Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅
Odpowiedz

Tu staraczki co dzieci nie mają 👫🏻 usiądą na dłużej i porozmawiają 💅

Oceń ten wątek:
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 1 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Pod koniec maja mam rozpisanie stymulacji i na pewno będę chciała jednak poszerzyć diagnostykę bo jednak takie częste biochemy nie są normalne…
    Mi się to od razu skojarzyło z Kiki z naszego wątku. Ona miała Biochem za biochemem zrobiła badania w kierunku trombofilii, APS i immuno jakieś, dostała leki i zaszła w kolejnym cyklu, teraz już chyba powinna rodzić.

    Morgo, Belia, cysterka95 lubią tę wiadomość

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Morgo Autorytet
    Postów: 825 1571

    Wysłany: 1 maja, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia - przykro mi 😔. Myślę że po 4 biochemach lekarz na pewno będzie mieć jakieś propozycje, co dodatkowo zrobić do transferu.
    Jak widać u każdego problem może być w innym miejscu.

    Belia lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 1 maja, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Mi się to od razu skojarzyło z Kiki z naszego wątku. Ona miała Biochem za biochemem zrobiła badania w kierunku trombofilii, APS i immuno jakieś, dostała leki i zaszła w kolejnym cyklu, teraz już chyba powinna rodzić.
    Tak tylko u Kiki problem się znalazł właśnie w krzepliwości a u mnie wszystkie te problemy wykluczone. Coś nie gra gdzieś indziej. Albo zapalenie albo immuno albo genetyka, chociaż tutaj podstawowe badania też ok.
    Jestem ciekawa co lekarka teraz na to powie.

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 1 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Gyncentrum ale Katowice. A Ty Lorka Kraków tak?
    Ja Kraków, i nie wiem czemu wydawało mi się, że Ty też.
    Trzymam kciuki 🤞

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 1 maja, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie ma słów by opisać jak to jest niefair i do d…. Mam nadzieję że wkrótce dla was wyjdzie słońce ☀️
    Biela, a może kir? Z tego co pamiętam to Cysterka czeka na wynik.

    My dziś wracamy, ale nie obeszło się bez jednego ataku paniki u mnie i podjęłam decyzję że wracam na terapię stricte pod lęki w staraniach/stratach. Teraz zaburzenia lękowe manifestują się w temacie starań 🥺

    Nie wiem jak długo to jeszcze potrwa ale nie chcę tak się czuć. Może to przez progesteron ale wczoraj miałam niezła odklejke mimo pięknych widoków i chillu na wyjeździe😝
    Niestety, kilka dni bez supli, badań, analiz, temp pokazał mi jak może wyglądać życie które już nie jest moje. Jak wrócimy to podamy chyba ostatnia dawkę Accofilu na ten cykl. A po weekendzie wypadałoby zatestować😮‍💨 by odstawić proga… i kolejne badania z krwi które już mam umówione. Plan na razie jest taki że jak przyjdzie okres to zgłoszę się do dr J. po receptę na leczenie HP.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Morgo Autorytet
    Postów: 825 1571

    Wysłany: 1 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu - ślę dużego przytulasa. Jako weteranka zaburzeń lękowych mogę powiedzieć że to typowe że napady paniki pojawiają się "gdy jest dobrze", często na wakacjach. Jakby wcześniej ta zgromadzona energia psychiczna nie miała warunków by móc znaleźć ujście. Terapia/wsparcie psychologiczne teraz to jak dla mnie też taka profilaktyka by za kilka lat albo w okresie poporodowym nie musieć poświęcać czasu na przerabianie tych przeżyć "na kozetce". Bo potrafią zostawić w psychice trwały ślad.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 1 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, Belia bardzo mi przykro. Mam nadzieję że niedługo słońce wyjdzie u Nas wszystkich :)

    Dziewczyny odpocznijcie w majówkę, ja próbuje resetować głowę i odpuścić temat starań totalnie. Nie mam Spiny takiej na leki, najchętniej bym zrobiła sobie przerwę. Robię cykl bez aromeku, rekreacyjnie przejdę się w okolicach 11 maja na monitoring, żeby zobaczyć czy coś naturalnie powstanie.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 1 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, tak ja już raz miałam właśnie ok dwa lata temu epizod ataków paniki. Rozbrajałam to wtedy na terapii. Pojawiły się jak już sobie większość rzeczy ułożyłam w głowie i miałam sprawność za 🚗.

    Mieliśmy mały trigger i jedna mega stresującą sytuację na wyjeździe związana z wodą (nie chce już o tym myśleć) i dzień po tym mnie dojechało właśnie takie ogólne ulęknienie że chciałam wracać na już do domu i wgl wszystko źle 😮‍💨
    Do tego dołóżmy inną dietę niż zawsze tj. niestabilne cukry i progesteron i czacha dymi
    Dzięki że o tym napisałaś, to mi pomaga bardziej zrozumieć swoją historię 🫂! Myślę też nad farmakologią ale nie wiem - tyle już tych leków 🙃

    Odpocznijmy w majówkę, pogoda zapowiada się cudnie ☀️ choć nas trochę 🇵🇹 słońce opaliło, ale teraz z ciepła do gorąca 😌☀️

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1822 2129

    Wysłany: 1 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    Przykro mi Cysterko. Też wierzyłam że po takim czasie czekania los w końcu się do was uśmiechnął.
    Ja wam nic nie pisałam ale mnie dokładnie w tych samych dniach przydarzyła się taka sama sytuacja. 28 beta 17 a dziś jedyne 24 także kolejny Biochem do kolekcji. A też przeszło mi przez myśl że będę tym szczęściarzem któremu uda się tuż przed ivf. Odstawiam proga i czekam na okres. Pod koniec maja mam rozpisanie stymulacji i na pewno będę chciała jednak poszerzyć diagnostykę bo jednak takie częste biochemy nie są normalne…
    Przykro mi, że tyle z nas to spotyka.


    Bardzo mi przykro, że Cię to znów spotkało 🥺
    A może te biochemy są związane ze słabym nasieniem? Przypomnisz jaka jest u was morfologia? Bo na pewno budowa plemników może być z tym związana. Np. czytałam, że w główkach plemników Zawratu jest materiał DNA a jak są uszkodzone to może być problem. Ale nie pamiętam jak i Was było z tym parametrem.

    Belia lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 2 maja, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    snieżka wrote:
    Bardzo mi przykro, że Cię to znów spotkało 🥺
    A może te biochemy są związane ze słabym nasieniem? Przypomnisz jaka jest u was morfologia? Bo na pewno budowa plemników może być z tym związana. Np. czytałam, że w główkach plemników Zawratu jest materiał DNA a jak są uszkodzone to może być problem. Ale nie pamiętam jak i Was było z tym parametrem.
    1% 😬 także wiadomo, bez szału. Raz mieliśmy 2,5% ale fragmentacja jest w normie.

    Jeszcze nie dostałam okresu. Wyjechaliśmy na weekend na Chorwację i robię wszystko, żeby ten okres jak najszybciej dostać, oprócz wina bo nie lubię. Nie chcę żeby ten Biochem przeciągnął mi w czasie stymulację. Niestety nie jestem dziś w stanie sprawdzić czy ta beta dalej rośnie.
    A jak cysterko u Ciebie? Daj znać jak będą wyniki bety

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 2 maja, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, Belia, bardzo Wam współczuję 😔

    Akurat słaba morfologia przy dobrej fragmentacji raczej nie wpływa na uszkodzenie DNA. Bardziej na możliwości zapłodnienia, bo nie zawsze taki plemnik dotrze do komórki jajowej. Belia, a u Ciebie była biopsja? Nie pamiętam 🙈

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1340 2870

    Wysłany: 2 maja, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    1% 😬 także wiadomo, bez szału. Raz mieliśmy 2,5% ale fragmentacja jest w normie.

    Jeszcze nie dostałam okresu. Wyjechaliśmy na weekend na Chorwację i robię wszystko, żeby ten okres jak najszybciej dostać, oprócz wina bo nie lubię. Nie chcę żeby ten Biochem przeciągnął mi w czasie stymulację. Niestety nie jestem dziś w stanie sprawdzić czy ta beta dalej rośnie.
    A jak cysterko u Ciebie? Daj znać jak będą wyniki bety

    U nas morfologia się wahała za każdym razem między 0 a 1% i też lekarze mówili, że skoro fragmentacja i ruch są w normie to nie powinno mieć aż takiego znaczenia.

    Byłam po 9tej na pobraniu, dopłaciłam dla pewności do wyniku ekspres bo przez majówkę było ryzyko że będzie dopiero w poniedziałek. Jak przez ostatnie pół roku nie spotkałam żadnego dziecka w punkcie pobrań, tak dziś oczywiście na fotelu obok płaczący maluch na oko ok. roczku 🥴

    Od czasu do czasu łapią mnie skurcze jak na okres, ale pewnie dopóki przyjmuję dupka to nic nie ruszy. Modlę się tylko żeby ta beta normalnie spadała bez kolejnych komplikacji

    update: beta dziś 14, progesteron już 1,4. Napisałam do doktora i czekam na rozwój wydarzeń

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja, 16:22

    Belia, Jupiter lubią tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 2 maja, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia, Cysterka, Iskiereczka bardzo mi przykro, że Was to spotkało 🫂

    Iskiereczka00 lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Choinka123 Ekspertka
    Postów: 215 161

    Wysłany: 4 maja, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysterko, Belia, Iskiereczko bardzo mi przykro ;(

    Morgo kciku zaciśnięte za transfer 🤞🤞🤞🤞jak się czujesz?

    Iskiereczka00 lubi tę wiadomość

    31 & 35
    ▪️AMH 11.22-2,83; 10.24 -2,44; 07.25-1,70
    ▪️Hormony OK; MUCH -OK; Kariotypy OK;
    PAI-1 4G/5G heter.; MTHFR C677T C/T; KIR AA;
    ▪️ Drożności -OK
    ▪️USG w kierunku endo. - nie wykryto
    ▪️STYMULACJE
    12.24 -04.2025 Lametta+Owitrelle+Duphaston
    ▪️05.25 Biopsja CD 138-ok, CD56 podwyższone
    ▪️10.25 Histeroskopia stan zapalny CD138 ujemne
    ▪️12.25 Ponowna histero- obraz OK
    ▪️03.26 IUI- trzecia

    ŻPN-2024 zabieg- wyniki bardzo zmienne
  • Morgo Autorytet
    Postów: 825 1571

    Wysłany: 4 maja, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choinka123 wrote:
    Morgo kciku zaciśnięte za transfer 🤞🤞🤞🤞jak się czujesz?

    Na szczęście przeziębienie mnie opuściło :). Zrobiłam sobie jeden dzień totalnego odpoczywania w łóżku i myślę że to pomogło.
    Mam lekki stres bo zawsze coś się może wykrzaczyć w ostatniej chwili, ale w porównaniu do zeszłego miesiąca mam więcej spokoju w sobie i oby tak pozostało 👍.

    Choinka123, Imazolka lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 30+

    💃 AMH - 2,2

    👦
    🔬seminogram:
    1. morfologia 0% (100% nieprawidłowe główki), koncentracja: 26,3 mln/ml (👍), ruch szybki 2,0% (🔻), posiewy nasienia ujemne
    hipogonadyzm - testosteron całkowity 🔻, estradiol - nieoznaczalny
    2. Morfologia 2% (🆙), ruch szybki 13% (🆙), koncentracja 13 mln/ml (🔻); poprawa testosteronu i estradiolu - po Clo + suple

    18cs

    Marzec 26' - I cykl IVF
    10 pęcherzyków - 5 kumulusów - 3 MII - 3 zarodki - 3 blastocysty 🐣
    02.04 - I transfer - beta 0.
    04.05 - II transfer na cyklu naturalnym - ciąża biochemiczna.
    08.06 - III transfer - beta 0.

    nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu
  • Claudii Autorytet
    Postów: 892 1888

    Wysłany: 4 maja, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo kciuki za transfer 🤞🏼

    Morgo lubi tę wiadomość

    30l. starania od: styczeń 25’

    ❗️AMH 0.71 / MTHFR hetero, PAI1 homo / 21’ resekcja raka tarczycy + radioterapia I-131
    ✔️ MUCHa / Sono-HSG / kariotyp / FMR1 / histeroskopia / wyleczone zapalenie endometrium 3/10

    01.2026 IVF - 3MII - 2 zapłodnione - 0 ❄️
    04.2026 IVF - 2MII - 2 zapłodnione - 5CB ❄️
    ET 4BC 07.04 - beta 0
  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1340 2870

    Wysłany: 4 maja, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo kciuki oczywiście na pokładzie 🍀
    daj znać po ;)

    Morgo lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • PA Autorytet
    Postów: 536 469

    Wysłany: 4 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo trzymam kciuki za transfer 🍀🤞

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩 PCOS, hiperprolaktynemia (makro), przeciwciała przeciwplemnikowe,
    MTHFR hetero, Pai1 4G/4G
    Jajowody ✅️
    Cd138 ✅️
    Kariotypy✅️
    🧔‍♂️✅️

    01/24 rozpoczęcie starań
    04/2025 klinika
    4 cyke stymulowane
    3 IUI
    Acard, clexane
    05/26 IVF I 23🥚-> 15 MII ->0
    IVF II 08-09.26
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 4 maja, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo, jesteśmy z Tobą !!!☀️🔥

    Morgo lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 4 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgo 🍀🤞🍍

    Morgo lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 315 316 317 318 319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ