X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne tyłozgiecie macicy a starania
Odpowiedz

tyłozgiecie macicy a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 11 listopada 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie jak długo zachodzicie w ciążę przy tyłozgieciu?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża 2cs, druga ciąża 1cs.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciaza okolo 6 miesiecy, bez konkretnych staran wlasciwie. Teraz walcze o drugie ponad dwa lata. Ale nie wydaje mi sie, zeby to mialo az tak duzy wplyw na zajscie w ciaze. Ok, nie jest rozowo, ale tragicznie chyba tez nie ;) Ponoc trzeba od tylu robic haha

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • magnolia82222 Autorytet
    Postów: 372 124

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mam tyłozgięcie macicy i moja ginka mówi że najlepiej zajść w ciąże z nogami w górze :) 1ciąza 1cs, 2 ciąża bez nóg w górze - 3cs narazie i nic, czekam na @

    35 lat, 2 ciąża
  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz 1,5 roku sie staram. Robiłam badania tarczycy i hormonów. Zaczelam 1 miesiąc od tylu i z nogami w górze zobaczymy.

  • Lottie Przyjaciółka
    Postów: 175 34

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziulek87 wrote:
    Ja juz 1,5 roku sie staram. Robiłam badania tarczycy i hormonów. Zaczelam 1 miesiąc od tylu i z nogami w górze zobaczymy.
    Ja też mam tyłozgięcie i ani nogi w górze ani żadna specjalna pozycja nie pomaga, przynajmniej nam...

    Starania od maja 2013

    Aniołki
    13.11.2015 - [*] 7 tc
    22.01.2016 - [*] 11 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottie wrote:
    Ja też mam tyłozgięcie i ani nogi w górze ani żadna specjalna pozycja nie pomaga, przynajmniej nam...
    to prawdopodobnie nie jest wina tyłozgięcia. Ja również mam, dość mocne, zaszłam w ciążę 4 razy w ciągu roku

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupie pytanie ale kochacie sie w pozycji od tylu a po szybko na plecy i nogi w gore ;) czy jak? Tez mam silne tylozgiecie :/ a co z problemem wyplywania uciekania nasienia po stosunku jak juz sie wstanie z lozka? :/

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, przepraszam że piszę w tym wątku ale nie na temat bo nie wiem jak inaczej. Ale mam wiadomość do Noli - wysłałam Ci zaproszenie, chciałabym troszkę porozmawiać bo mam podobną historię chorób ;) Jak możesz to zaakceptuj :)

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 16 listopada 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roslinka jak milo :) bardzo chetnie tyle ze gdzie to zaproszenie? Ja nie znam dobrze tego forum i nie widze ze dostaalm zaproszenie od Ciebie Mozr dlatego ze z komorki pisze?

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola na samej górze strony jest zakładka wiadomości i tam zaproszenia :) Musisz wejść i zaakceptować. Ja korzystam z forum na komputerze i nie wiem jak to wygląda w komórce niestety ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy tylozgiecie moze powodowac silne bole w czasie @?

  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 17 listopada 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam tylozgiecie i mam bardzo bolesne i dlugie @. Po odstawieniu tabletek, ktore w jakis sposob pomagały musialam dostac zastrzyk 1 dnia bo nic nie pomagalo.

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również mam tyłozgięcie i w ciąże zaszłam w drugim cyklu starań na spontanie bez zwracania uwagi na pozycję. A jeżeli chodzi o @ to przed mam bóle pleców i gin mówił, że to właśnie przez tyłozgięcie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak...ja tez mam bole plecow, a wlasciwie bole calego tylu przed i w czasie okresu, tylko u mnie to jeszcze chyba dochodzi endometrioza do tego :(

  • martka88 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja również mam tyłozgięcie i bałam się, że będę miała problem zajść w ciąże. 2 cykl starań i udało się :) zastosowałam się do rad dziewczyn i kochaliśmy się na pieska co drugi dzień w okresie płodnym, po stosunku nogi do góry przez kilka minut, potem szłam spać na brzuchu. Życzę powodzenia wszystkim starającym się.

  • Tolik123 Koleżanka
    Postów: 39 20

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    Dziewczyny a czy tylozgiecie moze powodowac silne bole w czasie @?
    Wydaje mi się, że tak, gin mi mówił, że przez tyłozgięcie (mocne tyłozgięcie) jest utrudnione wydostanie się krwi miesiączkowej i przez to są silniejsze skurcze i mogą pojawiać się skrzepy w krwi ze względu na ten dłuższy czas oczyszczania, czy coś takiego... Ale dla pocieszenia w ciąży tyłozgięcie i tak znika (co prawda po wraca) ale podobno to bzdura, że gorszy porób, bóle krzyżowe czy cokolwiek...

    Moja mama ma tez bardzo mocne tyłozgięcie i zaszła ze mną i moim rodzeństwem bez żadnych problemów... takze chyba nie ma metody. My też próbujemy od tyłu ale musze spróbowac w tym cyklu jeszcze nogi^^ Pozdrawiam wszystkich

    PCOS, tylozgiecie, wysoka insulina, MTHFR++
    rfxgqqmztlcuyju7.png
  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze ktoś ma problemy z zajsciem przy tyłozgięciu?

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my sie staramy poand rok, mam tyłozgiecie choc nigdy nikt mi tego nie pokazal na monitorze tylko niby przez 'wymacanie', a wy jak dajecie nogi do góry ? swieca? my sie kochamy z pupą moją w górze a po zsuwamy się na skraj lóżka gdzie moge opasc glowa w dol w ziemie i tak leze ok 20 minut, i tak od prawie roku, ale u mnie raczej brak owu lub kiepska jej jakosc sa problemem

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Kindziulek87 Znajoma
    Postów: 29 1

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 miesiąc testuje metodę z nogami w górze zobaczymy a staramy sie 1,5 roku

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ