Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Zrobiłam jednak tego proga chociaż nie spodziewam sie wyniku wiecej niż 0,3 jak ostatnio ale stwierdziłam że jak mam świrować to lepiej wiedzieć od razu że nic z tego.

    Pytanie jedno mam. Jakbym chciała wywołać miesiączke bo długo nie przychodzi to co wtedy lekarz przepisuje i jak sie to robi? Jestem zielona w temacie a chciałabym sie na to zdecydować żeby @ nie przyszła akurat na wyjazd za 2tyg😡

    Dostaniesz leki na wywołanie, ale czy się wyrobisz w ciągu 2 tyg to nie wiem, chyba zależy od organizmu.

    KaJa lubi tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa wrote:
    Zrobiłam jednak tego proga chociaż nie spodziewam sie wyniku wiecej niż 0,3 jak ostatnio ale stwierdziłam że jak mam świrować to lepiej wiedzieć od razu że nic z tego.

    Pytanie jedno mam. Jakbym chciała wywołać miesiączke bo długo nie przychodzi to co wtedy lekarz przepisuje i jak sie to robi? Jestem zielona w temacie a chciałabym sie na to zdecydować żeby @ nie przyszła akurat na wyjazd za 2tyg😡

    Ja dostawałam luteine dopochwowa, brałam 2x1 przez 5 dni. Po odstawieniu okres przychodził po 3 dniach ale to właśnie zależy jak organizm zareaguje :) po duphastonie zdarzało się, że dostawałam 13 dni po odstawieniu 😳

    KaJa, Natis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sesyjka wrote:
    u mnie dzisiaj @

    Nie lubię tego. Ale w Sierpniu gwiazdy spełniają marzenia ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz mnie zbanują za tak częste logowanie na stronę po wyniki 😂😂

    KaJa, milam, Czytoto, DeLaCruz, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • N_a Ekspertka
    Postów: 124 116

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam sie czy kazda z dziewczyn z ⏸ miała ten objaw że bylo duzo sluzu w okolicy testowania czy u ktorejs zdarzylo sie ze bylo sucho wtedy🤨🧐?

    👧🏼2016
    starania o kolejne od 03.2021

    TSH ✔️FT3 FT4 anty-Tpo ✔️
    Usg tarczycy ✔️
    Estradiol✔️
    Testosteron✔️Prolaktyna ✔️
    Progesteron ✔️

    IO od 04.2021 -> Glucophage XR 750

    27.08 ⏸ beta 47.6
    30.08 beta 182
    uwo9vkcb3e1mws64.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 28 lipca 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax czekamy z Tobą, powinny być jakieś powiadomienia, że wyniki już są xD

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Margaret_ja Przyjaciółka
    Postów: 93 45

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w końcu się doczekałam. Niestety bhcg spadła z 18 na 15. Prg z 7 na 5 wiec….

    04.16, 08.16, 01.17 [*]
    08.19 - synek 17t[*]
    01.22 - 8 t [*]
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi...

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • KaJa Autorytet
    Postów: 4127 3650

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    Tak w końcu się doczekałam. Niestety bhcg spadła z 18 na 15. Prg z 7 na 5 wiec….

    Bardzo mi przykro ale wierzę, że w następnym cyklu sie uda✊ nie poddawaj sie😘

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    17.06.24➡️ Mikołaj 3680g/59cm♥️
  • N_a Ekspertka
    Postów: 124 116

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    Tak w końcu się doczekałam. Niestety bhcg spadła z 18 na 15. Prg z 7 na 5 wiec….
    Tulę 😞 widocznie to nie ten czas jeszcze, ale napewno zaswieci dla Was jeszcze ☀️

    👧🏼2016
    starania o kolejne od 03.2021

    TSH ✔️FT3 FT4 anty-Tpo ✔️
    Usg tarczycy ✔️
    Estradiol✔️
    Testosteron✔️Prolaktyna ✔️
    Progesteron ✔️

    IO od 04.2021 -> Glucophage XR 750

    27.08 ⏸ beta 47.6
    30.08 beta 182
    uwo9vkcb3e1mws64.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    Tak w końcu się doczekałam. Niestety bhcg spadła z 18 na 15. Prg z 7 na 5 wiec….

    Margaret, strasznie mi przykro 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N_a wrote:
    Zastanawiam sie czy kazda z dziewczyn z ⏸ miała ten objaw że bylo duzo sluzu w okolicy testowania czy u ktorejs zdarzylo sie ze bylo sucho wtedy🤨🧐?

    Ja miałam sporo kremowego a teraz jest go jakby mniej :)

    N_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Nayax czekamy z Tobą, powinny być jakieś powiadomienia, że wyniki już są xD

    Znając mnie to i tak przed powiadomieniem bym się logowała, bo przecież powiadomienia mogą wysyłać z opóźnieniem, haha 😁 no nic, podejrzewam, że jeszcze z 2-3h

    Izi lubi tę wiadomość

  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Ja dostawałam luteine dopochwowa, brałam 2x1 przez 5 dni. Po odstawieniu okres przychodził po 3 dniach ale to właśnie zależy jak organizm zareaguje :) po duphastonie zdarzało się, że dostawałam 13 dni po odstawieniu 😳

    Nie strasz 😵 ja pierwszy cykl na luteinie 2x2, leci ze mnie jak nie wiem, też miałaś takie plamy potabletkowe?
    Jak wyjdzie negatyw z tym cyklu, a odstawie i będę miała czekać 13 dni na okres to oszaleje 🤣😂🤣

    Margaret, bardzo mi przykro. Ściskam mocno na odległość. Jeszcze będzie dobrze 🌸

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret_ja wrote:
    Tak w końcu się doczekałam. Niestety bhcg spadła z 18 na 15. Prg z 7 na 5 wiec….
    Przykro mi 😔 po biochemie bardzo często szybko się udaje ponownie więc trzymam kciuki 🤞

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5528 5050

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret przykro mi 😞 sierpień będzie nasz ✊🍀

    🙋‍♀️93' & 🙋‍♂️91'

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Gizmo 11 Koleżanka
    Postów: 51 74

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N_a wrote:
    Zastanawiam sie czy kazda z dziewczyn z ⏸ miała ten objaw że bylo duzo sluzu w okolicy testowania czy u ktorejs zdarzylo sie ze bylo sucho wtedy🤨🧐?

    U mnie w pierwszej ciąży dużo śluzu, w drugiej brak, sachara normalnie. Teraz tak normalnie.

    N_a lubi tę wiadomość

    Gosia
    🧏‍♀️ 28l.
    Acard 150mg, Pregna Plus,
    Duphaston

    🧏‍♂️30l.
    MultVit , WitC

    Pierwsza ciąża

    14.12.2020 💔8 tc.
    29.06.2021💔 5,4tc
    26.07.2021 ⏸ 12dpo 💗
    13.08.2021 jest serduszko 💕
    09.09.2021 jest 2.52 maluszka 😍


    Cykle 31 -32 dni

    Na stanie kot 😻😻

    Faza lutealna
    TSH 0,935 ✅
    FSH 2,31 ✅
    Estradiol 168,00 ✅
    Prolaktyna 15,76 ✅
    Testosteron 18,50 ✅

    FT4 0,99✅
    Cytomegalia IgG (+), IgM (-) ✅
    Toxoplasmoza IgG (+), IgM (-) ✅
  • Mgdra Autorytet
    Postów: 830 1473

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    N_a wrote:
    Zastanawiam sie czy kazda z dziewczyn z ⏸ miała ten objaw że bylo duzo sluzu w okolicy testowania czy u ktorejs zdarzylo sie ze bylo sucho wtedy🤨🧐?

    Ja nie pamiętam juz ale mam stary wykres i on pokazuje, że miałam susze. 😉

    Margaret, bardzo mi przykro 😘

    N_a lubi tę wiadomość

    💍 05.08.2018
    👰🤵 01.06.2019

    08.2019 - odstawienie tabletek anty i rozpoczęcie starań o pierwsze dziecko

    10.11.2019 - ⏸
    07.07.2020 - 👶 córeczka

    05.2021 - rozpoczęcie starań o drugie dziecko
    14.02.2022 - ⏸
    29.10.2022 - 👶 córeczka
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nayax wrote:
    Ja dostawałam luteine dopochwowa, brałam 2x1 przez 5 dni. Po odstawieniu okres przychodził po 3 dniach ale to właśnie zależy jak organizm zareaguje :) po duphastonie zdarzało się, że dostawałam 13 dni po odstawieniu 😳

    😳 13 dni? Bo ja właśnie miałam was pytać po ilu dniach od odstawienia dupka przychodził u was okres. Ja ostatni wzięłam w piątek i cisza. Już trochę długo czekam.

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 28 lipca 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret 😭

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ