X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne udało się ?
Odpowiedz

udało się ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki ,nie wiem czy juz wariuje ale myślę, że teraz się udalo. ;-) zaczne od tego , ze pobolewa mnie brzuch ,mam klucia , z poczatku myslalam ze to moze objawy na okres , ale zawsze mialam talze bole piersi , a teraz nie . malo tego mam bulgoczenie w podbrzuszu i krew w moczu, a czytalam ze maja go kobiety po zaplodnieniu. Tylko nie pokoi mnie jedno, ze minelo gdzies 11 dni od zaplodnienia a test negatywny, jak myslicie?

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnij wykres jak możesz....może być na test za wcześnie....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cooo? masz krew w moczu i ty to bierzesz za objaw ciazy? lec jak najszybciej do lekarza!bo to napewno nie jest objaw ciazy a jakiejś infekcji/choroby,te bole i klucia mogą byc od pecherza/nerek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2014, 14:31

    Strażaczka90, vanessa, Unlike lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale wg mnie moze i sie udalo..ale jesli masz krew w moczu to ja bym sie skonsultowala z lekrzem ...bo mozesz miec zapalenie pecherza.. szczegolnie jesli masz kłcia i pobolewanie to warto na wszelki wypadek tez to zbadac.. poczekaj do 14 dpo i terminu @ jelsi nie przyjdzie zrob test ponownie ewentualnie bete.. jesli beda negatywne to lepiej idz do lekrza.. wiem co mowie bo ja po zapaleniu pecherza.. ktorego podczas oddawania moczu nie czulam.. tak sie rozchulalo wsio ze cykl wydluzyl mi sie do 41 dni i na dodatek mialma zapalenie jajnika.. wiec najpierw potwierdz czy estes w ciazy czy nie.. bo do zaplodnienia moglo dojsc w 10dpo a wtedy w 11 dpo raczej na tescie ci nic nie wyjdzie :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strażaczka90 wrote:
    Udostepnij wykres jak możesz....może być na test za wcześnie....


    nie prowadze tutaj wykresu , ale 30. 31 mialam owulucje. :) a okres mam dostac 13 :)

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm , tylko ze ta krew pojawia mi sie dopiero od 2 dni i to z porannego moczu. i mocz jest bardzo zolty. mialam tak kiedys bo bralam tabletki furaginium , ale od 2 tygodni ich nie biore, wiec nie mozliwe ze to od nich. ;) dodam ejszcze ze 5 dni temu pojawil mi sie bialy sluz, i to dosc duzo.

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A krew w moczu nie jest objawem ciąży prędzej problem z mediami.nie czytaj glupot w internecie bo sie nakrecasz Kochana...na Bete idz..beta potwierdzi lub nie..życzę powodzenia..Ja miałam mega dużo sluzu kremowego..wkładki co chwilę wymienialam...ksiazkowo ciazowy wykres tempka 18 dni wysoka a małpa przyszla mimo tego że.tempka była wysoka..objawy to samo wszystkie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2014, 14:37

    Ania1986 lubi tę wiadomość

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    cooo? masz krew w moczu i ty to bierzesz za objaw ciazy? lec jak najszybciej do lekarza!bo to napewno nie jest objaw ciazy a jakiejś infekcji/choroby,te bole i klucia mogą byc od pecherza/nerek!



    ''Krew w moczu to stosunkowo częsta przypadłość u kobiet spodziewających się dziecka. ''

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam jeszcze ze wokol sutkow pojawily mi sie duze biale krosty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rob co chcesz, zebys sobie biedy nie narobila, nie wiem gdzie ty takie madrosci wyczytałas ze krew w moczu jest objawem ciazy;/ a sluz biały rowniez pojawia sie w 2 fazie cyklu przed okresem

    Strażaczka90, vanessa, Unlike lubią tę wiadomość

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak @ nie przyjdzie to bede miala czarno na bialym .;)

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    ''Krew w moczu to stosunkowo częsta przypadłość u kobiet spodziewających się dziecka. ''
    W internecie piszą głupoty...też....idź do lekarza...na Bete....wszystko sie wyjaśni

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    rob co chcesz, zebys sobie biedy nie narobila, nie wiem gdzie ty takie madrosci wyczytałas ze krew w moczu jest objawem ciazy;/ a sluz biały rowniez pojawia sie w 2 fazie cyklu przed okresem
    I tu Cię kolezanko popieram....Patus nie doszukuj sie objawów ...ja sie doszukiwalam ..miałam niby mega balony żyły na cycach o chrosty...a potem był płacz..nie nakrecaj sie....czekaj do terminu

    Ania1986, gosiunia, Unlike, Manieczka86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    jak @ nie przyjdzie to bede miala czarno na bialym .;)
    ale jesli to infekcja to nie ma na co czekac....

  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macie racje, chyba sie nakrecaj. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    macie racje, chyba sie nakrecaj. :)
    kazda z nas przez takie nakrecanie przechodzi, ale z czasem "mądrzeje" ;)

    Strażaczka90, vanessa lubią tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale.skoro bralas furagine to coś z pecherzem musialas mieć... Więc to może być też i to... Idź lepiej do lekarza.....

    vanessa lubi tę wiadomość

  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 9 lutego 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kazda z nas przez takie nakrecanie przechodzi, ale z czasem "mądrzeje" ;)
    Racja....mi już nawet ciąży gratulowaly pod wykresem:) a jej nie było potem był mega płacz bo sie nakrecilam..teraz już zmadrzalam :) i sie nie nakrecam

    aga.just lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    ''Krew w moczu to stosunkowo częsta przypadłość u kobiet spodziewających się dziecka. ''
    Według mnie pierwsze objawy ciąży to co innego niż przypadłości kobiet spodziewających się dziecka. Kobiety spodziewające się dziecka to takie które mają dawno potwierdzoną ciąże a po za tym skoro gdzieś wyczytałaś że to przypadłość ( nie wiem skąd takie informacje pierwszy raz o tym słyszę) to może chodziło autorowi o to że w ciąży szybciej można dostać jakiejś infekcji którą trzeba leczyć.
    Zrobisz jak zechcesz ale ja radziłabym badanie moczu i wizytę u lekarza.
    A po za tym ja też nie raz zni dwa miałam książkowe objawy ciąży w której niestety nigdy nie byłam.

    Anoolka, Strażaczka90, Unlike lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patus1992 wrote:
    ''Krew w moczu to stosunkowo częsta przypadłość u kobiet spodziewających się dziecka. ''
    To jest częściowo prawda... Kobiety w ciąży często mają zapalenie pęcherza i stąd może być krew w moczu, ale nie na początku ciąży!!! To nie jest żaden objaw :P Idź do lekarza bo jeszcze Ci te zapalenie siądzie na nerki i wtedy będziesz miała kłopot.

    vanessa, Strażaczka90 lubią tę wiadomość

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ