X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)
Odpowiedz

W listopadzie lecą liście i dwie kreski na teście:)

Oceń ten wątek:
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 28 października 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo dziewczyny ale szalejecie z tymi postami co wchodzę to dwie strony do przodu.
    Lorinka bardzo pozytywny.
    Evelle też
    Więc do akcji jak tylko się da.
    Ja jutro lekarz z tym moim usg i aż się boję co to tam będzie. 😥

    lorinka9191 lubi tę wiadomość

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 28 października 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1985 wrote:
    Ooo dziewczyny ale szalejecie z tymi postami co wchodzę to dwie strony do przodu.
    Lorinka bardzo pozytywny.
    Evelle też
    Więc do akcji jak tylko się da.
    Ja jutro lekarz z tym moim usg i aż się boję co to tam będzie. 😥
    Bądź dobrej myśli, najważniejsze żeby wszystko się wyjaśniło 😊

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie będzie dobrze 😘

    Kurde laski kusicie mnie tymi testami owu, a nie byłam przekonana do nich 😜😜😜

  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 28 października 2019, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Angie będzie dobrze 😘

    Kurde laski kusicie mnie tymi testami owu, a nie byłam przekonana do nich 😜😜😜
    Ja też nie byłam przekonana bo nigdy mi nie wychodzily. A tak jak pisałam wyżej pije zioła ojca sroki od tego cyklu i jestem w szoku...

    Migotka lubi tę wiadomość

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 28 października 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, musisz być dobrej myśli:* Na pewno wszystko się ułoży i będziesz mogła dalej walczyć o maleństwo.

    Kitka, ja w sumie nigdy nie stosowałam testów owu, ale gdzieś na forum widziałam, że dziewczyny sobie chwalą, to mówię kupię i zobaczę co mi szkodzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 16:01

    Migotka lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie, jeśli masz insta to mama ginekolog właśnie mówi o polipach w drogach rodnych. Może coś Ci to co mówi jakoś rozjaśni sprawę.

    Ja muszę skontrolować moją torbiel, bo coś mi nie gra to podkuwanie. Nie trwa ono cały czas i nie boli, ale sam fakt, że daje o sobie znać niepokoi mnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2019, 16:56

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 28 października 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Angie, jeśli masz insta to mama ginekolog właśnie mówi o polipach w drogach rodnych. Może coś Ci to co mówi jakoś rozjaśni sprawę.

    Ja muszę skontrolować moją torbiel, bo coś mi nie gra to podkuwanie. Nie trwa ono czy czas i nie boli, ale sam fakt, że daje o sobie znać niepokoi mnie.

    Kitka, myślę, że warto pójść zobaczyć, jak tam wygląda sprawa z tą torbielą. Mi w sierpniu spóźniał się @, poszłam do gin i okazało się, że mam torbiel, która miała już 5cm na lewym jajniku. Dostałam czopki doodbytnicze na 10dni i kolejny @ przyszedł już na czas, a na kontroli nie było śladu po torbieli ;)

    Minisia82 lubi tę wiadomość

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lorinka właśnie wolę sprawdzić co w trawie piszczy, bo może sobie rośnie, a wolałabym żeby tak nie było. Będę w tym tygodniu w innej sprawie co prawda, po wymaz z szyjki, ale poproszę o USG przy okazji.

  • aliciaaa Autorytet
    Postów: 1840 1212

    Wysłany: 28 października 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Hej, ciężko mi dokładnie powiedzieć kiedy przyjdzie @, ale myślę, że koło 10 listopada zatestuje, jeśli wcześniej nie dostanę okresu 😋

    Hej dziewczyny, muszę zmienić datę testowania na 4.11. Owu była szybciej, więc i testowanie musi być szybciej 😊😉

    💙05.2018 21:50 synek, 36tc - 2730g, 51cm
    💔12.2019 aniołek, 9tc, poronienie zatrzymane
    🌈💙30.06.2021 1:35 synek, 38+4 - 3390g, 55cm

    atdc20mmfi0aq01z.png
    atdc2n0ar4eb4z07.png
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 28 października 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈

    lorinka9191, zakochanaaw, StarającaSię, Kitka_87, Miśka 91 lubią tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 28 października 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈
    Trzymam kciuki :) szkoda że ja mojego będę miała dopiero we czwartek...

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 28 października 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈

    W takim razie modlę się i trzymam kciuki - za nas i za Was :P

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 28 października 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aliciaaa wrote:
    Hej dziewczyny, muszę zmienić datę testowania na 4.11. Owu była szybciej, więc i testowanie musi być szybciej 😊😉

    Czekamy na wiadomosci 😊 jak dlugie masz cykle? 🤔

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Angie1985 Autorytet
    Postów: 2615 3117

    Wysłany: 28 października 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈
    Trzymam kciuki, zaciskam pośladki.😍🙂 Teraz ze 4 dni ogień... Owocnego serduszkowania.

    mhsvej28dzyxqzel.png
  • Evelle28 Autorytet
    Postów: 2909 3498

    Wysłany: 28 października 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Trzymajcie kciuki żeby u mnie owu była w czwartek... Albo nawet i piątek. Choć dzisiejsze 2 testy z grubymi krechami wskazywały by na to że owu na dniach.
    . Mozemy ja przegapić...

    Mama Aniołków:
    27.01.2018[*]💔
    23.11.2019 [*] 💔
    01.07.2021 [*] 💔
  • Camarilla Autorytet
    Postów: 491 226

    Wysłany: 28 października 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję laski 🐷
    Evelle, trzymam kciuki żeby udało się zdążyć i trafić w czas.
    Reszcie życzę owocnej nocki 🐽

    Evelle28 lubi tę wiadomość

    ♂️r. 81 - aspermia / brak możliwości oddania nasienia do badania
    ♀️r. 91 - owulacje potwierdzone monitoringami / podstawowe badania w normie

    Starania od 08.2018
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 28 października 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Doomi, ja też mam NordTesty 😅

    Z tym też mamy tak samo 😋

    Haha nie dość ze ten sam cykl, takie same długości to i na tych samych testach lecimy xD to teraz zostaje nam jeszcze obydwie wysikac dwie kreski w listopadzie 😂😋

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • zakochanaaw Autorytet
    Postów: 443 326

    Wysłany: 28 października 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈

    Trzymam kciuki z całych sił! ❤️ A i choć tego nie robię to się pomodlę, podobno Bóg cieszy się bardziej z jednego nawróconego niż ze 100 wiernych 😁 także może akurat mnie wysłucha ❤️

    Starania od 01.2017 o pierwsze maleństwo...
    Ona 24l. - Brak owulacji, io, tsh, mutacje MTHFR_677C>T i MTHFR_1298A>C i PAI-1 4G układy heterozygotyczne...
    On 35l. - 04.19 teratozoospermia - 0%/10.19 - 3-4%/7.04 - 3%/10.06 - 0%, usg jąder i badania krwi - ok.
    15.06. - laparoskopia, histeroskopia i hsg.
    niedrożne obydwa jajowody - UDROŻNIONE <3
    03.11 - hematolog
    16.11 - klinika leczenia niepłodności
    cykle stymulowane... bez efektów :(
    04.01.21-decyzja o próbie inseminacji a później in vitro
    21.01.21- beta 12,5
    01.02- mamy pęcherzyk!
    09.02 - mamy zarodek!
    15.02- mamy serduszko!!
    Nasz naturalny cud 🥰
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 28 października 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camarilla wrote:
    Melduję że test owu sprzed chwili pozytywny. Robiłam facelle i horienmedical z allegro. Oba pozytywy. Flo pokazuje mi owulacje za 2 dni ale zaczął mnie kłuć lewy jajnik jakąś godzinę temu i od rana mam dużo śluzu.
    Teraz drogie Panie - wierzące proszę o modlitwe, niewierzące o trzymanie kciukow - niech mój Stary się dzisiaj ładnie postara i nie nawali bo zabije! 😈
    Trzymam kciuki :)

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
  • *KasiaS* Autorytet
    Postów: 571 405

    Wysłany: 28 października 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle28 wrote:
    Dziewczyny. Trzymajcie kciuki żeby u mnie owu była w czwartek... Albo nawet i piątek. Choć dzisiejsze 2 testy z grubymi krechami wskazywały by na to że owu na dniach.
    . Mozemy ja przegapić...
    Jeżeli mierzysz temperaturę to bardziej bym się nią sugerowała. Testy tylko pokazują, że rośnie poziom lh ale z różnych przyczyn owulka może się przesunąć. Także głowa do góry i jak tylko będziecie mogli to działajcie! :) trzymam za Was kciuki!

    15.04.2016 synek Filipek ❤️
    12.01.2018 Aniołek [*] 8 tc (cp) laparotomia, usunięty lewy jajowód
    31.03.2019 Bliźniaki [*][*] 12 tc poronienie zatrzymane

    Ja: 33 lata
    kwas foliowy, wit. D3, jod, kwasy DHA, magnez
    TSH 0,596
    Prolaktyna 8,6
    Testosteron 0,39

    On: 33 lata
    Cynk, selen, kwas foliowy, wit. D3

    Nie jesteś wybrakowana. Nie zrobiłaś niczego złego. Jesteś silna, jesteś odważna i zawsze pozostaje nadzieja. – Ashley Williams
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ