Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej, jestem już po wizycie 😊
    Ale mam mieszankę emocji 🙈 od stresu po radość 🙈
    Wszystko jest w porządku, jestem dziś 6+3 i widziałam pulsujące serduszko mojego dzidziusia ❤
    Mam założoną kartę ciąży, termin na 17.10.
    Ogólnie dr mówi że nie ma żadnego zagrożenia ale żeby brać duphaston ze względu na wcześniejsze poronienia. Następną wizyta za 3 tygodnie, mam zrobić badania krwi i moczu 🙃
    Póżniej może ogarnę zdjęcie to pokaże wam moją fasoleczkę❤

    Meginka ile masz lat?

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MerryCherry wrote:
    U mnie apka w ogóle nie przewiduje owu w tym cyklu😂😂💪

    😆🤦‍♀️

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej, jestem już po wizycie 😊
    Ale mam mieszankę emocji 🙈 od stresu po radość 🙈
    Wszystko jest w porządku, jestem dziś 6+3 i widziałam pulsujące serduszko mojego dzidziusia ❤
    Mam założoną kartę ciąży, termin na 17.10.
    Ogólnie dr mówi że nie ma żadnego zagrożenia ale żeby brać duphaston ze względu na wcześniejsze poronienia. Następną wizyta za 3 tygodnie, mam zrobić badania krwi i moczu 🙃
    Póżniej może ogarnę zdjęcie to pokaże wam moją fasoleczkę❤
    Wspaniała wiadomość , koniecznie wrzucaj foteczke 😀 ja mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieję że też już będzie serduszko 😍

    Meginka lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosis biedna. 😘 Niech wypisują Cię szybko do domku, co u siebie to u siebie 😊 plus taki, że wiesz co Ci zaszkodziło i już więcej to się nie powtórzy. 🥰

    Kil tulę za 🐒. Ale to pierwszy dzień Twojej ciąży ❤️ marzec za pasem więc Zbieraj siły 😁

    balbina28 jeszcze piłka w grze - pamiętaj 🤞🏻🍀

    Pluto ale słodziak! 🥰🤩

    Meggi110818 ostatnio zastanawiałam się co u Ciebie 😊 Dobrze, że to już za Tobą i to jeszcze jaki pakiet Ci zrobili 🤩 super, że wszystko sprawdzili 😊 i jeszcze ogarnęli z macicą - same plusy 😊w takiej sytuacji marzec będzie Twój jak nic! 😁 Masz bana na starania czy nie? :) kiedy kontrola? :) jak się czujesz? :)

    Meginka świetnie, że wszystko ok 🥰. Nudnej ciąży 🍀

    Kłapciuch, Domi super piczory 😁 teraz 🔥🔥

    Agata1992 może ta ciąża jest zupełnie inna, bo mieszka tam dziewczynka? 🤭

    Paucia jedz jedz - na zdrowie! 😁

    Paucia, Blond27, Kil, Meginka, pluto_nova, .aś., Domi94 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staaraczkaaa wrote:
    w Łodzi :D zmęczenie organizmu straszne, tym bardziej że po pracy w domu byłam koło 17 i wszystko robiłam wtedy :D szaleństwo totalne. Mam nadzieję że jak skończę to wszystko to będę miała więcej czasu i chęci za ogarnięcie zdrowia i wzięcia się choćby za jakiś ruch :D

    Pewnie, nic się nie martw, bo na wszystko jest odpowiedni czas :) z tego, co widzę jesteś jeszcze młodziutka, więc wszystko przed Tobą :) głowa do góry, cycki do przodu i do boju :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Hej, jestem już po wizycie 😊
    Ale mam mieszankę emocji 🙈 od stresu po radość 🙈
    Wszystko jest w porządku, jestem dziś 6+3 i widziałam pulsujące serduszko mojego dzidziusia ❤
    Mam założoną kartę ciąży, termin na 17.10.
    Ogólnie dr mówi że nie ma żadnego zagrożenia ale żeby brać duphaston ze względu na wcześniejsze poronienia. Następną wizyta za 3 tygodnie, mam zrobić badania krwi i moczu 🙃
    Póżniej może ogarnę zdjęcie to pokaże wam moją fasoleczkę❤

    Kochana wspaniałe wieści! ;) Rośnij zdrowy Kropeczku <3

    Matko, zazdroszczę, że jesteś już po wizycie i to SERDUSZKOWEJ, to chyba ogromna ulga ;)
    Ja mam wizytę we wtorek, ale będzie to dopiero wg OM 5+5, a owulacja była chyba trochę później, więc w zasadzie idę sprawdzić, czy wszystko jest tam gdzie trzeba ;)

    Meginka lubi tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czujecie, że marzec już tuż tuż i wiosna coraz bliżej czy póki co brak wiosennych wibracji? 😊
    Ja nie mogę doczekać się wiosennego słoneczka 🌞🌞🌷🌼🌺🌹🏵️💮🌸🌻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2023, 10:41

    Rica, Agata1992, RinTinTin, Blond27, Emka06, Kil, Paucia, Niaha, Spencer, pluto_nova, Newangel, rozalaa, .aś., nick nieaktualny, agentka93, Domi94, Amunicja lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki tule za 🐒 i ⚪️

    Dziś u mnie 4dc i już takie resztki 🫢 kiedyś pamietam miałam 🐒 po 6/7 dni czy to było dobrze? A może teraz jakoś za krótko? Nie wiem🫢😂

    Mam nadzieje ze witaminki i metformina coś podziała i owulacja prZyjdzie szybciej niż ostatnio, bo nie wytrzymam tyle czekać szału dostanę 😂

    Blond27, Rica, Kil lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłapciuch wrote:
    Piczor na niebieskim horienie 😱😱 tego jeszcze u mnie nie grali
    IMG20230224101340.jpg

    I potwierdzam... Paczka 30 szt horienów wcale nie musi zawierać różowych testów 🥺🥺🥺 ależ wielkie było moje rozczarowanie 😭

    Ale piczor jest więc wybaczam wszystkie przewinienia tych niebieskich 😂

    A to te niebieskie są oszukance?

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:

    Agata1992 może ta ciąża jest zupełnie inna, bo mieszka tam dziewczynka? 🤭

    Po cichutku o tym marzę 😍

    Lipcowa, Blond27, Rica lubią tę wiadomość

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • malutka203 Autorytet
    Postów: 842 1500

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Kup sobie czysty inozytol w proszku, wychodzi najtaniej 😃 w tabletkach te możesz ale nie wiem jakie są dawki, żebyś nie musiała się faszerować 5 tabletkami dziennie.

    Ja w proszku miałam I piłam raz dziennie rano i to wychodziło 2000 inozytolu. Jeśli potrzebujesz więcej to sobie dozujesz wg potrzeb ☺️

    No właśnie widziałam, że w tabletkach muszę po 3 dziennie łykać, więc opakowanie 50 szt. nie starczy mi nawet na miesiąc 😕
    A można łączyć inozytol z NAC? Orientuje się któraś?

    Blond27 lubi tę wiadomość

    32 lata
    03.2019 - Lenka ❤️
    27.04 - ⏸️
    2.05 - beta 2299,6
    24.05 - 3 serduszka 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    21.08 - 331g, 359g i 344g maluszków 💙💙💙
    4.09 - wizyta

    preg.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozzzzi @ potrafi zmieniać się z czasem 😊

    kropeczek, AlfaK, StaraniowaOna, Pieskowo, Beige czekamy pod kibelkami 🙃🙃
    RinTinTin powtarzasz dzisiaj test ? 😊

    Blond27 lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Agata1992 Ekspertka
    Postów: 240 326

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny czujecie, że marzec już tuż tuż i wiosna coraz bliżej czy póki co brak wiosennych wibracji? 😊
    Ja nie mogę doczekać się wiosennego słoneczka 🌞🌞🌷🌼🌺🌹🏵️💮🌸🌻
    Też już czekam na wiosnę i troszkę więcej słońca 🌞 od razu człowiek ma więcej chęci do wszystkiego, a jak tak szaro i buro to nic się nie chcę.
    W marcu jeszcze moje urodziny, męża urodziny, no i oczywiście dzień kobiet 🌷 także uwielbiam ten miesiąc ❤️ i czuje, że posypie się pełno ⏸️ ☺️

    Lipcowa, Blond27, Paucia, Niaha, rozalaa, Domi94 lubią tę wiadomość

    ♀️31 lat ♂️ 32 lata

    2018 👶

    08.02. ⏸️ 9dpo
    09.02. beta 19,25 🤞
    11.02. beta 90,45 (przyrost 389.5%)🍀
    13.03 1,58cm dzidziusia z serduszkiem ❤️

    07.04 pierwsze badania prenatalne 🤞

    PCOS
    Insulinooporność
    Niedomoga lutealna
    LUF?
    Cykle 34-36 dni

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny czujecie, że marzec już tuż tuż i wiosna coraz bliżej czy póki co brak wiosennych wibracji? 😊
    Ja nie mogę doczekać się wiosennego słoneczka 🌞🌞🌷🌼🌺🌹🏵️💮🌸🌻
    A kurcze leje u mnie masakrycznie. Mogłoby przestać w końcu bo końcówka ferii a tu pogoda do dupy

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie plany na weekend? Aktywnie czy bardziej wypoczynkowo? 😊

    My wczoraj z Mężem zamówiliśmy sobie nowe stroje na crossy na nowy sezon 🤩 i teraz tułam się od okna do okna w oczekiwaniu kuriera chociaż wiem, że zamówienie nawet nie wyszło z firmy 😅
    Jutro mam wizytę kontrolną po laparo także trzymajcie pół kciuka 🤞🏻🍀 a później obiadek u teściowej także totalny chill 🥰

    Blond27, Rica, Kil, Emka06, Paucia, Beezi, Ona11, Oli123, Agata1992, izzy91, WonderWoman, pluto_nova, rozalaa, .aś., MonikaMonia, Domi94 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Rozzzzi @ potrafi zmieniać się z czasem 😊

    kropeczek, AlfaK, StaraniowaOna, Pieskowo, Beige czekamy pod kibelkami 🙃🙃
    RinTinTin powtarzasz dzisiaj test ? 😊


    Lipcowa, nie powtarzam, rano plamienia, a teraz już się rozkręciła 🐒

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata1992 ile u Was w marcu okazji do świętowania! 🤩 Ja też mam przeczucie, że marzec będzie obfity w ⏸️ 😊

    Ewiwi u mnie też ponura aura za oknem - liczę, że w weekend będzie piękniej 🙃

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Lipcowa Autorytet
    Postów: 3290 8570

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    Lipcowa, nie powtarzam, rano plamienia, a teraz już się rozkręciła 🐒

    A to 🐒😡.
    Tulę. 😘
    To pierwszy dzień Twojej ciąży ❤️ marzec będzie Twój 🍀🤞🏻

    RinTinTin, Rica lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ 31 🙋🏻‍♂️ 32 👧🏻 2

    1️⃣ 9️⃣.

    🤞🏻5.1.1. 🍀 👶🏻
    ❄️ 4.2.2. ✨

    🌟 01.25 Naturalny CUD💔 10/11 tc 👼🏻 Piotruś

    🥊 Walka o #2 🦕 od 04.26r.

    "Być może będziesz musiała stoczyć bitwę więcej niż raz, aby ją wygrać". ❤️

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 24 lutego 2023, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    Lipcowa, nie powtarzam, rano plamienia, a teraz już się rozkręciła 🐒
    Nie lubię tego, tule 💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2023, 10:53

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 24 lutego 2023, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    A to te niebieskie są oszukance?
    Kurcze mi zawsze się te horieny ładnie wybarwialy i pokazywały pik

    Rica lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ