Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne " W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"
Odpowiedz

" W lutym jeszcze sexi dama 💃🏻, w październiku crazy mama🤰🏻"

Oceń ten wątek:
  • Ona11 Autorytet
    Postów: 430 497

    Wysłany: 22 marca 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Sagi, trzymamy kciuki! 🍀 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 07:50

    Sagi lubi tę wiadomość

    11.22- 5t cb 💔

    14.02.23- ⏸️ beta 37,2 🍀
    13.10.23- Oliwka ♥️
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 22 marca 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi kciuki za wizytę . ✊💙

    Dziewczyny mniej, mnie tutaj bo wróciłam do pracy. Ciężkie są poranki, ale jakoś wytrzymam. W pracy powiedziałam, to nawet mam wrażenie że dyrekcja była w szoku ze jeszcze chce pracować (wiedzą o poronieniu).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 10:33

    Sagi lubi tę wiadomość

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 22 marca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki :) wizyta dopiero o 18:30, prawdę mówiąc nie chce mi się ruszać z łóżka…

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 22 marca 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Sagi kciuki za wizytę . ✊💙

    Dziewczyny mniej, mnie tutaj bo wróciłam do pracy. Ciężkie są poranki, ale jakoś wytrzymam. W pracy powiedziałam, to nawet mam wrażenie że dyrekcja była w szoku ze jeszcze chce pracować (wiedzą o poronieniu).

    Rozumiem Cie tak bardzo… ja pracuje narazie cały czas i było bardzo ciężko, teraz po skończeniu 10 tc jest dużo lepiej, mdłości prawie wcale, zmęczenie mniejsze, w końcu jestem bardziej świadoma i przytomna ☺️
    Mam nadzieję, ze i u Ciebie niedługo się poprawi😉

    Blond27 lubi tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 22 marca 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    Dzięki za kciuki :) wizyta dopiero o 18:30, prawdę mówiąc nie chce mi się ruszać z łóżka…

    To proponuje wstać dopiero 17:30, a do tego czasu leżeć i odpoczywać 😘

    Sagi, RoZyCzK4 lubią tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 22 marca 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś znów u lekarza.
    Dostałam antybiotyk na ropma wydzielinę w gardle czyli infekcja bakteryjna
    Mam duomox, probiotyk lacidofil i na gardło goldisept
    Stosowała któraś z Was to ? Głównie goldisept?

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 22 marca 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja97 wrote:
    Ja byłam dziś znów u lekarza.
    Dostałam antybiotyk na ropma wydzielinę w gardle czyli infekcja bakteryjna
    Mam duomox, probiotyk lacidofil i na gardło goldisept
    Stosowała któraś z Was to ? Głównie goldisept?

    Ja nie stosowałam nigdy🙂

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 22 marca 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Rozumiem Cie tak bardzo… ja pracuje narazie cały czas i było bardzo ciężko, teraz po skończeniu 10 tc jest dużo lepiej, mdłości prawie wcale, zmęczenie mniejsze, w końcu jestem bardziej świadoma i przytomna ☺️
    Mam nadzieję, ze i u Ciebie niedługo się poprawi😉
    Podziwiam 💙 ja w piątek biorę urlop mam ta wizytę i potrzebuje sie wyspać. Wstaje teraz wcześniej bo muszę mieć czasu więcej na ogarniecie sie szczególnie śniadanie i odpoczynek po 5:30 pobudka więc kiepsko... wczoraj 20.30 już byłam w łóżku.... W pierwszej ciąży pracowałam cały czas do informacji o poronieniu i czułam sie normalnie. A teraz to ciężko jest. Czuje ze mam też jakby nabrzmiały brzuch (jestem ogólnie bardzo szczupła) i lepiej bym sie czuła gdybym mogła sie położyć aniżeli siedzieć 8 h przy biurku 😒🤭

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Goshas71 Autorytet
    Postów: 251 244

    Wysłany: 22 marca 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiaj jakiś kryzys w pracy, a jeszcze teraz po obiadku to już taki zjazd mam, że nic tylko zawinąć się w kocyk i drzemeczka - a do 16 tak daleko :D
    Może też to przesilenie wiosenne...

    Blond27 lubi tę wiadomość

    Ona i On: 28 lat
    8cs

    28.02. ⏸️14 dpo 🤭
    01.03. ⏸️15 dpo, beta 262,90mlU/ml
    09.03. beta 6757,00 mIU/ml (średni dwudniowy przyrost 125.2%)
    16.03 0,54cm z 💗
    07.04 2,98 cm
    21.04 prenatalne - niskie ryzyka, wszystko w porządku
    22.06 połówkowe, 360g zdrowej dziewczynki 👧
    02.10 2800 g (35+3)


    preg.png
  • Blond27 Autorytet
    Postów: 1909 3264

    Wysłany: 22 marca 2023, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goshas71 wrote:
    Ja mam dzisiaj jakiś kryzys w pracy, a jeszcze teraz po obiadku to już taki zjazd mam, że nic tylko zawinąć się w kocyk i drzemeczka - a do 16 tak daleko :D
    Może też to przesilenie wiosenne...
    Mi po kawce trochę lepiej, ale po pracy lecę na paznokcie mam nadzieję że nie zasnę 🤣
    Jeszcze wpadam szybko do domu na obiadek.... Jeju ja wam powiem ze jestem ciągle głodna 🤭🤭🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 14:51

    Ona&On: 1993 r.

    Starania o drugie dziecko: 10.2025
    Starania od : czerwca 2021 r.


    18.03.2026 r. - ⏸️✊✊HCG:43➡️164✊
    30 i 31.03.2022 r. - ⏸🙏
    12.05.2022 r. - poronienie zatrzymane, zabieg w 9tc [*]🦋👼
    21.02.23 - ⏸🤭🙏
    09.11.2023 - 3500 g / 56 cm Franka 💙 nagła CC.

    preg.png
  • Ogoorkowa Autorytet
    Postów: 1913 1449

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzięki pracy czas szybciej płynie, nie wytrzymałabym w domu (no wiem, łatwo się mówi jak wprawdzie miałam mdlosci, ale nigdy nie zwymiotowałam...)
    Ale mocno dol pleców mnie boli (lędźwie, kosc ogonowa) I już podkładam sobie coś pod dol pleców na oparciu.
    No i brzuch rośnie, niby mam elastyczne spodnie, ale no chyba muszę w sobotę kupić rozmiar większe, zaczynaja uciskac 😆 już w zeszły weekend miałam +1 kg 🫣

    PAI-1, MTHFR - homo❌

    10.2023 🎀❤️
  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wam tego chorowania... mnie sama ostatnio rozłożyło totalnie. Córka przyniosła coś do domu. Ale ona się słabiej czuła jeden dzień a później już ok a mnie rozłożyło tak że dwa dni to ja nie mogłam nawet oczami ruszać bo tak mnie bolała każda cześć ciała. Gorączka 40 stopni i totallny brak siły. Podejrzewam że to był ten najnowszy wariant covida. Bo grypę w tym sezonie też mam już za sobą... Najgorsze minęło tak po 3 dniach ale dochodziłam do siebie później jeszcze z tydzień.

    Byłam dziś na wizycie u ginekologa.
    Wg USG dzieciątko na dziś 7+5 a wg OM 9+4 .
    Serduszko pięknie bijące. Widać było na USG jak się maluszek ruszą.

    Ogoorkowa, Kasia_1989_, Oli123, Goshas71, Sagi, Papierowka, Blond27, RoZyCzK4 lubią tę wiadomość

  • Kasia_1989_ Koleżanka
    Postów: 35 45

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blond27 wrote:
    Mi po kawce trochę lepiej, ale po pracy lecę na paznokcie mam nadzieję że nie zasnę 🤣
    Jeszcze wpadam szybko do domu na obiadek.... Jeju ja wam powiem ze jestem ciągle głodna 🤭🤭🤭

    Mam to samo.. cały czas jestem głodna. I kupiłam już spodnie z gumką, inne uciskały. Widać już u Was brzuszek trochę?

    preg.png
  • Jojojo91 Znajoma
    Postów: 24 10

    Wysłany: 22 marca 2023, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia_1989_ wrote:
    Mam to samo.. cały czas jestem głodna. I kupiłam już spodnie z gumką, inne uciskały. Widać już u Was brzuszek trochę?
    Widziałam że ktoś tam na górze pisał że już ma kg na plusie... Ja mam 3 kg na minusie w ciągu ostatniego miesiąca. Ważyłam 48 kg a dziś ważyłam 45. Położna w szoku. Ja w sumie chyba też bo się nie spodziewałam że to aż tak. W poprzedniej ciąży, 7 lat temu, w całym 1 trymestrze schodami 3 kg ..a tu jeszcze kawałek do końca i taka waga

  • Sagi Autorytet
    Postów: 2275 3081

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie maluszek wg usg 9+3. Poszłam tak na spokojnie, bo zmęczona, na tę wizytę. Ale pierwsze co pojawilo się na usg to machanie rączkami 🥺 i tak machał i machał. Wzruszyło mnie to.

    Oli123, Ona11, eRKow., Papierowka, Ogoorkowa, Goshas71, Blond27, RoZyCzK4 lubią tę wiadomość

    👩🏻 34

    06.07.2025 - ⏸️

    09.02.2023 - ⏸️

    age.png

    age.png
  • Oli123 Autorytet
    Postów: 400 456

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne wieści dziewczyny 😍

    Moja dzisiejsza energia jest równa 0.. zresztą we wcześniejsze dni nie jest lepiej.. jeszcze mam problemy z ogarnięciem jedzenia.. wracam z pracy jem, a później do końca dnia mam wrażenie że jestem pełna, jedzac mniejsze porcje nie najadam się.. ale w sumie też robię się głodna pod wieczor z jednoczesnym uczuciem pełności 🙄

    Jeju, jak ja Was podziwiam że dajecie radę cokolwiek robić..

    Czytoto, a Twój lekarz dal Ci wkońcu jakaś odpowiedź na te bakterie?
    I jak nasze chorowitki?

    👩 29
    💊Euthyrox 25
    🧬MTHFR, Czynnik V - układ heterozygotyczny - 💊Acard 75, Clexane
    💊B-Komplex MSE, Magnez, Duphaston, Feroplex

    01.2022 -1cs -cp, laparoskopia i
    usunięcie prawego jajowodu
    06.2022 - 3cs -cp lewy jajowód, metotreksat..
    02.01.2023 -Histerolaparoskopia

    14.02 ⏸️🧐
    15.02 ⏸️🥹✊️
    20.02 - beta 459, prog 28ng/ml
    22.02 - beta 1010 (116,6%), prog 24,10ng/ml 🤞
    23.02 - jest pęcherzyk! 😍🥹
    27.02 - beta 7707 (127%), prog 19,80ng/ml
    06.03 - serduszko 😍 (6+1)
    05.04 - 4,4 cm Skarba ❤️
    20.04 - 6,5 cm 🧸
    08.05 - 9,5 cm Chłopaka 🥰
    20.06 - 497g zdrowego malca 🫠
    13.07 - 896g wiercipiętki 👶
    04.09 - 2800g bobasa (32+1)😊
    02.10 - 3600g miłości 🥰 (36+1)
    16.10 - 3850g kluska ❤️ (38 +1)

    preg.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sagi wrote:
    U mnie maluszek wg usg 9+3. Poszłam tak na spokojnie, bo zmęczona, na tę wizytę. Ale pierwsze co pojawilo się na usg to machanie rączkami 🥺 i tak machał i machał. Wzruszyło mnie to.

    Wspaniale 😍 jakie te nasze maluszki są dzielne🥰
    Mam nadzieje, ze czujesz się trochę spokojniejsza😘

    Sagi lubi tę wiadomość

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Czytoto Autorytet
    Postów: 2137 2563

    Wysłany: 22 marca 2023, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oli123, niestety nie dostałam wczoraj odpowiedzi, dzisiaj mojej dr nie ma więc jutro będę dzwonić, żeby się dowiedzieć co dalej🙂 narazie biorę urosept, pije dużo wody i czytam po internecie jakie są sposoby leczenia i są tak różne opinie, że głowa mała 🤯 niektórzy piszą, że przy tak małych wartościach nic się nie robi tylko powtarza posiew, a niektórzy żeby wdrożyć antybiotyk.. i bądź tu człowieku mądry 🤷‍♀️

    12 cs (6 cs z clo + NAC + wiesiołek + luteina + 1 cs z ovitrelle)

    ❌ PCOS, insulinooporność, cykle nieregularne, bezowulacyjne

    2020 🩷 mała wojowniczka
    2023 🩵 jeszcze mniejszy wojownik

    age.png
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 22 marca 2023, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Oli123, niestety nie dostałam wczoraj odpowiedzi, dzisiaj mojej dr nie ma więc jutro będę dzwonić, żeby się dowiedzieć co dalej🙂 narazie biorę urosept, pije dużo wody i czytam po internecie jakie są sposoby leczenia i są tak różne opinie, że głowa mała 🤯 niektórzy piszą, że przy tak małych wartościach nic się nie robi tylko powtarza posiew, a niektórzy żeby wdrożyć antybiotyk.. i bądź tu człowieku mądry 🤷‍♀️

    Pij też sok z żurawiny :)

    Ja raz miałam antybiotyk na mocz w ciąży, monural - jego się pije raz a działa parę dni :) i na następnych badaniach było czysto

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • Oli123 Autorytet
    Postów: 400 456

    Wysłany: 22 marca 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytoto wrote:
    Oli123, niestety nie dostałam wczoraj odpowiedzi, dzisiaj mojej dr nie ma więc jutro będę dzwonić, żeby się dowiedzieć co dalej🙂 narazie biorę urosept, pije dużo wody i czytam po internecie jakie są sposoby leczenia i są tak różne opinie, że głowa mała 🤯 niektórzy piszą, że przy tak małych wartościach nic się nie robi tylko powtarza posiew, a niektórzy żeby wdrożyć antybiotyk.. i bądź tu człowieku mądry 🤷‍♀️

    A sok z żurawiny ? Na zapalenie pomaga, może i na to ?

    Ten monural też miałam właśnie :) tylko nie wiem jak to w ciąży.. czy go można..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2023, 21:08

    👩 29
    💊Euthyrox 25
    🧬MTHFR, Czynnik V - układ heterozygotyczny - 💊Acard 75, Clexane
    💊B-Komplex MSE, Magnez, Duphaston, Feroplex

    01.2022 -1cs -cp, laparoskopia i
    usunięcie prawego jajowodu
    06.2022 - 3cs -cp lewy jajowód, metotreksat..
    02.01.2023 -Histerolaparoskopia

    14.02 ⏸️🧐
    15.02 ⏸️🥹✊️
    20.02 - beta 459, prog 28ng/ml
    22.02 - beta 1010 (116,6%), prog 24,10ng/ml 🤞
    23.02 - jest pęcherzyk! 😍🥹
    27.02 - beta 7707 (127%), prog 19,80ng/ml
    06.03 - serduszko 😍 (6+1)
    05.04 - 4,4 cm Skarba ❤️
    20.04 - 6,5 cm 🧸
    08.05 - 9,5 cm Chłopaka 🥰
    20.06 - 497g zdrowego malca 🫠
    13.07 - 896g wiercipiętki 👶
    04.09 - 2800g bobasa (32+1)😊
    02.10 - 3600g miłości 🥰 (36+1)
    16.10 - 3850g kluska ❤️ (38 +1)

    preg.png
‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ