Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 9 marca, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu bardzo mi przykro, trzymaj się i jak będziesz gotowa wraca🫂

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 9 marca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Beta 7,9 - pachnie biochemem skoro test od 10 wczoraj ją wykrył :(

    Przykro mi kochana 🫂 trzymaj sie, wierzę ze jeszvze dla Ciebie zaświeci slonce

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1818 2124

    Wysłany: 9 marca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro Dudu 🫂🫂

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 9 marca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu🫂🫂

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 9 marca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dzisiaj rano klinika odwołała monitoring przed inseminacja. Lekarz zadzwonił pozniej i mam termin na jutro wieczorem, ale boję sie ze juz bedzie za późno, bo jutro mam 13dc...

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 9 marca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Mnie dzisiaj rano klinika odwołała monitoring przed inseminacja. Lekarz zadzwonił pozniej i mam termin na jutro wieczorem, ale boję sie ze juz bedzie za późno, bo jutro mam 13dc...

    Ojej :( trzymam kciukasy żeby było "w sam raz". To musi być wyczerpujące takie trwanie w gotowości.

    Dudu - tulę. Przyczyny biochemów to temat rzeka, ale ja zawsze mam z tyłu głowy też ten traktowany często pobocznie czynnik męski.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 10 marca, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Mnie dzisiaj rano klinika odwołała monitoring przed inseminacja. Lekarz zadzwonił pozniej i mam termin na jutro wieczorem, ale boję sie ze juz bedzie za późno, bo jutro mam 13dc...

    Oj słabo i niepotrzebny stres i nerwy 😒 mam nadzieję, że jajeczka poczekają 🤞

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 10 marca, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daję znać, że zrobiłam wczoraj powtórkę bety (i pierwszą oficjalną dla kliniki) - mamy piękny przyrost 😍

    7dpt - 54,3
    10dpt - 324

    Jestem w szoku. Liczyłam na około 150, marzyłam o 200. A ona tak pięknie wyskoczyła 🥺

    Imazolka, White1, PA, Malineczka, kropka_aga, Loraa, snieżka, cysterka95, Morgo, Gnom, aszin, assialbnn, stokroteczka25, Aga_92, Siasi, ferrytynka25, Lisik, Iskiereczka00, Olalexa lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 10 marca, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokroteczka25 wrote:
    Mnie dzisiaj rano klinika odwołała monitoring przed inseminacja. Lekarz zadzwonił pozniej i mam termin na jutro wieczorem, ale boję sie ze juz bedzie za późno, bo jutro mam 13dc...
    Ja miałam w 13dc inseminacje, więc trzymam kciuki, żeby Tobie przypadła na 14dc 🙂🤞

    Morgo, karczoch321 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Domanika Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 10 marca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Dziewczyny jestem tu świeżakiem, prawdopodobnie to nie ta część forum ale nie mam gdzie się indziej odnieść. Dokładnie chodzi o to że pierwszy raz miałam zastrzyk z Ovitrelle.
    Powiedzcie mi czy wy też od początku czułyście się jakbyście miały takie głębokie PMS?? Wszystko mi się pasuje, drażni. Mam okropne wahania nastrojów… aż samej mi ciężko wytrzymać ze sobą 😔

  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 10 marca, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domanika ja nie, ale już czytałam tutaj historię dziewczyn, że miały takie objawy po wzięciu ovi

    Pelasia a Ty jak? 😎

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 10 marca, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wszystkich wizytach, więc mogę napisać co u mnie. Wczoraj miałam trzecią inseminacje. Od początku cyklu mam włączony acard a od wczoraj clexane. Plan jest taki, że jeśli nie będę w ciąży i owulacja nie przypadnie w święta to w kwietniu zrobimy jeszcze jedną stymulację i 5.05 mamy wizytę kwalifikacyjną do IVF

    Morgo, cysterka95, Lisik, karczoch321, Pelasia30 lubią tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 10 marca, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po wizycie. Mam dwa pecherzyki na prawym jajniku - 20mm i 24mm. Dzisiaj biore ovitrell i w czwartek rano IUI

    Morgo, PA, ferrytynka25, cysterka95, Lisik, Jupiter, Pelasia30, Olalexa lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 10 marca, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Jestem po wszystkich wizytach, więc mogę napisać co u mnie. Wczoraj miałam trzecią inseminacje. Od początku cyklu mam włączony acard a od wczoraj clexane. Plan jest taki, że jeśli nie będę w ciąży i owulacja nie przypadnie w święta to w kwietniu zrobimy jeszcze jedną stymulację i 5.05 mamy wizytę kwalifikacyjną do IVF

    Trzymam kciuki, zebys juz niedługo zobaczyla dwie kreseczki po tej inseminacji 🍀

    PA lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 10 marca, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny! Trzymam mocno kciuki! ✊🏼✊🏼✊🏼

    Powder usunęła konto? 🧐

    PA lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 10 marca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki zaciśnięte za wasze IUI 🤞🏻🤞🏻
    PA, super że macie plan, ale oby zarówno IVF ani kolejna stymulacja nie były potrzebne ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca, 22:18

    PA lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (4 stymulacje Lametta + Ovitrelle, przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage + dieta niski IG + suple
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    🧬 PAI1 tylko hetero;
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 mln/ml ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________

    aktualnie na tapecie:
    ▪️podwyższenie ferrytyny
    ▪️KIR AA - konsultacja immuno 25.06 📅
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    cudzie trwaj 🥹
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 11 marca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze IUI dziewczyny 🍀

    Pelasia, za Ciebie również 🍍

    PA lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 11 marca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA, oby do trzech razy sztuka 💪
    Stokrotewczka 🍀
    Kciuki mocno zaciśnięte za Wasze IUI 🤞🤞🤞🤞

    PA, stokroteczka25 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 11 marca, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️

    Stokroteczka również trzymam kciuki 🍀

    Karczoch jak się czujesz? Powtarzasz dzisiaj betę?

    stokroteczka25 lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 11 marca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki 🤞
    Powder faktycznie chyba usunęła konto 😳😕
    @Pelasia30 co u ciebie?

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ