X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Niaha Autorytet
    Postów: 2737 3370

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:

    Niaha, jak cukry i zastrzyki?

    No właśnie Dinusie, jakie plany na majówkę? U nas pierwszy wyjazd we troje 😁 Jedziemy pokazać Bąblowi stolicę, chociaż dużo powiedziane, bo ja też byłam jeden dzień dawno temu 🙈

    Do przeżycia, mam mały problem w nocy, bo jak już wstaje o tej 3 to potem mam problem znowu zasnąć 😑

    Na razie dawka jest ok, ale wyniki są na granicy, więc możliwe, że niedługo trzeba będzie zwiększyć ją o jedną jednostkę.
    Same zastrzyki z insuliną w ogóle nie bolą, już bardziej boli mnie ukłucie pod cukier 😅

    Na majówkę nie mam żadnych planów 🫣 mąż chce odpocząć, bo miał bardzo ciężkie ostatnie dwa tygodnie, a ja nie mam kompletnie żadnych oczekiwań 😅

    W Warszawie byłam kilka razy, za każdym razem miałam odczucie, że nie lubię tego miasta 🫣 więc niestety nie polecę niczego ciekawego 😔

    ▪️ponad dekadę działamy bez zabezpieczenia
    ▪️kilka cb (ostatnia 02.23)

    👩 33 lat
    niedoczynność tarczycy (letrox 100), cukrzyca ciążowa (dieta, insulina), pueria uno, wysokie ryzyko preeklampsji (acard 2x 150mg)
    🧔31 lat
    słaba jakość nasienia (suple), ZZSK (leki)

    Nasz dinuś 🦕❤️
    4.03 - pęcherzyk 6mm
    11.03 - 2mm naszego cudu ☀️
    14.03 - 4.9mm + ❤️
    18.03 - 9,9mm 🦕
    28.03 - 1.95cm 👶 (8+5)
    05.04 - 2.67cm 🐣 (9+6)
    10.04 -15.04 - NIFTY - niskie ryzyka, Chłopczyk 💙
    15.04 - 4.39cm ⭐ (11+2)
    23.04 - 6.26cm 👶 (12+3)
    25.04 - wysokie ryzyko preeklampsji 😔
    09.05 - ginekolog
    13.05 - diabetolog
    02.11 - termin wg OM
    31.10 - termin wg prenatalnych

    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 828 3402

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90
    Weź się przytul ❤️❤️

    Zosis lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    22 cs, 0 ciąż, 0 cieni, 0 złudzeń.
    02.2024 IVF ❄️❄️
    transfer⏳
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7642 10001

    Wysłany: 25 kwietnia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Cześć, nadrobię i odpowiem Wam, ale później, bo się zdenerowowałam... Bubu, proszę nie porównuj mnie do nikogo. Dobrze wiesz, że każda jest indywidualnym przypadkiem. Nie po to diagnozuję się i studiuję doświadczenia z forum przez ponad rok, żeby podchodzić do procedury na pałę. Ufam swoim 3 lekarzom od niepłodności i 3 innym. Ufam też, że Twoje wypowiedzi są napisane z troską, ale zwyczajnie mnie dotknęły.
    Ja się zapytałam na jakiej podstawie powiedział, że nie ma potrzeby badania i tak zrobiłam to z troski. Nie chciałam Cię urazić, nie napisałam że robisz coś na pałę tylko że to są ogromne dawki leków żeby robić coś w ciemno. Nie porównałam Cię tylko dałam przykład. Rób tak jak uważasz, nie będę już się wtrącać skoro Cię uraziłam. Nie było tematu. Miłego dnia
    Edit. Usunęłam swój post żeby Cię nie denerwować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 08:50

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 2864 3015

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    RinTinTin ale problemy natury prokreacyjnej czy jakieś inne? Mam nadzieję, że nic poważnego?

    Karolina plany na majówkę to monitoringi i zastrzyki. :p A Twoje?

    Angi bardzo się cieszę, że złapaliście flow. Kwalifikacja to będzie czysta formalność. Również mnie ciekawi, czemu nie widzi sensu sprawdzania immunologii, trombo itd.? Sprawa braku historii poronień i cb? To teraz robienie badań, oczekiwanie na wyniki i wizyta praktycznie za miesiąc. ;)

    Zosia ajj zmiotło mnie z planszy w sumie skumulowanie. Takie tam pierdoły trochę, bo choćby na tym wątku są dużo poważniejsze problemy, więc głupio o tym gadać, przyszło samo to minie samo. ;)
    Super, że rośniecie zdrowo! Spójrz na to inaczej - jeśli wyzyty zwiększają częstotliwość to znaczy, że może w końcu nadarzy się okazja aby zrobić foteczkę. :D

    Frutellka muszę Cię ozłocić za ten inozytol z ostrovit. Smakuje jak woda! Tylko intrygujące jest to, że miarka ma 850g, porcja to 1000g... XD

    Kochana ja to inozytol piję na oko z prenacaps każą mi sypać 3 miarki płaskie a ja sypię trzy nie płaskie tylko więcej - nie zaszkodzi mi to z pewnością. Mi ten z prenacaps smakuje bo jest kwaśny a ja lubię; ostrovit piję jak mi mojego braknie bo to pakuję w mojego męża;)

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 1915 2016

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki u mnie trochę słoneczka zawitało wreszcie ☀️ witam się z Wami w moim 3dc czyli pierwszym dniem kolejnej stymulacji. 6 maj 14 dc i wtedy też wizytuje na monitoringu ❤️
    Swoją drogą strasznie mi uciekają te cykle. Siesiepy współczuję tych monitow w święta mi by glowa wybuchła jakbym miała o tym rozmyślać. Jestem z tych co uwielbiają mieć wszystko zaplanowane, poukładane. Niewiadome wykańczają mój mozg.

    RinTinTin pamiętaj, że największym Twoim zwycięstwem jest to że poprosiłaś o pomoc ❤️ odpoczywaj ile wlezie, ale pamiętaj jak tylko masz siłę to wyjdzie na spacer lub na dwór, poczytaj książkę. Wiem, że może to być dla Ciebie trudne. Jak będziesz chciała to możesz do mnie napisać na priv ❤️

    Angi jakie cudowne informacje! To juz się dzieje, jak ten czas przeleciał ❤️ takich informacji oczekiwałyśmy od Ciebie po tej rozmowie, że nie ma żadnych przeciwskazań. Super, że od razu poczyliscie wspólny vibe z lekarka ❤️

    KarolinaAnastazja my w majówkę badanym nasienie starego 🤣

    Siesiepy! Ten wątek jest nie tylko od tego żeby dzielić się wiedzą staraczkowa tylko też wątek wspierający ❤️ gadaj co Ci leży na serduszku, będzie Ci lżej. I nie możesz mówić, że tu są dużo poważniejsze problemy. Kochana dla każdej z nas jej problem w danym momencie ma inną wagę, ale to nie znaczy, że Twój problem jest nie ważny. Nie idźmy tą drogą "ktoś ma większe problemu a ja zamartwiam się swoimi" bo dla Ciebie akurat ten problem jest największy i spędza Ci sens z powiek.

    Niaha mam nadzieje, ze ten problem ze snem to kwestia przyzwyczajenia się.

    Zosis, RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 24L
    AMH 7,9
    • 2x ovarin • glucophage XR 1500 mg • witamina D 4000 • NAC 600 mg
    ❌️ PCOS, IO
    ✅️ badania hormonalne
    2023 - 2 cykle z CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✖️02/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️04/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    05/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    06/05/2024 monitoring

    🧔 27L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    19/07/2023 - badanie nasienia - morfologia 2%
    24/11/2023- badanie nasienia - morfologia 0%
    16/11/2023- posiew nasienia - wszystkie bakterie ujemne
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia

    07.2020-12.2020 - 5 cs - odpuściliśmy
    03.2023 - start ponownych starań

    obecnie 14cs
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 484 1274

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    #wysrywymigotki_

    Powoli wychodzę z norki, na przykład dzisiaj idę do psychologa pierwszy raz w życiu. Stresuje mnie to ale czuje,że muszę sobie przerobić wszystko w głowie i sama nie dam rady. Może będzie mi jakoś łatwiej po tej rozmowie.

    Najgorszy jest ten bejbi boom w moim otoczeniu... spam zdjęć noworodka mi nie pomaga, wchodzę na instagram a tam trzy koleżanki na baby shower z brzuszkami bo zaszły w podobnym czasie, kolejna znajoma dziś urodziła, a dalsza kuzynka wrzuciła zdjecie z fotką usg i podpisem czekamy na ciebie...
    Jeszcze jak patrze na siebie w lustrze i widzę ten odstający brzuch, który wygląda jak malutki ciążowy brzuszek, a jest efektem naszprycowania hormonami i sterydem,to chce mi się płakać 😤 i tak do mnie dociera,że tak się sfiksowałam na tych staraniach, że oprócz pracy, czekania i wizyt to nie mam nic. Ze znajomymi się nie spotykam bo albo są w ciąży albo z małymi dziećmi, a przyjaciółka mieszka na drugim końcu Polski, druga 230km ode mnie i nigdy nie ma czasu przyjechać,żadnej pasji nie mam bo mi się nie chce szukać i tak tylko chodze na samotne spacerki albo oglądam durne seriale, na których i tak się skupić nie mogę albo sprzątam. A do pracy to mi się nawet wracać nie chce. Źle zrobiłam, że w pracy powiedziałam, wtedy myślałam, że zaraz w ciąży będę, a teraz jak sobie pomyśle,że mam tam wrócić i powiedzieć,że znowu porażka to mi się odechciewa.
    Dobrze,że wracam na dwa dni i majówka.
    No i pora coś z tym zrobić. Ogarnąć głowę bo tam się wszystko zaczyna.
    Jak ryczałam od 4dpt to się nie dziwię, że ten maluch zostać nie chciał, matka wariatka, wstrząsy brzuchem robi, stresówa i smętna atmosfera 😂 pomyślał,że nawiedzona i że na płytce było lepiej.

    Na majówkę planów nie mamy, nie planowaliśmy bo nie wiedzieliśmy jak się wszystko poukłada, bo tu kurna nic nie można zaplanować, od roku bujania się w klinice ciągle jest coś,pewnie coś ogarniemy na szybko, tak wkoło komina, bo pogoda ma być ładna,planuje się nabimbać i zjeść kiełbaskę z grilla 😅

    To takie wysrywy ode mnie 🫠
    Potem Was nadrobię i postaram się coś Wam odpisać.

    Miłego dnia ☀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 09:40

    Angi90 , SandraH.97 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 26
    ❌️AMH 0.56,IO,kir genotyp AA, HLA-C c1,c2, PAI -1 układ heterozygotyczny
    🧔‍♂️ 33
    ❌️morfologia 2%- 3%,wolny ruch plemników,podwyższona fragmentacja, HLA- C c1,c2
    🐈
    01.2023 starania 🍀

    1 IVF 09.23-brak zarodka 🥺

    2 IVF 10.23
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    brak ❄️
    💉 prp jajników, glucophage

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24 🥹
    4 ❄️4.1.1 i ❄️4.2.2 ( szósta doba)

    15.04 II FET 4.1.1 🧚‍♀️
    5dpt 0.4, 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    Zostały 4 ❄️

    🗓⏳️ maj- immunoreceptywność i biopsja endometrium
  • migotka_ Autorytet
    Postów: 484 1274

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i żeby było jasne.
    Lipcowa, na fotkę Lili to ja czekam! A coś mi się wydaje,że już się przytulacie 🥰

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 26
    ❌️AMH 0.56,IO,kir genotyp AA, HLA-C c1,c2, PAI -1 układ heterozygotyczny
    🧔‍♂️ 33
    ❌️morfologia 2%- 3%,wolny ruch plemników,podwyższona fragmentacja, HLA- C c1,c2
    🐈
    01.2023 starania 🍀

    1 IVF 09.23-brak zarodka 🥺

    2 IVF 10.23
    12.10 ET 1.2.2 10dpt <0.2❤️‍🩹
    brak ❄️
    💉 prp jajników, glucophage

    3 IVF 01.24 | 4 IVF 02.24 🥹
    4 ❄️4.1.1 i ❄️4.2.2 ( szósta doba)

    15.04 II FET 4.1.1 🧚‍♀️
    5dpt 0.4, 9dpt <0.2 ❤️‍🩹
    Zostały 4 ❄️

    🗓⏳️ maj- immunoreceptywność i biopsja endometrium
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 4492 8665

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi mam nadzieję, że moich pytań wczesniejszych nie odbierzesz negatywnie, bo pytałam czysto z ciekawości - np. w tym rządowym programie trombofilia i KIRy, itd. są refundowane, ale jak nie masz poronień to nie widzą wskazania do wystawienia skierowania. Stąd pytam bo nie wiem czy samemu fundować sobie KIRy przykładowo - czy jest szansa, że na jakimś etapie jednak dostanę to "za free". :) Jak sama zauważyłaś, (i Bubu to potwierdziła) Bubu nie miała nic złego na myśli, także liczę na to, że wszystko się poprawi. <3 Przytulam

    Beezi <3 Może po dzisiejszym wypadzie ze współpracownikami, na który iść mi się bardzo nie chce. Ale! W sumie sam fakt, że nie musiałam wstawac o 4:30 po słabo przespanych nocach (bo jadę stricte na samo wyjście), to już coś i mam trochę więcej chęci na to spotkanie towarzyskie. Plus pewnie po weekendzie mi się poprawi humor, bo monitoringi będą tuż tuż. No i majóweczka. No więc zobaczysz stolicę Ty i bąbel, to stary będzie musiał robić za Waszego przewodnika. :)

    Bubu a co Ci tam wyszło dokładnie w tej cytologii?

    Mart w jakim sensie potwierdzić ojcostwo? :o

    Frutellka mi trochę szkoda produktu jak i tak dziennie 4g pije :)

    Cukruś no właśnie u mnie też i trochę się nałożyło - nieudana stymulacja (gdzie przecież wiedziałam, że się pewnie nie uda, ale i tak ukłucie żalu było), zamartwienie co finalnie będzie z tą stymulacją, zamartwienie co będzie z kolejną i tak się nazbierało. Straciłam na chwilę grunt pod stopami, ale powoli się odzyskał. :) Nie boisz się, że 14dc u Ciebie to będzie za późno?

    migotka przytulam Cię mocno. Teraz też pogoda ma się poprawić, więc może jakaś aktywność na świezym powietrzu będzie jak znalazł, aby jakąś nową pasję uskutecznić? Spacery można z grzybami połączyć - już rosną prawdziwki, jak widzę na grupie (oczywiście nie w moim sacharowym okołowieluńskim rejonie), więc... A to pasja równie dobra jak inna. :D Ja nie mam za dużo znajomych na fb, których brzuchy mogą mi wyskakiwać (kręcę się w bardzo hermetycznym gronie, znajomych jako takich prawie nie mam jak się okazuje :p a tych dodanych wieki temu mi nie wyświetla nawet na wallu), insta mam ale prawie nie używam... Więc na szczęście omija mnie to zjawisko o którym piszesz. Co nie znaczy, że np. w pracy osoby które wiedzą o problemach, potrafią "żartować" ze słów "zajść do galerii", bo hihi, tam jest słowo "zajść", to pewnie "zajść w ciążę" (nie pytajcie bo nie rozumiem). Wierzę, że dalsza diagnostyka przyniesie odpowiedź na to, czemu kropek nie chciał z Wami zostać a już kolejny rozgości się na dobre w brzuszku. <3

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Wyniki badań i suple/leki opisane w pamiętniku

    ♀️28
    ❌PCOS; niedoczynność tarczycy (mała tarczyca); po LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV), PAI hetero, MTHFR C677 hetero

    ♂️ 33
    ❌HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🔸 01.2023 wizyta w klinice -> rekomendacja IVF (b. słabe wyniki nasienia)
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności od 29.09.2023r.
    🔹10.2023 poprawa wyników nasienia, przeleczona ureaplasma,
    🔸 01.2024 LEEP szyjki macicy 🦀 ✔️
    🔹 02.2024 powrót do starań, start szczepień: gardasil 9
    🔹03.2024 - stymulacja START
    I stymulacja: lametta 1x 5-9dc 🩸
    II stymulacja: lametta 2x 3-7dc + ovi 🩸
    III stymulacja: lametta 2x 3-7dc + eutrig 🕕

    🔜 Plany:
    ◾️ Stymulacje
    ◾️ HSG/histero-laparo + biopsja CD138 i CD56
    ◾️ KIRy 07.2024
    ◾️ IUI
    ◾️ IVF 2025

    "Najwięcej o robieniu dzieci wiedzą właśnie ci, którym nie wychodzi, a nie na odwrót. To chyba nie tak powinno być"
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2158 3377

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🐝Cukruś bardzo ambitne plany na majówkę! Podobają mi się z punktu staraczkowego 😊😁

    🐝Angi /Bubu Kochane tak dużo przeszłyście. Nie chciałabym, żebyście miały nierozwiązane sprawy między sobą. Proszę Was wyjaśnijcie sobie wszystko na czysto ale nie obrażajcie się na siebie ani na słowa, które padły. Każdy jest inny i każdy inaczej odczuwa. Ale pamiętajcie, że macie ten sam cel 💝

    🐝Mart zaciekawiło potwierdzenie mnie twojego ojcostwa 😅 jeżeli chcesz rozwiń skrót myślowy 🫢

    🐝Niaha a jaki masz cukier z użyciem insuliny? Nadal po 80 parę? We wtorek tuptam na krzywą, bałam się najbardziej bólu igieł bo kestem panikara ale jeżeli nie boli to lekko oddycham z ulgą 💝😊


    🐝Bezzi ja w Warszawie jestem dość często ale z kwestii służbowych jak pod kątem zwiedzania. Wydaje mi się, że traficie w 10 z majówka, bo większość ucieka z miasta 😊
    Miłego zwiedzanka już Wam życze💕

    🐝Migotko, Kochana ty moja! Ściskam Cię. Wyjście do lekarza jest bardzo dużym, ważnym i odważnym krokiem. Ja w moim załamaniu nerwowym byłam na 1 terapi i poczułam się mega lżej. Polecił mi książkę do przeczytania o emocjach. Jakbyś chciała to ci podam tytuł.

    Człowiek z każdą porażką myśli, że jest bardziej na dnie, ale wstaniesz silniejsza i wejdziesz na tą cholerną górę niepłodności!

    Ja zawsze myslalam, że jak będę w ciazy( przed staraniami) to też będę robić shower baby, chwalić się na potęgę dzieckiem w socjal mediach. Ale z czasem tej walki do mnie doszło, że im mniej ludzi wie o naszym życiu tym ono o wiele lepiej się zaczyna układać 😊 o drugiej IUI wiedzieliście tylko wy i ja z mężem. Czekam na Twoją dalsza historię życia z #rodzew2025🍀

    🐝Siesiepy wychodź z tej norki i opowiadaj😘 co by się nie działo jesteśmy tu, żeby wspierać. Tylko taka zasada wyjdz z tej norki sama 🤗💛

    🐝Frutellka kochana co widzę Twój avatar zastanawiam się co to za nowa kobietka u Nas na grupie 🫢 Co słychać?😊

    🐝Biedronka, jesteś?

    🐝Lipcowa myślę o Was 💛🧡

    🐝Kto pospał do 10.00? No ktoo?? 🫡😅
    My majówkę spędzamy w domu, może uda Nam się spotkać z najbliższymi po tych wszystkich jelitowkach, grypach, rumieniach itp🙈

    P.S Wiecie, że dinusie to jedyna grupa, gdzie potrafię z głowy odpisać każdej po niku? 🫢

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 10:40

    RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    13.05 Prenatalne
    08.05 wizyta⏳️
    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7642 10001

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Angi mam nadzieję, że moich pytań wczesniejszych nie odbierzesz negatywnie, bo pytałam czysto z ciekawości - np. w tym rządowym programie trombofilia i KIRy, itd. są refundowane, ale jak nie masz poronień to nie widzą wskazania do wystawienia skierowania. Stąd pytam bo nie wiem czy samemu fundować sobie KIRy przykładowo - czy jest szansa, że na jakimś etapie jednak dostanę to "za free". :) Jak sama zauważyłaś, (i Bubu to potwierdziła) Bubu nie miała nic złego na myśli, także liczę na to, że wszystko się poprawi. <3 Przytulam

    Beezi <3 Może po dzisiejszym wypadzie ze współpracownikami, na który iść mi się bardzo nie chce. Ale! W sumie sam fakt, że nie musiałam wstawac o 4:30 po słabo przespanych nocach (bo jadę stricte na samo wyjście), to już coś i mam trochę więcej chęci na to spotkanie towarzyskie. Plus pewnie po weekendzie mi się poprawi humor, bo monitoringi będą tuż tuż. No i majóweczka. No więc zobaczysz stolicę Ty i bąbel, to stary będzie musiał robić za Waszego przewodnika. :)

    Bubu a co Ci tam wyszło dokładnie w tej cytologii?

    Mart w jakim sensie potwierdzić ojcostwo? :o

    Frutellka mi trochę szkoda produktu jak i tak dziennie 4g pije :)

    Cukruś no właśnie u mnie też i trochę się nałożyło - nieudana stymulacja (gdzie przecież wiedziałam, że się pewnie nie uda, ale i tak ukłucie żalu było), zamartwienie co finalnie będzie z tą stymulacją, zamartwienie co będzie z kolejną i tak się nazbierało. Straciłam na chwilę grunt pod stopami, ale powoli się odzyskał. :) Nie boisz się, że 14dc u Ciebie to będzie za późno?

    migotka przytulam Cię mocno. Teraz też pogoda ma się poprawić, więc może jakaś aktywność na świezym powietrzu będzie jak znalazł, aby jakąś nową pasję uskutecznić? Spacery można z grzybami połączyć - już rosną prawdziwki, jak widzę na grupie (oczywiście nie w moim sacharowym okołowieluńskim rejonie), więc... A to pasja równie dobra jak inna. :D Ja nie mam za dużo znajomych na fb, których brzuchy mogą mi wyskakiwać (kręcę się w bardzo hermetycznym gronie, znajomych jako takich prawie nie mam jak się okazuje :p a tych dodanych wieki temu mi nie wyświetla nawet na wallu), insta mam ale prawie nie używam... Więc na szczęście omija mnie to zjawisko o którym piszesz. Co nie znaczy, że np. w pracy osoby które wiedzą o problemach, potrafią "żartować" ze słów "zajść do galerii", bo hihi, tam jest słowo "zajść", to pewnie "zajść w ciążę" (nie pytajcie bo nie rozumiem). Wierzę, że dalsza diagnostyka przyniesie odpowiedź na to, czemu kropek nie chciał z Wami zostać a już kolejny rozgości się na dobre w brzuszku. <3
    IMG-20240425-104409.jpg a no to wyszło ☺️

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 1915 2016

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy to już moja 3 stymulacja w klinice, na pierwszej stymulacji w 9 dc miałam sonohsg i wtedy lekarz podejrzał i byly jakieś malutkie pecherzyki. Ogólnie na monit miałam się zapisać tak jak zazwyczaj mam owu czyli właśnie 14 dc i wtedy były już 2 pęcherzyki po 20 parę mm i w ten sam dzień lekarz kazał podać ovi. I przy tej pierwszej kazał przyjechać parę dni po owu żeby potwierdzić, że pęcherzyk pękł po 1 ovi - pękł i lekarz kazał przyjeżdżać tylko w 14 dc 😊

    Pozniej miałam laparoskopię więc ban, ale pozttywny test owu tez byl 14 dc. Następny cykl byłam na kontroli po laparo jakoś w 8 dc i też były malusie pęcherzyki i 14 dc przyjechałam i pęcherzyki też wtedy 20 parę mm i ovi w ten sam dzień, ale już bez przyjazdu potwierdzającego pęknięcie 😊 chociaż jajniki czułam już parę dni i myślałam, że wtedy było już po owu, ale jednak nie 😁

    Także u mnie 14 dc to idealny dzień na monit i zastrzyk.
    Byłam w szoku jak lekarz na początku przygody z klinika kazał przyjeżdżać na monit tylko raz w cyklu bo u poprzedniej gin jeździłam 3 razy.
    Ale wiem teraz, że u osób, które mają regularne cykle (a u mnie od stymulacji takie są) to super wyjście jeździć tylko raz w cyklu na monit.

    Mam nadzieje, ze napisałam to jakoś w miarę składniowo 🤣

    👱‍♀️ 24L
    AMH 7,9
    • 2x ovarin • glucophage XR 1500 mg • witamina D 4000 • NAC 600 mg
    ❌️ PCOS, IO
    ✅️ badania hormonalne
    2023 - 2 cykle z CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✖️02/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️04/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    05/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    06/05/2024 monitoring

    🧔 27L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    19/07/2023 - badanie nasienia - morfologia 2%
    24/11/2023- badanie nasienia - morfologia 0%
    16/11/2023- posiew nasienia - wszystkie bakterie ujemne
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia

    07.2020-12.2020 - 5 cs - odpuściliśmy
    03.2023 - start ponownych starań

    obecnie 14cs
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7642 10001

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:

    🐝Angi /Bubu Kochane tak dużo przeszłyście. Nie chciałabym, żebyście miały nierozwiązane sprawy między sobą. Proszę Was wyjaśnijcie sobie wszystko na czysto ale nie obrażajcie się na siebie ani na słowa, które padły. Każdy jest inny i każdy inaczej odczuwa. Ale pamiętajcie, że macie ten sam cel 💝

    Kochana, ja się na nikogo nie gniewam. Jeżeli Angi odbiera mój komentarz jako atak, robi jej się przykro to nie będę się wtrącać w jej leczenie. Widocznie sobie tego nie życzy i tyle. A ja na siłę w czyimś życiu nie chcę być, choćby forumowym. Jestem osobą, której zależy na ludziach, chciałabym im zaoszczędzić stresu i bólu, procedura in vitro jest bardzo wyczerpującą psychicznie i fizycznie procedurą, dlatego wyraziłam swoje zdanie. Zostało odebrane ze złością, dla mnie nie to nie. Też mi się zrobiło przykro bo moją intencją nie był atak 🤷🏼‍♀️ tak zostało odebrane, trudno. Więcej się wtrącać nie będę żeby nikomu nie sprawiać przykrości ☺️

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1576 4227

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w czwartek! :)

    Siesiepy, dobrze, że wychodzisz ze swojej norki. Tylko pamiętaj, proszę, że w grupie Dinusiów nie jesteśmy tylko w dobrych momentach i nie tylko o staraniach / ciążach możemy rozmawiać. ;) Jesteś silna babka, ale tak jak pisałam wczoraj - silna to nie znaczy, że nie masz prawa do słabszego dnia. Musimy sobie pozwalać też na te gorsze momenty. A tutaj jesteśmy po to, aby właśnie nie zostawać samej, na różnych płaszczyznach. (I za to Was kocham! 💙) A jak napisałaś o tej gramaturze inozytolu, to pomyślałam o takich miarkach: https://www.superwnetrze.pl/miarki-kuchenne-kubki-lyzki-pomiarowe-do-odmierzania-komplet-zestaw-miarek-8-sztuk,t321226.html, może by pomogły? Wyświetliły mi się w reklamie, jak zaczęłam szukać wyposażenia do domu. 🤣

    Niaha, ja w temacie cukrów nie jestem zupełnie, ale znajomy mojego Starego ma jakieś takie elektroniczne urządzenie, które pokazuje mu wartość cukru w aplikacji w telefonie i np. jak ma zły poziom to ma na telefonie alert. Może warto byłoby się za czymś takim rozejrzeć i pozwoliłoby to wtedy na brak tych pobudek w środku nocy?

    Cukruś, polubiłam zwłaszcza za to, co napisałaś do Siesiepy. ❤️ U Was ambitne staraczkowo plany na majówkę. Będę trzymać kciuki! 🤞

    Migotka, kciuki za wizytę u psychologa. 🤞 Mam nadzieję, że Ci pomoże. Ja też byłam na pewnym etapie starań, ale nie złapałam, niestety, flow z terapeutką. Dużo bardziej pomagało mi bycie tutaj, z Wami. A co do spamu zdjęć - no nie jest to przyjemne. :( Z tego też powodu u mnie takich nie uświadczy, bo wiem, jak mnie to w pewnym momencie bolało. Tulę Cię mocno.

    KarolinaAnastazja, wyspałaś się chociaż? :) Bo ja czasami, jak śpię dłużej to budzę się bardziej zmęczona niż wypoczęta. 🤣 Pytałaś jeszcze o odżywianie. No więc... Staram się generalnie trzymać bardziej zdrową, zbilansowaną dietę, ale... No bywa różnie. 🤣 Jasne, że Maczek od czasu do czasu wpadnie czy inne "grzeszki", ale nie spinam się tym i podchodzę zdroworozsądkowo. Mrożone pierogi jeszcze nikogo nie zabiły w rozsądnej ilości. 🤣 A od nadmiaru marchewki też można nabawić się problemów.

    U nas na majówkę plany... Budowlane. 🤣 Wjeżdża nam gres na parter (poza łazienką), więc mam nadzieję, że po majówce będziemy mieć jakąś już namiastkę domu. Muszę Staremu zaprojektować kominek, więc pewnie (jeśli pozwolicie) wrzucę tu jakieś pytania, bo o ile na sam kominek mam pomysł, to co zrobić ze słupem po drugiej stronie (kominek mam na środku salonu!) to jakoś nie mam inspiracji. Pomysł jest taki, żeby jechać w sobotę i zostać na cały tydzień. 🙈 Chyba muszę sobie zorganizować jakiś leżak na słoneczko... 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 11:00

    Cukruś, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️34 👨‍🦱37
    💒18.09.2021
    👣 starania się o pierwszego dzidzionka od 08.2021

    16.10.2023 IUI 🧚
    30.10.2023 ⏸️ (13 dpo)
    22.11.2023 - 7+0 - 1,02 cm małego Grzdylka z bijącym serduszkiem ❤️
    29.11.2023 - SOR, pobyt w szpitalu i stwierdzony zator płucny i zakrzepica - wlatuje heparyna :(
    5.12.2023 - 8+6 - Grzdylek ma już 2,46 cm, wszystko OK
    20.12.2023 - 11+0 - 4,67 cm Grzdylka, w cytologii LSIL/CIN1 - do obserwacji po porodzie
    3.01.2024 - 13+0 - Grzdylek rośnie pięknie i ma już 7,04 cm, USG prenatalne i PAPPA - niskie ryzyka 💪
    31.01.2024 - 17+0 - 11,5 cm Maleństwa 👶
    28.02.2024 - 21+0 - 413g Dzieciaczka
    29.02.2024 - 21+1 - echo serca Grzydylka - serduszko modelowe ❤️
    27.03.2024 - 25+0 - 930g Wstydziocha, rośnie jak na drożdżach 😮

    "Wszystko, zawsze dzieje się we właściwym czasie. Zaufaj swojemu przeznaczeniu."
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 2864 3015

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaAnastazja wrote:
    🐝Cukruś bardzo ambitne plany na majówkę! Podobają mi się z punktu staraczkowego 😊😁

    🐝Angi /Bubu Kochane tak dużo przeszłyście. Nie chciałabym, żebyście miały nierozwiązane sprawy między sobą. Proszę Was wyjaśnijcie sobie wszystko na czysto ale nie obrażajcie się na siebie ani na słowa, które padły. Każdy jest inny i każdy inaczej odczuwa. Ale pamiętajcie, że macie ten sam cel 💝

    🐝Mart zaciekawiło potwierdzenie mnie twojego ojcostwa 😅 jeżeli chcesz rozwiń skrót myślowy 🫢

    🐝Niaha a jaki masz cukier z użyciem insuliny? Nadal po 80 parę? We wtorek tuptam na krzywą, bałam się najbardziej bólu igieł bo kestem panikara ale jeżeli nie boli to lekko oddycham z ulgą 💝😊


    🐝Bezzi ja w Warszawie jestem dość często ale z kwestii służbowych jak pod kątem zwiedzania. Wydaje mi się, że traficie w 10 z majówka, bo większość ucieka z miasta 😊
    Miłego zwiedzanka już Wam życze💕

    🐝Migotko, Kochana ty moja! Ściskam Cię. Wyjście do lekarza jest bardzo dużym, ważnym i odważnym krokiem. Ja w moim załamaniu nerwowym byłam na 1 terapi i poczułam się mega lżej. Polecił mi książkę do przeczytania o emocjach. Jakbyś chciała to ci podam tytuł.

    Człowiek z każdą porażką myśli, że jest bardziej na dnie, ale wstaniesz silniejsza i wejdziesz na tą cholerną górę niepłodności!

    Ja zawsze myslalam, że jak będę w ciazy( przed staraniami) to też będę robić shower baby, chwalić się na potęgę dzieckiem w socjal mediach. Ale z czasem tej walki do mnie doszło, że im mniej ludzi wie o naszym życiu tym ono o wiele lepiej się zaczyna układać 😊 o drugiej IUI wiedzieliście tylko wy i ja z mężem. Czekam na Twoją dalsza historię życia z #rodzew2025🍀

    🐝Siesiepy wychodź z tej norki i opowiadaj😘 co by się nie działo jesteśmy tu, żeby wspierać. Tylko taka zasada wyjdz z tej norki sama 🤗💛

    🐝Frutellka kochana co widzę Twój avatar zastanawiam się co to za nowa kobietka u Nas na grupie 🫢 Co słychać?😊

    🐝Biedronka, jesteś?

    🐝Lipcowa myślę o Was 💛🧡

    🐝Kto pospał do 10.00? No ktoo?? 🫡😅
    My majówkę spędzamy w domu, może uda Nam się spotkać z najbliższymi po tych wszystkich jelitowkach, grypach, rumieniach itp🙈

    P.S Wiecie, że dinusie to jedyna grupa, gdzie potrafię z głowy odpisać każdej po niku? 🫢


    Dziękuję, że pytasz; od czasu do czasu i zmiana avatara się przydaje;) U mnie cóż mogę powiedzieć ; nastąpiła mała zmiana planów obecna stymulacja miała być ostatnią - ale z uwagi; że jednak pojawił się biochem to; będą jeszcze dwie jeśli ta nie wyjdzie (a pewnie nie wyjdzie - bo lepsze jajo było po lewej stronie; a prawe nie wiem czy dorosło - Ovi podałam w środę) i dopiero później in vitro. Dostałam nowy lek powiem Wam; że łapiemy się wszystkiego nazywa się to Hydroxychloroquine - na obniżenie odporności układu immunologicznego - narazie na 2 msc ; przed IVF histeroskopia oczywiście; także żyję i zajęłam się trochę sobą ;) Dlatego też jest mnie troszkę mniej ostatnio;)

    A na majówkę jedziemy do Szczawnicy; lubię tę miejscowość - ma swój urok;)

    Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

    Starania, a raczej walka o pierwszego maluszka.

    ♀️rocznik '92 - niedrożny lewy jajowód, ogniska endometrialne
    ♂️ rocznik '90

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 1915 2016

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialekkk?? A ty tu zaglądasz nasza mamusiu? Bo ostatnio to pojawiasz się i znikasz 😁 jak tam? Jak się czujesz? Jak nastroj przed wizytą?

    👱‍♀️ 24L
    AMH 7,9
    • 2x ovarin • glucophage XR 1500 mg • witamina D 4000 • NAC 600 mg
    ❌️ PCOS, IO
    ✅️ badania hormonalne
    2023 - 2 cykle z CLO
    12/2023 klinika
    02/2024 sonoHSG - lewy niedrożny
    ✖️02/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    ✅️ 03/2024 laparoskopia - lewy jajowód odklejony od otrzewnej + oba jajowody drożne 🥳
    ✖️04/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    05/2024 3-7 dc stymulacja lametta 2x1+ ovitrelle
    06/05/2024 monitoring

    🧔 27L
    • zmiana supli na zalecane od androloga •
    19/07/2023 - badanie nasienia - morfologia 2%
    24/11/2023- badanie nasienia - morfologia 0%
    16/11/2023- posiew nasienia - wszystkie bakterie ujemne
    ❌️ żylaki powrozka nasiennego
    ✅️badania hormonalne ➡️suple ➡️ 29/04/2024 kontrola nasienia

    07.2020-12.2020 - 5 cs - odpuściliśmy
    03.2023 - start ponownych starań

    obecnie 14cs
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 609 1210

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dziękuję za wsparcie i zrozumienie. Jesteście nieocenione 😘

    Siesiepy u mnie problemy bardziej natury zawodowej, ale w ogólnym rozrachunku starania też się do tego przyczyniają 😉już mi lepiej, łatwiej się żyje jak można podzielić się swoimi problemami z profesjonalistą.
    Migotko, trzymam kciuki, żeby Tobie również takie spotkania przyniosły ukojenie 😘

    Zosia, ale Grzdylek już wielki 😳podejrzałaś coś? widziałaś coś miedzy nogami? 🤓na maxa czuję, że u Ciebie to chłopiec 😀

    Angi super, że jesteś zadowolona i że jest flow. To bardzo ważne :)
    dziewczyny czerwiec już tuż tuż...ale się będzie działo :D :D 🔥

    Na majówkę nie mamy większych planów, myślę, że wyskoczą jakieś spontaniczne wyjazdy. Może morze? ostatnio mi się śniło (może za sprawą zdjęcia Migotki), że zorganizowałam staremu wycieczkę po szlakach mojego dzieciństwa. Co roku jeździliśmy właśnie w okolice Łeby - ruchome wydmy, Słowiński Park Narodowy. UWIELBIAM! ♥️

    Byłam dzisiaj na monicie, cała poczekalnia ciężarnych - cztery sztuki🫣
    Jestem dzisiaj w 12 DC i !UWAGA! owulacja była 3/4 dni temu..omg..mega szybko🤯. Pani doktor powiedziała, że dobrej jakości :) Tym samym okres pewnie będzie szybciej (testować mam 04.05) i stymulację do IVF zaczniemy pewnie po majówce🔥


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 11:25

    Mart768, Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

    26CS
    05.23 💔

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041 😭 (może przez torbiel?)

    EF Czechy IVF start ➡️04.2024
    08.05.2024 ➡️ wizyta ➡️ rozpoczęcie stymulacji
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 804 2003

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dopiero jak zobaczyłam Wasze pytania to skumałam, że to potwierdzanie ojcostwa mogło dziwnie zabrzmieć xD nie martwcie się, Stary na 200% jest ojcem Bobozaura xD ale chodzi o to, że skoro nie jesteśmy małżeństwem to trzeba iść do urzędu i oficjalnie potwierdzić, że ojciec to ojciec, żeby miał dostęp do dokumentacji medycznej Bobika itd

    No ale jest weekend majowy, więc jestem pełna obaw czy uda się pogodzić dostępność Starego z dostępnością urzędników xD

    RinTinTin, Zosis lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Wszystkie wyniki raczej w normie

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    23.09 - pęcherzyk na USG
    28.09 - mamy <3, 6+0
    12.10 - kontrola, 8+1
    26.10 - kontrola, 10+4
    10.11 - prenatalne - niskie ryzyko, czekam na wyniki z krwi, raczej chłopak, ale to ostrożna predykcja :D
    23.11 - kontrola, 14+2, płeć nadal nie znana :D, prenatalne okej
    21.12 - jednak dziewczynka :D
    18.01 - połówkowe - wszystko okej, na pewno dziewczynka :)
    15.02 - 850 g, wszystko okej
    14.03 - 1350 g, powiedzmy, że okej, ale to dolna granica normy
    28.03 - 1700 g, wszystko okej
    16.04 - zmiana gina, 2500 g Bobozaura
    07.05 - następna wizyta
    13.05 - planowy termin CC
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2548 5336

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBciu - nie gniewam się i nie mam złości do Ciebie. Atak z Twojej strony? A masz broń?🫢 Napisałam o co mi chodziło bezpośrednio - nie chcę być porównywana i już, dopiero co się z tego wyleczyłam, nic nie trzeba tu dopowiadać, nie ma żadnego drugiego dna. Starałam się napisać to najłagodniej, bo poczułam, że powinnam, ale może mi nie wyszło. Przepraszam Cię, bo nie chciałam żebyś poczuła się źle🫂❤️

    Dziewczyny o 🦖🦖nie trzeba się martwić 😉 Stado to stado, co nie BuBu?😁😘

    A! Pytanie mam do Ciebie, czy mogłabym odezwać się na IG?

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7642 10001

    Wysłany: 25 kwietnia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    BuBciu - nie gniewam się i nie mam złości do Ciebie. Atak z Twojej strony? A masz broń?🫢 Napisałam o co mi chodziło bezpośrednio - nie chcę być porównywana i już, dopiero co się z tego wyleczyłam, nic nie trzeba tu dopowiadać, nie ma żadnego drugiego dna. Starałam się napisać to najłagodniej, bo poczułam, że powinnam, ale może mi nie wyszło. Przepraszam Cię, bo nie chciałam żebyś poczuła się źle🫂❤️

    Dziewczyny o 🦖🦖nie trzeba się martwić 😉 Stado to stado, co nie BuBu?😁😘

    A! Pytanie mam do Ciebie, czy mogłabym odezwać się na IG?
    Oczywiście 😘

    Jasne, pisz śmiało ❤️

    Angi90 lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 941 1573

    Wysłany: 25 kwietnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dinuśki :* Angi strasznie się cieszę, że przyszedł na was czas i niedługo ruszacie z kopyta ❤️‍🔥 Bardzo bardzo trzymam kciuki. Super że się dogadałaś z lekarzem. Rozumiem postawę pani dr. U was jest znana przyczyna niepowodzeń i wyrzucanie pieniędzy na kolejne badania, dokladanie sobie w związku z nimi stresu moze być zupełnie niepotrzebne. Rozumiem też dziewczyny, które przeżyły nieudane próby i z ich perspektywy byc może kolejne wcześniej wykonane dodatkowe badania cos by wniosły i wszystko skończyłoby się inaczej. Tu nie ma jednej dobrej drogi 😘 Ufaj swojemu instynktowi. Najważniejsze żebyście wy się czuli dobrze z podjęta decyzja i zaopiekowani

    Migotka :* wspaniała z ciebie osóbka 🫂🫂🫂 Czasami przychodzi gorszy moment. Jesteś wystarczająca pod każdym względem :* Nie zawsze musisz robić coś ekscytującego w wolnym czasie. Seriale i spacery to super odpoczynek. Wyrwij gdzieś starego na majówkowa randkę i zresetuj głowę 😘😘😘

    RinTinTin wysyłam dużo dużo wsparcia 😘😘😘 🫂🫂🫂 i dobrych myśli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia, 12:09

    Mart768, RinTinTin, Angi90 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
‹‹ 869 870 871 872 873 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ