Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka# wrote:
    A ja zawsze chciałam być lekarzem weterynarii! Marzenie z dzieciństwa, ale coś poszło nie tak… i jestem programistką😂

    Także wszystkim lekrzom weterynarii mówię… MACIE PRACĘ MOICH MARZEŃ😊

    Miłego Dnia!

    Kiedyś myślałam o tym zawodzie. Jak oceniasz swoją pracę? 😃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Widzę testujemy razem 😁✊✊✊

    Super 😁🤞 czyli w niedzielę będą już 2 pozytywy 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2021, 06:53

    nick nieaktualny, Wojcinka, Blondyna.B, Kajucha95, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 23 lipca 2021, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapowiada się na niedzielę dużo testujących 🧐✊✊✊ nie mogę się doczekać !

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaN wrote:
    https://ovufriend.com/graph/4e8f8dbb01a34ec3b0f5bbfe25e1884b
    tak niestety nie widać, musisz udostępnić widoczność wykresu dla innych. Jak przez aplikację wejdziesz na wykres to pod nim masz opcje "udostępnij " i wtedy wszystkie będziemy miały wglad :)

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia😘 i kciuki za ⏸ za testujące ✊✊✊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile ja wgl odważę się zatestowac , bo w poprzednich yklach tez mialam i w ostatniej chwili twierdziłam ze lepiej poczekam na okres i tyle było z mojego testowania 😉 ale ten cykl jest ostatni to może się skusze 🙃 o ile nie spadnie mi tempka wtedy juz na pewno nie zatestuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    O ile ja wgl odważę się zatestowac , bo w poprzednich yklach tez mialam i w ostatniej chwili twierdziłam ze lepiej poczekam na okres i tyle było z mojego testowania 😉 ale ten cykl jest ostatni to może się skusze 🙃 o ile nie spadnie mi tempka wtedy juz na pewno nie zatestuje

    Duchowo Cię wesprę 😁 Nie spadnie, nie pozwalam 🤪

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Duchowo Cię wesprę 😁 Nie spadnie, nie pozwalam 🤪
    Haha, jak nie spadnie to zatestuje bo szczerze dawno tego nie robiłam 😝

  • PaniKaziukowa Autorytet
    Postów: 2041 3815

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki kochane u mnie rano pojawiło się krwawienie.
    Wczoraj czułam się fatalnie. Swoje przepłakałam. Potrzebowałam się potaplać w smuteczku.
    Dziś jest już o dziwo lepiej. Wiem, ze zaczyna się nowy cykl i jest nowa szansa. A po tym biochemie wiem, ze jednak taka całkiem ciążooporna nie jestem. 12 sierpnia mam wizytę u mojej gin z invicty. Pogadam z nią o tym co się wydarzyło. Zobaczymy co mi powie.
    Dziękuje Wam jeszcze raz za wsparcie. 😘😘
    I trzymam kciuki za testujące 😃

    Blondyna.B, Kajucha95, Kate1811, Ivanka93, Marbella, Iskra444, DeLaCruz, Wojcinka, KaJa, Szyszka90, Syla87, MartiMarti, Axon lubią tę wiadomość

    👩🏻 31 🧔🏻‍♂️ 35 + 🐶

    07.21 cb
    04.22 cp

    1IVF - 09.22 ❄️❄️❄️❄️
    15.11.22 - FET 4.1.1 - ❌
    18.03.23 - FET 4.1.1 - ❌
    01.07.23 - ET 4.1.1 - ❌
    25.06.24 - FET 4.2.2 - pj 7tc - 01.08 💔

    2IVF - 10.24 ❄️ 4.1.2 ❄️ 4.2.2
    29.01.2025 - FET 4.1.2 - Staś 🩵
    Jesteś z nami Skarbie 🩵
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniKaziukowa wrote:
    Kobietki kochane u mnie rano pojawiło się krwawienie.
    Wczoraj czułam się fatalnie. Swoje przepłakałam. Potrzebowałam się potaplać w smuteczku.
    Dziś jest już o dziwo lepiej. Wiem, ze zaczyna się nowy cykl i jest nowa szansa. A po tym biochemie wiem, ze jednak taka całkiem ciążooporna nie jestem. 12 sierpnia mam wizytę u mojej gin z invicty. Pogadam z nią o tym co się wydarzyło. Zobaczymy co mi powie.
    Dziękuje Wam jeszcze raz za wsparcie. 😘😘
    I trzymam kciuki za testujące 😃

    Kochana tulam Cię mocno ❤ najważniejsze, że się coś zadziało. Dobrze, że masz wizytę, po niej też się uspokoisz,będzie plan i będziecie działać😊 Nim się obejrzysz to będą dwie piękne kreseczki i nudna ciąża przez 9m-cy 😊 tego Ci życzę 🍀

    PaniKaziukowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Haha, jak nie spadnie to zatestuje bo szczerze dawno tego nie robiłam 😝

    Mam nadzieję, że nie wyszłaś z wprawy haha 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milam powtarzasz test? 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Mam nadzieję, że nie wyszłaś z wprawy haha 😁
    Chyba się nie da wyjsc 😁

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesyłam Wam wiruski testami i lecę położyć mężowi przy łóżku (niespodziewanie ma dziś wolne 😅 i mam nadzieję że się nie obudzi)🦠🦠🦠

    2bc9191d0671.jpg f0ab0d346971.jpg

    nat, nick nieaktualny, Kate1811, Ivanka93, Kajucha95, MagdaN, nick nieaktualny, Marbella, Iskra444, DeLaCruz, Wojcinka, Mgdra, Lucy91, KaJa, Agnuka, milam, nick nieaktualny, Gravity, Szyszka90, Paulina92, nick nieaktualny, Syla87, Izi, Axon, Sendi94, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety dziewczyny ja nie wiem czy to normalne na tak wczesnym etapie ale byłam na tej krwi . Upociłam się i zmachałam jak wieprz. Czuję się jakbym miała temperaturę z 38 stopni... 🥺

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani z wprawy człowiek nie wychodzi i zawsze ten sam dreszczyk emocji jest haah 😂 ja wczoraj pojechałam po kolejne trzy - mąż się do mnie śmiał żebym od razu pakiet z 10 kupiła bo on nie będzie ciągle po to jeździć. Ale mu tłumacze że jakbym miała 10 to bym sikalla że 3 razy dziennie 🤭😂

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat wrote:
    Rety dziewczyny ja nie wiem czy to normalne na tak wczesnym etapie ale byłam na tej krwi . Upociłam się i zmachałam jak wieprz. Czuję się jakbym miała temperaturę z 38 stopni... 🥺
    To jest bardzo normalne, na samym początku jest podwyższona temperatura ale potem wraca do normy. Ja zawsze się bałam że mnie nie wpuszczą (przez Covid) ale jak mierzyli to miałam niewiele podwyższoną nawet poniżej 37 😉

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ostatnio przewinął się tu temat keto diety i chciałam się zapytać czy to same stosowałyście i ukladałyście jadłospis sobie czy chodziłyście do jakiegoś dietetyka ? :)

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nat wrote:
    Ani z wprawy człowiek nie wychodzi i zawsze ten sam dreszczyk emocji jest haah 😂 ja wczoraj pojechałam po kolejne trzy - mąż się do mnie śmiał żebym od razu pakiet z 10 kupiła bo on nie będzie ciągle po to jeździć. Ale mu tłumacze że jakbym miała 10 to bym sikalla że 3 razy dziennie 🤭😂
    Hahaha 😂 ja sikam bo właśnie po 10 miałam i szkoda mi ich nie wykorzystać, chociaż teraz coraz mniej widać już ciemnienie

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nat Autorytet
    Postów: 372 364

    Wysłany: 23 lipca 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj jeszcze w sumie dość ściemniało. Ale faktycznie takich tłustych bordowych kresek to chyba tydzień po okresie się można dopatrzeć o ile wgl.

    IMG-20210723-075546.jpg

    Więc tak wrzucam - ale ja chcę już powoli inne testy dziewczyny widzieć niż moje i Blondyny ! Proszę mi tu porządnie sikać w ten weekend ! 🧐🧐🧐

    Kajucha95, Blondyna.B, nick nieaktualny, MagdaN, nick nieaktualny, Marbella, DeLaCruz, Minka, Wojcinka, Mgdra, Agnuka, milam, nick nieaktualny, Paulina92, PaniKaziukowa, nick nieaktualny, Syla87, Axon, Sendi94 lubią tę wiadomość

    20+5 --> połówkowe, 350g, ALICJA
    24+4 --> 700g
    29+6 --> USG 3 trymestru --> 1380g
    36+2 --> 2500g <3



    f2w33e3kq4az6rjn.png
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ