Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!
Odpowiedz

W lipcu seksy i szaleństwa, w kwietniu rodzą się maleństwa!

Oceń ten wątek:
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 13 października 2021, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam właśnie odebrałam pappe i mój już zaczął szukać po internetach chociaż mówiłam, żeby nie robić tego... I pewnie coś źle już wyczytał bo coś mu się nie podoba tam. Dobrze, że nie odbierałam wcześniej bo bym chyba zwariowała z nim. :)

    Sny cudowne 😂😂😂😂

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 13 października 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj mi nie działala apka, więc dzisiaj nadrabiam :) wizytę mam o 15 30,juz sie nie mogę doczekać 💕 mam nadzieję, że się dowiem kto tam mieszka

    Izi, Iskra444 lubią tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 13 października 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre macie sny 🤣🤣🤣 mi się dzisiaj snilo, że byłam w love island i ukrywałam ciążę 🙈

    Iskra444, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 października 2021, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    W ciąży cygologie trzeba robić! I to częściej niż normalnie bo co pół roku i w większości artykułów taka informacje widziałam. I robi się ją inaczej niż poza ciąża po prostu ale się robi... ja ostatnio miałam, nie robi się tam głęboko z szyjki tylko wymaz robi się z wejścia czy jakoś tak. Moja gin właśnie mówiła, że nie będzie mi wkładała tego patyka do środka bo w ciąży nie robi się wymazu z szyjki tylko się robi wymaz z i tu nie dosłyszałam ale generalnie po prostu z wejścia :)
    No i ja to doskonałe wiem dlatego napisałam że się wku***łam na moją gin i myślę nad zmianą.
    Kiedyś się cytologi w ciąży nie robiło, ale to jest stara szkoła, w Polsce też z resztą nie brakuje lekarzy którzy nie chcą robić co nie zmienia faktu że obecne wytyczne są inne, tak samo z resztą jeśli chodzi o usg piersi - robi się je trudniej w ciąży i potrzeba dobrego specjalisty no ale się robi i tak samo podczas karmienia.
    Takze teraz idę jeszcze do swojej gin, ale w międzyczasie szukam kogoś innego.

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 13 października 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi jak tam? :)

    Izi lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 13 października 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ex gin mnie np w czasie całej ciąży badala tylko 2 razy na fotelu . Jak robila cytologie na początku i jak robila gbs pod koniec .
    Tragedia jeśli chodzi o niektórych lekarzy ...
    Na szczęście znalazłam lepszych, bardziej empatycznych i słuchających mnie i tego co mam do powiedzenia. I nie widzą problemu, że jest ich dwóch . Jeden "uzupełnia" drugiego - tak to można określić.

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 13 października 2021, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wyszłam, bardzo ruchliwy łobuz i się namęczyliśmy żeby złapać go ;)
    W obrazach wszystko super, nie ma nic, wolna beta wyszła trochę ponad normę i ryzyko Downa podwyższyła bo z samego USG było niższe ale nadal jest niskie bo 1:5144, Edwardsa i Patau mówi, że praktycznie niemożliwe.
    Wszystkie ryzyka generalnie niskie. :)
    Mówiła, że możemy zrobić dla spokoju NIFTY czy coś ale że ona wskazań nie widzi tylko, że no mówi, że część mam się decyduje :) więc nie będziemy robić
    Trochę ta beta mnie zmartwiła ale mówiła, że czasami tak jest. :)

    Iskra444, Axon, nick nieaktualny, Lucy91, annaanja lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 13 października 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i na 70% zasilimy damską część ;)
    Ale to mówi, że na jej oko i to wiadomo może się zmienić jeszcze :)

    Iskra444, Kajucha95, nick nieaktualny, Lucy91, annaanja, Marbella lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 13 października 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suoer wiesci ! Zaznaczam w takim razie wstepnie :)

    Izi lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 13 października 2021, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie sny dziewczyny, ja z nocy pamietam tyle ze sie dużo przekrecalam, ja te pukniecia co czuje to chyba jednak ruchy bo nie możliwe zeby ciągle to jelita byly 😂 a z czkawką to podejrzewam bo miałam takie systematyczne ruchy w srodku, ciezko to opisać, jak bym miala czkawke w brzuchu. Jak siedziałam to mi przeszkadzalo jak sie położyłam to przeszlo po chwili. Ja mialam cytologie w marcu wiec powinnam powtórzyć przed porodem? Na szczęście skierowanie na USG piersi dostałam i moja gin naciskał żeby iść. Teraz dwa tygodnie i połówkowe. 😍 A wracając do słodyczy to ja się właśnie zawsze boję że bedzie w drugą stronę i dziecko będzie za ruchliwe i bedzie ciężko zrobić pomiary.

    preg.png
    age.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 13 października 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra możesz mi połówkowe na 8.12 wpisać. Mam mieć zwykła wizytę 9.12 i myślę czy jej nie przesunąć w takim razie z tydzień.. ;)
    A słuchajcie jest tutaj coś takiego jak zahamowanie wzrastania płodu przed 37 tygodniem i mi powiedziała, że jest dobre ale jakoś wydaje mi się wysokie.. Orientuje się ktoś jakie powinno być?

    I jeszcze urwisa Wam wstawię ;)

    IMG-20211013-143906.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2021, 14:40

    Wojcinka, Iskra444, Kajucha95, Axon, nick nieaktualny, Lucy91, annaanja lubią tę wiadomość

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Natis Autorytet
    Postów: 2700 2528

    Wysłany: 13 października 2021, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi, gratuluję dobrych wyników ❤️
    Ja mam nadzieje, ze za 2 tygodnie dowiem się kto tam mieszka.
    Ogólnie w Luxmedzie wskoczyłam na II trymestr ale nie mam skierowań na żadne badania i tak myślę, czy się wybrać 🤔 w międzyczasie, oczekując na wizytę 🤔

    Dzisiejszy dzień łowów uznaje za udany 😅
    Trafiłam znowu na wymianę towaru i dodatkowo promocje pakietową z mamą upolowałyśmy 15szt za 99zł 😳
    Mama trafiła na fajną parkę z veromody, takie grubsze palto i sweterek z mohito 😊
    Ja upolowałam 12 rzeczy 😅 nie było żadnych spodni ciążowych, ale mam 3 sukienki z czego jedna bardzo świecąca się - nada się na sylwestra, o ile gdzieś pójdziemy 😏 2 kurtki - jedna wodoodporna przeciwdeszczową sportowa, a druga to kurtka zamszowa z kożuchem w środku 😉
    I 7 swetrów 😂 cieńsze, grubsze, przez głowę i takie w formie narzutek 😅 mogę rosnąć - zima mi nie będzie straszna.

    Tylko jeszcze te spodnie ciążowe muszę znaleźć 😏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2021, 14:59

    Iskra444, Axon lubią tę wiadomość

    Styczeń 2021 - laparoskopia, histeroskopia, drożność.
    Jajowody drożne ✅
    Endometrioza III stopnia.

    Lipiec 2021 - zmiana lekarza, cykl udany ❤️

    Heparyna 0,4
    Acard 75 💊
    Euthyrox 37,5
    Luteina + dupek 😏

    16 CS - LIPIEC 2021 ⏸️

    31.07.2021 - beta - 27,7 🌸
    02.08.2021 - beta - 111,5 🌸
    17.08.2021 - mamy zarodek i serduszko ❤️
    02.09.2021 - 1,82cm człowieczka ❤️
    14.09.2021 - mamy 3,45cm 😍
    25.09.2021 - I prenatalne, 5,3cm bobasa 👶, na USG brak zastrzeżeń, wyniki z krwi dobre, ryzyka niskie. 😍
    28.10.2021 - 16+6 wizyta kontrolna - raczej dziewczynka 🧒
    27.11.2021 - 20+6 💖 370g LAURA 💖
    09.01.22 - 27+0 💖 1022g 💖
    21.01.22 - 28+5 💖 1306g 💖
    07.02.22 - 31+2 💖 1710g 💖
    22.02.22 - 33+2 💖 2017g 💖

    uwo9hqvkgxscbyd6.png
  • Alisek93 Autorytet
    Postów: 847 890

    Wysłany: 13 października 2021, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    Właśnie wyszłam, bardzo ruchliwy łobuz i się namęczyliśmy żeby złapać go ;)
    W obrazach wszystko super, nie ma nic, wolna beta wyszła trochę ponad normę i ryzyko Downa podwyższyła bo z samego USG było niższe ale nadal jest niskie bo 1:5144, Edwardsa i Patau mówi, że praktycznie niemożliwe.
    Wszystkie ryzyka generalnie niskie. :)
    Mówiła, że możemy zrobić dla spokoju NIFTY czy coś ale że ona wskazań nie widzi tylko, że no mówi, że część mam się decyduje :) więc nie będziemy robić
    Trochę ta beta mnie zmartwiła ale mówiła, że czasami tak jest. :)

    Tez mialam wolne hcg wysokie, wyszło jakos ponad 2 jednostki MoM,
    ale jak masz pappe ok i CO NAJWAŻNIEJSZE USG w porzadku to w ogole sie tym nie martw :P

    Często tak jest..przy dziewczynkach właśnie :D

    Izi lubi tę wiadomość

    💁‍♀️28
    🙋‍♂️31

    starania o pierwsze dziecko od 01.2020

    owulacje potwierdzone monitoringiem, jajeczka rosną/ dosyć późna owulacja i krótka f.lutealna
    badania nasienia - 09.2020
    morfologia 6%✔️
    ruchliwe 80%✔️
    bezwzględna ilość prawidłowych 22,8mln✔️

    30.11- laparoskopia z histeroskopią, udrożniony lewy jajowód, brak endometriozy
    17.05- sono hsg, lewy jajowód drożny, prawy przepuścił kontrast z lekkim opóźnieniem.

    21.07 ⏸️ 13dpo beta 80,2❣️
    23.07 15dpo beta 278,1 ❣️
    26.07 18dpo beta 2246 <3
    2fwas65gpmhv53wd.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 2106 2607

    Wysłany: 13 października 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Alisek uspokoiłaś mnie trochę bo jednak człowiekimo wszystko się zastanawia :)

    ♥ staraczka z 2021 - córka '22, wracam do starań
    ♥ ja - niedawno stwierdzona adenomioza
    ♥ mąż stwierdzona przy poprzednich staraniach teratozoospermia, powtórka badań w 2025

    ♥11.08.21 beta 137,70 - 13.08.21 beta 446,20. Poród 04.2022

    ♥ 31.12 II beta 52.64. 02.01 beta 203.32 04.01 beta 584.08

    preg.png
  • Kajucha95 Autorytet
    Postów: 720 871

    Wysłany: 13 października 2021, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko ok, dziecko waży około 180 g, płci dalej nie znam 🙈 liczę na połówkowe

    IMG-20211013-160228.jpg

    Izi, Axon, Iskra444, Natis, Alisek93, nick nieaktualny, Wojcinka, Lucy91, annaanja lubią tę wiadomość

    13.07 ⏸️ 💕🤰🏼
    Czekamy na Ciebie, Synku 💙

    3jgxyx8dm6498f15.png
  • Iskra444 Autorytet
    Postów: 1706 2374

    Wysłany: 13 października 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha czesc urwisku ❤️

    Kajucha95 lubi tę wiadomość

    Iskierka - 2018👧🏼
    11.2020 - cb
    02.2021 - cb
    03.2021 - diagnostyka 🧔🏻- teratospermia, asentospermia, testosteron⬇️ - rozpoczęcie leczenia
    07.2021 - ⏸ 💖
    Iskiereczka - 2022😍

    f2w3skjodu7e6olv.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 października 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajucha ale maluszek uzbraja Cię w cierpliwość już od samego początku 🙈😂 no ale kiedyś pokaże co ma między nóżkami, w najgorszym przypadku pod koniec marca 😂🙈 nie no żarcik, na połówkowych już na bank będzie widać 😊

    Izi, Kajucha95 lubią tę wiadomość

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 2590 5043

    Wysłany: 13 października 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskra444 wrote:
    Haha czesc urwisku ❤️
    Iskra ponawiam prośbę - wpiszesz mi wizytę 21.10? 😘

    W ogóle dzisiaj potwierdziło się że mój mąż leci w listopadzie na 2 tyg w delegację więc na połówkowe będę szła sama 😢

    Życie na pustyni📍Abu Dhabi
    35 👩 🧔‍♂️32
    • 2015-2017 - starania z ex: 17cs, 2 poronienia
    • 2021 - powrót do starań po 4 latach przerwy
    🌸 Maya z 2cs 💛 15/03/2022
    • 2024 - starania o rodzeństwo
    🌸 Lea z 4cs 💛 12/07/2025

    Rodzina w komplecie 👨‍👩‍👧‍👦💗

    age.png

    age.png
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 13 października 2021, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajucha95 wrote:
    Wszystko ok, dziecko waży około 180 g, płci dalej nie znam 🙈 liczę na połówkowe

    IMG-20211013-160228.jpg

    Jaka duza dzidzia. ;)
    A do Korozana kiedy idziesz ? Może u niego coś więcej będzie widać 😅

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2414 1961

    Wysłany: 13 października 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    A i na 70% zasilimy damską część ;)
    Ale to mówi, że na jej oko i to wiadomo może się zmienić jeszcze :)
    A jakie są Twoje przeczucia ? ;)

    Biochem - 2017 r

    Franek 👼- 36 tc (*) 2670g/50cm 20.03.2021 (Sn) - kolizja pepowinowa

    Maciej 💙 - 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022r. (Cc)

    Pozamaciczna w bliźnie po cc - 10.11.2022 r.
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ