnie wróciłam sobie do Twojego pamiętnika i opisu dni po transferze 😳 może ten ból pleców w 3dpt przyniesie szczęście 🙏

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, co za historia 🤯 nie wiedziałam, że da się złamać amputowaną nogę 🙄 zdrowia dla dziadka! W sumie szczęście w nieszczęściu bo ta sprawna noga nadal sprawna 😊

    Kropka, oby ten ból to był Kropek 🥰 dobrze, że zalatni jesteście to szybciej zleci.

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 28 października 2023, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, ale pech 😳 Zdrówka dla dziadka ☺️

    Kropka, oby to było to ✨️ Mówiliście komuś o transferze czy to Wasza słodka tajemnica? ☺️

    siesiepy lubi tę wiadomość

  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 28 października 2023, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka trzymam kciuki z całych sił oby to było to 🤞🏻🍀🤞🏻

    kropka27 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 722 1680

    Wysłany: 29 października 2023, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy co za historia 🤯 nigdy o czymś takim nie słyszałam, nawet do głowy by mi niw przyszło że coś takiego może się wydarzyć 😆 zdrówka dla dziadka 😘

    Kropka traktujemy to za dobry znak 🍀🍀

    kropka27, siesiepy lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3834 6070

    Wysłany: 29 października 2023, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy
    To wszystko przez starego, bo kazał Ci na pewno pucowac podłogę w łazience na błysk 😂😂😂
    A tak serio nie żartem, to dużo zdrówka dla dziadka !💕

    Kropka, oby już te plecy bolały Cię przez 9miesicy 🤭😁😁😁

    kropka27, siesiepy lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹
    preg.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 29 października 2023, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy no dziadeczek ma pecha ewidentnie 😳 życzymy szybkiego powrotu do komfortowego funkcjonowania ☺️

    Kropeczko cały czas trzymam ✊🍀 🪄

    Zooosis jesteś? Jak tam sytuacja?🤞🍀

    Jakie plany na dzisiaj dziewczyny? ☺️ ja zbieram się i jadę zaraz na grzyby 🍄 😁

    kropka27, Angi90 , siesiepy lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 725 1809

    Wysłany: 29 października 2023, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, transfer to nasza tajemnica póki co. O ile o samym in vitro powiedzieliśmy kilku przyjaciołom i wiedzieli, że już jesteśmy po punkcji i gdzieś tam w perspektywie transfer. Ale już sam transfer był dla mnie tak intymnym wydarzeniem, że chciałam żebyśmy zachowali to dla siebie.

    Nasze rodziny za to nie wiedzą nic o naszych wizytach w klinice. Myślę, że jeśli kiedyś już będę w ciąży, to nie będę chciała ukrywać tej naszej drogi, ale póki co, chce unikać dodatkowych pytań.

    Jak tam dziewczyny po zmianie czasu? Nie spałam dziś pół nocy, obracałam się z boku na bok i od 5 już koniec spania... Miłej niedzielki! 😘

    Emka06, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸
    29.06.24 👶3300g, 53 cm 🩵

    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 29 października 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka, zrobiłabym tak samo, więc rozumiem doskonale 😊 Noc u mnie spokojna, akurat w tę stronę lubię przesuwać czas 🤭

    Zosiu, ja też o Tobie myślę od wczoraj 😘

    Rozala, udanego grzybobrania 😁 U nas w końcu ładna pogoda, aż się więcej chce. Co do planów, to my chcemy odwiedzić moich rodziców dziś. Wezmę ciasto marchewkowe, które wczoraj upiekłam 🧡🤤

‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ