Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Kremówka Autorytet
    Postów: 2694 2986

    Wysłany: 23 lipca 2021, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minka wrote:
    Nawet nie wiecie jak jestem wdzięczna że tutaj trafiłam. Zadziwiające jest to, jak z obcymi w zasadzie osobami można się dobrze dogadywać. Wolę wejść na forum i poczytać co u was słychać niż odezwać się do znajomych. Tak mega podnosicie człowieka na duchu 🥰 myślałam że po kolejnym okresie się załamie a tu dzięki wam nabieram nowych chęci i motywacji do działania! I podejmowania ważnych decyzji, dziękuję wam 🥰
    Noo to jest mega podbudowujące ;) czekam na owu, bo tylko dzięki dziewczynom tutaj mam pozytywne myślenie, że ona jednak będzie.

    29 lat
    30.12.21 - histeroskopowe usunięcie przegrody macicy
    ➖Trombofilia-niedobór białka S 38%
    ➖MTHFR hetero, PAI-1 hetero
    ➖Kir tylko 2DS2
    ➖ krótka faza lutealna

    🎁Cykl z aromkiem+Ovitrelle; accofil+clexane+acard+luteina

    17/06 hcg 14,26 🍀
    30/06 (5+1) pęcherzyk ciążowy 5,2 mm 🍀
    06/07 (6+0) 3mm z bijącym serduszkiem 💗
    14/07 (7+1) 1,1 cm Fasolki 💓
    27/07 (9+0) 2,3 cm Misia🧸,odklejenie trofoblastu
    02/08 (9+6) 3,08 cm Dzidzi 😍
    17/08 (12+0) 6,1 cm Malucha 💙
    14/09 (16+0) będzie Marcelek 🎈
    12/10 (20+0) Mały waży 337g 🥰
    17-21/10 szpital- skurcze i skrócenie szyjki
    02/11 (23+0) 535g Maluszka 🤗
    15/11 (24+6) 700g ☺️
    07/12 (28+0) 1150g Szczęścia 💜
    21/12 (30+0) 1465g Szkraba ❤️
    02/01 (31+5) 1865g Chłopczyka 💚
    15-20/01 szpital-hipoglikemia
    21/01 (34+3) 2400g 💪🏻
    04/02 (36+3) 2936g 🤩
    05-10/02 szpital

    23/02/2023 na świat przyszedł nasz Marcelek 💙🎈🧸
    planowana CC w 39+1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Polecacie jakieś testy ciążowe? :)

    Mi facelle strumieniowe i pinki strumieniowe pokazywały fałszywe cienie więc z doświadczenia ich nie polecam 😊 ale facelle paskowy mnie jeszcze nie oszukał. Teraz próbuje testeo z allegro, jakieś tanie strumieniaki. Robiłam już 2 i nie ma fałszywych cieni, zobaczymy 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz też miałam przystojnego a mąż jaki był zazdrosny 😂 i oczywiście na pierwszej wizycie spaliłam buraka i nagle zapomniałam wszystkiego o co chciałam zapytać i co powiedzieć 😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, kciuki za teścior 🤞 ja czekam do jutra ale przeczucia minęły, jakoś tak opadło wszystko 🤷‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Anka, kciuki za teścior 🤞 ja czekam do jutra ale przeczucia minęły, jakoś tak opadło wszystko 🤷‍♀️
    Ja nie testuje za bardzo się boje 😬 chce po zyc jeszcze nadzieja jajniki pobolewają mam stras,nie mało śluzu wiec juz czuje ze zaraz okres.. mo i tempka powoli spada

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 lipca 2021, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie tak brzuch boli, że ledwo łaże a @ dalej nie ma. Nie wiem co sie dzieje, u gina tydzień temu byłam i było wszystko ładnie bez torbieli itd a dzisiaj tragedia😖 do tego mdłości okropne 🤢 w życiu nie miałam tak mocnego pms

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, proszę doradźcie mi.
    Zawsze mierze temp w okolicach 6.30. Dzisiaj o 2.11 musiałam wstać i wziął córkę do siebie, bo jej się łóżeczko odwidziało. Jak zawsE zresztą hehe. Myślałam że pospi do tej 6.30 czy nawet 7 jak czasami i zmierze temp. Niestety godzina 4.57 pobudka... Wiec spałam jakieś 2.5h od momentu wstania. Zmierzyłam temp i było 36.58. Córka nie spała ale polegiwala że mną, a ja sobie drzemalam ale cały czas leżałam. O 6.30 zmierzyłam temp i było 36.75
    Nie mam pojęcia co brać pod uwagę 🤷‍♀️

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Ja nie testuje za bardzo się boje 😬 chce po zyc jeszcze nadzieja jajniki pobolewają mam stras,nie mało śluzu wiec juz czuje ze zaraz okres.. mo i tempka powoli spada
    Znam to! Ja wolę zobaczyć czerwień na majtkach niż biel na teście 🙃
    ale trzymam dalej kciuki! Spadek temp nie zawsze oznacza że przyjdzie wredna @ 🤞

    Ktoras jeszcze dzisiaj lub na dniach testuje? 💛

    Blondyna kurde już straciłam rachubę... Idziesz/byłaś na becie?
    Ja dzisiaj dzisiaj idę na powtórkę, a z objawów to od wczoraj cycki mnie coraz bardziej bolą (dzisiaj jest moj 19dpo)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 07:06

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mgdra wrote:
    Dziewczyny, proszę doradźcie mi.
    Zawsze mierze temp w okolicach 6.30. Dzisiaj o 2.11 musiałam wstać i wziął córkę do siebie, bo jej się łóżeczko odwidziało. Jak zawsE zresztą hehe. Myślałam że pospi do tej 6.30 czy nawet 7 jak czasami i zmierze temp. Niestety godzina 4.57 pobudka... Wiec spałam jakieś 2.5h od momentu wstania. Zmierzyłam temp i było 36.58. Córka nie spała ale polegiwala że mną, a ja sobie drzemalam ale cały czas leżałam. O 6.30 zmierzyłam temp i było 36.75
    Nie mam pojęcia co brać pod uwagę 🤷‍♀️
    Jesteś już po owu więc nie przejmuj się tym że stracisz jakiś jeden (lub wiecej) pomiar.
    Lepiej trochę odpuścić niż tak bardzo się stresować mierzeniem temp 💛

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 07:10

    Mgdra lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Znam to! Ja wolę zobaczyć czerwień na majtkach niż biel na teście 🙃
    ale trzymam dalej kciuki! Spadek temp nie zawsze oznacza że przyjdzie wredna @ 🤞

    Ktoras jeszcze dzisiaj lub na dniach testuje? 💛

    Blondyna kurde już straciłam rachubę... Idziesz/byłaś na becie?
    Ja dzisiaj dzisiaj idę na powtórkę, a z objawów to od wczoraj cycki mnie coraz bardziej bolą (dzisiaj jest moj 19dpo)
    I ja mam dokładnie to samo! Na początku staran non stop testowałam ale teraz po 3 latach gdzie nigdy nie było ciąży wole czekać na miesiaczke okres tak nie boli bo zaczyna się nowy cykl.
    Jeśli jutro tempka za bardzo nie spadnie to zatestuje :) dzisiaj ide na chrzciny nie chce psuć sobie humoru .

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie masz rację 😊 dzisiaj odpuszczę 😁

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    A mnie tak brzuch boli, że ledwo łaże a @ dalej nie ma. Nie wiem co sie dzieje, u gina tydzień temu byłam i było wszystko ładnie bez torbieli itd a dzisiaj tragedia😖 do tego mdłości okropne 🤢 w życiu nie miałam tak mocnego pms
    KaJa czemu masz w tabelce na pierwszej stornie wpisana 🙈 13.07?

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    KaJa czemu masz w tabelce na pierwszej stornie wpisana 🙈 13.07?

    Bo u mnie brak owu więc @ i tak przyjdzie😆 15ego byłam u gina i w lewym jakąś małą pierdołe wypatrzył ale na pewno z tego owu by nie było a tym bardziej w ciągu tygodnia i dlatego poprosiłam już o wpisanie 🐒😜

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Blondyna kurde już straciłam rachubę... Idziesz/byłaś na becie?
    Ja dzisiaj dzisiaj idę na powtórkę, a z objawów to od wczoraj cycki mnie coraz bardziej bolą (dzisiaj jest moj 19dpo)
    Ja idę dziś pierwszy raz (15dpo), właśnie się ogarniam żeby się zebrać bo otwarte od 8 - mam nadzieję że jak będę na początku to wyniki będą szybciej niż o 22 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2021, 07:19

    Wojcinka, Kajucha95, Ivanka93, Lucy91, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja idę dziś pierwszy raz (15dpo), właśnie się ogarniam żeby się zebrać bo otwarte od 8 - mam nadzieję że jak będę na początku to wyniki będą szybciej niż o 22 😅
    Trzymam kciuki za wyniki ✊✊

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuje jutro (11dpo), zobaczymy.

    Blondyna.B, KaJa, Wojcinka, Mgdra, DeLaCruz, Lucy91, nick nieaktualny, milam, coma lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Bo u mnie brak owu więc @ i tak przyjdzie😆 15ego byłam u gina i w lewym jakąś małą pierdołe wypatrzył ale na pewno z tego owu by nie było a tym bardziej w ciągu tygodnia i dlatego poprosiłam już o wpisanie 🐒😜
    Ej ej a może owulacja była ale pozna? Nie ma co skreślać cyklu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Ja idę dziś pierwszy raz (15dpo), właśnie się ogarniam żeby się zebrać bo otwarte od 8 - mam nadzieję że jak będę na początku to wyniki będą szybciej niż o 22 😅

    Na pewno będzie już piękna beta ❤

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Bo u mnie brak owu więc @ i tak przyjdzie😆 15ego byłam u gina i w lewym jakąś małą pierdołe wypatrzył ale na pewno z tego owu by nie było a tym bardziej w ciągu tygodnia i dlatego poprosiłam już o wpisanie 🐒😜
    Oj oj coś czuję z tego cyklu piękna ciążę 😁😁😁
    Nie takie cuda tu na forum widziałam 💗

    milam lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 24 lipca 2021, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna to trzymam mocno kciuki i czekam z niecierpliwością na wyniki! 🤞

    Blondyna.B lubi tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ