Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2032 4679

    Wysłany: 30 kwietnia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Generalnie jeśli chodzi o estradiol to nawet nie wiem ile powinien wynosić 🫣 u mnie doktor tylko proga kazał badać przed transferem. Ale no tak jak piszecie, różne są sposoby leczenia i podejścia do tego wszystkiego.
    Jak zapytałam lekarza o embryoglue to powiedział, że u nich w klinice nie zauważyli większego powodzenia z tym 🤷 a wiem, że niektórym dziewczynom pomogło, czy akurat to czy nie, ale zawsze to większa szansa myślę 😛
    Ja zbadałam w dzień transferu i wynosił 120 pg/ml prog 30ng/ml, brałam Estrofem 3x1 tylko nie wiem czy można porównać sztuczny do naturalnego. Ja miałam EmbryoGlue lekarz sam zaproponował, powiedział, że skoro mamy tylko jedną szansę, to trzeba ją jak najbardziej wykorzystać.

    Claudii bardzo mi przykro, że twój transfer został przeniesiony w czasie, mam nadzieję, że będzie to ostatni miesiąc jaki musisz wyczekać i że przy okazji załapiesz trochę słoneczka z dala od procedur ☀️

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie estradiol tuż przed owu 283, LH 88.
    Moja klinika ma embryoglue ale do procedur komercyjnych.

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dziś tylko 20,98, progesteron spadł do 11
    Chyba tyle z cudu 😔

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko 😢 Bardzo mi przykro 😢
    Ale być może biochem to dobry znak, że coś się jednak tam zadziało. Dużo siły 🫶🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 14:33

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 426 748

    Wysłany: 30 kwietnia, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko bardzo, bardzo mi przykro 😔 mnie też to spotkało w tym miesiącu, więc gdybyś chciała popisać na priv to jestem ❤️‍🩹

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 30 kwietnia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dobrze mieć wsparcie 🫶🏻
    Trochę nas z mężem poskładało, staraliśmy się być bardzo ostrożni w radości, ale jednak przez te 2 dni była nadzieja że w końcu wszystko się ułoży. Do wczoraj wieczorem testy jeszcze powoli ciemniały, dziś rano już bladzioch. Ale faktycznie przynajmniej mamy świadomość, że w ogóle w tą ciążę jesteśmy w stanie zajść.

    Zbieram się żeby napisać do doktora, chociaż najchętniej bym już odstawiła duphaston żeby skończyć jak najszybciej ten cykl, który od samego początku był festiwalem dawania i odbierania nadziei 🙄 no ale działanie na własną rękę chyba nie jest dobrym pomysłem. W sobotę jeszcze zrobię betę żeby się upewnić czy spada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 16:58

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2127

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro cysterko :( Miałam nadzieję, że jednak będzie inaczej :(
    Przesyłam dużo siły i trzymam kciuki, żeby następnym razem dzidzia rozgościła się na 9 miesięcy!

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Morgo Autorytet
    Postów: 822 1568

    Wysłany: 30 kwietnia, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterka - przykro mi... Wyobrażam sobie jaką macie huśtawkę emocjonalną. Oby kolejne cykle były owocne 🤞

    cysterka95 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 30 kwietnia, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Cysterko. Też wierzyłam że po takim czasie czekania los w końcu się do was uśmiechnął.
    Ja wam nic nie pisałam ale mnie dokładnie w tych samych dniach przydarzyła się taka sama sytuacja. 28 beta 17 a dziś jedyne 24 także kolejny Biochem do kolekcji. A też przeszło mi przez myśl że będę tym szczęściarzem któremu uda się tuż przed ivf. Odstawiam proga i czekam na okres. Pod koniec maja mam rozpisanie stymulacji i na pewno będę chciała jednak poszerzyć diagnostykę bo jednak takie częste biochemy nie są normalne…
    Przykro mi, że tyle z nas to spotyka.

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Claudii Autorytet
    Postów: 891 1887

    Wysłany: 30 kwietnia, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia bardzo mi przykro i mam nadzieję, że znajdziecie szybko przeszkodę, która wam to robi i ją wyeliminujecie 💔

    Cysterko daj znać co doktor odpisał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia, 21:22

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 30 kwietnia, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterka, Belia, Iskiereczka - bardzo mi przykro że przez to przechodzicie… Życzę siły. Trzymajcie sie.

    Iskiereczka00 lubi tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • stokroteczka25 Autorytet
    Postów: 486 424

    Wysłany: 30 kwietnia, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, Belia, przytulam Was bardzo mocno dziewczyny, przykro mi, ze nadzieja i radosc zmieniły sie w smutek, to wszystko jest cholernie niesprawiedliwe 🫂🫂

    👩‍❤️‍👨 34&35
    🍀 poważne starania od 04.2025, wcześniej ponad rok bez zabezpieczenia

    👦 Walka o popraww nasienia
    Koncentacja 6,8 mln/ml ➡️ 28,7 mln/ml ➡️ 34mln/ml
    Liczba plemnikow: 20,5 mln ➡️ 66 mln ➡️ 48mln
    Ruch postepowy: 7,0% ➡️ 15,5% ➡️ 17%
    Morfologia 0% ➡️ 2%

    Fragmentacja 10%, test hba - 68%

    03.2026 IUI ❌️

    Maj 2026 - kwalifikacja IVF
    Czerwiec 2026 - start stymulacji

    Suple 💊
    prenacaps multi, DHA, inozytol, ubichinol, witamina D
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Belia 😥😥 jest to okropne, tak strasznie Ci współczuję, że musisz tego doświadczać kolejny raz 😔 może samo ivf da wam też pod względem diagnostycznym jakieś odpowiedzi.

    Ściskam was obie z Iskiereczką. Z jednej strony dodaje to otuchy, że nie jest się samemu z takim przeżyciem, ale jednak serce się łamie, że tyle par to dotyka 😮‍💨

    Iskiereczka00 lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1339 2870

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claudii wrote:
    Belia bardzo mi przykro i mam nadzieję, że znajdziecie szybko przeszkodę, która wam to robi i ją wyeliminujecie 💔

    Cysterko daj znać co doktor odpisał.

    Mam się wstrzymać z odstawieniem proga i clexane do kolejnej bety w sobotę. Mam nadzieję, że wszystko prawidłowo pospada

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 546 524

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro dziewczyny, że musicie przez to przechodzić 🫂 mega niesprawiedliwe

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Pelasia30 Autorytet
    Postów: 1291 894

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, jeju okropnie mi przykro 🥺 może doktor na następny cykl będzie miał jakiś inny plan działania, może heparyna wcześniej?

    Belia, 🫂 czy planujecie badać zarodki ze względu na te poronienia?

    🔸Starania od 03.2023r.
    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
    🔸Hashimoto + hipoglikemia reaktywna (letrox + glucophage)
    🔸AMH 7,17 (04.25r.)
    🔸PCO (metaboliczny)
    🔸Późne owulacje
    🔸Badanie nasienia + posiew✅

    ▪️07.25 histeroskopia + kolposkopia (usunięte mikropolipy) + leczenie stanu zapalnego
    ▪️09.25 drożność jajowodów ✅
    ▪️10.25-12.25 stymulacja aromek ❌

    𝟎𝟏.𝟐𝟎𝟐𝟔 𝐈𝐕𝐅 💉
    02.26 -> 4❄️❄️❄️❄️
    03.26 FET🍍-> 💔
    04.26 FET 🍍-> 💔

    KIR AA - brak kirów implantacyjnych ❌
    Trombofilia ✅
  • Treaclynat Autorytet
    Postów: 621 972

    Wysłany: 30 kwietnia, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, strasznie mi przykro dziewczyny 🥺 trzymajcie się

    1993 👱🏻‍♀️🧔🏻🐶
    Starania od 04.2024

    prolaktyna 19
    TSH 1,65✅
    ferrytyna -38 (maj) ->25(lipiec)‼️ -> 30 ( sierpień)
    Witamina b12- 512 pg/ml✅
    Kwas foliowy - 19 ng/ml✅
    Witamina D -26 ng/ml (luty) -> 43 ng/ml (maj) -> 47 ng/ml (lipiec) -> 54,5 ( sierpień)✅
    Glukoza 77✅
    Insulina 10,6 ⚠️
    Homa-ir 2,02⚠️
    Homocysteina 8,6 ⚠️
    Lipidogram ✅
    Próby wątrobowe ✅
    7dpo (grudzień):
    Estradiol 285 pg/ml⚠️
    Progesteron 16,50 ng/ml
    7dpo (sierpień)
    Estradiol 248 pg/ml
    Progesteron 12,40 ng/ml
    4 dc (styczeń)
    LH:FSH 0,91
    Estradiol 55
    AMH 3,080 ng/ml
    Drożność ✅
    PAI-1 homo, MTHFR homo‼️
    KIR AA, dużo komórek NK‼️
    Cytokiny, białka, ANA1✅

    03.2026 antybiotyk
    04.2026 1cs encorton, acard, accofil, smoflipid⏳



    Badanie nasienia ✅ morfologia 4%
    Cykle regularne 27-29 dni
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 30 kwietnia, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelasia30 wrote:
    Belia, 🫂 czy planujecie badać zarodki ze względu na te poronienia?
    Tak, taki jest plan. Już o tym rozmawiałam z lekarką podczas kwalifikacji. Zastanawiam sie czy w międzyczasie nie pojsc jeszcze w stronę histero chociaż moja lekarka uważa, że takie kroki to dopiero po pierwszym nieudanym transferze. Chociaż jak z nią rozmawiałam na ten temat to na koncie miałam 2 biochemy. Teraz mam 4.

    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa.

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 30 kwietnia, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, Belia bardzo mi przykro 🫂🫂

    Belia, ja dobrze kojarzę, że też jesteś w Gyncentrum w Krakowie?

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 1 maja, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Cysterko, Belia bardzo mi przykro 🫂🫂

    Belia, ja dobrze kojarzę, że też jesteś w Gyncentrum w Krakowie?
    Gyncentrum ale Katowice. A Ty Lorka Kraków tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja, 07:11

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
‹‹ 314 315 316 317 318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ