X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, podpisuję się rękami i nogami pod tym, co napisałaś na końcu. My nie odpuściliśmy nawet na jeden cykl. Zresztą w ogóle nie wiem, co to znaczy - nawet jak byśmy chcieli próbować odpuścić, to jak? Nie potrafiliśmy wyłączyć w głowie największego pragnienia, marzenia. Walczyliśmy do samego końca, z tą samą a nawet większą siłą co na początku. Niemiłosiernie mnie wnerwia, jak po dziś dzień pary, którym udało się o wiele szybciej, pouczają nas, że „to wystarczy odpuścić, od razu zaskakuje”. Luuudzie 🤨🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 08:15

    Angi90 , Bialeekk, Nataliii, RinTinTin, Lipcowa, rozalaa, Niaha, Mart768 lubią tę wiadomość

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1591 4244

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja w piątek, piąteczek.
    Na szczęście ostatni dzień tygodnia i weekendzik.

    Dziewczyny! Co mi się dzisiaj śniło! No masakra! Aż muszę Wam opowiedzieć.
    Śnił mi się mój poród (WTF?!). Uwaga! W pracy. Zaczęłam rodzić w biurze i szef... Nie chciał mnie wcześniej z pracy zwolnić, żebym pojechała do szpitala, bo były jakieś raporty / tabelki do zrobienia. 🤣

    Także... Miłego dnia! :)

    Emka06, kropka27, Angi90 , Beezi, Paprota9418, moonflower, Lipcowa, Niaha, Mart768 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34 👨‍🦱37
    💒18.09.2021
    👣 starania się o pierwszego dzidzionka od 08.2021

    16.10.2023 IUI 🧚
    30.10.2023 ⏸️ (13 dpo)
    22.11.2023 - 7+0 - 1,02 cm małego Grzdylka z bijącym serduszkiem ❤️
    29.11.2023 - SOR, pobyt w szpitalu i stwierdzony zator płucny i zakrzepica - wlatuje heparyna :(
    5.12.2023 - 8+6 - Grzdylek ma już 2,46 cm, wszystko OK
    20.12.2023 - 11+0 - 4,67 cm Grzdylka, w cytologii LSIL/CIN1 - do obserwacji po porodzie
    3.01.2024 - 13+0 - Grzdylek rośnie pięknie i ma już 7,04 cm, USG prenatalne i PAPPA - niskie ryzyka 💪
    31.01.2024 - 17+0 - 11,5 cm Maleństwa 👶
    28.02.2024 - 21+0 - 413g Dzieciaczka
    29.02.2024 - 21+1 - echo serca Grzydylka - serduszko modelowe ❤️
    27.03.2024 - 25+0 - 930g Wstydziocha, rośnie jak na drożdżach 😮
    25.04.2024 - 29+0 - 1600g, jesteśmy ok. tygodnia "do przodu"
    ⏳ 15.05.2024


    "Wszystko, zawsze dzieje się we właściwym czasie. Zaufaj swojemu przeznaczeniu."
  • kropka27 Autorytet
    Postów: 703 1738

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi, ja tu cały czas jestem tylko po cichutku 😁 przede wszystkim gratulacje dla Ciebie mamita ❤️, jak się czujesz?

    Bardzo się cieszę na ten wątek, bo kto nas lepiej zrozumie to raz, a dwa - mimo szczerych chęci nie umiałam nadążyć za tymi postami na wątkach miesięcznych. To forum jest cudownym miejscem i dużo skorzystałam z niego, ale po jakimś czasie już ciężko bywa...

    Zosis, deadline to deadline, co tam jakieś porody wymyślasz, raporty rób 😜

    Emka06, rozalaa lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 09.2021

    📅 08.2023 IVF
    Mamy: ❄️3.2.1❄️5.2.2

    25.10. Transfer❄️5.1.1 🧚‍♀️
    29.10 ⏸️✨
    31.10 Beta 36🧚‍♀️
    02.11 Beta 112 😍
    06.11 Beta 950 🚀
    14.11 5+4, pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    29.11 7+5, 1.57cm Dzidziulka z pięknym ❤️
    29.12 USG prenatalne, niskie ryzyka, 6cm Bąbla 🧸

    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2550 5349

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Witam się wszędzie 😅 Kurcze blade, muszę się unormować z tymi wątkami, bo zbzikuje 🙈

    U mnie zaplanowany intensywny dzień przed jutrzejszym rajdem Bike Orient (ale jestem podekscytowana!🤯). Także pewnie do wieczora mnie nie będzie, więc życzę Wam udanego dnia i rozpoczęcia weekendu 😘

    Beezi, zgadzam się z Tobą. Inni nie mają prawa komentować i wymagać od nas "odpuszczenia" . Nie znają naszych starań, poświęceń, przeszłego czasu, naszych myśli, marzeń i pragnień. Więc lepiej, żeby nie mówili nic, jeśli nie przeszli lub nie są na podobnej ścieżce.

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2713 5117

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiara Nadzieja Miłość wrote:
    Beezi, podpisuję się rękami i nogami pod tym, co napisałaś na końcu. My nie odpuściliśmy nawet na jeden cykl. Zresztą w ogóle nie wiem, co to znaczy - nawet jak byśmy chcieli próbować odpuścić, to jak? Nie potrafiliśmy wyłączyć w głowie największego pragnienia, marzenia. Walczyliśmy do samego końca, z tą samą a nawet większą siłą co na początku. Niemiłosiernie mnie wnerwia, jak po dziś dzień pary, którym udało się o wiele szybciej, pouczają nas, że „to wystarczy odpuścić, od razu zaskakuje”. Luuudzie 🤨🙄
    No właśnie. Jak mamy chcieć mniej? Też mnie wkurza taka głupia gadka i chyba właśnie dlatego mam opory, by rozmawiać o naszych staraniach z innymi. Nie mam ochoty słuchać tych złotych rad.

    Ostatnio wyświetliła mi się reklama książki "Odpuszczam, nie rezygnuję. Siła odpoczynku w staraniach o dziecko i niepłodności." - Narine Szostak. Jestem ciekawa jej treści, ale trochę się boję, że wywalę pieniądze w błoto, a ostatnio jakoś wszystko bardziej kalkuluję. Praktycznie w tym samym czasie będziemy ruszać z budową i z kliniką i obawiam się tych kosztów. Choć mój mąż mnie ostatnio miło zaskoczył, bo gadaliśmy właśnie o tym, że wizyty w klinice, te wszystkie badania i leki sporo kosztują, a on do mnie bardzo dosadnie "Mam wyje**ne w te pieniądze, chcę mieć z Tobą dziecko i zapłacę ile będzie trzeba" 🥺 Wiadomo, oboje liczymy, że żadna klinika nie będzie nam potrzebna, ale cieszę się, że mąż tak do tego podchodzi.

    Paprota9418, Lipcowa, Amunicja, rozalaa, Niaha, Mart768, Kil lubią tę wiadomość

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2550 5349

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, masz wspaniałego mężczyznę u swojego boku 🥹 Aż mi się łezka w oku zakręciła...

    Emka06, Wiara Nadzieja Miłość, Nataliii, kropka27, Lipcowa, Niaha lubią tę wiadomość

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2713 5117

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym, WNM, dzięki Waszej historii ciągle jestem pełna nadziei, że w końcu tak po prostu może zaskoczyć, choć tyle miesięcy się nie udawało ❤️ Z tego co pamiętam to u Was wszystkie wyniki były dobre, tak? Byliście pod opieką kliniki?

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 2713 5117

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Emka, masz wspaniałego mężczyznę u swojego boku 🥹 Aż mi się łezka w oku zakręciła...
    Jak to pisałam to też mi się oczy zaszkliły 🥺

    Angi90 lubi tę wiadomość

    ♀️ 27
    Kir Bx, brak 4 z 6 kirów implantacyjnych
    -> Accofil + Encorton

    ♂️ 28
    HBA: 64% -> 57% -> 80% 🥳

    Starania o pierwsze dziecko od 04.2022

    3 x stymulacja: Lametta + Ovitrelle ✖️
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 819 2174

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Poza tym, WNM, dzięki Waszej historii ciągle jestem pełna nadziei, że w końcu tak po prostu może zaskoczyć, choć tyle miesięcy się nie udawało ❤️ Z tego co pamiętam to u Was wszystkie wyniki były dobre, tak? Byliście pod opieką kliniki?
    Byliśmy. Nawet dwóch. U mnie wyszła wyłącznie podwyższona prolaktyna, którą szybko udało się zbić lekami. U Męża nasienie takie 5/10, czyli spoko ale bez rewelacji, ale dostał suple i też ładnie się unormowało. Jajowody drożne. Owulacje potwierdzone. Cykle jak w zegareczku. Nie mieliśmy problemów z wagą czy zrównoważoną dietą. Nie wiem, czemu to tyle trwało, ale tak, zaskoczyło samo naturalnie 😶

    age.png

    Warto wierzyć i się nie poddawać.
    Miracles actually DO happen 💕
    _________________________

    👩🏼 29 🧑🏻 27
    👰🏼‍🤍🤵🏻 06.2020
    Starania o pierwsze 👶🏼: od grudnia 2020
    Wiele przygód po drodze.
    Listopad 2022. 22 cs ➡ ten szczęśliwy 🤰🍀
  • Beezi Autorytet
    Postów: 3010 7469

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, poród chwilę trwa to zdążysz zrobić tabelki zanim urodzisz 😂 A nie będziesz się nudzić i skupiać na bólu, win win 😂

    Angi, WNM, mam wrażenie, że jak ktoś jest na podobnej ścieżce albo to przeżył to powie tylko, że rozumie, bo sam jest/był w tym miejscu i my wtedy wiemy, że nic więcej mówić nie trzeba. A jak ktoś wyciąga argument, że to trzeba odpuścić, bo ktoś tam po 7 latach starań i 3 IVF adoptował dziecko i zaraz potem zaszedł w ciążę, czyli WYSTARCZYŁO ODPUŚCIĆ, to aż mi się 🤮 chce.

    Emka, Twój mąż dobrze prawi, dom i tak kiedyś zbudujecie, najwyżej wolniej, a są rzeczy ważne i ważniejsze, dobrze, że dla niego Wasze szczęście jest ponad wszystko ❤️

    Kropka, dzięki że pytasz, powoli coraz lepiej, nie wymiotowałam już od tygodnia 😂 A tak to w sumie normalnie, pracuję, spotykamy się ze znajomymi, planujemy powoli wrześniowe wakacje. ☀️

    Angi90 , Zosis, Paprota9418, kropka27, Emka06, Lipcowa lubią tę wiadomość

    30 & 30
    12cs

    21.04 delikatne ⏸️, beta <0,6
    24.04 całkiem tłuste ⏸️ 🥹
    17.05 🦐 z ❤️
    26.06 chłopiec 🩵
    10.12 👶🤱


    age.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 702 1231

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dinusie, miłego piąteczku 💚

    Emka ja Ciebie świetnie rozumiem, my podjęliśmy decyzję o kupnie domu w stanie surowym i też przyhamowałam z wydawaniem pieniędzy na coś, czego nie jestem pewna.

    Mi się wyświetlił jakiś kurs o 'psychologicznej barierze, przez którą nie zachodzi są w ciążę' 🙈 Trochę się wkurzyłam, a trochę pomyślałam: gdyby faktycznie była taka bariera, na forum byłby o tym wątek 😉

    Beezi jak fajnie, że jesteś z nami ❤️ Jak się czujesz ostatnio?

    Zosis jak już zajdziesz w ciążę, to przypilnujemy, zebys w trzecim trymestrze nie chodziła do biura 😅

    Zosis, rozalaa, Mart768 lubią tę wiadomość

    Ona: 31 lat, On: 32 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2550 5349

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi Ty to może już nie 🤮😅 Jak się czujesz? Widziałam, że rodzinka nadciąga z pomocą ☺️

    Edit doczytałam 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 08:54

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2529 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Albo to znak że bileczka owulka tez zaskoczy niespodziewanie wcześniej🥰 @Bialeekk Ty lepiej bierz Starego w obroty bo nie znasz dnia ani godziny!!!

    edit. do kogo ja to mówie jak u Nich libido jak stąd do wieczności 😅😍 jeszcze długi wolny weekend 😂

    Też coś tak czuję, że jajo wcześniej pęknie😂
    Dlatego nie ma co tracić czasu, trzeba wycisnąć starego jak cytrynę 🤣🤣

    moonflower lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- ponad 2cm smerfa👶🏼
    🍼 21.05- prenatalne+ NIFTY🍀
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1591 4244

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    No właśnie. Jak mamy chcieć mniej? Też mnie wkurza taka głupia gadka i chyba właśnie dlatego mam opory, by rozmawiać o naszych staraniach z innymi. Nie mam ochoty słuchać tych złotych rad.

    Ostatnio wyświetliła mi się reklama książki "Odpuszczam, nie rezygnuję. Siła odpoczynku w staraniach o dziecko i niepłodności." - Narine Szostak. Jestem ciekawa jej treści, ale trochę się boję, że wywalę pieniądze w błoto, a ostatnio jakoś wszystko bardziej kalkuluję. Praktycznie w tym samym czasie będziemy ruszać z budową i z kliniką i obawiam się tych kosztów. Choć mój mąż mnie ostatnio miło zaskoczył, bo gadaliśmy właśnie o tym, że wizyty w klinice, te wszystkie badania i leki sporo kosztują, a on do mnie bardzo dosadnie "Mam wyje**ne w te pieniądze, chcę mieć z Tobą dziecko i zapłacę ile będzie trzeba" 🥺 Wiadomo, oboje liczymy, że żadna klinika nie będzie nam potrzebna, ale cieszę się, że mąż tak do tego podchodzi.

    Emka, no łzy mi poszły... 😭 I teraz siedzę w biurze i wycieram policzki. 😭 Twój Stary jest cudowny!

    Wiecie pewnie, albo nie, że mam Przyjaciółkę, która pracuje u gina, który zajmuje się niepłodnością. I powiem Wam, że z Jej opowieści wsparcie partnera to +100% do siły kobiety, walczącej z niepłodnością.

    Ja sama miałam momentami wątpliwości co do podejścia mojego Męża. No bo... Ja biegam po lekarzach, kompletuję suple, co miesiąc w owulację wariuję, żeby były 💓, przed 🐒 to już w ogóle dwubiegunówka... I jakoś tak nie dostrzegałam tego mojego Męża w tym wszystkim... Dopiero Ona w pewnym momencie mi otworzyła oczy, że Stary w tym swoim "ogarnij się, Zośka" jest cudownym wsparciem. Bo łyka te wszystkie suple, bez marudzenia poszedł na badanie nasienia, na hormony (chociaż igieł się boi jak diabeł święconej wody), jak powiedziałam Mu o inseminacji to rzucił tylko "jak trzeba, to pójdziemy", bo jest i sprowadza na ziemię i wytrzymuje te moje "jazdy"...

    Ehh... No i teraz się rozryczałam nad swoim Starym... 😭

    Łeee... Co jest ze mną dzisiaj?! Dobrze, że póki co sama jestem w biurze, ale muszę się jakoś ogarnąć. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2023, 08:56

    Angi90 , Bialeekk, Emka06, Lipcowa, Niaha lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34 👨‍🦱37
    💒18.09.2021
    👣 starania się o pierwszego dzidzionka od 08.2021

    16.10.2023 IUI 🧚
    30.10.2023 ⏸️ (13 dpo)
    22.11.2023 - 7+0 - 1,02 cm małego Grzdylka z bijącym serduszkiem ❤️
    29.11.2023 - SOR, pobyt w szpitalu i stwierdzony zator płucny i zakrzepica - wlatuje heparyna :(
    5.12.2023 - 8+6 - Grzdylek ma już 2,46 cm, wszystko OK
    20.12.2023 - 11+0 - 4,67 cm Grzdylka, w cytologii LSIL/CIN1 - do obserwacji po porodzie
    3.01.2024 - 13+0 - Grzdylek rośnie pięknie i ma już 7,04 cm, USG prenatalne i PAPPA - niskie ryzyka 💪
    31.01.2024 - 17+0 - 11,5 cm Maleństwa 👶
    28.02.2024 - 21+0 - 413g Dzieciaczka
    29.02.2024 - 21+1 - echo serca Grzydylka - serduszko modelowe ❤️
    27.03.2024 - 25+0 - 930g Wstydziocha, rośnie jak na drożdżach 😮
    25.04.2024 - 29+0 - 1600g, jesteśmy ok. tygodnia "do przodu"
    ⏳ 15.05.2024


    "Wszystko, zawsze dzieje się we właściwym czasie. Zaufaj swojemu przeznaczeniu."
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2529 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Kropka, trzymam kciuki za wymazy 🤞 Chwilę Cię nie było, ale dobrze wiedzieć, że idziecie mimo wszystko do przodu. Mam nadzieję, że dostaniecie dofinansowanie i już w sierpniu nam pokażesz tutaj piękne ⏸️ ✊🍀

    Claire, mam nadzieję, że podziałane, bo jak już dziewczyny napisały, późne owulki też są szczęśliwe 🤞🍀

    Białek, ja pamiętam doskonale Ciebie z pierwszych wątków, widać po Tobie, że baaaardzo dojrzałaś przez te starania 🥹

    Powiem Wam, że niby jestem w innym miejscu, ale tak bardzo Wam wszystkim kibicuję 😭 Myślę o Was często i ciągłe trzymam kciuki ✊ No i dalej mi się nóż w kieszeni otwiera na te gadki o odpuszczaniu 😡 Ostatnio spotkaliśmy się ze znajomymi, pytali się czy planowane itp, a Stary się otworzył i mówi w końcu, że planowane od ponad roku, znajoma jest po psychologii i oczywiście bla bla bla, zaskoczyło, bo odpuściliście, to często tak jest, bla bla bla. Kurna, moim zdaniem nikt kto nie był w tym miejscu nie ma prawa się wypowiadać na temat długich starań.

    Miłego dnia, dizozaury ☀️🍀


    Dziękuje Za te słowa Beezi!!💖🥹

    Beezi lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- ponad 2cm smerfa👶🏼
    🍼 21.05- prenatalne+ NIFTY🍀
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2529 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    O jeju jaki piękny pierwszy post 😍 Rozala nic dodać, nic ująć ❤️

    Tez się bardzo cieszę na ten wątek, na miesięcznym czasem już się gubię w tych nickach 🫢

    Białek, Moon coś mocno się rozjechałyśmy. Terminy porodów w marcu miałyśmy mieć po kolei 🤭 a tu psikus, owulki wcześniej 😊

    Gonie was!!😜💖

    moonflower, RinTinTin lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- ponad 2cm smerfa👶🏼
    🍼 21.05- prenatalne+ NIFTY🍀
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2529 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    Laski, czy to prawda, że późna owulacja jest słabszej jakości? Spotkałyście się z takim stwierdzeniem? Wygląda na to, że w końcu się jej doczekałam, dzisiaj rano wyłapałam pik, dopiero w 20 dniu cyklu. 🤯 Jestem bardzo ciekawa jak się dalej organizm zachowa, czy dostanę okres o czasie, czy fl będzie trwała te 14-15 dni. Hmm..
    Moje cyklowe siostry, Emka i Zosis gonię Was 😄 Mam nadzieję, że temperatura w końcu odbije. W poniedziałek wybiorę się na ten wyczekany drugi monitoring. Czeka nas też drugie badanie nasienia, po 7 miesiącach. Mam już w głowie milion myśli że pewnie nic się nie zmieniło i wynik będzie ten sam mimo suplementacji. Także będę wdzięczna za pół kciuka 🥹

    kropka27 - super że działacie, wyczekany cel już na horyzoncie. Przykro mi że takie problemy napotkaliście na swojej drodze, ale dobrze że przynajmniej je znacie i nie będziecie tracić czasu na kolejne miesiące starań. Mocno trzymam kciuki i przesyłam dużo odwagi. Już niebawem utulisz swe dzieciątko 👶🏼

    Paprota9418 - i jak, udało się finalnie poćwiczyć? Też dzisiaj byłam i co prawda nie zdążyłam nawet pomyśleć czy mi się chce, tylko odruchowo po pracy wsiadłam na rower i pojechałam na siłkę. Ale fakt, taki dzień dziwny jakiś, bo jednak te ciężary się jakieś takie cięższe niż zwykle wydawały 😅

    Niaha - widzę, że u Ciebie też poniedziałek spod znaku badań. Kciuki za pozytywne wyniki! 🤞🏻

    U mnie też późne owulki! Lekarz mówi, że wazne żeby występowały! Także mam nadzieję, że Starego wzięłaś w obroty?👀🤭

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- ponad 2cm smerfa👶🏼
    🍼 21.05- prenatalne+ NIFTY🍀
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2529 5367

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis wrote:
    Emka, no łzy mi poszły... 😭 I teraz siedzę w biurze i wycieram policzki. 😭 Twój Stary jest cudowny!

    Wiecie pewnie, albo nie, że mam Przyjaciółkę, która pracuje u gina, który zajmuje się niepłodnością. I powiem Wam, że z Jej opowieści wsparcie partnera to +100% do siły kobiety, walczącej z niepłodnością.

    Ja sama miałam momentami wątpliwości co do podejścia mojego Męża. No bo... Ja biegam po lekarzach, kompletuję suple, co miesiąc w owulację wariuję, żeby były 💓, przed 🐒 to już w ogóle dwubiegunówka... I jakoś tak nie dostrzegałam tego mojego Męża w tym wszystkim... Dopiero Ona w pewnym momencie mi otworzyła oczy, że Stary w tym swoim "ogarnij się, Zośka" jest cudownym wsparciem. Bo łyka te wszystkie suple, bez marudzenia poszedł na badanie nasienia, na hormony (chociaż igieł się boi jak diabeł święconej wody), jak powiedziałam Mu o inseminacji to rzucił tylko "jak trzeba, to pójdziemy", bo jest i sprowadza na ziemię i wytrzymuje te moje "jazdy"...

    Ehh... No i teraz się rozryczałam nad swoim Starym... 😭

    Łeee... Co jest ze mną dzisiaj?! Dobrze, że póki co sama jestem w biurze, ale muszę się jakoś ogarnąć. :D


    Jejku🥹🥹🥹🥹🥹🥹
    Zoska teraz to i ja się rozkleiłam😭

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 02.04- 843 🥹 prog: 12.1❗️
    🍼 04.04- 2611☀️prog: 9.8❗️
    🍼 05.04- pęcherzyk ciążowy🍍
    🍼 12.04- piękniusi zarodek 🪺
    🍼 03.05- ponad 2cm smerfa👶🏼
    🍼 21.05- prenatalne+ NIFTY🍀
    ‼️ 2x dziennie prog doustnie,
    2x dziennie dopochwowo


    preg.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2550 5349

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis, no wiesz co... Ryczę z Tobą 😭🫂

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3610 2747

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wątek 😊 na pewno przyniesie Wam szczęście, a ja będę miała „ w jednym autobusie” wszystkie staraczki,którym mocno kibicuje 😗😗 powodzonka !!!

    Bialeekk, Angi90 , Emka06, Amunicja, rozalaa, Niaha, Mart768 lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ