Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 12 lutego 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w walentynki rano @ nie nawiedzi to jeszcze siknę, no chyba że ten mój piękny wykresik się do tego czasu posypie koncertowo :P dobrze że zaraz po walentynkach tłusty czwartek to zatopie smutki w pączusiach ukochanych :D

    MimiM29, Sagi, Evondita82 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • agentka93 Autorytet
    Postów: 3136 4121

    Wysłany: 12 lutego 2023, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa wierze w Twoj cykl🍀 Ale co do badań, ja bym już Starego ciągnęła na nasienie, gdyby w tym cyklu nie było II.

    rozalaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, z.Sjögrena
    ANA3 dodatnie
    Pai homo 4G



    10.2022- puste jajo 8tc.
    25.01- beta:80, prog: 31
    03.02-pęcherzyk 0,69cm w macicy
    11.02- mamy zarodek i serduszko❤️
    17.02- IP, krwiak, bobo 1,05 cm
    28.02- 2,16 cm bobasa, krwiak zniknął ❤️
    18.03- NIFTY: niskie ryzyka, dziewczynka 🌸
    21.03- prenatalne, 5,5 cm fikającej panienki 💖
    11.04- 9,9 cm i 130 gramów obrażonej princessy👑
    09.05- 284 gramy małej damy
    22.05- 21+0, 405 gramów akrobatki
    23.06-25+4, 880 gramów Myszki 🌸
    04.07-27+1, jest 1 kilogram💪
    21.07-29+4, III prenatalne, 1425g💖
    04.08-31+4, 2kg bobasa 🙈
    29.08-35+1, 2,7kg dużej panny 🤩
    18.09-38+0, ok.3kg, przyjęcie na oddział i czekamy 🍀

    28.09- 39+3, 2890g-Iga na świecie💝
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 12 lutego 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jak w walentynki rano @ nie nawiedzi to jeszcze siknę, no chyba że ten mój piękny wykresik się do tego czasu posypie koncertowo :P dobrze że zaraz po walentynkach tłusty czwartek to zatopie smutki w pączusiach ukochanych :D

    O tak, u mnie @ ma być właśnie w tłusty czwartek:)

    A powiem Wam,że moja średnia urodziła się w tłusty czwartek. Mąż rano przyjechał do szpitala z blachą pączków dla lekarzy i piguł:D A salowa mnie żałowała,że oni wszyscy się objadają, a ja nic nie mogę :😂

    rozalaa lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    U mnie dzisiaj zjazd tempki w dół, a tak już ładnie szło.
    Spodziewam się @ 16.02 (wiem, na testowanie byłam zapisana na 18.02, ale owulka mi się przesuneła o 2 dni), ale nie myślałam,że tak szybko spadnie.

    W sumie poszłam spać o 2 w nocy i piłam winko, ale po tym raczej temperatura idzie w górę?
    Może zagnieżdżenie?😁🤞

    Lilka1298 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Jak w walentynki rano @ nie nawiedzi to jeszcze siknę, no chyba że ten mój piękny wykresik się do tego czasu posypie koncertowo :P dobrze że zaraz po walentynkach tłusty czwartek to zatopie smutki w pączusiach ukochanych :D
    Kurde Rozalaa, wykres masz mega. Szkoda by było...Niestety ale musisz wysikać te dwie kreski,no musisz 😂😂😂

    rozalaa, Evondita82, moonflower, Incognitka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agentka93 wrote:
    Rozalaa wierze w Twoj cykl🍀 Ale co do badań, ja bym już Starego ciągnęła na nasienie, gdyby w tym cyklu nie było II.
    Masz rację,
    @Rozalka dawaj ze starym na badania😁

    rozalaa, Kasiulerix lubią tę wiadomość

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Czytoto dzisiaj jest lepiej psychicznie. Nadal plamię, zapisałam się za niecałe 2 tygodnie na wizytę kontrolną i ustalę plan działania z lekarzem. Wczoraj miałam kompletny zjazd - po prostu musiałam wypłakać cały strach, żal i poczucie niesprawiedliwości.
    Dajecie mi super siłę na tym forum ❤️

    Idź na betę, zawsze głowa spokojniejsza ☺️

    EwelinaNowa dziękuję ❤️ a Ty jak się czujesz?
    Miło że pytasz 😘
    Czuję się... dziwnie. Moje myślenie bardzo się zmieniło. Po pogrzebie nie czuję już pustki w sercu, dotarło do mnie, że tak na prawdę mam dwóch synów i moje serce wypełniło się miłością. Nie mam w sobie już pośpiechu zachodzenia w kolejną ciążę.
    Jutro niby mam wizytę u doktorka ale możliwe, że będę musiała ją odwołać bo wypadło mi coś ważnego i nie mam pewności czy zdążę dojechać. Podjęłam decyzję że na ten moment nie będę się stymulować. Wiem, że znowu wpadłabym w pułapkę.

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełny brak śluzu po owulacji, czy to normalne?
    Czy to zaburzenia hormonalne?

  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Może zagnieżdżenie?😁🤞

    9/10 dpo?to już chyba dość późno?

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • Natosia Autorytet
    Postów: 3617 2756

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    Kurde Rozalaa, wykres masz mega. Szkoda by było...Niestety ale musisz wysikać te dwie kreski,no musisz 😂😂😂


    jestem za:D

    Incognitka lubi tę wiadomość

    2015/2016 - 2x cb, 1x cp

    Nasze czwarte szczęście:)))
    14.03- ⏸
    15.03- beta 53,09 prog- 26,81
    17.03-beta 142,46 (⬆167,9%)
    20.03-beta 1024 (⬆ 168,3%)
    24.03-beta 5830 (⬆ 138%)
    06.04- 1 cm i jest ❤
    27.04- 3,5 cm dzidziola:))
    16.05- prenatalne, 6,5 cm człowieka
    10.07-połówkowe,440g DZIEWCZYNKI 😍
    15.09- malutka ma 1100 g:)
    10.11- Marysia na świecie:)

    "...czemu Ty się zła godzino, z niepotrzebnym mieszasz lękiem, jesteś a więc musisz minąć, miniesz a więc to jest piękne..."

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    9/10 dpo?to już chyba dość późno?
    Możliwe 🤞 max 12 dpo może być podobno 😉

    agentka93, Sagi lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie w niedzielny poranek.
    Tule za biele bo póki co II nie było, wiec czekamy ❤️

    U mnie wczoraj wieczorem był ostry ból lewego jajnika. Pierwszy raz tak miałam, ze oglądam wieczorem ze starym film i nagle na głos „Ała” i aż się zgięłam, mąż pyta co się dzieje i mówię, ze jakiś ból nagły z lewej strony. Podczas jednego filmu miałam tak kilka razy, dzisiaj spokój. To był 7 dpo, nie wiem czy któraś tak miala np. Na implantację czy to raczej zły znak?
    Często zaznaczałam na wykresie „ból lewego jajnika” ale to był zwykle taki tylko dyskomfort 😅 czułam, ze mam jajnik i tyle, a wczoraj to faktycznie były bóle.

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    9/10 dpo?to już chyba dość późno?

    W zeszłym miesiącu miałam w 9dpo nitki krwi czyli zagnieżdżenie, 12 dpo beta ponad 11 czyli wcześniej na teście nic by nie było :)

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    9/10 dpo?to już chyba dość późno?
    W sam raz na test🤪😏

  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam nadrobiłam 😉 u mnie dzisiaj apka uznała że owulacja była... Wczoraj 🤣🤣🤣 od 4 dni zaznaczam negatywny test ale cóż ma swoje jakieś widzimisię. W zasadzie to nie wiem co się dzieje w tym cyklu czekam na wizytę do piątku. Śluzu mam od diabła wczoraj jakiś ciągliwy dzisiaj kremowo lepki. Czyje podbrzusze jakbym coś tam miała i było rozepchane, jakby spuchnięte.

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    Hej wam nadrobiłam 😉 u mnie dzisiaj apka uznała że owulacja była... Wczoraj 🤣🤣🤣 od 4 dni zaznaczam negatywny test ale cóż ma swoje jakieś widzimisię. W zasadzie to nie wiem co się dzieje w tym cyklu czekam na wizytę do piątku. Śluzu mam od diabła wczoraj jakiś ciągliwy dzisiaj kremowo lepki. Czyje podbrzusze jakbym coś tam miała i było rozepchane, jakby spuchnięte.

    Apka pewnie tak stwierdziła na podstawie śluzu, mi tez ciagle zmieniała zdanie.

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natosia wrote:
    9/10 dpo?to już chyba dość późno?

    Nie pozno, po pierwsze podobno jest czas do jakiegoś 12dpo, po drugie zobacz co się u mnie wydarzyło. Apka teraz orzekła ze ten pozytyw w piątek to było już 15dpo 🤨

    rozalaa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, przecież Sagi chyba 11 czy 12 dpo miała betę 0,3 🤔 czyli możliwe że Kropek się dopiero zagnieżdżał 🤷‍♀️

    Sagi, Evondita82 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Apka pewnie tak stwierdziła na podstawie śluzu, mi tez ciagle zmieniała zdanie.
    Tylko że rozciągliwy zapisałam raz. Wczoraj zaznaczyłam wodnisty.

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 12 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swój cykl już spisałam na straty ale Natosie trzeba pomordować 😂 hipokryzja jawna z mojej strony 😁

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
‹‹ 203 204 205 206 207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ