Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰
Odpowiedz

W listopadzie deszcz i plucha 🌧️ w sierpniu będę mieć malucha 🤰

Oceń ten wątek:
  • Maniaaa. Autorytet
    Postów: 1118 3552

    Wysłany: 20 listopada 2024, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitka_ wrote:
    Maniaa, cieszę się, że się udało 🍀🌱
    Czy ja mogę dopytać, Ty miałaś mieć wywołanie poronienia, bo serduszko się nie pojawiało i w końcu pojawiło się, ale późno. Tzn później niż mówią wytyczne lekarskie?
    Dokładnie tak . Nie było wgl widać serduszka, jakby się nie pojawiło .

    kitka_, Gradiola, Jabłkowesny lubią tę wiadomość

    A🩷 27.11.2020
    M🩵02.07.2025
  • Liliuszka_2024 Autorytet
    Postów: 302 319

    Wysłany: 20 listopada 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Tule mocno, niepowodzenia w staraniach są bardzo bolesne... Ja akurat serio "piżgbęłam staraniami" kiedyś po drugim poronieniu, po 17cs i powiedziałam że koniec - co ma być to będzie. Życie mi się akurat potoczyło tak jak się nie spodziewałam bo 4 mies później postanowiłam odejść od męża nr 1 ale to nie miała związku z wcześniejszymi staraniami.

    Ps. Rozbawiłaś mnie tym "dla koleżanki pytam" 🫶😂
    Przypomniałaś mi pewna sytuację z mojego życia...poroniłam w 11 tc a po 2 mc moje małżeństwo się rozpadło... I na swojej drodze spotkałam nowego i obecnego partnera ...Wiec życie jest nieprzewidywalne...

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • pelasia Przyjaciółka
    Postów: 106 301

    Wysłany: 20 listopada 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    A jaki miałaś ten testosteron? Bo ja się zastanawiam też czy nie mam za wysokiego może, chociaż 46 i z tego co czat pytałam to jest ok.

    Ja oczywiście w luxmed nasciemnialam trochę z trądzikiem hehe ale ogólnie mam już od daaawna problem też z wypadaniem włosów i chyba się przejdę do trychologa, chociaż nadal mam niezłe włosy, a nie jakoś mocno cienkie, ale miałam przed porodem na pewno dużo więcej tych włosów. Wpieprzam te suple, nawet bootebak brałam, w dziecie mam dużo warzyw i owoców, o włosy też dbam, olejowanie, odżywki, kiedyś kupiłam sobie taki indywidualny plan pielęgnacji włosów i dupa i nic, jak wypadały tak wypadają 🤷‍♀️

    Sprawdziłam sobie w wynikach online i na początku miałam testosteron 0.59 ng/ml a normę pokazywało 0.08 - 0.48. Potem po tych herbatkach zeszło do 0,40. :) (w sumie nie wiem czy herbatki pomogły, może to było mniej stresu) Ale niezależnie od tego wyniku testosteronu włosy lecą mi z głowy mnie więcej od wiosny.

    Jeśli to ta sama jednostka to Twój wychodzi na to, że też jest w normie, choć górna granica. Na pewno nie zaszkodzi działać naturalnie. Może rzeczywiście trycholog tu pomoże i coś fajnego doradzi. Ponoć też włosy po ciąży bardzo wypadają

    Darrika lubi tę wiadomość

  • cysterka95 Autorytet
    Postów: 1342 2877

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny praca mnie pochłonęła i dopiero teraz zaglądnęłam a tu takie cuda!!!

    @Wojcinka - ogromne gratulacje!! 🍀 Piękna kreska, czekamy na betę ale na pewno będzie konkret 💚

    @Maniaaa - aż mi kopara opadła i ciarki przeszły 😮 ❤️ cudowny zwrot akcji, niech maluszek się rozwija zdrowo a Ty już bez stresu do samego rozwiązania ❤️

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    👫 31 & 31
    starania naturalne od 01.2024
    z pomocą medyczną od 08.2024 (stymulacje przerwane przez operację ŻPN)

    👩🏻PCOS + IO + niedoczynność
    💊 Euthyrox + Glucophage
    ▪️brak/rzadkie naturalne owulacje
    ▪️prawy jajowód niedrożny/wątpliwy
    ▪️zespół antyfosfolipidowy - Acard
    ▪️KIR AA
    ▪️cd138 ok ✔️
    ▪️ANA ok ✔️
    ▪️AMH 4,6

    🧔🏼 Żylaki powrózka III st. - operowane 04.'25
    ▪️seminogram 01.'26:
    Koncentracja 8,07 ➡️ 32,64 ✔️
    Całkowita liczba 41,96 mln ➡️ 156,67 ✔️
    Ruch a+b+c: 8,79 ➡️ 56,45 🥹
    DFI 15,06 ➡️ 6,96
    Morfologia 0🔻
    __________________
    ▪️powrót do stymulacji:
    marzec 👎🏻
    kwiecień - cb💔
    maj 🌈
    1.06 - beta 64
    3.06 - beta 182
    5.06 - beta 370
    8.06 - beta 1555
    23.06 - CRL 0,69, bijące serduszko ❤️
    cudzie trwaj 🥹

    preg.png
  • pelasia Przyjaciółka
    Postów: 106 301

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitka_ wrote:

    @pelasia, też miałam problemy androgenowe. Wypadanie plus ostry trądzik na żuchwie. Ograniczyłam właśnie cukier, dieta z niskim ig, omega3, wit d, cynk, olej z wiesiołka, dim czyli kapustne. Przez jakiś czas brałam berberynę i cera idealna. W ogóle nie mam trądziku.

    Wow, to brzmi naprawdę nieźle. Dzięki, spróbuję pocisnąć trochę z dietą. Suplementów oczywiście i tak biorę wiadro codziennie :)

    kitka_ lubi tę wiadomość

  • Siasi Autorytet
    Postów: 769 3222

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa. wrote:
    Oficjalnie z moją kijanką wysyłam Wam najsilniejsze wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠

    IMG-20241120-090658092-HDR-AE.jpg

    I niech mi ktoś powie, ze cuda się nie zdarzają. Twój prawidziwy i niepowtarzalny cud. Masz najpiękniejszą kijankę pod słońcem i rośnijcie zdrowo ❤️

    Gradiola, Ona_39 lubią tę wiadomość

    🧩 starania od 7.2024
    ⏸️ 04.2025
    💔 05.2025 9tc 👼

    ⏸️ 08.2025
    🦋 15.09 pierwsze USG- CRL 5,3mm i 🫀
    🦋 17.10 (11t2d) SANCO Nipt- zdrowa DZIEWCZYNKA 🙏🏻
    🦋 22.10 (12t1d) USG prenatalne- 5.6cm zdrowej córeczki
    🦋 17.12 (20tc)- USG połówkowe, 340g zdrowej Księżniczki
    🦋 19.02 (29t2d)- USG 3 trymestru- 1313 gram zdrowej córeczki
    27.04 Planowe CC 🩷
    preg.png
  • Pacynka Autorytet
    Postów: 272 605

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaaa, ale silny i waleczny kropek! 😍 niesamowity cud! Rośnijcie zdrowo 😍🥰

    👩🏻'92 🧑🏻‍🦱'93
    21 cs starań o pierwsze 👶🏻

    4 cykle stymulacji za nami

    AMH - 2,65 ng/ml (04.2025) ✅
    Ana1, ASA, APS, celiakia - wykluczone ✅
    Subkliniczna niedoczynność tarczycy - pod kontrolą
    KIR Bx (brak 3 z 4 KIRów implantacyjnych) ❌
    Allo MLR 0% (brak kiedykolwiek ciąży)
    Insulina po obciążeniu ❌
    Lewy jajowód niedrożny ❌
    Histeroskopia - wycięty polip ✅
    cd56, cd16 ✅
    Wyleczone zapalenie subkliniczne endometrium✅

    Badanie nasienia, posiew, USG, hormony ✅
  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kitka_ wrote:
    kochana, a bierzesz cynk?
    pewnie tak..

    Tak, w chrom kompleks jest Cynk, a to źle na te włosy właśnie?

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • Izkawik Ekspertka
    Postów: 135 144

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mania Super wiesci

    @Darrika mozesz mnie wpisac na testowanie 30.11, moze zamkne zielono ten watek 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2024, 13:15

    Darrika lubi tę wiadomość

    6cs

    09.2022 👧
  • pelasia Przyjaciółka
    Postów: 106 301

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Treaclynat wrote:
    Ja właśnie muszę sobie zbadać testosteron, bo może u mnie tu również leżeć problem. Trądziku nie mam, cera gładka, cykle regularne i z objawów które sama obserwuję owulacja chyba zachodzi, natomiast mam ciemne włoski pojedyncze w miejsach typu brodawki, czy wnętrze ud, nawet jeden paskud mi rośnie na brodzie. Co prawda jestem brunetka, natomiast raczej nie jest to normalne. Więc przy kolejnej wizycie u endo muszę też poprosić o te badanie

    Tak, też mam takie pojedyncze włoski, też mam na brodzie jednego paskuda co ciągle odrasta. :) Generalnie mi lekarz powiedział, że testosteron przy staraniach jest problemem, jeśli wpływa na owulację. Więc jeśli owulacja jest, to żeby się androgenami nie martwić. Ale zbadać oczywiście warto :)

    Treaclynat, Darrika lubią tę wiadomość

  • Darrika Autorytet
    Postów: 4052 8496

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pelasia wrote:
    Sprawdziłam sobie w wynikach online i na początku miałam testosteron 0.59 ng/ml a normę pokazywało 0.08 - 0.48. Potem po tych herbatkach zeszło do 0,40. :) (w sumie nie wiem czy herbatki pomogły, może to było mniej stresu) Ale niezależnie od tego wyniku testosteronu włosy lecą mi z głowy mnie więcej od wiosny.

    Jeśli to ta sama jednostka to Twój wychodzi na to, że też jest w normie, choć górna granica. Na pewno nie zaszkodzi działać naturalnie. Może rzeczywiście trycholog tu pomoże i coś fajnego doradzi. Ponoć też włosy po ciąży bardzo wypadają

    Tak z tym po ciąży to się zgadza, ja miałam mega włosy cała ciążę, jeszcze gęstsze niż zwykle, potem rok po porodzie było ok a później się posypało, może jeszcze przez tą moją nadwagę 🤔 chwilę miałam 72 kg (teraz 78) I wtedy trochę chyba z włosami było lepiej. Więc co jak co ale wszystkie znaki na ziemi i niebie mnie popychają w kierunku porządnego wzięcia się za wagę 😅

    34👧 38🧑 🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014👰‍♂️🤵2018
    9 cs 💔
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia (12cs)

    12 cs 💔

    14 cs start! Ostatnia próba ->🩸

    Ufam, że życie zna dla mnie właściwy moment. Oddycham spokojnie i z miłością przyjmuję to, co się wydarza.
  • kitka_ Autorytet
    Postów: 589 783

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Tak, w chrom kompleks jest Cynk, a to źle na te włosy właśnie?

    nie no, dobrze właśnie. Ja głupia nie brałam cynku, dopiero zaczęłam nie dawno

    Darrika lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze od czerwca 2023
    35l.👱🏻‍♀️ 33.👨

    03.2024 💔 9tc

    07.24 cytologia, hpv negatywny (zabieg konizacji w 2022)✅
    10.24 hormony OK, jajowody drożne✅
    11.24 biocenoza, MUCHa✅ badania nasienia ✅
    12.24 histeroskopia i biopsja endo ✅
    02.25 - 06.25 4xIUI ❌

    30.08 ⏸️ naturals
    15.09 7mm, serduszko ❤️ 6+4
    02.10 2.4cm Misia 🐻 9+1
    23.10 5.8cm Bobaska, 157 💓
    19.12 ponad 300g Szczęścia 🩵
    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cynku nie biorę. Staram się brać z pożywienia, bo jem produkty bogate w cynk. Ja zaczęłam suplementować to miałam dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Ponoć uszkodzona śluzówka, ale na razie nie chcę próbować z inną formą. Spróbuję na razie w ten sposób.

    kitka_ lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojcinka wrote:
    Na razie wychodzi 28/07 :) wolałabym lipiec jak już mam wybrzydzac 😂 mój mąż ma ur 26.07 🙈
    O! To moje urodziny! 28.07 😂❤️

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Maniaa jestem w szoku, jak to się mogło wydarzyć 🤯😮 ale cudownieeee, dzidzia jest twardzielką lub twardzielem jak jej mama ♥️♥️♥️

    NinaB, Maniaaa. lubią tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniaa, dobrze czytałam, że to była sprawa zepsutego sprzętu u lekarza? Że to przez to nie widział tego co powinien (brak akcji serduszka i złe wymiary)?

    Maniaaa. lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Vergeet Autorytet
    Postów: 2826 6962

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Darrika ja mam normalnie owulacje, pęcherzyki pękają, rosną, endometrium super a i tak wprowadzona została stymulacja. Także poprawia to po prostu jakość tego wszystkiego :)

    Darrika lubi tę wiadomość

    🙎🏼‍♀️29🙎🏼‍♂️29 🐶
    🍼 Starania o 1 bobasa od 08/23 - teraz już 🌈

    22.01.25 ⏸️ -💔 cb
    4.03.25 ⏸️ - 💔 11tc poronienie samoistne (8+1)
    3.08.25 ⏸️- 💔 cb
    👩🏼‍🦱
    ❌lekka IO- glucophage 1500 ❌hashimoto- Letrox 75 ❌ PAI-1 - 4G/5G hetero ❌ KIR AA- accofil

    🧔🏽‍♂️
    ❌ morfologia 4% ➡️ 0% ➡️2%
    ❌ chromatyna DNA 30,85

    01.26 IVF IMSI: 2❄️AA, 2❄️BB→PGTA →1❄️LLM

    8.05 FET❄️BB LLM
    15.05⏸️: 10dpt beta 74, 12dpt beta 166, 20dpt beta 3169
    1.06 CRL 0,29cm, serduszko 💗
    15.06 CRL 1,86cm 💗
    30.06 USG ⏳

    Cudzie trwaj… 🥹 🌈
    preg.png
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 924 718

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vergeet wrote:
    O! To moje urodziny! 28.07 😂❤️
    A moja data ślubu 😂😂🤪🙈

    Vergeet, Wojcinka lubią tę wiadomość

    Start starań: 12/2023
    01/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    05/2024 - 💔 ciąża biochemiczna
    06/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    07/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    08/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    09/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    10/2024 - stymulacja - lametta + Ovi ❌
    11/2024 - cykl naturalny, udało się ⏸
    beta 264,82 mlU/ml
    Beta 686,99 mlU/ml
    Beta 1856,30 mlU/ml
    06.12 🎅 pęcherzyk w macicy 🩷
    08.12
    Tsh 1,981 ulu/ml
    Beta 6018,33 🩷🥹
    Ona:
    HLA-C ✅KIR✅Trombofila wrodzona - Mutacje (acard150), CROSSMATCH ✅ALLO MLR - 34,1✅ TSH- 1,5 (euthyrox 50)
    On:
    Zdrowy💪
    Suplamenatcja: B6,Jod,VitD,Cynk,koenzym q10,B12,Omega komplex, selen,folian, heparyna
    preg.png
  • kitka_ Autorytet
    Postów: 589 783

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Maniaa, dobrze czytałam, że to była sprawa zepsutego sprzętu u lekarza? Że to przez to nie widział tego co powinien (brak akcji serduszka i złe wymiary)?

    masakra, ja się oczywiście cieszę, że wszystko ok,
    ale jakiś niepokój we mnie to też wzbudziło...
    czyli lepiej jest poczekać dłużej na serduszko lub konsultować z kilkoma lekarzami, jeśli mówi jeden, że się zarodek nie rozwija?

    starania o pierwsze od czerwca 2023
    35l.👱🏻‍♀️ 33.👨

    03.2024 💔 9tc

    07.24 cytologia, hpv negatywny (zabieg konizacji w 2022)✅
    10.24 hormony OK, jajowody drożne✅
    11.24 biocenoza, MUCHa✅ badania nasienia ✅
    12.24 histeroskopia i biopsja endo ✅
    02.25 - 06.25 4xIUI ❌

    30.08 ⏸️ naturals
    15.09 7mm, serduszko ❤️ 6+4
    02.10 2.4cm Misia 🐻 9+1
    23.10 5.8cm Bobaska, 157 💓
    19.12 ponad 300g Szczęścia 🩵
    preg.png
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 20 listopada 2024, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 pomożecie proszę w ocenie wyników?
    Robione w 4 dc

    FSH 6,31 mlU/ml (norma 3,03-8,08)
    Estradiol 36,00 pg/ml (norma 21-251)
    Prolaktyna 10,76 ng/ml (norma 5,18-26,53)

    AMH 5,20 ng/ml
    Mam 29 lat i norma jest: 1,2-9,0

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ