Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 11 marca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PA wrote:
    Dziękuję dziewczyny ❤️

    Stokroteczka również trzymam kciuki 🍀

    Karczoch jak się czujesz? Powtarzasz dzisiaj betę?

    Ogólnie, poza lekkim zmęczeniem, to dobrze. Ale to w sumie może wynikać z tego, że bardzo staram się odstawić kawę, gdzie wcześniej piłam jej bardzo dużo 🤪 betę i progesteron zbadam jutro. W piątek mam wyjazd na weekend, więc planuje jeszcze sprawdzić raz w poniedziałek po powrocie czy wszystko ok i finito 🤞

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 11 marca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh, faktycznie Powder usunęła konto. Jesli jednak tu zajrzysz to wysyłam Ci dużo kciuków i powodzenia, niezależnie od tego jakie kroki i decyzje podejmiecie 🍀

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1818 2124

    Wysłany: 11 marca, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94, a Ty zaglądasz tu jeszcze czasem? Jestem ciekawa co u Ciebie

    Belia, a jak u Was? Czy Twój mąż badał nasienie już po leczeniu hormonami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca, 13:38

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 11 marca, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wybaczcie dłuższą przerwę i dziękuję, że o mnie pytacie.
    U mnie niestety bez dobrych wieści, jestem dziś 9dpt i beta negatywna. Odstawiam leki i czekam na @. Zdecydowanie nieudany transfer przysporzył mi więcej bólu jak nieudane starania naturalne.

    Karczoszku, Ty wiesz 😘 niech się kropek tam zakopie na dobre 9 miesięcy 💜

    PA, stokroteczko - dziewczyny mocne kciuki za Wasze IUI 🍀 niech będą tym szczęśliwym cyklem 🤞

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4676

    Wysłany: 11 marca, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Pelasia30 strasznie mi przykro, że nie wyszło. To zrozumiałe, że boli o wiele bardziej niż każdy poprzedni cykl. Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz, zadbaj o siebie 🫂🩷 odpoczywaj i wrócisz po kolejnego silniejsza 💕

    Morgo lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 11 marca, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Dziewczyny, wybaczcie dłuższą przerwę i dziękuję, że o mnie pytacie.
    U mnie niestety bez dobrych wieści, jestem dziś 9dpt i beta negatywna. Odstawiam leki i czekam na @. Zdecydowanie nieudany transfer przysporzył mi więcej bólu jak nieudane starania naturalne.

    Przytulam. To jest niestety jeden z kosztów IVF - góruje oczekiwania, wymaga od nas sporo i jest trudniej w takiej sytuacji znieść rozczarowanie. Ja sobie na ten moment racjonalizuje to sobie tak, że statystycznie jest większa szansa że 1 transfer będzie nieudany, trzeba po prostu próbować dalej. W naszym wieku mniej więcej co 3 zarodek jest nieprawidłowy, a taki fizjologicznie może się nie zagnieżdżać. Moje serce koi statystyka.
    Trzymam kciuki za dalsze starania.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 423

    Wysłany: 11 marca, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia, bardzo mi przykro, przytulam Cie mocno 🫂

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 11 marca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia 🫂🫂

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 544 521

    Wysłany: 11 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia bardzo mi przykro 🫂 mam nadzieję, że się nie poddajecie, przytulam mocno!
    Morgo masz rację. Najlepiej tak to sobie tłumaczyć, ale jednak serduszko cierpi 😞

    Morgo lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1421 4117

    Wysłany: 11 marca, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia, mocno wierzę, że wśród Waszych Mrozaczków jest ten (conajmniej!) jeden Wam pisany i ten który zostanie już z Tobą na dłużej 💜💜💜

    Morgo lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1290 893

    Wysłany: 11 marca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny 😘 o tym, że się nie udało już wiem od paru dni, dziś samopoczucie jest lepsze. Zapewnie do kolejnego transferu podejdę z mniejszym optymizmem jak teraz, mimo wszystko jakaś odrobina siły do walki jeszcze jest.

    Morgo lubi tę wiadomość

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 12 marca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia - bardzo mi przykro że Cię to spotkało. Daj sobie czas.
    Karczoch - świetne wieści, ogromne gratulacje!!!

    Update z mojej strony:
    Byłam wczoraj u ginekologa, na usg w 20dc było widać torbiel ciała żółtego. Czyli potencjalnie była owulka, tylko ciężko stwierdzić czy właśnie pękł pęcherzyk czy to już stało się 1-2 dni temu. W 18dc przestałam robić owulaki, Clearblue elektroniczne cały czas pokazywały mi migającą buźkę, myślałam że po prostu nie wyłapałam jej wcześniej, nigdy nie miałam tak późno owulacji. W 18dc też ostatni raz współżyliśmy, doktor tego 20dc powiedział żeby nadal działać 1-2 razy jeszcze, ale mąż tak się spiął że nie dał rady…

    Miałyście kiedyś doświadczenie z torbielami ciałka żółtego?

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 12 marca, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter - u nas też tak jest, że hasło "współżyć dzisiaj" powoduje blokadę. Cóż, no człowiek nie robót, zwłaszcza w tej sferze ;)

    Ja właśnie wracam ze szkolenia z genetyki. Prowadząca mówiła że 2-3 nieudane IVF są wskazaniem do porady genetycznej. Odpalam wyszukiwarkę terminów i u mnie w mieście aktualna kolejka do por. genetycznej to ponad 2 lata. Dramat.

    Z fajnych rzeczy to odwiedziłam dzisiaj moją fizjo urogin, z którą pracowałam jakiś czas temu nad spiętymi mdm. Dla mnie to niesamowite, że mnie pamiętała i ciepło przyjęła. Obecnie nie mam takich napięć jak kiedyś (na szczęście), ale stwierdziłam że przed IVF przyda się takie wsparcie. Na kolejną wizytę mam się umawiać 1-2 dni przez potencjalnym transferem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 20:27

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 12 marca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Jupiter - u nas też tak jest, że hasło "współżyć dzisiaj" powoduje blokadę. Cóż, no człowiek nie robót, zwłaszcza w tej sferze ;)

    Ja właśnie wracam ze szkolenia z genetyki. Prowadząca mówiła że 2-3 nieudane IVF są wskazaniem do porady genetycznej. Odpalam wyszukiwarkę terminów i u mnie w mieście aktualna kolejka do por. genetycznej to ponad 2 lata. Dramat.

    2 lata to kosmos takie termin 😱 i w pelni sie zgadzam, tak na sile i na zawolanie sie nie da, moj wtedy nigdy nie chcial wiec raczej staralam sie mu nie mowic ze to te dni czy ten dzien jak lekarka zaleca przy Ovitrelle tylko jakos zrobic mily wieczor zeby bylo :)

    Jupiter lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 12 marca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:
    Jupiter - u nas też tak jest, że hasło "współżyć dzisiaj" powoduje blokadę. Cóż, no człowiek nie robót, zwłaszcza w tej sferze ;)
    No i jak to rozwiązujecie? My postanowiliśmy podobnie jak u Agi_92 że nie będę mu mówić że owulacja jest już bo to go spina strasznie. Normalnie może codziennie a tu takie kwiatki… i to już drugi raz się zdarzyło, on strasznie przeżywa to.
    Chociaż jeśli już jest torbiel ciałka żółtego to oznacza że ta owulka musiała być wcześniej…
    Boję się że trochę to wchłanianie jej potrwa, a za miesiąc IUI. :/ lekarz też nie mógł się wyznać co to dokładnie jest, ale raczej nie torbiel folikularna od niepękniętego pęcherzyka. Trochę mnie ona kłuje, martwię się.

    Morgo lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Morgo Autorytet
    Postów: 819 1566

    Wysłany: 12 marca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    No i jak to rozwiązujecie? My postanowiliśmy podobnie jak u Agi_92 że nie będę mu mówić że owulacja jest już bo to go spina strasznie. Normalnie może codziennie a tu takie kwiatki… i to już drugi raz się zdarzyło, on strasznie przeżywa to.
    Chociaż jeśli już jest torbiel ciałka żółtego to oznacza że ta owulka musiała być wcześniej…
    Boję się że trochę to wchłanianie jej potrwa, a za miesiąc IUI. :/ lekarz też nie mógł się wyznać co to dokładnie jest, ale raczej nie torbiel folikularna od niepękniętego pęcherzyka. Trochę mnie ona kłuje, martwię się.

    Zwykle mówię z grubsza kiedy będą dni płodne, ale mój mąż też nie ma jakiejś super pamięci do tego 🫣. I czasem pyta np. tuż przed okresem czy teraz mam owulację 😅. Blokada była jak bywał ze mną na wizycie i lekarz mówił że np. dzisiaj albo jutro trzeba zaplanować współżycie. Pomagało odpuszczenie i spróbowanie w nocy albo następnego dnia z rana. Każda para ma jakieś swoje triggery, dla nas to leżenie obok siebie.

    Współczuję sytuacji :(. Pamiętam jak kiedyś miałam pęcherzyk 26 czy 7 mm i nie udało mi się kupić zastrzyku na pęknięcie, olałam to, a na forum napisałyście że z takich powstają torbiele LUF 🫣. Stwierdziłam że pal go sześć, nie szukam na gwałt ginekologa tylko czekam na okres i wizytę. Potraktowałam to jako ćwiczenie tolerowania niepewności XD. Pęcherzyk wielkolud pękł, a ja cieszyłam się że postawiłam granicę swojemu zamartwianiu się. Natomiast być może dla Twojego spokoju ducha i orientacji w sytuacji lepiej będzie wcześniej pójść na USG.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 12 marca, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo wrote:

    Współczuję sytuacji :(. Pamiętam jak kiedyś miałam pęcherzyk 26 czy 7 mm i nie udało mi się kupić zastrzyku na pęknięcie, olałam to, a na forum napisałyście że z takich powstają torbiele LUF 🫣.
    U mnie to jest torbiel 18 mm póki co. Ale myślę że jakbym zrobiła proga to będę wiedziała czy pękł, no bo chyba bez tego prog nie urośnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 22:04

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 13 marca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się ostatnio długo nie odzywałam. Postanowiłam trochę odpuścić. Byliśmy w instytucie na wizycie, bo skompletowaliśmy badani, wyszło mi dodatnie ANA1, w związku z tym muszę zrobić ANA3. Wyszedł mi też gen od celiaki. Mam pierwszy cykl bez zastrzyku, dzisiaj 16dc, od poniedziałku śluz płodny. Poszłam dzisiaj na usg i pęcherzyk nie pękł jeszcze - ma 24mm. Lekarz mówi że zaraz powinien pęknąć. No i tak sobie egzystujemy.

    Zrobiłam też biopsję endometrium w tym tygodniu, także czekam spokojnie na wyniki. Mąż musi iść na konsultację do urologa, wyszły mu żylaki i musimy to skonsultować jeszcze z innym urologiem, a nie tylko w luxmed. Homocysteina u męża też jest do zbicia, bo niestety wynik jest za wysoki. Wyniki nasienia się poprawiły w stosunku do wyników z września, ale nadal są za wolne, morfologia wzrosła do 3.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny, za inseminacje, za cykle, aby ta wiosna była Nasza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 13:33

    cysterka95, Morgo lubią tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 13 marca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Odzywam się, ale nie wiem na jak długo bo mój odpoczynek trwa :D Wychodząc na przeciw ruminacjom chcę ograniczyć swoje analizy, raz na tydzień chętnie wpadnę poczytać o waszych bitwach, silne babki jesteście 🔥🚀

    Pelasia, przytulam bardzo mocno i jak tylko poczujesz się gotowa walczcie dalej - na pewno któraś ze śnieżynek to będzie TA! A może nawet nie tylko jedna? ☺️ Podziwiam, że trzymałaś datę i przebieg dla siebie. Pamiętaj, że jesteś dalej niż kiedykolwiek wcześniej 💆🏻‍♀️🌸

    Trzymam kciuki za inseminacje i czekam na relację z wizyt USG 🥳

    Ja czuję się psychicznie lepiej, dałam sobie czas na wszystkie emocje, dopuściłam wszelkie wsparcie. Porozmawialiśmy i ogarnęliśmy wstępny plan na dwa najbliższe miesiące. Skontaktowałam się z IR, potwierdzając z dr moje pomysły do badań. Jednym z jej zaleceń było zwiększenie cyclogestu do 2x w II fazie (zobaczymy 😴) Wizytę mamy 17.04. Marzec miał by chillowy ale jednak to będzie drogi miesiąc 😂
    W poniedziałek ogarniam kiry (na razie bez HLA C) i ANA (przesiewowe ogólne). Jak ANA wyjdą podwyższone mam cynk od dr zrobić wtedy ANA 2i3. A że dziś nad ranem przyszedł okres 🥳🚀 to po 22.03 planuje biopsję z CD138 w IR. Liczę że wyniki dojdą do 17.04.
    Mąż w marcu i kwietniu swoje badania :)
    Odkąd ustaliliśmy ten plan przestaję codziennie o tym myśleć i poddawać się ruminacjom. Mimo wszystkiego co mnie spotkało, mam wciąż wolę walki by być szczęśliwa tu i teraz. I przed wszystkim nie zgorzknieć 😂

    Do tego czasu - życie dla siebie i cykl bez większych analiz . Wczoraj udało mi się nawet zrobić super trening, i tak ten czas nam mija na obowiązkach, pracy i nowych nawykach 💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️🌸🌸

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 13:14

    Malineczka, Jupiter, stokroteczka25, cysterka95, Morgo, PA lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 414 765

    Wysłany: 13 marca, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu napiety grafik Wam sie zrobil z tymi badania, powodzdnia 🍀

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ