Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!
Odpowiedz

W lipcu upały 🌞rozbiera mnie Stary 👙spłodzimy bobasa🚼byle na golasa 🕺!

Oceń ten wątek:
  • Miminka Autorytet
    Postów: 882 1193

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 21:48

    balbina28 lubi tę wiadomość

    👩31🧔‍♂️ 33

    2024 👶💙
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    U mnie beta 424,2 U/l

    Ogromne gratulacje kochana 🥰😍❤️

    Claire lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Chyba nic z tego. Albo wyłapałam biochema albo to były pozostałości po poprzedniej ciąży, nie wiem. Beta 3,7. Powtarzać w środę czy nie ma sensu?


    Być może dopiero się rozkręca. ja bym chyba powtórzyła, będziesz mieć czarno na białym czy to nowy Cud czy pozostałości po poprzedniej ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    ciężko jest mi w to uwierzyć, ale beta to 77,27 !!
    Średni dwudniowy przyrost bellybestfriend obliczył mi jako 322% względem bety 9,33 z dnia 14.07

    Nie popadam jednak w euforię, już zaliczyłam jeden właściwy przyrost, kolejny niestety okazał się spadkiem. Jednak tym razem przyrost jest zdecydowanie większy, kreska pojawiła się wcześniej i były jakieś objawy więc może...

    Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy i kciuki, bez Was bym umarła!! Proszę trzymajcie dalej, żeby ta kropeczka mocno się ze mną związała.

    Trzymam kciuki za pozostałe bety, gratulacje dla tetyda piękna betka!! :) który dpo?

    Angi, owulacja w skoku, tak czytałam ;)


    Balbina pięknie, trzymam kciuki, żeby tym razem było wszystko dobrze ❤️

    balbina28 lubi tę wiadomość

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Balbina!!!😭 To ja będę skakać do sufitu za Ciebie!🫂 zostań Kropeczku u Mamuni w brzuszku 🙏❤️
    Kciuki 24/7🤞🤞🍀✨

    balbina28 lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Chyba nic z tego. Albo wyłapałam biochema albo to były pozostałości po poprzedniej ciąży, nie wiem. Beta 3,7. Powtarzać w środę czy nie ma sensu?


    Ja bym powtórzyła zdecydowanie, wczoraj rozczytywałam forum i jedna laska miała kilka dni mega bladziocha, zrobiła bete i wyszło jej 2 z hakiem. Potem beta jej wystartowała i rosła właściwie. Tym bardziej jak odczuwasz takie objawy!

    Ja miałam mega bladziocha i wynik 9, 2 dni później prawie kreski nie było. A dzisiaj beta 77

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam, Dziewczyny 😭
    Oczywiście dalej nie wierzę w to 😃 Jeszcze w środę zrobię betę i zobaczę jaki będzie przyrost. Cieszę się umiarkowanie, ale teraz już nic nie zależy ode mnie 🤷🏻‍♀️
    Trzymajcie, proszę, za mnie kciuki 🫶🏻

    Balbina28, jestem 15dpo :)
    Trzymam za Ciebie kciuki mocno ❤️✊🏻

    balbina28 lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • Czekajac_nacud Autorytet
    Postów: 269 402

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Chyba nic z tego. Albo wyłapałam biochema albo to były pozostałości po poprzedniej ciąży, nie wiem. Beta 3,7. Powtarzać w środę czy nie ma sensu?
    Powtarzaj u mnie niestety przy cb ale w maju beta wystartowała od 3.19 a dwa dni później była 24.9
    życzę powodzenia ❤️

    Marzec 2023 CB
    Maj 2023 CB
    Czerwiec 2023 CB
    10.07 ⏸️
    12.07 19.98 ❤️
    25.07 pierwsza wizyta, mam 2 mm, jest czynność serduszka ❤️
    18.08 mamy 2.17 cm ❤️
    08.09 5.54 cm Szczęścia❤️
    29.09 Helenka 💗
    20.10 11.57 cm zdrowej Dziewczyny ❤️
    10.11 połówkowe 469 g zdrowej Helenki 💗
    01.12 694 g Naszej Żabci🥰
    22.12 Słoneczko rośnie ❤️
    09.01. USG 3 trymestru 1565 g Helenki ❤️
    30.01 Skrzacik rośnie 🥰
    20.02 2500 g Helenki ❤️
    12.03 Helenka ma już 3200 g 🥰
    17.03.2024 9.00 Cesarzowa Helenka jest z Nami 3380 g i 54 cm ♥️
    15.08.2023 Nasz Dzień 💒
    age.png
  • Czekajac_nacud Autorytet
    Postów: 269 402

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    ciężko jest mi w to uwierzyć, ale beta to 77,27 !!
    Średni dwudniowy przyrost bellybestfriend obliczył mi jako 322% względem bety 9,33 z dnia 14.07

    Nie popadam jednak w euforię, już zaliczyłam jeden właściwy przyrost, kolejny niestety okazał się spadkiem. Jednak tym razem przyrost jest zdecydowanie większy, kreska pojawiła się wcześniej i były jakieś objawy więc może...

    Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy i kciuki, bez Was bym umarła!! Proszę trzymajcie dalej, żeby ta kropeczka mocno się ze mną związała.

    Trzymam kciuki za pozostałe bety, gratulacje dla tetyda piękna betka!! :) który dpo?

    Angi, owulacja w skoku, tak czytałam ;)
    Gratulacje Mamo ❤️
    Trzymam kciuki Maluszek już zostanie z Tobą a na wiosnę będziesz go tulić w ramionach 😘

    balbina28 lubi tę wiadomość

    Marzec 2023 CB
    Maj 2023 CB
    Czerwiec 2023 CB
    10.07 ⏸️
    12.07 19.98 ❤️
    25.07 pierwsza wizyta, mam 2 mm, jest czynność serduszka ❤️
    18.08 mamy 2.17 cm ❤️
    08.09 5.54 cm Szczęścia❤️
    29.09 Helenka 💗
    20.10 11.57 cm zdrowej Dziewczyny ❤️
    10.11 połówkowe 469 g zdrowej Helenki 💗
    01.12 694 g Naszej Żabci🥰
    22.12 Słoneczko rośnie ❤️
    09.01. USG 3 trymestru 1565 g Helenki ❤️
    30.01 Skrzacik rośnie 🥰
    20.02 2500 g Helenki ❤️
    12.03 Helenka ma już 3200 g 🥰
    17.03.2024 9.00 Cesarzowa Helenka jest z Nami 3380 g i 54 cm ♥️
    15.08.2023 Nasz Dzień 💒
    age.png
  • Czekajac_nacud Autorytet
    Postów: 269 402

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Dziękuje Wam, Dziewczyny 😭
    Oczywiście dalej nie wierzę w to 😃 Jeszcze w środę zrobię betę i zobaczę jaki będzie przyrost. Cieszę się umiarkowanie, ale teraz już nic nie zależy ode mnie 🤷🏻‍♀️
    Trzymajcie, proszę, za mnie kciuki 🫶🏻

    Balbina28, jestem 15dpo :)
    Trzymam za Ciebie kciuki mocno ❤️✊🏻
    Trzymamy mocno 😘

    tetyda lubi tę wiadomość

    Marzec 2023 CB
    Maj 2023 CB
    Czerwiec 2023 CB
    10.07 ⏸️
    12.07 19.98 ❤️
    25.07 pierwsza wizyta, mam 2 mm, jest czynność serduszka ❤️
    18.08 mamy 2.17 cm ❤️
    08.09 5.54 cm Szczęścia❤️
    29.09 Helenka 💗
    20.10 11.57 cm zdrowej Dziewczyny ❤️
    10.11 połówkowe 469 g zdrowej Helenki 💗
    01.12 694 g Naszej Żabci🥰
    22.12 Słoneczko rośnie ❤️
    09.01. USG 3 trymestru 1565 g Helenki ❤️
    30.01 Skrzacik rośnie 🥰
    20.02 2500 g Helenki ❤️
    12.03 Helenka ma już 3200 g 🥰
    17.03.2024 9.00 Cesarzowa Helenka jest z Nami 3380 g i 54 cm ♥️
    15.08.2023 Nasz Dzień 💒
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8834

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii 🤞🤞 zatrzymaj nadzieję dopóki wszystko nie będzie jasne 🍀Powtarzaj! Koniecznie powtarzaj w środę ✊

    Moonflower,Balbina dzięki dziewczyny 😘 Zgadza mi się to bardzo z moimi odczuciami, ale nie będę nic zmieniać przy wykresie, bo wkurza mnie przerywana linia na owu 😅

    Ola, czytałam Twoją historię i też tak mocno czuję, że możemy mieć podobnie ☺️ Więc... Zastanów się porządnie, czy na pewno chcesz i jeśli tak, to bierz się za diagnostykę i badania🍀 ja czekam "cierpliwie" na wrzesień, uważam, że wtedy wszystko będzie jasne 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2023, 14:36

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii wrote:
    Chyba nic z tego. Albo wyłapałam biochema albo to były pozostałości po poprzedniej ciąży, nie wiem. Beta 3,7. Powtarzać w środę czy nie ma sensu?
    Przepraszam, niechcący polubiłam a chciałam zacytować... Ja bym powtórzyła bete

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    ciężko jest mi w to uwierzyć, ale beta to 77,27 !!
    Średni dwudniowy przyrost bellybestfriend obliczył mi jako 322% względem bety 9,33 z dnia 14.07

    Nie popadam jednak w euforię, już zaliczyłam jeden właściwy przyrost, kolejny niestety okazał się spadkiem. Jednak tym razem przyrost jest zdecydowanie większy, kreska pojawiła się wcześniej i były jakieś objawy więc może...

    Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy i kciuki, bez Was bym umarła!! Proszę trzymajcie dalej, żeby ta kropeczka mocno się ze mną związała.

    Trzymam kciuki za pozostałe bety, gratulacje dla tetyda piękna betka!! :) który dpo?

    Angi, owulacja w skoku, tak czytałam ;)
    SUPER WIEŚCI!!!!!! Tak czułam!!! ALEŻ SIĘ CIESZE!!!!!!!!!!!!!!

    balbina28 lubi tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4463 7623

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Mam wyniki!
    41,9 mlU/ml

    Gratulacje 😍🥰

    tetyda lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Wrazluwa Autorytet
    Postów: 604 749

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super się cieszę z waszych wyników!

    Trzymam kciuki ze bety będą miały piękne przyrosty 🤞🏼

    Landrii, tez bym powtórzyła 🩵

    31.12.2023 👰‍♀️🤵‍♂️
    03.07.2023 Beta 12,3 mlU/ml
    zostań ze mną kwiatuszku 🌺
    05.07.2023 Beta 40,3 🥹
    10.07.2023 Beta 493 🥹
    20.07.2023 2 mm człowieczka z czynnością serduszka ❤️
    10.08.23 2,4 cm człowieczka :)))
    26.10.2023 Całe 320g miłości :)

    Zuzia się urodziła 11.03.2024 3370 g 55 cm

    age.png


    2025 - cel - rodzeństwo dla Zuzi
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 17 lipca 2023, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    SUPER WIEŚCI!!!!!! Tak czułam!!! ALEŻ SIĘ CIESZE!!!!!!!!!!!!!!
    Dziękuję!!!! i dziękuję za brzucha na pierwszej, to dla mnie zaszczyt <3 <3 oby tam został przez kolejne 8miechów!

    moonflower lubi tę wiadomość

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • Landrii Autorytet
    Postów: 492 476

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobrze mi, chyba ze stresu. Siedzie i ryczę, że mamą mogę być tylko w simsach.

    Zostałam mamą 25.04.2024 💓
  • balbina28 Autorytet
    Postów: 270 565

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landrii, zobaczysz ostatecznie w środę jak wygląda sytuacja, będę razem z Tobą zresztą w tym.
    Zajmij czymś myśli, mi sprzątanie pomaga. Wiem jak to jest jak tyle scenariuszy wiruje w głowie i nie wiesz czemu wierzyć. Przytulam Cię mocno

    I na pewno będziesz mamą, to tylko kwestia czasu!

    😺32 lata
    🍀starania od 12/2022
    ⚡️endometrioza, cechy adenomiozy


    03.2023 💔 cb
    07.2023 💔 cp

    ✨IVF ✨
    03.02.25 Punkcja 6 zarodków
    04.03.25 Transfer 5BA
    10.03.25 6dpt 35,12
    11.03.25 7dpt 58,22
    14.03.25 10dpt 301,69
    20.03.25 16dpt 3617,00 prog 85 Pierwsze USG pęcherzykowe 🤍
    27.03.25 Mamy 💖

    preg.png
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 17 lipca 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Claire wrote:
    U mnie beta 424,2 U/l

    Super 🥰

    Claire lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
  • Marzycielka Autorytet
    Postów: 1061 874

    Wysłany: 17 lipca 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balbina28 wrote:
    Hej Dziewczyny,

    ciężko jest mi w to uwierzyć, ale beta to 77,27 !!
    Średni dwudniowy przyrost bellybestfriend obliczył mi jako 322% względem bety 9,33 z dnia 14.07

    Nie popadam jednak w euforię, już zaliczyłam jeden właściwy przyrost, kolejny niestety okazał się spadkiem. Jednak tym razem przyrost jest zdecydowanie większy, kreska pojawiła się wcześniej i były jakieś objawy więc może...

    Dziękuję Wam za wszystkie słowa otuchy i kciuki, bez Was bym umarła!! Proszę trzymajcie dalej, żeby ta kropeczka mocno się ze mną związała.

    Trzymam kciuki za pozostałe bety, gratulacje dla tetyda piękna betka!! :) który dpo?

    Angi, owulacja w skoku, tak czytałam ;)

    Gratulacje i trzymam 🤞 za Kropeczka

    balbina28 lubi tę wiadomość

    👧 PEREŁKA.. 9 lat
    👦 ŁOBUZIAK 7 lat
    👦 SŁODZIAK 5 lat
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ