Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, trzymać kciuki żeby później również pojawiła się druga kreska ✊
    Nesairah, no widać ją. Piękną różową 🥰

    Dziewczyny idziecie jak burza, to jest piękne ♥️

    nesairah, Sagi, Paucia, rozalaa lubią tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O pinkach większość opinii jest takich że jak pokaże kreseczkę to na bank ciąża, taki pewniak zaraz za beta. Ale dziwne ze facellak negatywny rano 🤔🤔 trzymam kciuki żeby to nie był oszust i żeby to było to!!🤞🤞🤞

    Sagi, Niaha lubią tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyszly nam wyniki trombofili u mnie wyszło ;
    PAI-1
    MTHFR homozygota 677C>T

    u męża
    PAI-1
    MTHFR heterozygota 677C>T
    zmiany w genie Leiden heterozygota G1691A

    Pomożecie z interpretacją? U oboja nie napisali czy PAI-1 homo czy hetero po prostu PAI-1. Czy te wyniki mogą być przyczyną poronień na wczesnych etapach? Wysłałam odrazu docentowi ale napisał że później zerknie bo tam gdzie jest ma problem z internetem🥺 i teraz się stresuję czy te wyniki są ok czy mam się czym martwić.

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3289 8570

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, nesairah widzę ładne cienie - oby ciemniały ❤️

    Weronka bardzo ładny wynik proga - teraz tylko odliczać do testowania 💪🏻

    Bialeekk ale czad 🤩 mi marzą się sąsiadki wiewiórki, a że Nasza działka graniczy z lasem to kto wie 🤩

    Weronka, Sagi lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • MarzycielkaMadzik Ekspertka
    Postów: 125 165

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 8 😭😭😭😭😭

    Karina, dominikawa, nesairah, Claire, izzy91, EwelinaNowa 😊, LikePink, Niaha, nick nieaktualny, Czytoto, Sagi, Evondita82, rozalaa, Lipcowa, Olya, agentka93, Ogoorkowa, MimiM29, Anett93, Aleksandra_joanna_p, Spencer, gattina, Nowanna, Domi94, RoZyCzK4, Ajo lubią tę wiadomość

  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah jest bladzioch jak byk 🥰 rano facellak to formalność ❤️

    Sagi mi pink nigdy w życiu nie pokazał oszukańca a w dniu, w którym beta wyszła 9 pokazał porównywalną kreskę jak facelle.

    U mnie najładniej na początku wybarwialy się płytkowe DOZy

    Sagi, nesairah lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah no, teraz widać jeszcze lepiej:)

    Sagi wrote:
    10 dpo jeśli wierzyć apce. Jestem bardzo podejrzliwa bo taka zła sławę maja a facelle rano był biały 🥺
    No ciekawe ciekawe. Leć po testa i sikaj, jesteśmy rządne wrażeń:D

    Sagi lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa mi możesz wpisać małpiszona. Ale nie jest mi smutno. Chwilę było ale szybko się zmyło. Co prawda dopiero gdzieś tam przebija przez brąz ale nadchodzi.

    Z plusów tego cyklu to to, że była owulacja potwierdzona pikiem i temperaturą. Było małe fiksowanie się na punkcie objawów. Za to bardzo zaskoczył mnie mój narzeczony. Dużo wsparcia dał i powiedział żeby to była ostatnia miesiączka na długo 🥰 też zapytał kiedy mogę mieć owulację, żeby tym razem zgrać jakoś wyjazdy. Normalnie kocham chłopa 😊

    Nie wiem czy jest sens iść w czwartek do ginekologa jak mogę mieć końcówkę okresu. Co myślicie o tym? Chcę przegadać z nią to plamienie, bo w ostatnim cyklu nie miałam kiedy nawet zrobić badań. Jestem dobrej myśli ✊

    Natosia lubi tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭
    O kurcze, cudownie 🥰

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭
    przy jakich zakresach?Bo u mnie w lab beta mniejsza niż 5 to nie ciąża, a powyżej już tak

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Lipcowa mi możesz wpisać małpiszona. Ale nie jest mi smutno. Chwilę było ale szybko się zmyło. Co prawda dopiero gdzieś tam przebija przez brąz ale nadchodzi.

    Z plusów tego cyklu to to, że była owulacja potwierdzona pikiem i temperaturą. Było małe fiksowanie się na punkcie objawów. Za to bardzo zaskoczył mnie mój narzeczony. Dużo wsparcia dał i powiedział żeby to była ostatnia miesiączka na długo 🥰 też zapytał kiedy mogę mieć owulację, żeby tym razem zgrać jakoś wyjazdy. Normalnie kocham chłopa 😊

    Nie wiem czy jest sens iść w czwartek do ginekologa jak mogę mieć końcówkę okresu. Co myślicie o tym? Chcę przegadać z nią to plamienie, bo w ostatnim cyklu nie miałam kiedy nawet zrobić badań. Jestem dobrej myśli ✊

    Mój chłop identyko! Ba on mi mówi czy na teście to pik czy jeszcze chwila😅 Stary analizuje wszystko jak niejedna staraczka😁

    Jak masz możliwość to idź, ja byłam w ostatni dzień @ i w niczym to nie przeszkadzało. Upewnij się tylko czy twój gin wykona ci usg (niektórzy nawet nie zbadają)jeśli będziesz jeszcze w trakcie miesiączki :)

    Karina lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭

    Super!!🍀🤍
    Testy wychodziły negatywne tak?😱

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boże dziewczyny co tu się dzisiaj dzieje 😍
    Sagi, nesairah są kreseczki, już po cichutku gratuluję ❤️
    MarzycielkaMadzik cudownie 😍😍 trzymam kciuki za piękny przyrost ✊

    Sagi lubi tę wiadomość

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Mój chłop identyko! Ba on mi mówi czy na teście to pik czy jeszcze chwila😅 Stary analizuje wszystko jak niejedna staraczka😁

    Jak masz możliwość to idź, ja byłam w ostatni dzień @ i w niczym to nie przeszkadzało. Upewnij się tylko czy twój gin wykona ci usg (niektórzy nawet nie zbadają)jeśli będziesz jeszcze w trakcie miesiączki :)
    Twój to już taki pro w temacie starania 😀 o dobrze wiedzieć. Zadzwonię jutro do recepcji czy warto się wgl pojawiać 😊

    Bialeekk lubi tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭

    Czekaj czekaj... to Ty już 5 dni po terminie @, tak? I testy negatywne, a beta jednak pozytywna! Niesamowite ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 16:27

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭
    🥹🥹🥹

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik, to tutaj musiała być późno implantacja. Nie zdziwię się jak jutro testy już coś pokażą 😊

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭
    Gratuluję !!! 😍

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Lilka1298 Autorytet
    Postów: 1207 1477

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik, coś pięknego! Ogromne gratulacje 😍😍😍
    Trzymam kciuki za piękny przyrost, rośnijcie zdrowo!

    15.12.2023 - Liwia 🌸
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarzycielkaMadzik wrote:
    Beta 8 😭😭😭😭😭
    A skąd te smutne minki? Myślę że dopiero startuje, powtórz za 2 dni

    I po cichutku już gratuluję Madzik 😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2023, 16:31

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ