Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makówka wrote:
    A jakie olejki polecasz? 😃
    (Tak, moja Grażyna już się smaruje 😂🤡)
    Grażyny zawsze hop do przodu😂😂

    makówka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Dziewczyny, jak już jest o samobadaniu szyjki..
    To powiedzcie mi czy Wasi faceta robią sobie samobadanie 🥚?

    Mój stary wyczytał jakiś czas temu, że trzeba robić raz w miesiącu i faktycznie to praktykuje😅🤭
    Powiem ci że mój się tym nie chwali. Ale kto wie..mam nadzieję że sobie gładzi korale pod prysznicem😆

    Karina, moonflower, Jagodecka, Kimbra, Lipcowa, Evondita82 lubią tę wiadomość

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    U mnie póki co bez większych zmian. Plamienie dziś się nie pojawiło ...brzuch pobolewa dziwnie tylko od czasu do czasu. Dziś już myślałam że okres się pojawił a tu tylko biały śluz. Powtarzam sobie cały czas: "Grażyna,nie napalaj się bo znowu dostaniesz po głowie bielą Vizira"😅.
    Kurde ciężka sprawa,Grażyna nie potrafi się nie napalać😅
    to Ty się Grażka nie napalaj, a my się ponapalamy za Ciebie:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde babki pomocy!!!! W domu mam tylko beznadziejne owulaki które prawie się nie zabawiały. I teraz zobk nawet na nich widać wyraźną krechę której nigdy nie miałam okazji na nich ujrzeć. Dzisiaj 7 DC wdrożony nać i niepokalanek. Czy możliwe że tak owu przesuwają? Dzisiaj już nie da rady jutro męża w obroty biorę i kupię inne owulaki

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Dziewczyny, jak już jest o samobadaniu szyjki..
    To powiedzcie mi czy Wasi faceta robią sobie samobadanie 🥚?

    Mój stary wyczytał jakiś czas temu, że trzeba robić raz w miesiącu i faktycznie to praktykuje😅🤭
    Ja że tak powiem badam swojemu sama 🥚🥚😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 21:21

    moonflower, Bialeekk, Jagodecka, Lipcowa, Aleksandra_joanna_p lubią tę wiadomość

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Z racji tego, że powoli pakuję się do szpitala to możecie polecić jakieś książki, które pozwolą zabić szpitalną nude? 🙃

    na urlopy zawsze pożyczam wszystkich książki Szwaji, one są lekkie i z humorem. Może w szpitalu też dałyby radę;)

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Halinka dej spokój 😂😂.
    A tak na serio, mam nieodparte uczucie że jednak nic z tego i że jutro temperatura spadnie okresowo. Bimbałki nie bolą a to jest nieodłączny objaw moich ciąż. Co prawda dziś dopiero chyba 7dpo,więc dużo się jeszcze może wydarzyć. Czekam❤️

    oj dużo dużo.

    U mnie 4/5 dpo i ja już czuję ciągnięcie w podbrzuszu, oczywiście nakręcanie pełną parą 🤣

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paucia wrote:
    Kochana,książki Mroza :) niesamowicie intrygujące i wciągające :D
    aaa to prawda, też lubię:)

    Meginka lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Karina Autorytet
    Postów: 707 808

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Kurde babki pomocy!!!! W domu mam tylko beznadziejne owulaki które prawie się nie zabawiały. I teraz zobk nawet na nich widać wyraźną krechę której nigdy nie miałam okazji na nich ujrzeć. Dzisiaj 7 DC wdrożony nać i niepokalanek. Czy możliwe że tak owu przesuwają? Dzisiaj już nie da rady jutro męża w obroty biorę i kupię inne owulaki
    Dziewczyny mówiły, że niepokalanek może przesuwać ale na to raczej za krótko bierzesz. Możliwe, że ten cykl będziesz miała po prostu krótszy. Mi się zdarzały cykle i 24 dniowe między 29 dniowymi cyklami. Rzadko bo rzadko ale bywały 😊

    A jakie to te beznadziejne owulaki?

    22.06.23 ⏸
    12.03.24 🩵18:35 Dominik 3900g 60cm

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Kurde babki pomocy!!!! W domu mam tylko beznadziejne owulaki które prawie się nie zabawiały. I teraz zobk nawet na nich widać wyraźną krechę której nigdy nie miałam okazji na nich ujrzeć. Dzisiaj 7 DC wdrożony nać i niepokalanek. Czy możliwe że tak owu przesuwają? Dzisiaj już nie da rady jutro męża w obroty biorę i kupię inne owulaki
    Kurcze strasznie wcześnie....ale kto wie . A jak śluzy i inne objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    to Ty się Grażka nie napalaj, a my się ponapalamy za Ciebie:)
    Haha dzięki dziewczynki. W kupie siła.💪

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina wrote:
    Dziewczyny mówiły, że niepokalanek może przesuwać ale na to raczej za krótko bierzesz. Możliwe, że ten cykl będziesz miała po prostu krótszy. Mi się zdarzały cykle i 24 dniowe między 29 dniowymi cyklami. Rzadko bo rzadko ale bywały 😊

    A jakie to te beznadziejne owulaki?
    Och na allegro kupiłam. Kupowałam wcześniej były ok a teraz dwa cykle sprawdzałam i na innych pokazało a te białe. A sobie z ciekawości zrobiłam i aż w szoku jestem jaka wyraźną kreska druga.

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Grazia spoko loko ja też mam już wybrane 🤣 szpital, wózek wsio 🤣🤣🤣🤣

    Kiedy testujesz?

    ja tyż:D
    a o imionach myślałam wczoraj i doszłam do wniosku, że dla dziewczynek mam mnóstwo, a dla chłopca...null 😅

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Kurcze strasznie wcześnie....ale kto wie . A jak śluzy i inne objawy?
    Kurde aż poszłam sprawdzić 🤣 szyjka wysoko otwarta średnio miękka. Śluz kremowy ale lekko rozciągliwy zaczyna być. Jajniki czuję od rana... Nie ma siły mąż jutro dorwany będzie 🤣 ale szok to dopiero 7 DC to owulka będzie na dniach?

    nick nieaktualny, moonflower, Evondita82 lubią tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    ja tyż:D
    a o imionach myślałam wczoraj i doszłam do wniosku, że dla dziewczynek mam mnóstwo, a dla chłopca...null 😅
    Ja tak samo...😑. Kompletnie nie mam pomysłu dla chłopca,więc musi być dziewczynka i tyle😅

    agentka93 lubi tę wiadomość

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Kurde aż poszłam sprawdzić 🤣 szyjka wysoko otwarta średnio miękka. Śluz kremowy ale lekko rozciągliwy zaczyna być. Jajniki czuję od rana... Nie ma siły mąż jutro dorwany będzie 🤣 ale szok to dopiero 7 DC to owulka będzie na dniach?

    Tez miałam w tym cyklu pozytywnego owulaka w 7dc wiec będę Cię obserwować 😎😄

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • LikePink Przyjaciółka
    Postów: 101 212

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makówka wrote:
    A jakie olejki polecasz? 😃
    (Tak, moja Grażyna już się smaruje 😂🤡)

    Weleda mama używam :) bardzo polecam.

    Miałam spać 🙈 a już patrzyłam na kalendarz chiński płci 😂😂😂



    nick nieaktualny, makówka lubią tę wiadomość

    preg.png

    2019❤️
    2021💙
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Ja tak samo...😑. Kompletnie nie mam pomysłu dla chłopca,więc musi być dziewczynka i tyle😅

    mój chłopina chciałby syna, tak dla równowagi:)
    A mi wsio rawno. Jak zawsze:)

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi mi też w tym miesiącu owulka wypadła bardzo wcześnie jak na mnie, ale 7 dc to faktycznie szokująco wcześnie.Mierzysz tempkę?

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok nadrobiłam.

    Melduję, że jestem po wizycie, usg piersi zdane celująco, usg tarczycy zadowalająco- no guzek jest, ale doktorek (a jemu bardzo ufam) potwierdził słowa endo, że strukturą i rozmiarem w ogóle go nie martwi. Zalecił kontrolę za rok.

    Także uroczyście oświadczam,że odbębniłam wszystkie wizyty i specjalistów, których chciałam odwiedzić w ramach przygotowań do ciąży.
    Zobaczymy tylko, czy w ogóle jakaś ciąza będzie, ale no- i tak warto się badać regularnie:)

    Sagi, nick nieaktualny, alauda, Domi94, Lipcowa, Evondita82, Oli123, Aleksandra_joanna_p lubią tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ