X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne udało się ?
Odpowiedz

udało się ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    I tu Cię kolezanko popieram....Patus nie doszukuj sie objawów ...ja sie doszukiwalam ..miałam niby mega balony żyły na cycach o chrosty...a potem był płacz..nie nakrecaj sie....czekaj do terminu


    u mnie to samo w tamtym cyklu :(

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    ''Krew w moczu to stosunkowo częsta przypadłość u kobiet spodziewających się dziecka. ''

    Zabić idiotów co to piszą. Krew na początku ciąży - przy zagnieżdżaniu, tylko przy podcieraniu, śladowe ilości.
    Znajdź mi choć jedną zasadność i powiązanie macicy z pęcherzem i wpływem na krew w moczu. Jedyny powód jaki tu widzę, to fakt, że podczas ciąży ogółem łatwiej łapie się infekcje, ale na pewno nie tydzień po zapłodnieniu!

    Strażaczka90, Anoolka, Manieczka86 lubią tę wiadomość

    48f411ed51.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Unlike wrote:
    Zabić idiotów co to piszą. Krew na początku ciąży - przy zagnieżdżaniu, tylko przy podcieraniu, śladowe ilości.
    Znajdź mi choć jedną zasadność i powiązanie macicy z pęcherzem i wpływem na krew w moczu. Jedyny powód jaki tu widzę, to fakt, że podczas ciąży ogółem łatwiej łapie się infekcje, ale na pewno nie tydzień po zapłodnieniu!
    Dlatego mówię że dziewczyna doszukuje sie objawów ciąży..czytając idiotyczne odpowiedzi w necie...:/ ja bym radziła iść do lekarza..bo biedy se narobi..
    Ale to jej wybór....

    Anoolka, Unlike lubią tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 9 lutego 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew w moczu to tylko jedź do nefrologa bo może być coś na nerkach a też krew w moczu to może przypominać jak ci wody odejdą i będziesz rodzic to tak podobnie wygląda!!! A nie objaw ciąży aha i przy @ jak siku robisz to tak też to wygląda

    Anoolka, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • An Przyjaciółka
    Postów: 95 48

    Wysłany: 9 lutego 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam WSZYSTKIE objawy ciąży - nakręcona byłam do kwadratu, a była to ciąża biochemiczna co potwierdziła BETA! Zrób sobie BETE (możesz nawet płatnie bez skierowania) i idź do lekarza z krwią w moczu bo to nie są żarty! Mocz nie powinien też być bardzo żółty, pewnie za mało płynów przyjmujesz!

    2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
    2015 - poronienie 10tc. ANA
    2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
    Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
    fdd2a35a67.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ