Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Gratulacje dziewczyny za kreski!

    Ja odebrałam wyniki:
    Beta: 356 mlU/ml
    Progesteron: 31,4ng/ml

    I dalej nie mogę uwierzyć ❤️🙂

    Pięknie, gratulacje 😍

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Gratulacje dziewczyny za kreski!

    Ja odebrałam wyniki:
    Beta: 356 mlU/ml
    Progesteron: 31,4ng/ml

    I dalej nie mogę uwierzyć ❤️🙂

    Gratulacje!!!!

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    Kurczaki, dziwne rzeczy mi się dzieją pod koniec tego cyklu😅
    Suty bolą, piersi bolą, śluz się zrobił podobny do płodnego, a szyjka wysoko i szczelnie zamknięta🫣

    Pewnie się rozczaruje, ale objawy wcale nie przypominają moich objawów zbliżającej się @🙄

    Ja to samo, identyczne objawy: najgorzej piersi (ból albo mrowienie) przy dotknięciu nie bolą, ale są większe, śluz mam przezroczysty, czasami ból podbrzusza. Jestem 10dpo 🫣
    Najgorsze dla mnie to chodzenie siku i sprawdzanie na papierze czy coś jest 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 18:39

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    Ja to samo, identyczne objawy: najgorzej piersi (ból albo mrowienie) przy dotknięciu nie bolą, ale są większe, śluz mam przezroczysty, czasami ból podbrzusza. Jestem 10dpo 🫣
    Najgorsze dla mnie to chodzenie siku i sprawdzanie na papierze czy coś jest 🤦‍♀️

    To jest nas 3 już :D 🙈 ja dziś w pracy jak poczułam „mokro” to myśle o jest i ona 🐒 patrzę a tam bardzo dużo śluzu.

    Rica lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica
    Testowałas już?

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Niaha i Izzy, kochane na pewno wszystko będzie dobrze, mnóstwo ciotek forumowych trzyma kciuki za Wasze Kropeczki ❤

    Malina23, piękne kreseczki 😊 gratulacje 😃

    Co do witaminek ja biorę Pregna Start i chyba są spoko, polecam 😃 oprócz tego magnez bo gin zalecił.

    Jeju ale mam burzę w żołądku 🙈🙃 najpierw mdłości, za chwilę głód gigant więc idę coś zjeść, a jak zjem to potem znowu mdłości 🤷‍♀️

    Niaha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:

    Jeju ale mam burzę w żołądku 🙈🙃 najpierw mdłości, za chwilę głód gigant więc idę coś zjeść, a jak zjem to potem znowu mdłości 🤷‍♀️

    Ja mam to samo, i ten głód taki jakbym nic nie jadła cały dzień 😅

    Meginka lubi tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie, nie miałam USG bo Pani dr stwierdziła że to za wcześnie i niepotrzebnie będę sie denerwować do kolejnego a nie będzie widać serca jeszcze. Zbadała szyjke wszystko ok.
    Powiedziała że przyjmuje sie że dobry progesteron dla ciąży to 25, dlatego dała mi dupka Raz dzienniex1 na recepcie a mówiła mi że 2 razy dziennie jezu i już nie wiem, mówiła że mam na dwa tygodnie opakowanie 20 sztuk, teraz sie tam nie dodzwonie (bo moje dwa wyniki to 20 i 23). USG 10.03. Powiedziała że lot samolotem nie ma żadnego wpływu na tym etapie.



    Ale jakby pojawiło sie krwawienie to na izbę przyjęć.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 18:53

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife wrote:
    To jest nas 3 już :D 🙈 ja dziś w pracy jak poczułam „mokro” to myśle o jest i ona 🐒 patrzę a tam bardzo dużo śluzu.
    Mam tak samo ze śluzem ale jest biały a czasem przezroczysty

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife wrote:
    Chyba czuje się podobnie jak ty 🙈 jestem 12dpo. Zrobiłam test ale check go test ciążowy a one ponoć nie wychodzą dobrze 🙈
    Mnie w zeszłym cyklu ten test pokazał oszukańca. Z nim to jest tak ,że jak na bank jesteś w ciąży to ten test to pokaże,ale jak nie jesteś to również może być pozytywny 😅😂😂. Testowałam nim w którejś z poprzednich ciąż. No ładnie pozytywny był 😆

  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rica @Mainlylife jak 3 muszkieterki😂
    wszystkie jutro sikamy?😅

    Kamsi, Rica, Niaha, Evondita82 lubią tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Po wizycie, nie miałam USG bo Pani dr stwierdziła że to za wcześnie i niepotrzebnie będę sie denerwować do kolejnego a nie będzie widać serca jeszcze. Zbadała szyjke wszystko ok.
    Powiedziała że przyjmuje sie że dobry progesteron dla ciąży to 25, dlatego dała mi dupka Raz dzienniex1 na recepcie a mówiła mi że 2 razy dziennie jezu i już nie wiem, mówiła że mam na dwa tygodnie opakowanie 20 sztuk, teraz sie tam nie dodzwonie (bo moje dwa wyniki to 20 i 23). USG 10.03. Powiedziała że lot samolotem nie ma żadnego wpływu na tym etapie.



    Ale jakby pojawiło sie krwawienie to na izbę przyjęć.....

    Kochana to brzmi dobrze i rozsądnie moim zdaniem. Prog swój „własny” już masz bardzo bliski temu co mówi dr wiec nie martw się na zapas. Trzymam kciuki za kolejna wizytę 🤞

    Ja się cieszę jak głupia bo doktor napisał ze mogę w tym tygodniu przychodzić na potwierdzenie ciąży 😵‍💫😀 tydzień wcześniej niż wstępnie zakładał.

    Blond27, Oli123 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 27 lutego 2023, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Mam tak samo ze śluzem ale jest biały a czasem przezroczysty

    Mój też, w dodatku jest rozciągliwy🫣

    Blond27 lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife wrote:
    Rica
    Testowałas już?

    Wiesz boje się… 🫣😆

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Rica Autorytet
    Postów: 619 467

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    @Rica @Mainlylife jak 3 muszkieterki😂
    wszystkie jutro sikamy?😅


    Ja nie sikam jestem we Francji teraz 🤣 wracam we czwartek z odpoczynku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 19:03

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! 😘
    Gratuluję ⏸️ i przyrostów ♥️


    Ja dziś miałam wizytę u ginekologa (z zaskoczenia😳).
    W kalendarzu wpisałam, że to jutro, a tu dzwonia do mnie potwierdzić, czy będę dziś na 14 😅
    Na szczęście bez problemu mogłam zwolnić się z pracy, ogarnąć i pojechać na wizytę.
    Na ten moment wszystko jest okej- nie ma jeszcze zarodka, ale jest pęcherzyk żółtkowy. Ginekolog powiedziała, że wymiary są prawidłowe z wiekiem ciąży (OM 5+4, ale owulacja była poniżej, więc jakieś 5+2).
    Ja się na tym zupełnie nie znam, więc pozostało mi zaufać. Kolejna wizyta 13.03. Trzymacie kciuki za Kropka, żeby został z nami 🥺🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2023, 19:06

    Sagi, Lipcowa, Ogoorkowa, MonikaMonia, nick nieaktualny, Emka06, WonderWoman, Meginka, Czytoto, Oli123, Niaha, Evondita82 lubią tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina23 wrote:
    https://ibb.co/yVXFKDv
    Zaczynam przygodę, oby tym razem ze szczęśliwym zakończeniem;)
    Gratulacje 💚

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Dziewczyny Niaha i Izzy, kochane na pewno wszystko będzie dobrze, mnóstwo ciotek forumowych trzyma kciuki za Wasze Kropeczki ❤

    Malina23, piękne kreseczki 😊 gratulacje 😃

    Co do witaminek ja biorę Pregna Start i chyba są spoko, polecam 😃 oprócz tego magnez bo gin zalecił.

    Jeju ale mam burzę w żołądku 🙈🙃 najpierw mdłości, za chwilę głód gigant więc idę coś zjeść, a jak zjem to potem znowu mdłości 🤷‍♀️

    Czyli do 13 tygodnia będziesz brała pregna start tak ? Bo wydaje mi się że w 1 ciąży też tak brałam ale nie jestem pewna na 100%

    Meginka lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Kamsi Autorytet
    Postów: 729 981

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    @Rica @Mainlylife jak 3 muszkieterki😂
    wszystkie jutro sikamy?😅

    Trzymam za Was kciuki! U mnie 13 dpo ale test bialutki😅

    👱🏻‍♀️27
    🧑🏻‍🦱29
    👧🏼 8.09.2020
    🍀 12.03.2024
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2023, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialek wpadam rano zobaczyć Twoje kreseczki w takim razie 😁🤞

‹‹ 371 372 373 374 375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ