Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne 🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃
Odpowiedz

🎃 w październiku fiku miku, latem bobas na kocyku 🎃

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz będę sb czekać na wyniki pewnie do 16-17 🙄🤣

  • paula876 Autorytet
    Postów: 257 310

    Wysłany: 15 października 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Organizm to na prawdę pokręcona maszyna.
    W 1 ciaze zaszłam nie wiedząc kiedy, nie miałam pojęcia nawet kiedy mam owulacje, cyklue miałam turbo nieregularne No ogólnie wszystko nie tak.
    Test zrobiłam mając wyraźne objawy ciąży, i od razu 2 grube kreski wyszły czyli musiało to być już mocno po terminie miesiączki.

    Teraz doceniam że to jakiś totalny cud, i ciężko uwierzyć że takie rzeczy się dzieją 🤷‍♀️

    No i jak widać u tej samej osoby mogą być totalnie inne historie. Skomplikowane to wszystko

    👩🏽‍💼 27l. 🙋🏽‍♂️35l. 👧🏼 4l.

    f2w3csqv213i3mbp.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 15 października 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu zaczęłam brać clo aby właśnie przyspieszyć owulacje bo u mnie jest dość puźno. W 11 dniu idę na monitoring więc zobaczymy co tam wyrosło 😊

    paula876 lubi tę wiadomość

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • paula876 Autorytet
    Postów: 257 310

    Wysłany: 15 października 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Pierwszą miałam na naturalnym był piękny ponoć, ale co z tego jak zrobili mi zabieg za późno, chyba myśleli, że moja owulacja poczeka aż będzie lekarz który iui może zrobić 😵

    Ponoć chcą mnie jeszcze bardziej podkręcić i lepiej oszacować czas dla tego dostałam clo tak mi powiedziano

    AniMka ja też biorę Clo mimo swoich naturalnych owulacji, właśnie na podkręcenie i przyspieszenie, bo zdążałoly mi się owulacje nawet w 25 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 08:43

    👩🏽‍💼 27l. 🙋🏽‍♂️35l. 👧🏼 4l.

    f2w3csqv213i3mbp.png
  • Zagadka919 Autorytet
    Postów: 2391 2240

    Wysłany: 15 października 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niecierpliwa93 wrote:
    Ja się zastanawiam jak to możliwe, że kiedyś jak nie miałam jeszcze żadnych planów rozrodczych nie czułam żadnych bóli w jajnikach na owulacje ani nic. Jedyne co to znałam swoje objawy na okres i wiedziałam, że za chwile dostanę. A teraz 🙈 ledwo coś mnie zakłuje w jajniku i już się wszystkie moje myśli na tym skupiają 😂
    Wczoraj kłuło mnie w lewym jajniku, potem przed snem bolała mnie cała macica a dzisiaj z kolei w prawym mnie kłuje. I zamiast skupić się na pracy to myślę tylko o tym jednym 🙈
    Przybijam wirtualną piątkę, też tak mam 🙈🙈

    niecierpliwa93 lubi tę wiadomość

    4.05.2026 niespodzianka ⏸️

    preg.png

    🧚🩷 nasz cud po 5 latach starań ❤️

    age.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti wrote:
    Ee to spokojnie , ja brałam po 3 tabletki na raz i nigdy nie byłam przestymulowana :) może masz tendencje genetyczna do bliźniaków.. 😊

    Tak mi już lekarze nieraz wróżyli nie wiem skąd te podwójne owulki bo w rodzinie nie mam bliźniaków, do tego mam 37 lat a amh nadal ponad 5, ale ja to wogóle jakaś nad produktywna jestem w innych sprawach też. Taki mutant jakiś jestem, nawet dodatkowego 9 zęba miałam 🙆‍♀️
    Tylko dzieci produkować nie potrafię niestety i lekarze też słabo czarują by te wróżby spełnić 🙄

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    To teraz tez mogą ci zrobic za późno... nie chodzisz na monitoringi?

    Jutro idę na pierwszy 11 dc tak mi kazali przyjść, ja pindolę teraz to już jestem seriooo zesrana 😬

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a.ky.ska wrote:
    Ja w tym cyklu zaczęłam brać clo aby właśnie przyspieszyć owulacje bo u mnie jest dość puźno. W 11 dniu idę na monitoring więc zobaczymy co tam wyrosło 😊

    Też idę 11dc u mnie wypada jutro, trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki 🤞😘

    a.ky.ska lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Jutro idę na pierwszy 11 dc tak mi kazali przyjść, ja pindolę teraz to już jestem seriooo zesrana 😬
    Najwyzej zrobią ci iui od razu :p spokojnie a testy oeu robisz?

  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula876 wrote:
    AniMka ja też biorę Clo mimo swoich naturalnych owulacji, właśnie na podkręcenie i przyspieszenie, bo zdążałoly mi się owulacje nawet w 25 dc.

    Trzymam kciuki 🤞 aby pomogło 😘

    paula876 lubi tę wiadomość

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Trzeba zrobić proga i już 😉 ja idę jutro.. Mi znowu apka zmieniła termin owu, a mialam na pewno dzień wcześniej i dzisiaj jestem 6 dpo 😊 u mnie jest powtarzalność wykresów niestety co miesiąc tak samo... Rośnie i nagle sru spada, później rośnie i znowu spada no normalnie rollercoaster 😒 jedyne co mnie zastanawia to moja szyjka macicy... Jest zamknięta to na pewno wiem jak wygląda otwarta i pół otwarta, jest mocno rozpulchniona i wysoko. Ale temperatura nie pozostawia złudzeń 😊


    U mnie dziś też 6dpo przybijam cyklową piątkę 😂🖐

    Anka uważam że Twój wykres jest bardzo ładny, mój jest tak poskakany że o panie 😅 u Ciebie widać różnicę w 1 i 2 fazie cyklu. Trzymam kciuki i czekam na wynik proga 🤞

    Sparky trzymam mocno kciuki, mam nadzieję że ta beta odbije I że będzie wszystko w porządku 😘

  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Najwyzej zrobią ci iui od razu :p spokojnie a testy oeu robisz?

    Kurcze szczerze to nawet kupiłam ich trochę i zrobiłam tylko jeden w poprzednim cyklu tuż przed iui żeby sprawdzić czy to wogóle działa i kreska była ale słaba, różnie lakarze na ich temat się wypowiadają więc nie wkręcała się szczególnie w to, ale dzisiaj zrobię na bank choć się na tych pikach nie znam więc pewnie Was zapytam 🤗

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 15 października 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula876 wrote:
    AniMka ja też biorę Clo mimo swoich naturalnych owulacji, właśnie na podkręcenie i przyspieszenie, bo zdążałoly mi się owulacje nawet w 25 dc.

    O to u mnie dokładnie taka sama sytuacja 😊

    paula876 lubi tę wiadomość

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    U mnie dziś też 6dpo przybijam cyklową piątkę 😂🖐

    Anka uważam że Twój wykres jest bardzo ładny, mój jest tak poskakany że o panie 😅 u Ciebie widać różnicę w 1 i 2 fazie cyklu. Trzymam kciuki i czekam na wynik proga 🤞

    Sparky trzymam mocno kciuki, mam nadzieję że ta beta odbije I że będzie wszystko w porządku 😘
    udostepnisz? chcialabym zobaczyć jaki masz :)
    no roznica jakaś mala jest ale jakoś mnie to nie zadowala chociaż widzialam ciąże bez skokow i tragiczny6m wykresem może też luteina tak podzialala..

  • a.ky.ska Autorytet
    Postów: 271 524

    Wysłany: 15 października 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Też idę 11dc u mnie wypada jutro, trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki 🤞😘

    Trzymam kciuki ✊✊🍀

    💑+😺
    11 cs - 2cs z CLO.
    3.12 - 12 dpo ⏸
    5.01 Dwa maluszki 🥰
    👶 1,99 cm 💕👶 1,92 cm 💕
    07.07.2022 (34+4)
    💖Oliwia 1920g 💖Lilianna 2620g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Kurcze szczerze to nawet kupiłam ich trochę i zrobiłam tylko jeden w poprzednim cyklu tuż przed iui żeby sprawdzić czy to wogóle działa i kreska była ale słaba, różnie lakarze na ich temat się wypowiadają więc nie wkręcała się szczególnie w to, ale dzisiaj zrobię na bank choć się na tych pikach nie znam więc pewnie Was zapytam 🤗
    rob i pokazuj :D

    AniMka lubi tę wiadomość

  • tylko_czytam Autorytet
    Postów: 515 955

    Wysłany: 15 października 2021, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny trochę mnie pocieszyłyście,
    Dzisiaj rano wygrzebałam wieczorny test owu i jednak nie jest biały, jest kreska co prawda jaśniejsza od kontrolnej ale jest :)
    AniMka i a.ky.ska trzymam kciuki!! Mam nadzieje ze wysiedziałyście piękne jajeczka 😊

    AniMka, karm3lka lubią tę wiadomość

    Ix2Tp2.png
    14.02- beta 674🥰
    15.03 - 1,9cm bejbika ❤️
    26.03 - 3,6cm ❤️
    12.04- 6,7 cm ❤️ USG prenatalne Ok
    22.04 - wyniki NIFTY- ryzyka niskie / babyGIRL🥰💖
  • AniMka Autorytet
    Postów: 2481 6229

    Wysłany: 15 października 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to przed chwilą myślałam, że te jajka dosłownie zniosę, seriooo już dawno nie miałam takich wrażeń podczas kiblowego posiedzenia, aałaaa 🤪

    Lat 42
    Starania od 2012
    O co do..chodzi, że nie wychodzi?!😤
    IVF I
    25.02.22punkcja- 2x❄️❄️2AB
    24.03FET/c.sztuczny/
    Ciąża bezzarodkowa💔-por.niezup./zabieg😟
    10.08FET/c.nat/-Null😓
    IVF II
    28.09.22 p
    1 blastek-ocalały❄️421 😍...czeka🍍
    ... i się doczekał;) 04.03.23 FET/c.nat/
    27.03(23dpt)-jest ❤️
    06.11.23-jest i ON 🤱

    09.24-ciąża nat🌱/wypadek/strata🍂💔

    -walczymy o rodzeństwo🤞🍀
    IVF III
    12.03.25 p
    1blast-3BB🐣
    17.03.25 ET/
    C.b.💔
    IVF IV
    02.05.25 p
    1blast4BB🍀
    07.05 ET/✖
    IVF V
    06.10.25 p
    3blastki
    11.10 ET 🍀4BB
    Wolne serduszko-poronienie-ciężki krwotok💔
    31.01.26 FET ❄️4BB/c.nat/(24dpt) jest ❤️

    ❄️3AA-czeka😉

    age.png

    preg.png
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13542 18070

    Wysłany: 15 października 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniMka wrote:
    Kurcze szczerze to nawet kupiłam ich trochę i zrobiłam tylko jeden w poprzednim cyklu tuż przed iui żeby sprawdzić czy to wogóle działa i kreska była ale słaba, różnie lakarze na ich temat się wypowiadają więc nie wkręcała się szczególnie w to, ale dzisiaj zrobię na bank choć się na tych pikach nie znam więc pewnie Was zapytam 🤗

    Muszą być dwie kreski takiego samego koloru lub testowa ciemniejsza od kontrolnej 😊

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    udostepnisz? chcialabym zobaczyć jaki masz :)
    no roznica jakaś mala jest ale jakoś mnie to nie zadowala chociaż widzialam ciąże bez skokow i tragiczny6m wykresem może też luteina tak podzialala..

    Nie prowadzę akurat w tej aplikacji wykresu, ale wklejam poniżej screena. U mnie te temperatury to jest istny armagedon, a w 1 fazie cyklu to już wgl.. 🤦‍♀️ to jest akurat moj naturalny cykl, bez stymulacji w tym miesiącu

    https://ibb.co/19MRp4P

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ