X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż też nie spał, ale z głodu, bo dietę zaczął :P Ja jestem w dużym szoku, ale nie dlatego, że sie boję, tylko po takim czasie starań bez ciąży po prostu nie mogę w to uwierzyć, że jednak można i że się faktycznie udało zajść w ciążę :o

    Karola super, że wyniki oki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 09:27

    Karola555 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 1 USG uwierzysz :) a jak Cie zacznie kopac to juz totalnie hehe :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez byłam w szoku, nagle mnie strach obleciał, ze jak to... juz? :D lekarze mówili do trzech cykli po drożności a u mnie od razu zaskoczyło. Hahaha

    To kiedy wizyta z usg? dalej w klinice bedziesz kontynuować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 09:36

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 lutego 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie mam zrobić badania w środę i odezwać się z wynikami do lekarki. I sądzę, że jeśli beta będzie oki to wtedy mi powie na kiedy się umówić :)

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 28 lutego 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, domyślam się, że to szok niezły:) ale naczekałaś się, naczekałaś i doczekałaś się!

    U mnie przyszły wyniki moczu i oczywiście ogólny wzorowy z nielicznymi bakteriami, a w posiewie dramat. E-coli zniknęła, ale za to stare paskudztwo się aktywowało plus doszło nowe;/ wrrrr dobrze, że jadę dziś do ginekologa, to na pewno od razu dostanę antybiotyk. Jeszcze badanie było robione z dwóch próbek i w obydwóch wyszło to samo plus sprawdzane przez 5 osób w lab gdzie moja mama pracuje.

    EDIT: to tak, wynik bety - checked, sikacz - checked, to teraz poprosimy o suwaczek :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 10:29

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 28 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cookie coś te bakterie w ciąży Ci nie chcą odpuścić! Co za paskudztwo!

    Ja ustawię suwaczek w środę jeśli beta będzie w porządku :) I wierz mi, że nie mogę się doczekać :)

    cookiemonster lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 28 lutego 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Cookie nie fajnie masz z tymi bakteriami :/ Oby się dało to wykurzyć ;/

    Ah no suwaczek koniecznie :D

    Kurde a ja wczoraj cały dzień przeleżałam w łóżku co mi się na co dzień nie zdarza, ale jakaś taka słaba sięczułam jakby mnie coś brało... dzisiaj od rana też nie lepiej, ale stwierdzilam ze tkaie leżenie to przesada, wstałam ogarnęłam się i chyba pójdę na spacer bo jest zbyt ładnie na siedzenie w domu.... A no i właśnie - trzeba bedzie kupić kurtke wiosenną jakąś, w którą się będę mieścić, bo niestety....wyjełam to co mam i w nic sie nie zapne juz

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna piękna kreska!:) Cookie, współczuję bakterii, też ostatnio miałam, bralam urosept i mam nadzieję że już ich się pozbylam. Kamila, też zastanawiam się nad zakupem kurtki,ale jeszcze może pochodzę trochę w zimowej a później najwyżej nie będę zapinac;)

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no własnie czekam, bo nie wiadomo jak się pogoda rozwinie... oby było od razu tak ciepło że rozpięta ramoneska wystarczy :)

    A w przyszły weekend chyba jedziemy do Warszawyyyy :)

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Ania no własnie czekam, bo nie wiadomo jak się pogoda rozwinie... oby było od razu tak ciepło że rozpięta ramoneska wystarczy :)

    A w przyszły weekend chyba jedziemy do Warszawyyyy :)
    Jakaś impreza się szykuje?:)

  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 28 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie -oczywiście antybiotyk dostałam i na następnej wizycie mam nie brać luteiny i wymaz pobierze.
    Dziecię urosło równo 100g od zeszłego tyg czyli ksiazkowo:-)

    Miki85, Rosolina, polly8725, Ania-nowa lubią tę wiadomość

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet nie wspominajcie o ubraniach... bo ja nie znoszę chodzić po sklepach, jak coś muszę kupić, to masakra ze mną jest. :D:D:D muszę się w jakieś spodnie zaopatrzyć, bo siedząc muszę rozpiąć guzik w niektórych. :/

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane muszę się zwierzyć dużo rzeczy mnie nie pokoi mojej córki między innymi jest bardzo leniwa i nie chce mi dźwigać glowki ale też rączki ma ściśnięte przytulona do ciała jutro mamy szczepieniale ma katar i to taki brzydki więc nie chce jej szczepie ale jadę zaraz z nią do lekarza to wszystko skonsultować. W nocy nie budzi się na karmienie potrafi nie jeść nawet 8 godzin to wszystko bardzo mnie martwi . Trzymajcie za nas kciuki .

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 28 lutego 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odwiedzamy znajomych. Już ponad rok mieszkaja w Wawie a my sie jakos wybrać nie mogliśmy :P

    Cookie no to dobre wieści :) tam ma być że co tydzien 100 g ma dziecko przybierać:) ?? Może ten antybiotyk zadziała :)

    Rosolina spodnie to do H&M idz... gdzie indziej nie ma sensu, chyba że potrzebujesz jakiś eleganckich. Jak nie to u nich jeansy kupić bez problemu... i patrz na wyprzedażowe stoiska bo ja dorwałam raz ciążowe za 40 zł i raz za 50 :)

    Pełna Nadziei mam nadzieję, że to nic poważnego... może lekarz uspokoi lub jakos pomoże. Szczepienie chyba trzeba odwołać jak jest katar itd....

    ckaidqk34aroni5a.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamika23 wrote:
    Odwiedzamy znajomych. Już ponad rok mieszkaja w Wawie a my sie jakos wybrać nie mogliśmy :P

    Cookie no to dobre wieści :) tam ma być że co tydzien 100 g ma dziecko przybierać:) ?? Może ten antybiotyk zadziała :)

    Rosolina spodnie to do H&M idz... gdzie indziej nie ma sensu, chyba że potrzebujesz jakiś eleganckich. Jak nie to u nich jeansy kupić bez problemu... i patrz na wyprzedażowe stoiska bo ja dorwałam raz ciążowe za 40 zł i raz za 50 :)

    Pełna Nadziei mam nadzieję, że to nic poważnego... może lekarz uspokoi lub jakos pomoże. Szczepienie chyba trzeba odwołać jak jest katar itd....
    Tak na szybko, póki uczeń męczy się z testem. Do chyba 28tc 100g na tydzień później 200g (albo 26 nie jestem pewna na 100%)

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chryste co za pediatra. Zrobiła ze mnie matkę wariatkę. Według niej ten katar to przeze mnie bo oczyszczalam jej nosek aspiratorem , a przecież nie robiła bym tego gdyby nie miała kataru powiedziała że my matki jesteśmy jak te głupie krowy i łapiemy od producentów wszystko co nam wystawia a nawet to nie jest nam potrzebne , powiedziała że mogę ją zaszczepić ale ja się nie zgodziłam i przełożyłam szczepienie na za tydzień. A na temat spotkania główki powiedziała że mała ma jeszcze czas. Jestem bardzo zła po tej wizycie. A moja kruszynka waży 4800 . Czyli jestem przewrażliwiona.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 28 lutego 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwigania główki miało być nie spotkania :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 28 lutego 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei - nie przejmuj się tym babskiem... wstrętna i tyle. To jest naturalne, że się martwisz, w końcu to pierwsze dziecko to skąd masz wiedzieć czy coś jest normalne czy nie?
    Kamika, też muszę odświeżyć garderobę, bo już nie mam w czym chodzić, żeby za bardzo opięte nie było. Dziś miałam korki wyjazdowe i wiecie, że w żadnym z 3 domów dalej nie zorientowali się, że w ciąży jestem?...
    Antonna, jutro wielki dzień, będziemy trzymać kciuki mocno!
    Rosolina, ja polecam legginsy, ostatnio w calzedonii kupiłam, nie ciążowe, ale bardzo fajne, czarne kryjące ok 69zł. Jeansy z hm też mam, ale na razie ten pas mnie wkurza.
    Polly, cieszę się, że chociaż poprawa w okresie jest - pamiętam, że jak mi raz tak przypadł krótszy okres to nie wiedziałam co się dzieje, a niektóre kobitki tak mają zawsze.
    Aniu - ja urosept, furoxin i 2000jm wit C biorę codziennie od chyba 7 tc...fakt, mało piję, przyznaję się bez bicia i mam mocne postanowienie poprawy w tym zakresie. Aniu, już masz niewiele do końca:) jak się czujesz? stresik już jest?

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookie... co za dziadostwo z tymi bakteriami :( mam nadzieję, że uda Ci się z nimi szybko uporać. Czyli Twój brzusio jeszcze nie jest duży skoro nie wiedzą/widzą? czy chodzisz w luźniejszych ubraniach? ja nigdy nie miałam legginsów, nie wiem czy się do nich przekonam, za tunikami też nie przepadam. :/

    kamika... dzięki za propozycje, już kiedyś sprawdzałam przez neta gdzie co upolować, może się jutro wybiorę, umówiłam się z mężem w galerii, ale jeszcze nie wie, że będziemy kupować ciążowe spodnie :D:D:D:D

    pełna nadziei.... olej tego lekarza, jakiś zazdrosny może o Basie :P jeśli masz wybór to następnym razem idź do innego. Jak w ogóle można tak komuś powiedzieć? po to są te firmy, żeby ułatwiać życie, a nie robić z nas debili i dojne krowy.

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 28 lutego 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina a nasza pani doktor właśnie nas matki uważa za takie dojne krowy. A gdy jej powiedziałam że nie dostałam po porodzie instrukcji jak dbać o dziecko więc robię tak jak uważam a przyszłam to z nią skonsultować , powiedziałam że to moje pierwsze dziecko odpowiedziała że i z następnymi dziećmi będę miała tak samo i na tym skończyła się wizyta. Podła baba ale byłam na to nastawiona bo wiele osób mnie uprzedzalo że jest bardzo podła ta baba i złośliwa

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ