Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi kciuki ✊✊✊

    Jeju dziewczyny musiałam wypić siemie lniane ale jakoś na razie nic nie pomogło. Dziwnie bo zjem, zaraz znowu głodna i to odbijanie 😟

    Sagi lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Sagi, powodzenia 🍀🍀🍀

    Sagi, Blond27 lubią tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 2 marca 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Sagi lubi tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 marca 2023, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi, trzymamy kciukasy i czekamy na wieści 😊

    Blond27, Sagi lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Meginka @Czytoto my to się chyba w trójkę spotkamy na porodówce 🤣🤣 17.10 🤍

    Meginka lubi tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olya wrote:
    @Meginka @Czytoto my to się chyba w trójkę spotkamy na porodówce 🤣🤣 17.10 🤍

    Hej dziewczyny :) wpadam tylko przypomnieć,że 17.10 to najlepsza data,bo moje urodziny hihi 😆
    Sagi 🤞 i inne laski z kropeczkami w brzuszkach - powodzenia Kochane 🍀❤️ trzymajcie się dzielnie 🥰 zdrówka i radości! ❤️🤞🍀

    Blond27, Goshas71, Ona11, Meginka, samantka lubią tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olya wrote:
    @Meginka @Czytoto my to się chyba w trójkę spotkamy na porodówce 🤣🤣 17.10 🤍

    Haha, No może tak być 😂 co bardziej niesamowite ja tez mam córę z kwietnia 2020 😅

    Olya lubi tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • kropeczek Autorytet
    Postów: 943 848

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona cudowne wieści z wizyty, super że było serduszko już 😍😍😍

    Co do prowadzenia ciąży to ja też rozmyślałam nad prowadzeniem prywatnie i na NFZ nawet miałam dzisiaj zadzwonić do przychodni ale nie udało mi się to 😆 spróbuje jutro

    Blond27, Goshas71, Ona11 lubią tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja chyba zostanę prywatnie u doktorka, ma podobno do któregoś momentu prowadzić a potem polecić jakiegoś swojego kolegę bliżej naszego miasta. Ale to zobaczę jak dopiero do niego pójdę i pogadamy :)

    Blond27 lubi tę wiadomość

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Haha, No może tak być 😂 co bardziej niesamowite ja tez mam córę z kwietnia 2020 😅
    O proszę :D a z którego jest Twojego córeczka? :D

    Blond27 lubi tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • kropeczek Autorytet
    Postów: 943 848

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi jak po wizycie?

    I dziewczyny tylko mi wychodzi termin już na listopad? 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2023, 19:54

    Blond27 lubi tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Sagi jak po wizycie?

    I dziewczyny tylko mi wychodzi termin już na listopad? 😅
    Ja też już mam termin listopadowy ;)

    Blond27, kropeczek lubią tę wiadomość

  • Goshas71 Autorytet
    Postów: 251 244

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropeczek wrote:
    Sagi jak po wizycie?

    I dziewczyny tylko mi wychodzi termin już na listopad? 😅
    Ja też na listopad, pewnie będę ostatnia tutaj 🙃
    A po cichu liczyłam na październik, bo i ja i mąż jesteśmy pazdziernikowi więc byłoby wspólne świętowanie 😃

    kropeczek lubi tę wiadomość

    Ona i On: 28 lat
    8cs

    28.02. ⏸️14 dpo 🤭
    01.03. ⏸️15 dpo, beta 262,90mlU/ml
    09.03. beta 6757,00 mIU/ml (średni dwudniowy przyrost 125.2%)
    16.03 0,54cm z 💗
    07.04 2,98 cm
    21.04 prenatalne - niskie ryzyka, wszystko w porządku
    22.06 połówkowe, 360g zdrowej dziewczynki 👧
    02.10 2800 g (35+3)


    preg.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Ja też na listopad, pewnie będę ostatnia tutaj 🙃
    A po cichu liczyłam na październik, bo i ja i mąż jesteśmy pazdziernikowi więc byłoby wspólne świętowanie 😃
    Ja z tego względu chciałabym listopad. Co prawda moja mama jest z października, ale nie lubię znaku wagi 😂 ja z tatkiem jesteśmy listopadowe skorpiony i trochę szkoda, ze nie przypadł mi termin na listopad :D

    @Sagi czekamy na info🍀

    Goshas71 lubi tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane ❤️ Trochę się naczekalam. Było serduszko i termin z usg 24.10 :D nie wiem co więcej napisać, jestem dużo spokojniejsza niż po pierwszej wizycie.

    Olya, Blond27, Goshas71, Marteczka92, Kania_czubajka, Ogoorkowa, Agata1992, Ona11, Paucia, Oli123, paulina_, Czytoto, Papierowka, Anett93, Meginka lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Jesteście kochane ❤️ Trochę się naczekalam. Było serduszko i termin z usg 24.10 :D nie wiem co więcej napisać, jestem dużo spokojniejsza niż po pierwszej wizycie.
    Świetne wiadomości 💙🤭✊🖤🖤🖤 rośnijcie zdrowo

    Sagi lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Olya Autorytet
    Postów: 310 804

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Jesteście kochane ❤️ Trochę się naczekalam. Było serduszko i termin z usg 24.10 :D nie wiem co więcej napisać, jestem dużo spokojniejsza niż po pierwszej wizycie.


    Kropek zadomowił się już na stałe ❤️🥰🥹

    Sagi, Blond27 lubią tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • Goshas71 Autorytet
    Postów: 251 244

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Jesteście kochane ❤️ Trochę się naczekalam. Było serduszko i termin z usg 24.10 :D nie wiem co więcej napisać, jestem dużo spokojniejsza niż po pierwszej wizycie.
    Super 🥰 kiedy następna wizyta?

    Sagi lubi tę wiadomość

    Ona i On: 28 lat
    8cs

    28.02. ⏸️14 dpo 🤭
    01.03. ⏸️15 dpo, beta 262,90mlU/ml
    09.03. beta 6757,00 mIU/ml (średni dwudniowy przyrost 125.2%)
    16.03 0,54cm z 💗
    07.04 2,98 cm
    21.04 prenatalne - niskie ryzyka, wszystko w porządku
    22.06 połówkowe, 360g zdrowej dziewczynki 👧
    02.10 2800 g (35+3)


    preg.png
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi super :)
    Mi wg apki tez wychodzi listopad, chociaż wolałabym październik:)

    Goshas71, Sagi lubią tę wiadomość

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • kropeczek Autorytet
    Postów: 943 848

    Wysłany: 2 marca 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że nie jestem tutaj sama z terminem na listopad 😅 dziewczyny kto wie kto wie może poród zacznie się jeszcze w październiku 😁

    Olya, Blond27, Goshas71 lubią tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ