X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne uzależnienie od kropli do nosa a starania
Odpowiedz

uzależnienie od kropli do nosa a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnawiam wątek :)
    Niestety tez mam problem z kroplami u mnie sudafed .. :/ myślicie ze to ma jakiś związek z zajściem w ciąże?
    Byłam u laryngologa, nawet dwóch i mówili ze tylko sterydy a nie chce brać tego! Staram się brać coraz mniej tego świństwa :(

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie. Otriwin. 10 lat z różnymi przerwami. Biorę avamys i masc bactoban. Wcześniej pom9glo. Teraz wciąż sięgam po Otriwin.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ