Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • MartiWa Ekspertka
    Postów: 127 124

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja z wyksxtakcenia socjolog, z zawodu doradca zawodowy, pracuje w finansach. Szefowa chce mnie awansować, dziecka mi się zachciało. Ale powiedziała, że mam próbować mimo planów ciążowych 😁

    Dziewczyny, wczoraj chciałam sprawdzić czy ovitrelle jeszcze mam w organizmie (zastrzyk w ubiegłą środę).
    Wczorajszy test z lewej, z prawej dzisiejszy, z godz. 20. Kupiłam testy, które polecalyscie.
    https://zapodaj.net/57c4363713073.jpg.html

    Blondyna.B, coma, Wojcinka, nick nieaktualny, milam lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 36 lat, starania o pierwsze dziecko od 08.2019

    09.2020 ciąża pozamaciczna szyjkowa

    AMH 4,56👍
    TSH 0,858👍
    Prolaktyna 922,81 mlU 👎

    4 cykle z CLO, 2 cykle z kubeczkiem
    Od 05.2021 Ovarin, ozempic, lametta, ovitrelle, diostinex

    04.2021 - przerwa na regenerację głowy
    04.2021 - potwierdzona insulinooporność

    08.2021 IUI pierwsze podejście

    🙋‍♂️ 34 lata, wyniki nasienia w miarę ok

    Parenton, żelazo, Wit. C
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    I wtedy gdy idę na nocny dyżur zazwyczaj mijam się w drzwiach z mężem... I ja się pytam, jak żyć 😉😁
    Ja się tak z mężem mijam, on wraca z nocki a ja lecę do pracy 🧐
    Wariactwo.

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate1811 wrote:
    Doskonale Cie rozumiem, pracuje jako pielęgniarka 😀
    Nocki macie pojedyncze? Masakra...
    Dużo osób pod opieką?
    Pojedyncze, jestem sama na oddziale 40 osób, na nocy jest tylko jedna pielęgniarka na cały budynek (120)

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    I wtedy gdy idę na nocny dyżur zazwyczaj mijam się w drzwiach z mężem... I ja się pytam, jak żyć 😉😁

    Znam to. Też się z mężem mijamy - on po dyżurze, ja przed. I jak tu się starać 🙈

    Mogłybyście spojrzećnna mój wykres? Mam problem, kiedy była owu, bo testy owu rozjeżdżają mi się z temperaturą. Ovufriend wskazuje na 20dc, a inna aplikacja na 18dc.

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiWa wrote:
    A ja z wyksxtakcenia socjolog, z zawodu doradca zawodowy, pracuje w finansach. Szefowa chce mnie awansować, dziecka mi się zachciało. Ale powiedziała, że mam próbować mimo planów ciążowych 😁

    Dziewczyny, wczoraj chciałam sprawdzić czy ovitrelle jeszcze mam w organizmie (zastrzyk w ubiegłą środę).
    Wczorajszy test z lewej, z prawej dzisiejszy, z godz. 20. Kupiłam testy, które polecalyscie.
    https://zapodaj.net/57c4363713073.jpg.html
    Ktory dzień po? 🤗

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5259 6578

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem... muzykiem 🎶 muzykiem żołnierzem dokładniej 😃
    przez co mogę być rozpoznawalna, jeśli ktoś tu jest z mojej branży, ale co tam 😃

    Kate1811, Kremówka, Wojcinka, nick nieaktualny, Zagadka919, milam lubią tę wiadomość

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔
    ___________________
    11.22 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • Kate1811 Autorytet
    Postów: 2290 2169

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    Pojedyncze, jestem sama na oddziale 40 osób, na nocy jest tylko jedna pielęgniarka na cały budynek (120)
    Współczuje... I spokojnego dyżuru życze, aby wszyscy smacznie spali ☺️

    MagdaN lubi tę wiadomość

    starania od 2016
    *IVF 01.20 ☹️
    *IVF 07.20
    ✓07.20 Transfer 🥳

    Nic nie boli bardziej, niż śmierć
    spełnionego marzenia 💔
    💔 Oleńka 34tc [*] 💔👼🏼02.21

    Walczymy dalej 🍀

    *IVF 09.2021
    °7 komórek 🤩 wszystkie
    zapłodnione
    ° 6 blastek 🤩

    ✓09.21 transfer - CB 💔
    ✓11.21 transfer - 😞
    ✓04.22 transfer - 😞

    ✓05.22 transfer 🙏🏻✊🏻❤️
    5dpt- beta: 15,91
    7dpt- 66,08
    9dpt- 199,48
    11dpt- 544,04
    13dpt- 1701,08
    19dpt- pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    25dpt- jest ❤️🙏🏻🌈🥰

    Nasz cudzie trwaj! 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🌈

    23.01.2023 Nasz cud jest z nami 🥰❤️🌈🤗

    Mamy ❄️❄️
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Znam to. Też się z mężem mijamy - on po dyżurze, ja przed. I jak tu się starać 🙈

    Mogłybyście spojrzećnna mój wykres? Mam problem, kiedy była owu, bo testy owu rozjeżdżają mi się z temperaturą. Ovufriend wskazuje na 20dc, a inna aplikacja na 18dc.
    Nie widzę wykresu

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • MagdaN Ekspertka
    Postów: 159 265

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za odbieganie od tematu, ale jaki NAC używacie chodzi mi o firmę... Szczerze, nigdy tego nie bralam

    p19uxzkrqdmj5jif.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiWa wrote:
    Dziewczyny, wczoraj chciałam sprawdzić czy ovitrelle jeszcze mam w organizmie (zastrzyk w ubiegłą środę).
    Wczorajszy test z lewej, z prawej dzisiejszy, z godz. 20. Kupiłam testy, które polecalyscie.
    https://zapodaj.net/57c4363713073.jpg.html
    Szybko taka kreska się pojawiła jak wczoraj była biel 😯 no ale widać widać ☺️

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • MartiWa Ekspertka
    Postów: 127 124

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kremówka wrote:
    Ktory dzień po? 🤗

    Nie miałam monitoringu po zastrzyku. Lekarz twierdzi że nie trzeba, na moje oko zatem 7dpo. Nie robię sobie nadziei wielki, bo to po ovitrelle może być jeszcze, chyba.... 😉

    🙋‍♀️ 36 lat, starania o pierwsze dziecko od 08.2019

    09.2020 ciąża pozamaciczna szyjkowa

    AMH 4,56👍
    TSH 0,858👍
    Prolaktyna 922,81 mlU 👎

    4 cykle z CLO, 2 cykle z kubeczkiem
    Od 05.2021 Ovarin, ozempic, lametta, ovitrelle, diostinex

    04.2021 - przerwa na regenerację głowy
    04.2021 - potwierdzona insulinooporność

    08.2021 IUI pierwsze podejście

    🙋‍♂️ 34 lata, wyniki nasienia w miarę ok

    Parenton, żelazo, Wit. C
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm nie umiem tego udostępnić, w aplikacji mi pokazuje, że jest udostępniony

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • N_a Ekspertka
    Postów: 124 116

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiWa wrote:
    A ja z wyksxtakcenia socjolog, z zawodu doradca zawodowy, pracuje w finansach. Szefowa chce mnie awansować, dziecka mi się zachciało. Ale powiedziała, że mam próbować mimo planów ciążowych 😁

    Dziewczyny, wczoraj chciałam sprawdzić czy ovitrelle jeszcze mam w organizmie (zastrzyk w ubiegłą środę).
    Wczorajszy test z lewej, z prawej dzisiejszy, z godz. 20. Kupiłam testy, które polecalyscie.
    https://zapodaj.net/57c4363713073.jpg.html

    Toż to kreska ! 😍

    👧🏼2016
    starania o kolejne od 03.2021

    TSH ✔️FT3 FT4 anty-Tpo ✔️
    Usg tarczycy ✔️
    Estradiol✔️
    Testosteron✔️Prolaktyna ✔️
    Progesteron ✔️

    IO od 04.2021 -> Glucophage XR 750

    27.08 ⏸ beta 47.6
    30.08 beta 182
    uwo9vkcb3e1mws64.png
  • MartiWa Ekspertka
    Postów: 127 124

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Szybko taka kreska się pojawiła jak wczoraj była biel 😯 no ale widać widać ☺️

    Wczoraj był cień, którego nie jestem w stanie uchwycić, dlatego wzięłam to jako pozostałość po zastrzyku...

    🙋‍♀️ 36 lat, starania o pierwsze dziecko od 08.2019

    09.2020 ciąża pozamaciczna szyjkowa

    AMH 4,56👍
    TSH 0,858👍
    Prolaktyna 922,81 mlU 👎

    4 cykle z CLO, 2 cykle z kubeczkiem
    Od 05.2021 Ovarin, ozempic, lametta, ovitrelle, diostinex

    04.2021 - przerwa na regenerację głowy
    04.2021 - potwierdzona insulinooporność

    08.2021 IUI pierwsze podejście

    🙋‍♂️ 34 lata, wyniki nasienia w miarę ok

    Parenton, żelazo, Wit. C
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Znam to. Też się z mężem mijamy - on po dyżurze, ja przed. I jak tu się starać 🙈

    Mogłybyście spojrzećnna mój wykres? Mam problem, kiedy była owu, bo testy owu rozjeżdżają mi się z temperaturą. Ovufriend wskazuje na 20dc, a inna aplikacja na 18dc.
    Już widzę, ja bym powiedziała że 18dc była owu i 19dc bym liczyła jako 1dpo. Skok temp bym bardziej ufała niż testom :) ale niech się inne dziewczyny wypowiedzą żeby potwierdzic;)

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • MartiWa Ekspertka
    Postów: 127 124

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N_a wrote:
    Toż to kreska ! 😍

    Były dwa dorodne pęcherzyki, na obydwu jajnikach, równe. Może choć z jednego się udało...

    Sesyjka, Kajucha95, milam lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 36 lat, starania o pierwsze dziecko od 08.2019

    09.2020 ciąża pozamaciczna szyjkowa

    AMH 4,56👍
    TSH 0,858👍
    Prolaktyna 922,81 mlU 👎

    4 cykle z CLO, 2 cykle z kubeczkiem
    Od 05.2021 Ovarin, ozempic, lametta, ovitrelle, diostinex

    04.2021 - przerwa na regenerację głowy
    04.2021 - potwierdzona insulinooporność

    08.2021 IUI pierwsze podejście

    🙋‍♂️ 34 lata, wyniki nasienia w miarę ok

    Parenton, żelazo, Wit. C
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiWa wrote:
    Wczoraj był cień, którego nie jestem w stanie uchwycić, dlatego wzięłam to jako pozostałość po zastrzyku...
    Nie znam się na tych zastrzykach ale 7 dni to chyba krótko? Dziewczyny pisały że dłużej się utrzymuje

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też mi się tak wydaje, a ovufriend mnie zmylił 🤔 i tak się zastanawiam jak liczyć dni po owulacji

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • MartiWa Ekspertka
    Postów: 127 124

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Nie znam się na tych zastrzykach ale 7 dni to chyba krótko? Dziewczyny pisały że dłużej się utrzymuje

    Pewnie masz rację 🙂

    🙋‍♀️ 36 lat, starania o pierwsze dziecko od 08.2019

    09.2020 ciąża pozamaciczna szyjkowa

    AMH 4,56👍
    TSH 0,858👍
    Prolaktyna 922,81 mlU 👎

    4 cykle z CLO, 2 cykle z kubeczkiem
    Od 05.2021 Ovarin, ozempic, lametta, ovitrelle, diostinex

    04.2021 - przerwa na regenerację głowy
    04.2021 - potwierdzona insulinooporność

    08.2021 IUI pierwsze podejście

    🙋‍♂️ 34 lata, wyniki nasienia w miarę ok

    Parenton, żelazo, Wit. C
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 22 lipca 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiWa wrote:
    Pewnie masz rację 🙂
    Jak masz zapas to powtarzaj i zobacz po prostu jak będą się zachowywały na spokojnie 😉

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ