Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nawet USG nie miałam a wy już na jakieś badania rozpisane. Jeju jeju nie ogarniam 🤣

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Ja tez już zapisana 🙈
    Ja mam to szczęście że mój prowadzący gin wykonuje też prenatalne i sam pilnuje daty żeby się w odpowiednim czasie odbyły, a co najlepsze dla swoich pacjentek których prowadzi ciążę te badania ma w cenie wizyty standardowej

    Blond27 lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11 wrote:
    Dziewczyny, wszystko jest dobrze. Nie znalazła nic niepokojącego. Dostałam na wszelki wypadek duphaston 2x1.

    No i na USG pokazał się Kropek z SERDUSZKIEM ♥️
    Matko popłakałam się jak bóbr 🥺

    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki 😘
    Gratulacje 🙂🙂🙂 bardzo sie cieszy oby same taki wiadomości na wątku.

    Ej ten duphaston to chyba przepisują każdemu jak leci...

    Ona11 lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11 jak cudownie ❤️

    Ona11, Blond27 lubią tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:

    Ej ten duphaston to chyba przepisują każdemu jak leci...

    A propos „przepisywania każdemu” to przypomniał mi się ten mem

    465533376914.jpg

    Blond27, Ona11, Oli123 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiechłam😁

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Goshas71 Autorytet
    Postów: 251 244

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Dziewczyny ja nawet USG nie miałam a wy już na jakieś badania rozpisane. Jeju jeju nie ogarniam 🤣
    Haha, też czasem jak czytam to tylko wpadam w panikę, że jestem kompletnie zielona w temacie 😀

    A jak planujecie prowadzić ciążę? Prywatnie czy NFZ?
    Ja na razie mam umówioną wizytę na NFZ na 22.03 (byłam już wcześniej umówiona, zanim wiedziałam o ciąży), ale chcę też chyba pójść wcześniej do mojej ginekolog, która niestety przyjmuje tylko prywatnie.
    Czytałam, że niektórym udaje się ograniczyć koszty robiąc chociaż badania na NFZ. A Wy jak planujecie? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2023, 14:50

    Meginka lubi tę wiadomość

    Ona i On: 28 lat
    8cs

    28.02. ⏸️14 dpo 🤭
    01.03. ⏸️15 dpo, beta 262,90mlU/ml
    09.03. beta 6757,00 mIU/ml (średni dwudniowy przyrost 125.2%)
    16.03 0,54cm z 💗
    07.04 2,98 cm
    21.04 prenatalne - niskie ryzyka, wszystko w porządku
    22.06 połówkowe, 360g zdrowej dziewczynki 👧
    02.10 2800 g (35+3)


    preg.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Haha, też czasem jak czytam to tylko wpadam w panikę, że jestem kompletnie zielona w temacie 😀

    A jak planujecie prowadzić ciążę? Prywatnie czy NFZ?
    Ja na razie mam umówioną wizytę na NFZ na 22.03 (byłam już wcześniej umówiona, zanim wiedziałam o ciąży), ale chcę też chyba pójść wcześniej do mojej ginekolog prywatnie.
    Czytałam, że niektórym udaje się ograniczyć koszty robiąc chociaż badania na NFZ. A Wy jak planujecie? 🙂
    No właśnie ja bym chciała ograniczyć koszty i zapisałam się również na NFZ, żeby mieć badania za darmo. Ogólnie stosuje się do zaleceń gin tego prywatnego i jego traktuję jako lekarza prowadzącego. Tylko nie wiem czy to się pokryje, czy dostanę skierowanie na te same badania od obu lekarzy 🤔🤔
    No ale próbuję, zobaczymy co będzie 😀 w poniedziałek wizyta na NFZ.

    Goshas71, Blond27 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    A propos „przepisywania każdemu” to przypomniał mi się ten mem

    465533376914.jpg

    Dokładnie tak jest 😂 w 1 ciąży przez pół roku chodziłam prywatnie (czekam na wizytę u tej samej babki na NFZ ) i też było 200/250zl za 3 minuty czyli sprawdzenie wyników i przepisanie leku 😂 teraz naszczescie już jestem na NFZ

    Goshas71 lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Haha, też czasem jak czytam to tylko wpadam w panikę, że jestem kompletnie zielona w temacie 😀

    A jak planujecie prowadzić ciążę? Prywatnie czy NFZ?
    Ja na razie mam umówioną wizytę na NFZ na 22.03 (byłam już wcześniej umówiona, zanim wiedziałam o ciąży), ale chcę też chyba pójść wcześniej do mojej ginekolog, która niestety przyjmuje tylko prywatnie.
    Czytałam, że niektórym udaje się ograniczyć koszty robiąc chociaż badania na NFZ. A Wy jak planujecie? 🙂

    Ja swojego gina mam prywatnie 10.03 a 13.3 na NFZ też wcześniej byłam umówiona, ale nie wiem czy chce prowadzić u 2 boje się że będzie zamęt bo jeden powie to a drugi to, a dodatkowo to jak mnie ta na NFZ ostatnio zbadała to byłam w szoku że kobieta robi to dużo boleśniej od faceta 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2023, 15:02

    Blond27 lubi tę wiadomość

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Haha, też czasem jak czytam to tylko wpadam w panikę, że jestem kompletnie zielona w temacie 😀

    A jak planujecie prowadzić ciążę? Prywatnie czy NFZ?
    Ja na razie mam umówioną wizytę na NFZ na 22.03 (byłam już wcześniej umówiona, zanim wiedziałam o ciąży), ale chcę też chyba pójść wcześniej do mojej ginekolog, która niestety przyjmuje tylko prywatnie.
    Czytałam, że niektórym udaje się ograniczyć koszty robiąc chociaż badania na NFZ. A Wy jak planujecie? 🙂
    Ja mam lekarkę u której chce prowadzić na NFZ ( wizyta a raczej teleporada dopiero 20.03) ale z racji pakietu w luxmedzie myślę że będę część badań robić tam i tam mam pierwsze USG 09.03 🙂 co sie da to na NFZ ciąża to chyba jedyny czas gdzie można z tego w miarę skorzystać. Na coś płaci sie te składki. 🙂

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę raczej prowadziła u jednej lekarki, jak coś będzie nie tak tfu tfu to będę konsultować. Nie wyobrażam sobie u dwóch prowadzić za duże zamieszanie.

    Goshas71 lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Goshas71 Autorytet
    Postów: 251 244

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Ja mam lekarkę u której chce prowadzić na NFZ ( wizyta a raczej teleporada dopiero 20.03) ale z racji pakietu w luxmedzie myślę że będę część badań robić tam i tam mam pierwsze USG 09.03 🙂 co sie da to na NFZ ciąża to chyba jedyny czas gdzie można z tego w miarę skorzystać. Na coś płaci sie te składki. 🙂


    A jak to jest z tym przyjmowaniem bez kolejek kobiet w ciąży? Ma któraś z Was doświadczenie?
    Z mojego doświadczenia do tej pory na NFZ musiałam osobno umawiać się na cytologie, osobno na usg, nie dało się nigdy tego wykonać na jednej wizycie... Natomiast u lekarza prywatnie wszystko na raz, za jedną wizytą. Boję się, że jak przy prowadzeniu ciąży jest tak samo to psychicznie się wykończę :D

    Ona i On: 28 lat
    8cs

    28.02. ⏸️14 dpo 🤭
    01.03. ⏸️15 dpo, beta 262,90mlU/ml
    09.03. beta 6757,00 mIU/ml (średni dwudniowy przyrost 125.2%)
    16.03 0,54cm z 💗
    07.04 2,98 cm
    21.04 prenatalne - niskie ryzyka, wszystko w porządku
    22.06 połówkowe, 360g zdrowej dziewczynki 👧
    02.10 2800 g (35+3)


    preg.png
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję na NFZ, a jeśli coś mnie będzie niepokoiło, to dodatkowe wizyty prywatne 🙂

    Goshas71, Blond27 lubią tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Gratulacje 🙂🙂🙂 bardzo sie cieszy oby same taki wiadomości na wątku.

    Ej ten duphaston to chyba przepisują każdemu jak leci...
    Tez mam takie wrażenie. Pamietam, ze w pierwszej ciąży bardzo mnie to stresowało. Moalam konwersacje na messengerze z dziewczynami, które miały podobny termin porodu co ja (04.2020). No i WSZYSTKIE przyjmowały duphaston nawet jeśli nie było problemow tylko tak profilaktycznie…. A ja ciąża prowadzona w Niemczech i bez szans na takie coś o ile nie ma problemow i schozowalam, ze napewno stracę ciąże skoro nie przyjmuje duphastonu….

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Ja mam to szczęście że mój prowadzący gin wykonuje też prenatalne i sam pilnuje daty żeby się w odpowiednim czasie odbyły, a co najlepsze dla swoich pacjentek których prowadzi ciążę te badania ma w cenie wizyty standardowej

    Mi dr na ostatniej wizycie rozpisała kiedy się zapisać😉 a cenę na szczęście też mamy mamy niższa bo robię w tym samym miejscu tylko u innego lekarza☺️

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona11 wrote:
    Dziewczyny, wszystko jest dobrze. Nie znalazła nic niepokojącego. Dostałam na wszelki wypadek duphaston 2x1.

    No i na USG pokazał się Kropek z SERDUSZKIEM ♥️
    Matko popłakałam się jak bóbr 🥺

    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki 😘
    Gratuluję 🥰 to cudowne uczucie zobaczyć bijące serduszko. Zdrowej i spokojnej ciąży ❤️

    Ona11 lubi tę wiadomość

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olya wrote:
    Tez mam takie wrażenie. Pamietam, ze w pierwszej ciąży bardzo mnie to stresowało. Moalam konwersacje na messengerze z dziewczynami, które miały podobny termin porodu co ja (04.2020). No i WSZYSTKIE przyjmowały duphaston nawet jeśli nie było problemow tylko tak profilaktycznie…. A ja ciąża prowadzona w Niemczech i bez szans na takie coś o ile nie ma problemow i schozowalam, ze napewno stracę ciąże skoro nie przyjmuje duphastonu….

    Hmm… Może lekarze dają ten lek bo inni tak robią i chcą uniknąć pretensji w razie „w”…

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1329 2084

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, o której dziś wizyta?

    Co do przyjmowania na NFZ bez kolejek... Poprzednia ciąża, chodziłam prywatnie, ale chciałam też na NFZ żeby oszczędzić na badaniach... Obdzwoniłam kilka przychodni w Warszawie i nawet dwa miejsca poza Warszawą. Łącznie dzwoniłam w 6 miejsc. Wszędzie usłyszałam że mimo ciąży to i tak kolejka, ewentualny szybszy termin (za... 3 tygodnie), lub dzwonić następnego dnia/wieczorem będzie kierowniczka to może się coś uda... Już siebie oczywiście darowalam. Prawnie można pisać skargi, ale chyba szkoda nerwów zwłaszcza w ciąży....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2023, 17:34

    Blond27 lubi tę wiadomość

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo
    Problem z utrzymaniem ciąży - immunologia.

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    💔12.02.2025 r. Aniołek (5tc/9tc) [*] Marianna
    ❤️16.01.2026 r. Sara, 3428g, 53cm, 10pkt
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za godzinę :)

    Blond27, Ogoorkowa lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ