X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.
Odpowiedz

Tu 🦖 dinozaur, co w niejednym już się starał wątku, poplotkuje, znajdzie wsparcie, spełni wizję o dzieciątku👶.

Oceń ten wątek:
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 10 maja, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja też czytam na bieżąco, ale już jestem dość mocno rozkojarzona i chyba sobie muszę zacząć prowadzić jakiś dinokalendarz, żeby ogarnac konkretne daty 🙈 Bardzo bardzo czekam na ten wysyp dinojajek, który nastąpi po Waszych procedurach ❤️ Trzymam bardzo mocno kciuki 🤞

    wogóle ostatnio mi się śniło, że byłam na wizycie u gina i powiedział, że to będą trojaczki, a ja się ucieszyłam, że w takim razie 3 Dinusie będą mogły przejąć po mnie brzucha 🥹

    Beezi za Ignasia tez kciuki 🤞

    Migotka przekaż Piratce, że moja Kukusia też trzymała łapki za jej spojówki :3

    Gdzieś mi chyba mignęło, że z naszego dinobusu Karpan już chyba jest rozpakowana? Czy coś mi się pomyliło?

    Tymczasem uciekam już na weekend, wrócę do Was we wtorek :)

    Mart, we wtorek to wrócicie do nas już we dwoje! 🤩 Trzymam kciuki w poniedziałek za CC. 🤞🤞 Będziemy na Was czekać! 🥰

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 2931 4867

    Wysłany: 10 maja, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Hej Dziewczyny! Ja też czytam na bieżąco, ale już jestem dość mocno rozkojarzona i chyba sobie muszę zacząć prowadzić jakiś dinokalendarz, żeby ogarnac konkretne daty 🙈 Bardzo bardzo czekam na ten wysyp dinojajek, który nastąpi po Waszych procedurach ❤️ Trzymam bardzo mocno kciuki 🤞

    wogóle ostatnio mi się śniło, że byłam na wizycie u gina i powiedział, że to będą trojaczki, a ja się ucieszyłam, że w takim razie 3 Dinusie będą mogły przejąć po mnie brzucha 🥹

    Beezi za Ignasia tez kciuki 🤞

    Migotka przekaż Piratce, że moja Kukusia też trzymała łapki za jej spojówki :3

    Gdzieś mi chyba mignęło, że z naszego dinobusu Karpan już chyba jest rozpakowana? Czy coś mi się pomyliło?

    Tymczasem uciekam już na weekend, wrócę do Was we wtorek :)


    Mart wszystko będzie Cudnie! Trzymam kciuki !!! 😘😘😘

    1️⃣8️⃣☘️

    👱‍♀️ 27lat
    🩹IO'24 = - 10kg
    ▪️Drożne jajowody▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 29lat
    ❌1%morfologia ▪️Reszta ponad normę ▪️HBA 80%▪️ SCD 23%▪️ C1

    12.2023 IUI ❌️
    03.2024 IUI ⏸️🍀
    Beta 39🔸️ 111🔸️605🔸️1447
    02.04-Mamy❣️😍
    16.04-1.6cm Dzidzionka👶🏻
    08.05 4.0cm Słoneczka🌞
    13.05 5.2cm Misia🐻‍❄️
    NIFTY -niskie ryzyka 🫶🩵🫶
    20.09-1770g Dinusia🦕

    preg.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 713 1464

    Wysłany: 10 maja, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka, widzę, ze u Ciebie interaktywny przyszyły tydzień. Trzymam kciuki 🤞🏻 a potem to czekanie na wyniki..nie lubię 🙄 starania i te wszystkie procedury to ciągłe czekanie, a ja taka niecierpliwa 😅

    Angi, po komunii chwila odpoczynku i u Was też będzie się działo 🔥nie mogę się doczekać 😀🤞🏻

    Rozala wnioskuję o piosenkę na pierwszą stronę! 😀 jest extra 😍

    Lipcowa dobrze Cię widzieć 😘 jak tam u Was? Myślę o Was ciepło 🫂

    Bambi wyjeżdżacie gdzieś czy odpoczynek w domku? Jak się mieszka?

    Ja też codziennie rano Was czytam, nie wyobrażam sobie nie wiedzieć co u Was 😘 próbowałam czytać wątek miesięczny IVF, ale on wzbudza we mnie straszny niepokój. Tam dużo się dzieje, nie koniecznie dobre rzeczy, więc odpuściłam. Tu jest super ♥️

    Beezi kciuki za Ignasia 🤞🏻😘

    Mart ja się masz na kilka dni przed porodem? Wszytko gotowe? Też gdzieś mi się rzuciło w oczy, że Kapran już rozpakowana.

    Dobrego dnia! 🌼

    rozalaa, Angi90 lubią tę wiadomość

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 10 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina stresujesz się samymi badaniami czy masz podjerzenia, że coś może być nie halo? Ja oczywiście trzymam ogromne kciuki, aby wszystko było w jak najlepszym porządku! Ta promka to ona nie była widoczna na etykietach, dopiero po nabiciu na kasę wyskoczyła, więc nie wiem o co chodzi, że nie chodzi. :p

    Zosis opowiedz jak tam kuchnia i na czym finalnie stanęło. :D

    Beezi moje wszystkie 4 kciuki i 5 starego aktualnie przerzuciłam na Ignasia. <3

    Lipcowa dalej niezmiennie tulę i mam nadzieję, że jest powoli coraz lepiej kochana. :) Mój priv również jest dla Ciebie. <3

    rozalaa kto raz został dinozaurem już się nim nie odstanie. ;P RAWR!

    Mart Karpan chyba nam się nie pochwaliła. :( Ale jakoś tak to powinno chyba wypadać? Twój sen mnie rozwalił, podświadomie nie obchodzi Cię że będziesz miała potrójne kłopoty i potrójne szczęście, ważniejsze było, że 3 z dinków przejmą brzucha. :D To niesamowite, że tylko weekend dzieli Cię od zobaczenia bobaska. Jak nastrój? Jest stresik? :D

    RinTinTin ja tam sobie lekko podczytuje aby oswoić się z tematem, ale fakt, to inny świat. Jednak tu jest swojsko. :)

    Mi potwierdzili wizytę na 14.05 na 9:00, a więc uhh, będzie się działo, podejrzymy ciałko żółte sobie pewnie, bo czemu by nie, obgadamy wiele rzeczy i będę walczyć i skierowanka. :D 17.05 jak wy zaczynacie swoje przygody z cyklami i procedurami, ja kończę swoją w tym cyklu i wypalam się odstresowywać do przyjaciółki. :p W planach gofery, pieczone owsianki, planszówki, roczne bobo, rameny, parki śniadaniowe, spacery z lodami, maczek i standupy. :D To będzie idealny reset na ten krwawy czas.

    rozalaa, Paula29, RinTinTin, Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Paula29 Autorytet
    Postów: 563 1139

    Wysłany: 10 maja, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejjj!

    Rozalaa, czy Ty czasem nie jesteś spokrewniona z Amunicją? Układanie rymowanek dobrze Wam wychodzi 😁 jestem team #rymowankanapierwszastrone

    Beezi trzymam dziś mocno kciuki za Ignasia. Daj znać 😘

    Lipcowa ❤️ myślę o Was ciepło.

    Emka06, zdecydujecie się na FertileChip? Pani dr Wam coś o tym mówiła? Ona chyba nie lubi narażać na "dodatkowe koszta". A wydaje mi się że czasem mogłaby wspomnieć o takich możliwościach.

    KarolinaAnastazja, rozumiem stres, sama się stresowałam. Wszystko będzie pięknie, zobaczysz 😘 będę trzymać kciuki.

    RinTinTin też mi się wydaje mi się, że mamy tu luźniejszą atmosferę. Zawsze jak w

    Mart to już niedługo 🤞🏼 co do snu... Cieszę się że ktoś po mnie przejmie dwa dinojaja 😍

    Siesiepy, będę trzymać kciuki we wtorek, żebyś wywalczyła ile się da! A plany na później idealne... Sama bym chętnie tak pojechała 😍

    Angi90 na pewno tam zasuwasz i świetnie dajesz radę 😘

    RinTinTin, Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 10 maja, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tygodniu będzie się tu sporo działo. 🤞🤞

    Siesiepy, kuchnia zamówiona i teraz pozostaje czekać, ma przyjechać na początku lipca, więc teraz powolutku trzeba zacząć szukać sprzętów AGD. Wrzucę fotki, jak zamontujemy. W międzyczasie walczymy z łazienką, bo trzeba trochę rzeczy jeszcze podciągnąć przed plytkami (dzisiaj przyjechał odpływ liniowy i będziemy wylewać w weekend brodzik). Drzwi na parter zamówione (ale to te co to wciąż się biję z myślami 😅 bo zamówiłam dąb silver do podłogi Taiga Honey, bo jakoś w chwilii zamówienia pasowały mi pod ten nasz szary sufit bardziej niż zwykłe białe, a teraz sama nie wiem 🙈). Także trochę się dzieje wykończeniowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 15:58

    RinTinTin, Niaha lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 10 maja, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula może to odgoni smuteczki jak goryl będzie mnie mordował. 😂

    Zosiek macie już jakieś sprzęty na oku? :D Wspominałaś o lodówce sbs, prawda? Ja od siebie mogę polecić fajny piekarnik electrolux, przyjaciółka ma z tej samej serii, tylko "lepszy model" i ten "podwójny" co to pozwala robić naraz ciasto i rybę 🤣 i też sobie chwali. Laska, co do koloru drzwi i paneli, odleciałam, mega mi się podoba to połączenie! 🔥

    Zosis, Paula29 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1889 5314

    Wysłany: 10 maja, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piosenka umieszczona zgodnie z życzeniami 🤭 🎶

    Karpan się rozpakowała? Zrobię obczajkę i wpisze Dinozaura, szkoda że nie przedstawiła nam Dinusie 🙃

    Zosiu - ,,pozostaje czekać” czyli najgorsze 😂 czekanie to moja zmora jest - lubię zamawiać pierdoły z Temu dla dzieciaków moich pracowych - ale czekanie wykańcza mnie totalnie więc udzielam wirtualnego wsparcia w tej katordze 🤣

    siesiepy, RinTinTin, Paula29 lubią tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 10 maja, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dj rozalaa na mikrofonie robię hałaaas! 🎤🎵🎙️🎶

    Paula29, Beezi, Angi90 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 4578 5047

    Wysłany: 10 maja, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi kciuki za Ignasia 🍀

    Mart za Was również, za wyjątkowy poniedziałek 🤍

    Ja po cichutku melduję, że owulacja była wczoraj, a we wtorek zabieramy jedną śnieżynkę na pokład 🥹
    Nie wierzę, że to już…

    U nas weekend rodzinny w PL, ładna pogoda nas przywitała, aż chce się żyć.
    Dobrego weekendu dziewczyny 🌼

    rozalaa, Marti27, KarolinaAnastazja, RinTinTin, Zosis, Cukruś, Paula29, Anka96, migotka_, Amunicja, Niaha, Emka06, Beezi, Paprota9418, Angi90 lubią tę wiadomość

    🌱Rozpoczęcie starań 01/2021
    👼🏻 Poronienie 9/12 tc 11/2021 💔

    ♀ 90’
    Kir Bx brak 2DS1 2DS2 | PAI 1 homo | MTHFR hetero | niedobór białka S wolnego 62% | rozjechane cytokiny | komórki NK 19% | cienkie endometrium

    ♂87’
    Wszystkie wyniki w normie

    Moje ♡ 𝑊𝑒𝑟𝑜𝑛𝑖𝑘𝑎 04.2011
    ———————————————————
    Od 2023 KLINIKA W NL
    🔸 5 x stymulacja
    🔸 3 x IUI
    🔸 IVF: 03/2024, mamy 18 ❄️
    Ryzyko OHSS, transfer odroczony
    14/05 (N) I FET ❄️ nieudany
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 7 tc 💔
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 688 1612

    Wysłany: 10 maja, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dinolaski 🤗

    Ja czytam Was codziennie, przysięgam! ✋️
    Ale ostatnio mam takie zawiechy że ciężko mi złożyć zdanie 😂 baby brain pełną gębą 😮‍💨

    Trzymam kciuki za Was cały czas ✊️ i wiem że ta cisza była na złapanie przez Was oddechu bo lada moment Rozala nie wyrobi z wpisywaniem jaj na pierwszej stronie 🤭🥚

    Lipcowa mam nadzieję że u Was już lepiej ☺️ czekam razem z Tobą na wyniki, jestem pełna nadziei że będą dobre 🍀

    Beezi o Ignasiu myślałam dzisiaj cały dzień ☺️ czy coś już wiadomo?

    Mart to już ostatnie chwile w dwupaku 🥹 jak się czujesz? Emocje sięgają zenitu? 🤭

    Paula cieszę się badania wyszły dobrze, pozazdrościć mężowi babińca w domu 🤭🩷🩷

    KarolinaAnastazja trzymam kciuki za Twoje prenatalne! ✊️ Nie stresuj się, wszystko będzie dobrze 😘

    Siesiepku ale fajny czas z psiapsi szykuje Ci się 🤭 będziesz walczyć o skierowanie na hsg?

    Rozala Ty to masz fajnie-Piszesz o myciu okien a nagle zdjęcie z Bieszczad 😂 mam nadzieję że pokorzystaliscie z tych widoków i głowy odpoczęły 😇 Starego już naprostowałaś czy mamy uderzać z batami na niego? 🫣

    Angi podejrzałam Cie dzisiaj na insta 😎 No gdybym nie spojrzała na nazwę to nie poznałabym Cie, wow co za przemiana 👏 jestem za tym żebyś otworzyła kwiaciarnie bo masz do tego rękę 👌

    Jo_anna czyli to juuż 🥹 będę trzymać kciuki żeby śnieżynka została z Wami 🍀

    Jeśli nie odniosłam się do wszystkich to przepraszam 🫣

    jo_ana, Paula29, Angi90 lubią tę wiadomość

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Pfry Autorytet
    Postów: 921 1821

    Wysłany: 10 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, troszkę tylko jestem - ten tydzień to był po prostu taką jazdą bez trzymanki, że to aż nierealne 😵‍💫😵‍💫😵‍💫
    Nie dość, że staraniowo dużo się działo to jeszcze w pracy NAPRAWDĘ armagedon i totalnie zamieszanie. Ponadto remont w tle (bo przez zawirowania jeszcze go nie skończyliśmy) i okazuje się, że w nasze stare auto już nie warto inwestować więc musimy szybko znaleźć jakieś w miarę dobre, z drugiej ręki, a fundusze uszczupliliśmy na remont, więc tak trochę pod górkę mamy 😅

    Byłam na kontrolnym monicie prywatnie 12dc no i żegnam się z NFZ. ❌
    Lekarz prywatnie powiedział, że coś jest w macicy, ale on nie jest pewny czy to polip, zastanawiał się czy to nie jakaś pozostałość po zabiegach, na razie nie zaleca żadnej histeroskopii, bo zmiana na USG ma 8 mm, a dopiero powyżej 10 mm histeroskopia. Dla mnie dalej to dziwna sprawa, że taki polip nagle się pojawił ZNIKĄD 🥴 Mięśniaka nie mam, bo to ognisko adenomiozy... O adenomiozie już wiedziałam, chyba jest gorsza niż mięśniak, ale wydaje mi się, że lepsza sama adenomioza niż adenomioza + mięśniak. Zastanawiam się czy przypadkiem to ognisko się jakoś nie pojawiło większe albo mocniejszego, bo wcześniej nigdy nikt na NFZ nie zwrócił na nie uwagi, dopiero w lutym lekarka prywatnie w klinice, a mnie kłuje podbrzusze od ok. 2 miesięcy, ale zrzucam to też na karb stresu po leczeniu przewlekłych zapaleń przez całą II połowę zeszłego roku 🥺

    Jajek wcale nie było za dużo po stymulacji, 12dc lekarz wyliczył dwa jajka dominujące (>15 mm) i powiedział, że możemy się swobodnie starać. Zastanawiam się czy rezydentki NFZ nie liczyły przypadkiem jajek powyżej 10 mm 🥴 mam iść na kolejny monit jutro, zobaczy czy pęcherzyk pękł. No i wtedy możemy ruszyć z Accofilem.

    Ogólnie to lekarz był niedawno na jakimś spotkaniu w Sztokholmie niepłodnościowym i wspomniał, że dużo się mówi o mikrobiomie macicy. Powiedział, że w moim przypadku na tą chwilę ani inseminacja ani in vitro się nie sprawdzi, że muszę stosować ścisłą dietę min. 6 miesięcy, bo ponoć rewelacyjnie się sprawdza przy Endo i adeno. No i radzi sprawdzić jeszcze mikrobiom macicy. Myślę, że to sprawdzę, bo dużo się w niej działo, dużo brałam antybiotyków więc tam naprawdę może nie być przyjaźnie dla maluszka. Mąż był na monicie ze mną i już zakazał mi słodyczy 🫣

    Ogólnie to nie wiem Dziewczyny Kochane. Ciężkie to wszystko. Ja nie wiedziałam jeszcze do niedawna o endo i adeno u mnie, a nagle jest problemem, nagle mnie wszystko kłuje itp. przy czym dalej nie mam praktycznie w ogóle bolesnych i mocnych okresów. Lekarz powiedział, że w takim razie nie powinnam mówić, że to dziwne i śmieszne bo nie mam objawów (bo tak mówiłam 😅), tylko powinnam się cieszyć, bo to jest bardzo bolesne zazwyczaj i jestem szczęściarą, że nie doświadczam tego bólu. No to na pewno, ale jak walczyć z niewidzialnym wrogiem? 🥺

    Przepraszam, nie odniosę się do żadnej z Was, ciężko mi na razie z tym wszystkim.

    rozalaa, Zosis, Angi90 lubią tę wiadomość

    👩 33 | 🧑 34 - starania od 11.2020
    ______________________________
    09.2019 - polip w jamie macicy
    21.09.2021 - histeroskopia ✂️ polipa
    Od 10.2021 - starania bez polipa
    31.07.2022 - ⏸️😳 - 19.08.2022 - ❤
    11.09.2022 - brak akcji 💔 poronienie samoistne 9t+4d
    ______________________________
    Powrót do starań od 12.2022
    02.03.2023 HyCoSy ✅
    14.08.2023 histeroskopia z biopsją endometrium ❌ przewlekły stan zapalny endometrium
    27.12.2023 - kontrolna biopsja ✅
    03.01.2024 HOMA ✅ BMI zawsze w normie(ok. 22), cytologia ✅ profil cytokin rozjechany, KIR Bx, allo-MLR 33,1% - do starań zaproponowany Accofil
    16.02.2024 - AMH 1,28, Endometrioza II STOPIEŃ i adenomioza ❌ 😵‍💫 ale wciąż niepłodność idiopatyczna 🤐

    Mąż: seminogram ✅ fragmentacja ✅ HBA ✅

    Lecę na oparach... 🫠
    29.07 - inseminacja (1/2 Lametta 3-7dc) ❌
    28.08 - kolejna (cykl naturalny) ❌
    Plan: wciąż dieta, fizjo uro-gin, ćwiczenia, zaopiekowanie relaksu i trawienia🧘
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 10 maja, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Zosiek macie już jakieś sprzęty na oku? :D Wspominałaś o lodówce sbs, prawda? Ja od siebie mogę polecić fajny piekarnik electrolux, przyjaciółka ma z tej samej serii, tylko "lepszy model" i ten "podwójny" co to pozwala robić naraz ciasto i rybę 🤣 i też sobie chwali. Laska, co do koloru drzwi i paneli, odleciałam, mega mi się podoba to połączenie! 🔥

    Lodówka SBS na pewno, prawdopodobnie Samsung, zastanawiamy się jeszcze czy wersja "na bogato" z podłączeniem pod wodę, dozownikiem wody, kostkarką i takimi bajerami czy najprostszą. A co do reszty to mam coś tam na oku, ale na nic konkretnie się nie upieram. Piekarnik myślałam właśnie o elektroluxie, ze zmywarek słyszałam dobre opinie o boshu, zobaczymy jeszcze.

    Jo_ana, TO się już dzieje! 🤩 Będziemy mocno trzymać kciuki za CUD we wtorek. 🤞🤞

    Pfry, załamuję się, czytając na jaki stres naraził Cię NFZ. Niestety, chyba większość z nas ma podobne doświadczenia. Oby klinika już teraz pięknie Cię wyprowadziła na właściwe tory. 🤞🤞 Mam też wrażenie, że złapałaś flow z lekarzem, to bardzo dobrze wróży.

    jo_ana lubi tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 11 maja, 02:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, przedstawiam ZORZE NAD POLSKA 😍
    IMG-20240511-021719.jpg
    IMG-20240511-021809.jpg
    IMG-20240511-021633.jpg
    IMG-20240511-022438.jpg
    IMG-20240511-022427.jpg
    IMG-20240511-023001.jpg

    Właśnie klęczę w przykrótkiej koszuli nocnej i klapkach szatana na łącę w trawie mając 10% baterii. 🤣 Sama.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 02:31

    jo_ana, rozalaa, Marti27, Anka96, Zosis, migotka_, Pfry, KarolinaAnastazja, Paulina666, Cukruś, Niaha, Emka06, Beezi, Paprota9418, Angi90 lubią tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 688 1612

    Wysłany: 11 maja, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Kochane, przedstawiam ZORZE NAD POLSKA 😍
    IMG-20240511-021719.jpg
    IMG-20240511-021809.jpg
    IMG-20240511-021633.jpg
    IMG-20240511-022438.jpg
    IMG-20240511-022427.jpg
    IMG-20240511-023001.jpg

    Właśnie klęczę w przykrótkiej koszuli nocnej i klapkach szatana na łącę w trawie mając 10% baterii. 🤣 Sama.
    CUUDO 😍 a ja dopiero teraz o tym czytam. Jakbym wiedziała wczoraj to też zrobiłabym polowanie na zorzę 🤭

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5817 11180

    Wysłany: 11 maja, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti27 wrote:
    CUUDO 😍 a ja dopiero teraz o tym czytam. Jakbym wiedziała wczoraj to też zrobiłabym polowanie na zorzę 🤭
    Dzisiaj też będzie, mam pomysł na zdjęcie 😁

    Niaha lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Zosis Autorytet
    Postów: 1972 5123

    Wysłany: 11 maja, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy, jaką piękna zorza! 🤩
    Muszę popatrzeć, czy u nas też będzie dzisiaj widać. 🤔

    Zobaczcie, co mi się dzisiaj wyświetliło 🤩: https://tortli.pl/products/koszulka-dla-mamy-1-12-dzieci-personalizowana-rodzinna-2992?variant=49581694222662

    RinTinTin, Marti27, Niaha, KarolinaAnastazja lubią tę wiadomość

    👩‍🦰34 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań
    IUI 10.2023 (27-my cykl starań)
    👶 wyczekana Basia 07.2024 💗

    age.png
  • Marti27 Autorytet
    Postów: 688 1612

    Wysłany: 11 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Dzisiaj też będzie, mam pomysł na zdjęcie 😁
    Doczytałam właśnie, sprawdzalas gdzieś o ktorej będzie u Ciebie? Czy po prostu udało Ci się? Koniecznie pochwal się później jak uda Ci się zrobić zdjęcie 😁

    Razem 11 lat ❣️
    Małżeństwo 2 lata💒
    Starania od lipca 2022r.

    Ona:27 lat
    ✅️AMH 1,78
    👉Prolaktyna powyżej normy- Bromocorn
    👉Niska Ferrytyna
    Owulacje potwierdzone monitoringiem

    On:26 lat
    ✅️ Badanie nasienia(ilość, morfologia, wymazy)
    👉 Ruch postępowy 1,07%

    30.10 pierwsza wizyta w ramach Rządowego programu prokreacyjnego

    12.11- ⏸️🍀

    age.png
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4782 5944

    Wysłany: 11 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry ja też jestem tą szczęściara która nie ma żadnych objawów endo;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1889 5314

    Wysłany: 11 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pfry no tak w zasadzie, to rozumiem Twoje emocje, ale to co piszesz to dobre informacje są 🫂 cóż, no na prawdę rzadko kiedy zdarza się trafić na normalnego lekarza na NFZ, Ci Twoi przeszli samych siebie 🤦‍♀️ ja trzymam kciuki, żeby mimo tego wszystkiego co w koło się dzieje, udało Wam się zrelaksować na tyle, żeby spróbować naturalnie, z pomocą Accofilu 🙃 sprawdzaj ten mikrobiom - to dobry plan, ale nie zapominaj też o tym, że laski z endometriozą zachodzą w ciążę, naturalnie, to nie jest niemożliwe 🫂🤞🍀

    Siesiepy piękne zdjęcia 😍 u mnie też była zorza, ale o tym dowiedziałam się dzisiaj rano oglądając fotki na fb 😅 byłam wczoraj taka umęczona, że padłam o 21, dzisiaj postaram się spróbować coś zobaczyć, ale może się nie udać, bo chmurki ☁️ dzisiaj 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 16:37

    👩 28
    badania 3dc✅AMH - 4,2✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    seminogram✅HBA 42%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    1 IVF
    19.08 FET❄️ ❄️
    8 dpt ⏸
    💔 ciąża bezzarodkowa
‹‹ 887 888 889 890 891 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ